<> [ПМЛ LiveScore ~ S20W30] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, неутрален терен (PSO) <>
| 07.05.2021 12:47
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
EXTREME ZOMBIES 3:2 UNDERGROUND
FT
LES MOUSQUETAIRES 4:1 DEMBA BOYZ
FT
CRAZY BAND 0:2 NEW MERSEY RAZORS
FT
THE MUMMIES 1:1 THE THRACIAN ORPHICS
PSO
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ◼||EXZ|||LMQ|||CRB|||MUM|
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼||UGR|||DMB|||NMR|||THO|
◼Съб 17:00 20261501 | Транмиър - Колчестър Англия-ІV 0:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 20261503 | Кроули - Болтън Англия-ІV 1:4 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 20261506 | Олдъм - Форест Грийн Англия-ІV 0:3 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Съб 17:00 20261508 | Екзитър - Бароу Англия-ІV 1:1 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Съб 17:30 10060406 | Твенте - Хераклес Холандия 1:1 ◼|| A ||| ||| A ||| |
◼Съб 18:00 10050306 | Лион - Лориен Франция 4:1 ◼|| A ||| ||| A ||| |
◼Съб 19:15 10100501 | Сарагоса - Еспаньол Испания-ІІ 0:0 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Съб 19:15 10100506 | Понферадина - Албасете Испания-ІІ 0:1 ◼|| A ||| A ||| ||| |
◼Съб 19:30 20040807 | Кадис - Уеска Испания 2:1 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Съб 19:30 20181006 | Волос - Лариса Гърция 3:1 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Съб 20:00 20281602 | Ню Йорк РБ - Торонто ФК САЩ 2:0 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Съб 20:30 10120602 | Галатасарай - Бешикташ Турция 3:1 ◼|| A ||| A ||| A ||| |
◼Съб 20:30 10120603 | Трабзонспор - Анталияспор Турция 2:1 ◼|| ||| H ||| H ||| |
◼Съб 20:30 10120604 | Анкарагюджю - Фенербахче Турция 1:2 (1:1)◼|| H ||| ||| ||| |
◼Съб 20:30 10120605 | Гьозтепе - Коняспор Турция 0:1 ◼|| H ||| ||| ||| |
◼Съб 20:30 10120607 | Ерзурум - Касъмпаша Турция 0:1 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Съб 20:30 20281607 | Кълъмбъс Крю - ДиСи Юнайтед САЩ 3:1 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Съб 21:00 10060404 | АЗ Алкмаар - Фортуна Ситард Холандия 1:0 ◼|| H ||| ||| ||| H |
◼Съб 21:30 20170901 | Йънг Бойс - Базел Швейцария 2:0 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Съб 22:00 10060407 | ВВВ Венло - Ваалвийк Холандия 3:3 ◼|| A ||| ||| ||| A |
◼Съб 22:00 10100502 | Малага - Майорка Испания-ІІ 1:1 ◼|| H ||| H ||| ||| |
◼Съб 22:00 20040803 | Атлетик Билбао - Осасуна Испания 2:2 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Съб 22:15 20010702 | Ливърпул - Саутхямптън Англия 2:0 (1:0)◼|| ||| ||| ||| A |
◼ ◼||EXZ|||LMQ|||CRB|||MUM|
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼||UGR|||DMB|||NMR|||THO|
◼Нед 14:00 10050304 | Сент Етиен - Марсилия Франция 1:0 ◼|| H ||| H ||| H ||| H |
◼Нед 14:00 20010704 | Уулвърхямптън - Брайтън Англия 2:1 (1:1)◼|| ||| ||| ||| H |
◼Нед 14:00 20251403 | Донкастър - Питърбъро Англия-ІІІ 1:4 (0:4)◼|| ||| A ||| ||| |
◼Нед 14:00 20251407 | Блякпул - Бристол Роувърс Англия-ІІІ 1:0 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Нед 15:00 20181001 | ПАОК Солун - Арис Солун Гърция 2:0 (1:0)◼|| ||| ||| ||| A |
◼Нед 15:30 10060401 | Фейенорд - Аякс Холандия 0:3 ◼|| ||| A ||| ||| A |
◼Нед 15:30 10060408 | ПЕК Цволе - АДО Ден Хааг Холандия 0:1 ◼|| ||| H ||| ||| H |
◼Нед 16:00 10030202 | Парма - Аталанта Италия 2:5 (2:4)◼|| ||| ||| H ||| |
◼Нед 16:00 10030207 | Верона - Торино Италия 1:1 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Нед 16:00 10050303 | Страсбург - Монпелие Франция 2:3 (1:3)◼|| H ||| ||| ||| A |
◼Нед 16:00 10050307 | Анже - Дижон Франция 3:0 ◼|| A ||| A ||| ||| |
◼Нед 17:00 10100507 | Овиедо - Сабадел Испания-ІІ 2:1 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Нед 17:00 20170902 | Санкт Гален - Сион Швейцария 0:3 ◼|| ||| A ||| A ||| |
◼Нед 17:00 20170903 | Люцерн - Сервет Швейцария 3:0 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Нед 17:45 10060402 | Вилем II - ПСВ Айндховен Холандия 0:2 ◼|| H ||| ||| H ||| |
◼Нед 18:05 10050302 | Реймс - Монако Франция 0:1 ◼|| ||| ||| A ||| A |
◼Нед 19:00 50440017 | Слован Братислава - Дунайска Стреда Словакия 0:1 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Нед 19:15 10100505 | Логронес - Жирона Испания-ІІ 1:4 (0:4)◼|| A ||| ||| ||| |
◼Нед 19:15 10100508 | Картахена - Кастейон Испания-ІІ 1:0 ◼|| H ||| ||| ||| |
◼Нед 19:30 20040804 | Виляреал - Селта Виго Испания 2:4 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Нед 22:00 10050301 | Рен - Пари Сен Жермен Франция 1:1 ◼|| ||| ||| H ||| H |
◼Нед 22:00 20040801 | Реал Мадрид - Севиля Испания 2:2 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼ ◼||EXZ|||LMQ|||CRB|||MUM|
◼ ЕЛИМИНАЦИОННИ ДУЗПИ ◼||UGR|||DMB|||NMR|||THO|
◼Сря 19:00 60020002 | Шалке - Херта Берлин Германия 1:2 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Сря 19:30 60180018 | Олимпиакос Пирея - ПАОК Солун Гърция 1:0 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Сря 19:30 60180019 | Арис Солун - Панатинайкос Гърция 0:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Сря 20:00 60040007 | Севиля - Валенсия Испания 1:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Сря 21:30 60170017 | Сион - Люцерн Швейцария 1:1 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Сря 21:45 60030004 | Сасуоло - Ювентус Италия 1:3 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Сря 21:45 60160014 | РК Генк - Андерлехт Белгия 1:1 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Сря 22:15 60010001 | Челси - Арсенал Англия 0:1 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Сря 22:15 60130011 | Витория Гимараеш - Фамаликао Португалия 1:2 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Сря 23:00 60040006 | Атлетико Мадрид - Реал Сосиедад Испания 2:1 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Чет 15:30 70060009 | Хераклес - Фейенорд Холандия 1:1 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Чет 16:30 70110011 | Холщайн Кил - Ян Регенсбург Германия-ІІ 3:2 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Чет 17:00 70160015 | Стандард Лиеж - Мехелен Белгия 1:2 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Чет 19:00 70210018 | Тромсьо - Молде Норвегия 3:3 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Чет 19:30 70160014 | Антверп - Клуб Брюж Белгия 0:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Чет 19:30 70230019 | АИК Солна - Малмьо ФФ Швеция 1:1 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Чет 20:00 70010002 | Астън Вила - Евертън Англия 0:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Чет 20:00 70040006 | Валядолид - Виляреал Испания 0:2 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Чет 21:45 70020003 | РБ Лайпциг - Борусия Дортмунд Германия 1:4 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Чет 22:15 70010001 | Манчестър Юнайтед - Ливърпул Англия 2:4 ◼|| ||| ||| ||| A |
.
Купа на ПМЛ ● 2020-2021
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ | ─|ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ |
| ─ ─ ─
| ─|EXTREME ZOMBIES ||2||2|┐ ─
| ─|CRAZY BAND ||0||1|│ ─
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─ └|EXTREME ZOMBIES ||3||0|───┐
| ─ ┌|THE GRIZZLIES ||1||1| │
| ─ │ │
| ─ │ │
| ─|VALIANT KNIGHTS ||2||1|│ │
| ─|THE GRIZZLIES ||2||2|┘ │
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─ ─ └|EXTREME ZOMBIES ||3|
| ─ ─ ┌|UNDERGROUND ||2|
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─|RED OR DEAD ||1||0|─ │
| ─|UNDERGROUND ||1||1|┐ │
| ─ │ │
| ─ │ │
| ─ └|UNDERGROUND ||4||2|───┘
| ─ ┌|DUNE WARRIORS ||1||1| ─
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─|DUNE WARRIORS ||2||1|┘ ─
| ─|THE MUMMIES ||0||1|─ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
| ─ ─ ─
| ─|NEW MERSEY RAZORS ||0||2|─ ─
| ─|THUG SLUGS ||0||5|┐ ─
| ─ │ ─
| ─ │ ─
| ─ └|THUG SLUGS ||4||0||2|─
| ─ ┌|LES MOUSQUETAIRES ||2||2||3|┐
| ─ │ │
| ─ │ │
| ─|LES MOUSQUETAIRES ||2||2|┘ │
| ┌|КРИВА НИВА ||2||1|─ │
||КРИВА НИВА ||5||2|┘ ─ │
||AIR FORCE ||1||2|─ ─ │
| ─ ─ └|LES MOUSQUETAIRES ||4|
| ─ ─ ┌|DEMBA BOYZ ||1|
| ─ ─ │
| ─ ─ │
| ─|DEMBA BOYZ ||4||0|┐ │
| ─|THE THRACIAN ORPHICS ||0||2|│ │
| ─ │ │
| ─ │ │
| ─ └|DEMBA BOYZ ||3||2|───┘
| ─ ┌|СИНЯТА ЛАВИНА ||3||0| ─
||THE NOTORIOUS LADS ||2||0|─ │ ─
||REAL GREEN ||2||1|┐ │ ─
| └|REAL GREEN ||2||0|│ ─
| ─|СИНЯТА ЛАВИНА ||4||1|┘ ─
|
© PML 2002-2021
Купа на Памела ● 2020-2021
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ |
| ─
||CRAZY BAND ||3||3||4|┐
||КРИВА НИВА ||5||1||3|│
| │
| │
| └|CRAZY BAND ||0|
| ┌|NEW MERSEY RAZORS ||2|
| │
| │
||VALIANT KNIGHTS ||2||2||2|│
||NEW MERSEY RAZORS ||3||1||5|┘
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
||THE MUMMIES ||3||1|───┐
||REAL GREEN ||0||1| │
| │
| │
| └|THE MUMMIES ||1||6|
| ┌|THE THRACIAN ORPHICS ||1||5|
| │
| │
||RED OR DEAD ||2||1||5|│
||THE THRACIAN ORPHICS ||2||1||6|┘
|
© PML 2002-2021
⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Пепито EXTREME ZOMBIES 7 0 ( 5) 3 0 ( 2) 1 0 ( 2) 3 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 2. Стифо UNDERGROUND 5 0 ( 5) 2 0 ( 2) 1 0 ( 2) 2 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 3. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 4 1 ( 5) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 2 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 4 1 ( 5) 4 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 1 ◼|
|◼ Вандом THE GRIZZLIES 4 1 ( 5) 2 0 ( 2) 2 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 6. Гонзо DEMBA BOYZ 4 0 ( 5) 4 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 7. Бай Момчил КРИВА НИВА 4 0 ( 6) 2 0 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ Мартун КРИВА НИВА 4 0 ( 6) 2 0 ( 3) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 9. Дани-007 DEMBA BOYZ 3 2 ( 5) 1 2 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Надя THUG SLUGS 3 2 ( 5) 2 0 ( 2) 0 1 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Христов LES MOUSQUETAIRES 3 1 ( 4) 1 0 ( 1) 1 1 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Хенман VALIANT KNIGHTS 3 1 ( 4) 3 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 13. Нуф VALIANT KNIGHTS 3 0 ( 4) 1 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 3 0 ( 4) 0 0 ( 2) 3 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Боби68 КРИВА НИВА 3 0 ( 4) 1 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 16. Ририбиро UNDERGROUND 3 0 ( 5) 2 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Фенгом CRAZY BAND 3 0 ( 5) 1 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 3 0 ( 5) 2 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 19. Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 2 3 ( 6) 0 2 ( 2) 2 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 20. Ивич RED OR DEAD 2 2 ( 5) 2 0 ( 2) 0 2 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Томи NEW MERSEY RAZORS 2 2 ( 5) 0 0 ( 1) 1 1 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 2 2 ( 5) 0 1 ( 2) 2 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Баба Тонка THE MUMMIES 2 2 ( 5) 1 1 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 2 2 ( 5) 2 0 ( 2) 0 2 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 25. Жеката DUNE WARRIORS 2 1 ( 4) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Тюлена NEW MERSEY RAZORS 2 1 ( 4) 0 0 ( 1) 2 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 27. Тянков THUG SLUGS 2 1 ( 5) 2 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 28. Митак73 REAL GREEN 2 1 ( 6) 1 0 ( 3) 1 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 29. Пениуайз AIR FORCE 2 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 30. Ла Вила КРИВА НИВА 2 0 ( 3) 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 31. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 0 ( 4) 0 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Копача КРИВА НИВА 2 0 ( 4) 0 0 ( 1) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 36. Бай Гроздан UNDERGROUND 2 0 ( 5) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Дуумър CRAZY BAND 2 0 ( 5) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 38. ХюманФактор REAL GREEN 2 0 ( 6) 2 0 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 39. А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 2 ( 4) 0 0 ( 2) 1 2 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 40. Емесерем CRAZY BAND 1 2 ( 5) 1 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 2 ( 5) 0 2 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 42. Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 1 1 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 43. Резо NEW MERSEY RAZORS 1 1 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 44. Тонзос RED OR DEAD 1 1 ( 4) 1 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 1 1 ( 4) 0 0 ( 1) 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 46. Тиро CRAZY BAND 1 1 ( 5) 1 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 1 1 ( 5) 0 1 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 48. Шопченко DEMBA BOYZ 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 49. Борката THE GRIZZLIES 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Кибик КРИВА НИВА 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Анфийлд REAL GREEN 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 52. Пр.Недев RED OR DEAD 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Мкк LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Барс THUG SLUGS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Дъбрав AIR FORCE 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Бат Влади THE NOTORIOUS LADS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 58. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 59. Гоа DUNE WARRIORS 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Венабили DUNE WARRIORS 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Легендата DUNE WARRIORS 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алекс THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 64. Ванката DEMBA BOYZ 1 0 ( 5) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Талиезин DEMBA BOYZ 1 0 ( 5) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 1 0 ( 5) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 1 0 ( 5) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Мандор THE MUMMIES 1 0 ( 5) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Доги THE MUMMIES 1 0 ( 5) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 70. Жоро Левскаря UNDERGROUND 0 3 ( 5) 0 2 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 71. Моандър EXTREME ZOMBIES 0 2 ( 5) 0 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 72. Симо AIR FORCE 0 1 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 73. Лорд Брахилус THUG SLUGS 0 1 ( 3) 0 1 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 74. Коко EXTREME ZOMBIES 0 1 ( 5) 0 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 75. Романист NEW MERSEY RAZORS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дефо THE GRIZZLIES 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Сатурния AIR FORCE 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ К. Донев THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мистик Мак THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Васко Левчето THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Спаркито13 THE NOTORIOUS LADS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 82. Роби AIR FORCE 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 84. Вожда RED OR DEAD 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Шваба THE GRIZZLIES 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 87. Олимпия RED OR DEAD 0 0 ( 5) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 88. БатРадо REAL GREEN 0 0 ( 6) 0 0 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|||◼отбелязани голове избити голови удари (изиграни мачове)|◼
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Шифтър THUG SLUGS 6 6 ( 5) 4 4 ( 2) 1 2 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 2. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 4 6 ( 4) 1 2 ( 2) 3 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 3. Оейзис КРИВА НИВА 4 13 ( 6) 2 6 ( 3) 2 7 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 4. Тюлена NEW MERSEY RAZORS 3 2 ( 2) 2 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 5. Василико UNDERGROUND 3 6 ( 5) 2 1 ( 2) 0 2 ( 2) 1 3 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Дюнкеркю RED OR DEAD 3 6 ( 5) 1 3 ( 2) 2 2 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 7. Кори DUNE WARRIORS 3 7 ( 4) 1 2 ( 2) 2 5 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 8. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 4 ( 1) 0 0 ( 0) 2 4 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 9. Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 5 ( 3) 2 1 ( 2) 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 10. Дяволо EXTREME ZOMBIES 2 5 ( 5) 2 1 ( 2) 0 2 ( 2) 0 2 ( 1) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Резо NEW MERSEY RAZORS 2 6 ( 2) 0 0 ( 0) 0 5 ( 1) 1 1 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ 12. Брут THE GRIZZLIES 2 6 ( 5) 1 1 ( 2) 1 5 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 13. Анфийлд REAL GREEN 2 9 ( 4) 2 5 ( 2) 0 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 14. Шопченко DEMBA BOYZ 2 9 ( 5) 0 3 ( 2) 1 2 ( 2) 1 4 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 15. Терминатор CRAZY BAND 2 12 ( 5) 0 6 ( 2) 0 3 ( 2) 2 2 ( 1) 0 1 ◼|
|◼ 16. Томи NEW MERSEY RAZORS 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 17. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 19. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 8 ( 4) 0 5 ( 2) 1 3 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 20. Христов LES MOUSQUETAIRES 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 21. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 22. Мартин THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 23. Инексис LES MOUSQUETAIRES 0 4 ( 3) 0 2 ( 1) 0 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 24. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 0 5 ( 5) 0 1 ( 2) 0 3 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 25. Крюшо AIR FORCE 0 7 ( 2) 0 2 ( 1) 0 5 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|||◼спасени голови удари допуснати голове (изиграни мачове)|◼
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Пепито |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Томи |||NEW MERSEY RAZORS ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Роувърс |||LES MOUSQUETAIRES ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Стифо |||UNDERGROUND ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Терминатор |||CRAZY BAND ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Н|||Форест Фен |||LES MOUSQUETAIRES ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Фалкенбах THUG SLUGS 10 21 ☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 2. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 9 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 3. Шопченко DEMBA BOYZ 7 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 4. Шифтър THUG SLUGS 7 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 5 ☆★|
|★ 5. Нуф VALIANT KNIGHTS 7 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 6. Бай Момчил КРИВА НИВА 7 26 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 7. Оейзис КРИВА НИВА 7 27 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 8. Тиро CRAZY BAND 6 23 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Терминатор CRAZY BAND 6 23 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Тянков THUG SLUGS 6 23 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Вандом THE GRIZZLIES 6 23 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 12. Пепито EXTREME ZOMBIES 6 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 13. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 6 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 6 ☆★|
|★ 14. Роско REAL GREEN 6 27 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 15. Стифо UNDERGROUND 6 27 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 6 ☆★|
|★ 16. Кори DUNE WARRIORS 5 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Томи NEW MERSEY RAZORS 5 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 18. Дяволо EXTREME ZOMBIES 5 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 19. Василико UNDERGROUND 5 27 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 20. К. Донев THE NOTORIOUS LADS 4 18 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 21. Пениуайз AIR FORCE 4 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 22. Надя THUG SLUGS 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 23. Копача КРИВА НИВА 4 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 24. Жеката DUNE WARRIORS 4 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ Анфийлд Айрън THE MUMMIES 4 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 26. Доги THE MUMMIES 4 23 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 27. Дуумър CRAZY BAND 4 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ Рогач THE GRIZZLIES 4 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ Моандър EXTREME ZOMBIES 4 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 30. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 4 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 31. Редо THE THRACIAN ORPHICS 4 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 32. Дюнкеркю RED OR DEAD 4 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 33. Жоро Левскаря UNDERGROUND 4 27 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 34. Лорд Брахилус THUG SLUGS 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 35. Вожда RED OR DEAD 3 16 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 36. Енкели THE GRIZZLIES 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 37. Боби68 КРИВА НИВА 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 38. Симо AIR FORCE 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 39. Гонзо DEMBA BOYZ 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ивич RED OR DEAD 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 42. Фенгом CRAZY BAND 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Дани-007 DEMBA BOYZ 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Бате Петку NEW MERSEY RAZORS 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Брут THE GRIZZLIES 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 48. Олимпия RED OR DEAD 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 3 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 51. А.Агаси VALIANT KNIGHTS 3 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 52. Анфийлд REAL GREEN 3 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 53. Ририбиро UNDERGROUND 3 27 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 54. БатРадо REAL GREEN 3 27 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ ХюманФактор REAL GREEN 3 27 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 56. Романист NEW MERSEY RAZORS 2 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 57. Пр.Недев RED OR DEAD 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 58. Мистик Мак THE NOTORIOUS LADS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 59. Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 60. Васко Левчето THE NOTORIOUS LADS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 61. Биг Смоук THE NOTORIOUS LADS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 62. Дъбрав AIR FORCE 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 64. Шваба THE GRIZZLIES 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Роби AIR FORCE 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Мартун КРИВА НИВА 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 67. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 68. Нема Значка NEW MERSEY RAZORS 2 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Резо NEW MERSEY RAZORS 2 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 70. Тюлена NEW MERSEY RAZORS 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 71. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 72. Хенман VALIANT KNIGHTS 2 25 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 73. Бай Гроздан UNDERGROUND 2 27 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 74. Киану REAL GREEN 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 75. Ла Вила КРИВА НИВА 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 76. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 77. Бат Влади THE NOTORIOUS LADS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 78. Гоа DUNE WARRIORS 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Венабили DUNE WARRIORS 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Легендата DUNE WARRIORS 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 81. Емесерем CRAZY BAND 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Тонзос RED OR DEAD 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Баба Тонка THE MUMMIES 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Джони Хейнс THE MUMMIES 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Митак73 REAL GREEN 1 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 88. Алфи VALIANT KNIGHTS 1 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Коко EXTREME ZOMBIES 1 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (10.05.2021-16.05.2021)
● ПМЛ Бараж - реванш ●
UNDERGROUND - EXTREME ZOMBIES
|