Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 17:36



Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР * 
Автор Съобщение
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   03.07.2021 23:08


Айде ся пък Белгия разочарование?!?! Много ги мразиш тия блегийци. :uuu: :uuu: :uuu:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   03.07.2021 23:09


Е, не е ли? Пълен провал.
Дания и Португалия ги разкатаха, ама някак си се добраха до Италия и тям бяха пометени :devil:


 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   03.07.2021 23:14


Diavolo написа:
Е, не е ли? Пълен провал.
Дания и Португалия ги разкатаха, ама някак си се добраха до Италия и тям бяха пометени :devil:


Някакви пълни субективизми са това. Три победи в групата и категорично първо място, отстраниха действащият европейски шампион и отпаднаха от Италия, като можеха да изравнят от 2:0. Кое точно е разочарованието тук? :dunno:

Пометени, разкатани... много ги мразиш нещо белгийците пак казвам. И по-другите коментари ти личи. :uuu: :uuu: :uuu:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   03.07.2021 23:16


Бъркаш се.
Лузъри са, а аз не обичам лузърите. Иначе харесвам футбола им, но до там. Бяха ми любимци навремето с Геретс, Кулеманс, после Енцо Шифо. Винаги са имали страхотни футболисти, но са лузъри. А сега дори и не играха онзи страхотен футбол, типичен за тях. Точно игворо разочароваха бай Момчи, не чак толкова като резултати. Макар че и като резултат да отпаднеш на 1/4 финал не е ОК. Когато всички са те сочели като фаворит номер 2 след Франция. Водачът в световната ранглиста на ФИФА е все пак това.


 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   03.07.2021 23:22


Ако отпаднеш в групите или на 1/8 финал - ок. Ако отпаднеш на 1/4 финал от отбор срещу когото си фаворит - ок, ама да отпаднеш от Италия, като преди това си детронирал действащият европейски шаппион и си стигнал до тук след 4 победи и това да го нареждаш до разочарования като Франция и Германия - ми наистина не е ок. А аутсайдера Турция пък кво прави в тая група :dunno:
А Португалия пък що не я броиш за разочарование?

Не се излагай Белгия няма място в разочарованията. Ся ако толкова искаш да си пишеш точки - ок, ама така още повече се излагаш. :no:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   03.07.2021 23:24


Разочарованието е само едно - Франция. Не се опитвай да размиваш вота в тази част.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   03.07.2021 23:32


Португалия не е разочарование, защото играха по-добре от Белгия на 1/8 финала, имаха много положения, удариха и греда, а Белгия бяха в глуха защита и играха грозен и страхлив футбол. По същия начин мислеха, че ще изклатят и Италия, ама не познаха.
Португалия бе на последно място като фаворит на букитата след всички известни имена. Веднага след тях бяха Дания, смятайте... Та дори и Дания не е и чак такава изненада, но нали трябва да имаме такава все пак и ги слагам (а имаха и лесен поток с Уелс и Чехия).
Аз съм организатор и аз решавам. Толкоз по дискусията.


Последна промяна Diavolo на 04.07.2021 00:08, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   03.07.2021 23:37


Е да де, нагласяш я, както ти е удобно.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   04.07.2021 00:04


Ако финала е Италия - Англия и Италия спечели ще се изям :-D
Защото реално това мислех да пиша, но в последния момент се разколебах, защото не исках да подхождам толкова фенски, а можеше и така да се изтълкува от останалите. Мислех си, че прогнозите ми са достатъчно силни и че процентно ще спечеля. Уви, пореден урок. Не играй логично и процентно, а това което ти казва инстинкта. Хем бях гледал всички мачове на Италия на Манчини и виждах какъв игрови потенциал има скуадрата, но едно са квалификации и приятелски мачове, друго е големия форум. А и как да не заложа на това стряскащо на хартия качество, което има във Франция във всички линии?! Тук цялостния хайп и истерия ме подведоха, признавам си.
Направих грешка и с Португалия. Подцених Белгия. Мислех, че ще са още по-голям провал от което се получи и без това. Но ето само аз се осмелих да пиша за тях като за провал, предвид лесната група, която имаха. НО, правилно разгадах големия ребус с най-добрите трети в групите и така ги пресметнах процентите и вариантите, че класирах на 1/8 финала точно Белгия с Португалия и тук се надявах да пробия и Португалия - Италия (а масово се очакваше Португалия да иде при Нидерландия, хаха) да го хвана на 1/4 финала, но УВИ... Останалите играчи се омазаха здраво с най-добрите трети, не виждам при тях кой знае каква стратегия.
Така че изтървах нарисувана победа.

НО
поздравления за Швабата! :-) Точно това е игра, която приляга на победител. С мисъл, логика и инстинкт.
Не съм гледал честно казано прогнозите за финал, защото искам да ми е интересно после като седна да правя следващото класиране, но Швабата е огромен фаворит, ако вече не е и спечелил... А аз шансове отдавна загубих. Дори и Кейн да стане голмайстор.

Обаче при следващ Мениджър живот и здраве, ще добавя да се дават точки и за познат финалист. Най-малкото това. Защото не е малко и не е лесно.


Последна промяна Diavolo на 04.07.2021 00:08, променена общо 3 пъти



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: ~ класиране след 1/4 финалите ~   |   04.07.2021 16:11


Diavolo написа:
Разочарованията: Франция, Белгия, Германия и Турция


Франция - ок
Германия - ок

Ама Белгия и Турция честно казано не разбирам защо...
Турция заедно с Макетата, с Финландия, Словакия, Унгария и Шотландия бяха отбори, от които можеше да дойде изненада. Ок на фона на очакванията, включително и моите, че Турция може да мине групата, да речем че може да се счете за някакво разочарование, но не генерално такова..

Обаче за Белгия тотално не го разбирам... 3 победи в три мача с един допуснат гол. Обрат срещу Дания в мач, в който датчаните ги надиграха първото полувреме и можеха да водят поне с още един гол, но второто полувреме Мартинес направи логични схеми и за нула време се видя че Белгия ако трябваше, щеше да обърне този мач и от 0:2.
Осминафинал с текущия към момента шампион. Белгийците бяха наритани сериозно в този мач, но удържаха победата. На четвърт финал играят срещу определяният от мнозина за най-добре играещ отбор до момента. Отпадат също толкова залужено, колкото отпаднаха и Португалия от самите тях. Но едните са разочарование, а другите явно се е приело за нормално да отпаднат на осминафинал срещу отбор, който е разочарование на първенството.

Решавай си каквото искаш, но е е добре поне един човек да е съгласен с решението ти... В противен случай ти си прецени каква тежест има...

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   04.07.2021 16:51


Вие май не разбирате. За това и Белгия няма никога да спечели нищо, защото и феновете им са такива.
Отпадане на 1/4 финал се приема за добро представяне? Сериозно? Щом са били в някаква си група три отбора средна ръка на хартия поне, всичко е Ок. А че говорим за златното поколение, за отбор номер 1 на Фифа, за най-обиграния отбор изобщо в света, по-обигран дори и от този на Франция, защото са по-дълго време заедно. Явно това няма значение.
Няма значение с какви отбори са играли. Да, нямаха лесна схема, но нали са дошли за титлата, не е ли така? Всичко извън финал по пътя на тази логика е равносилно на провал. А те дори до полуфинал не достигнаха.
И Боби Борисов и Ивайло Цветков си го казаха право куме в очи --> провал!
Защото това ще се помни след 10, 20 г. никой няма да си спомня подробностите. След Русия 2018 г. сега бе момента за това поколение и точно това си говорихме и в темите във форума за СП в Русия 2018 г. и всички тук масово им вещаеха титла. Е, няма дори и полуфинал.
И каква е разликата от това дали ще отпаднеш на 1/8 финал или 1/4 финал? Ако се казваш Украйна има значение, но ако се казваш Белгия няма никакво значение.
Аз не виждах как този отбор с целия хайп покрай него и всички сочещи го за най-големия фаворит след Франция ще продължи по-напред от 1/4 финала, формулриал съм си го и познах. И си заслужавам бонуса. Това че не ви харесва си е ваш проблем. Но моля за малко уважение към чуждото мнение и разбиране за играта, нещо което мисля съм доказал, че го умея през годините.
И да само аз се осмелих да пиша Белгия за провал. Далеч по-лесно би било да си избера най-лесното, Португалия или Германия с оглед наченките/предпоставките + тежката група и шанса да отпаднат още там.
Освен това нямам никакъв шанс за победа в играта, така че не мога да разбера каква е тази реакция спрямо класирането ми. Явно ви преча във всички игри, но свиквайте, напук на вас винаги ще се боря за топ 3 навсякъде, пък каквото сабя/съдба каже.
Да бяха били Италия вашата прескъпа Белгия и сега нямаше да ги пишем тези неща.

:wave:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   04.07.2021 17:00


В темата за това за кой съм на това ЕП съм посочил 3 отбора и нито един не е Белгия. Толкова за "любимата ми Белгия"...

И последно - зададен въпрос "разочарование на първенството" предполага един отговор. Би следвало да има и един единствен отбор в резултатите. Мисля че 90% от хората ще кажат че това е един отбор и неговото име е Франция... това би било обективно.. а не фенските симпатии и антипатии..

Честит бонус! :) Това съм го изпуснал, но то казва всичко всъщност...

Мога да пиша и още, но ще пиша само това че ако някой не уважва чуждото мнение, мисля че всеки може да преценик кой е това...

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   04.07.2021 17:11


Да, Франция е очевидния отговор, макар че пък те така и не загубиха мач?! Реално си тръгват без загуба, не че пак не е провал де...

Няма значение кой какво е писал в анкетата, то и аз съм писал Белгия, но се радвам, че отпаднаха. Ето колко струват анкетите. Аз съм си за Италия и толкоз. Като ти за Англия, нищо че си ги писал за провал или поне не им вярваш и ги копаш с прогнозите си.

Относно Турция,
е как да не е провал?! Какво от това като е Турция, а не Франция или Испания. Имаше пак анкета за след ГФ и там гласувахте именно с най-много гласове именно за Турция. Разаочарование е защото масово се прогнозираше, че ще излязат от групата си и то масово като втори. Почти няма специалисти, който да си е мислел, че ще са четвърти. А те даже и точка не записаха, допуснаха цели 8 гола и вкараха само един?!?! Дори една Северна Македония се представи по-достойно от тях. Най-вече с откритата си игра. Докато Турция игра анти футбол, страхлив футбол и всъщност никакъв футбол. Е, как няма да са разочарование???

По вашата логика Франция ако бе отпаднала на полуфинал нямаше да е провал/разочарование. Грешка, пак щяха да са и сигурно пак щеше да има дискусии. Този отбор не играе ли финал е провал. Почти същото важи и за Белгия, дори и за Англия предвид отявленото домакинство и лесния поток.
за Германия, Португалия, Испания и Италия по ред причини бях занижил критериите. Но Германия с тази клизма с Унгария ги писах като разочарование, а не защото отпаднаха на 1/8 финал.

Гледайте малко по-разчупено на нещата. Твърде скучно и клиширано виждате нещата, като 90% от гостите в студията на БНТ и НОВА. Разчупете малко леда и се опитайте да вникнете в нюансите... :football:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   04.07.2021 19:08


Според мен най-голямото разочарование е Португалия. Действащ шампион на Европа, с много добри резултати в квалификациите, който постигна една-единствена победа - срещу скромния (макар и борбен) отбор на Унгария - беше разгромен от иначе откровено слаба Германия и едва продължи напред като "най-добър трети", за да играе безидейно срещу Белгия и да отпадне безславно на осминафиналите. Посредствена игра от началото до края.
Франция също е голямо разочарование, но там просто при 3-1 лъсна липсата на дисциплина - негърчетата решиха, че са си спечелили вече мача, а "швейцарците" имаха други идеи. Но иначе във всеки мач си личеше качеството, с което разполага действащият световен шампион и реално чисто игрово отборът не стоеше зле през по-голяма част от времето.
Турция (за мое удоволствие) също разочарова, предвид стабилната игра в квалификациите (на второ място, само 2т. зад Франция - вярно, че от другите отбори най-"сериозен" беше Исландия, но все пак...) - сега те бяха най-слабият отбор на това ЕП, с 0т. и най-лоша голова разлика. По-слаби от Северна Македония, чието население е 20 пъти по-малко.
До голяма степен и от Полша се очакваше много повече от тази точица, с която си тръгнаха в крайна сметка.
Нидерландия завърши на второ място в квалификационната си група със слабата Германия и беше доста притискана от Северна Ирландия в голяма част от времето, така че аз лично не съм очаквал подвизи от тях и ранното им отпадане беше логично. Въпреки трите победи в групата, и там си личаха сериозните проблеми в защита, които имат. Германия - същото като Нидерландия, не знам кой е очаквал нещо от тях...

А за приятна изненада - определено Италия. Не очаквах такъв хубав футбол от отбор, който традиционно разчита на клизмарски победи. А всъщност и единствения "доминатор" от квалификациите, който запази формата си, което също е постижение (те бяха и в супер слаба квалификационна група, затова не приемах резултатите им сериозно). Англия и Дания също не играят лошо и заслужено един от тези отбори ще е на финал - но пътят им дотам е доста по-лек от този на Италия/Испания - така че приятна изненада ще е, само ако някой от тях стане шампион :-P

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 04.07.2021 19:14, променена общо 2 пъти



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   04.07.2021 19:26


Diavolo написа:
Няма значение кой какво е писал в анкетата, то и аз съм писал Белгия, но се радвам, че отпаднаха. Ето колко струват анкетите. Аз съм си за Италия и толкоз. Като ти за Англия, нищо че си ги писал за провал или поне не им вярваш и ги копаш с прогнозите си.


Писал си че ще подкрепяш отбор, който после плюеш... Никой не те е карал да пишеш други отбори.. Да си си останал само с Италия вместо да добавяш глорихънтърски опции.
Това говори не добре не за анкетите, а за това, което си писал. И най-вече като човек, който прави анкети и иска хората да участват в тях...

Аз си държа на отборите, които подкрепям. Това че мислех че и трите ще са до никъде е глас на разума, не на сърцето... има голяяяяяма разлика... Нямам нищо против да ме опровергават, но като дойде време да отпаднат, далеч няма да пиша че се радвам за това...

Как да е... казах си мнението че Белгия не е провал, особено да отпадне от една силна и приятна за гледане Италия. Ти си на друго.. жив и здрав! :)

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   04.07.2021 19:32


Shifter написа:
Според мен най-голямото разочарование е Португалия. Действащ шампион на Европа, с много добри резултати в квалификациите, който постигна една-единствена победа - срещу скромния (макар и борбен) отбор на Унгария - беше разгромен от иначе откровено слаба Германия и едва продължи напред като "най-добър трети", за да играе безидейно срещу Белгия и да отпадне безславно на осминафиналите. Посредствена игра от началото до края.


Няма нещо с което да не се съглася тук... Аз също очаквах много повече от този отбор и се радвам че и тук не познах : ))

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   04.07.2021 19:34


И да и не;)
бай Момчи, който ме обвини, че едва ли не мразя Белгия нека се върне във форума в Русия 2018 и да ми прочете мненията за Белгия...
Наистина ги харесвам,
НО
това с анкетата бе преди да ги нароча в Мениджъра и прогнозите, а и видях, че стоят на пътя на Италия и просто ми стана лекиинко чернички:))

аз още тогава ако не се лъжа писах, че Португалия и Белгия са нюанси, ей така ако случайно Италия отпадне...
Всички тук знаете на кой отбор съм фен. Друг отбор няма. Както съм писал Португалия и Белгия, така можеше да викам за Дания и Швеция или Чехия и Австрия, в зависимост от ситуацията.

Има само един отбор при мен, всичко останало е преходно. :football:


Последна промяна Diavolo на 04.07.2021 19:35, променена общо 2 пъти



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   04.07.2021 19:34


Шифтъре,

Ахам, относно Италия, аз именно за това спорех със Стенли ли беше или някой друг, не помня вече, когато се изцепих преди година, че тази Италия на Манчини играе страхотен футбол и очаквам много от тях, ми се изтъкна факта, че Италия видиш ли не играела срещу силни отбори. Но аз винаги съм казвал, не е важно срещу кой играеш, а как играеш. Защото по класата на един отбор си личи и по начина по който ще спечелиш един мач. И не толкова резултата (1:0 или 4:0, нз), а играта е важната. Защото като изключим отборите от възможно най-ниската категория силите в Европа са доста изравнени и когато се вижда почерка на треньора и настроението в самия отбор, то резултатите неминуемо ще дойдат. Още тогава се видя тази революция в италианския отбор. Манчини заложи на владеенето на топката, но не да я разцъква на ширина, а да атакува по фланговете по двама от ляво и дясно, нещо революционно в днешния футбол. Сега Мадански говори за революция на национално ниво и че това което играе Манчини тепърва ще се изучава в учебниците и много отбори ще ги копират, но тези неща се видяха още 2019 и 2020 г.
Но и много добре знам, че всяко едно нещо, за да е докрай успешно трябва да завърши с краен успех. Така че най-сложното пред Манчини и компания предстои.

:football:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   04.07.2021 19:59


Значи финално да обясня:

Принципно не ме вълнуваха специалисти и анализатори (макар че на 90% ни се припокриваха мненията), изхождах от коефициентите на букитата и световното в Русия, като последен голям форум:

Топ фаворитите:
1) Франция
2) Белгия
3) Англия
като май Англия бе преди Белгия с малко доколкото си спомням

Имаме световен шампион / третите в света / четвъртите в света и на практика домакин и в по-лесния поток на хартия (още след жребия стана ясно това)

след това имаше цяла ''пропаст'' и идват следващите отбори

1) Германия - заради името и традициите си, заради Байерн Мюнхен и успехите на юношите и младежите
2) Испания - заради крупните победи през последната година и половина
3) Италия - заради името си и серията на Манчини
4) Португалия - настоящи еврошампиони, победители в Лигата на нациите ; Роналдо

пак дупка и:
1) Нидерландия
2) Дания
3) Хърватия

Дания май бяха колкото Португалия и Нидерландия или на малка разлика.

Е,
оттук какво следва:
Ако някой от горния топ 3 не стигне финал е провал, а аз даже пророкувах, че Белгия са максимум до 1/4 финал, така и стана
За да е провал някой друг отбор от следващите четири, то трябваше да разочарова в групата и да отпадне на 1/8 финал след безлична игра. Само един отбор отговаря на този критерий и това е Германия. И тя най-вече заради мача с Унгария, не толкова заради мача с Англия. Докато Португалия си играха стабилно срещу Белгия.
Леле, какви легенди се носят за Белгия и Португалия. Белгийците бяха надиграни в този мач, абе все едно сме гледали различни мачове. Я вижте статистиката от мача, има я на уефа.ком
1 удар на Белгия от Халите и гол и това бе. Португалците имаха 3 чисти положения + 1 греда. Не съм съгласен, че Португалия е играла слабо. Ок, получиха 4 гола от Германия, ама Германия точно в този мач решиха, че им се играе. А и мач с мач не си приличат. Не може така да се гледа на нещата. Аз също мога да кажа, че масово мразите Португалия и сте пристрастни, но няма да го направя. Имате си вашето виждане, уважавам го.

Между другото, Русия също разочарова. НО няма как да ги пиша, защото все пак взеха победа и имат 3 точки. Някои отбори продължиха напред с 3 точки.
Но Турция тотално се осраха и нямаше как да не ги отлича. Този отбор си изгради име и традиции през последните 20 години, а и направи много силна квалификационна кампания, имат и много добри футболисти в топ първенства, но калъч.

:football:


 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ЕВРО 2020 * МЕНИДЖЪР *   |   04.07.2021 21:05


Дяволе ти мразиш Белгия. Няма лошо хейт трябва да има. Ама тоя хейт ще изяде главата на Скуадрата. Запомни какво ти казвам. Иначе все тая на кой ще дадеш точки за разочарование и на кой не. Италия няма да е евро шампион, колкото и да го заслужават, заради хейта ти към Белгия.

Ако твърдиш, че не ги мразиш махни ги от разочарованията и ще станете евро.шампиони. Иначе още 50 години няма да видите титла на ЕП. Проклятието на червените дяволи. :devil:

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 04.07.2021 21:12, променена общо 2 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг