Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 25.04.2024 10:48



Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия? 

На кой ще симпатизирате, Англия или Италия?
Италия 57%  57%  [ 13 ]
Англия 39%  39%  [ 9 ]
Все ми е тая 4%  4%  [ 1 ]
Общо гласове : 23

Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия? 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28651
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   08.07.2021 23:08


Vendome написа:
Беше силен, но нищо общо с английския.

Въобще не те виждам причината за дискусията.


Това второто не го разбрах?
Аа не мисля така, в италианския форум имаше повече мнения и то от родни фенове из всички краища, най-вече от Пловдив и Варна. От София бяхме малцинство даже. Онзи Наполетани го помниш мисля, дето се имаше с ултрасите на Наполи. Имаше един и от Спартак Варна и Лацио, Ултралацио ли беше, не помня вече. И силно женско присъствие (е това е нормално когато става въпрос за Италия).
В Бгмама например Италия е най-подкрепания отбор с огромна разлика пред следващите. :о
Отделно във фейса в една група за футбол също в една тема кой за кого и повечето са за Италия, с малко но повече. Но си прав и за друго. Голяма част от неутралните са по-скоро против Англия отколкото против Италия. Дали поради политически причини или културни или просто им се дразнят, че са домакини или нещо не друго не знам, но е факт, правилно си го забелязвал този феномен. Ти или Швабата, не помня вече от толкова много теми и мнения из всички форуми кой какво е казал. :)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11818
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   08.07.2021 23:10


Наполито е фен на Англия

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   08.07.2021 23:17


Diavolo написа:
Vendome написа:
Беше силен, но нищо общо с английския.

Въобще не те виждам причината за дискусията.


Това второто не го разбрах?
Аа не мисля така, в италианския форум имаше повече мнения и то от родни фенове из всички краища, най-вече от Пловдив и Варна. От София бяхме малцинство даже. Онзи Наполетани го помниш мисля, дето се имаше с ултрасите на Наполи. Имаше един и от Спартак Варна и Лацио, Ултралацио ли беше, не помня вече. И силно женско присъствие (е това е нормално когато става въпрос за Италия).
В Бгмама например Италия е най-подкрепания отбор с огромна разлика пред следващите. :о
Отделно във фейса в една група за футбол също в една тема кой за кого и повечето са за Италия, с малко но повече. Но си прав и за друго. Голяма част от неутралните са по-скоро против Англия отколкото против Италия. Дали поради политически причини или културни или просто им се дразнят, че са домакини или нещо не друго не знам, но е факт, правилно си го забелязвал този феномен. Ти или Швабата, не помня вече от толкова много теми и мнения из всички форуми кой какво е казал. :)


posting.php?mode=quote&f=134&p=248902

Аз казах това, не знам тия двмата какво са казали!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28651
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   08.07.2021 23:34


Между другото няма разделение някакво Италия срещу Англия.
Това са по-скоро нашенски измишльотини, все да има някакво противопоставяне. Италия е доста подкрепяна от англичаните и обратното Англия от италианците.
Англия като игра с Украйна в Рим, много от местните подкрепяха Англия. Същото забелязах и от англичаните на мачовете на Италия с Австрия и Испания.
И не визирам емигрантите италианци.

:-)


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2884
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   09.07.2021 02:14


Саутгейт отново най-вероятно ще излезе с консервативен състав и ще дебне. Аз обаче очаквам силна игра от Маунт и Кейн.
It's coming home. 8-)


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5083
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   09.07.2021 12:40


Може да харесвам английски футбол, но съм за италианците. Играят най-добрия футбол на този шампионат и заслужават да спечелят. Изключителен синхрон между всички играчи, които са там. Манчини е свършил страхотна работа.
Англичаните определено, обаче имат невероятен напердък при Саутгейт. На съвсем друго ниво са, но въпреки това играят едно такова вдървено, което хич не радва окото. Освен това играят прекалено предпазливо и защитно. Разбирам, че е ок да чакаш шансовете си, но чак пък почти да не атакуваш на постопенно нападение ми е странно.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   09.07.2021 17:30


falkenbach написа:
Може да харесвам английски футбол, но съм за италианците. Играят най-добрия футбол на този шампионат и заслужават да спечелят. Изключителен синхрон между всички играчи, които са там. Манчини е свършил страхотна работа.
Англичаните определено, обаче имат невероятен напердък при Саутгейт. На съвсем друго ниво са, но въпреки това играят едно такова вдървено, което хич не радва окото. Освен това играят прекалено предпазливо и защитно. Разбирам, че е ок да чакаш шансовете си, но чак пък почти да не атакуваш на постопенно нападение ми е странно.


Англия има огромен потенциал, ако не им се казва как и какво да играят, тия могат да разнесат всеки!

_________________
Изображение


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10455
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   09.07.2021 18:10


TheExorcist написа:
Англия има огромен потенциал, ако не им се казва как и какво да играят, тия могат да разнесат всеки!

Тук не съм особено съгласен, не толкова с казаното, колкото с подтекста. Именно факта, че им се казва как точно да играят - както и факта, че стриктно се придържат към него де - ги доведе до там, където са в момента.

За пръв път през живота си виждам Англия толкова дисциплинирана и с ясна игрова стратегия, а ги следя от 1982 все пак. Въпреки че в предните поколения имаше повече играчи от световна класа, отборното начало бе доста надолу в листата на приоритетите и играта им беше със стихиен характер, прекалено много базираща на спонтанни решения. Дори имена като Ериксон и Капело, които са все пак континентални величия, не успяха (а може би и не пожелаха) да наложат собствен почерк в играта на отбора.

На СП в Русия преди три години се видя, че Саутгейт е положил основите на нещо ново, но тогава все още не беше видно какво точно е то. Беше ново за всички в отбора и си личеше известна неувереност, която им коства и класирането на финала. Сега виждаме, че машината набира скорост и всеки чарк в нея знае все по-добре къде му е мястото в нея и какви са задачите му.

В този ред на мисли, не съм съгласен и с изказването на Дявола, че при загуба ще се върнат на изходна позиция. Опитът расте, отборът става все по-добър. Има и конкуренция буквално за всяка позиция и с много малки изключения, никой не изпъква над останалите като име, да не говорим, че и ничие его не вирее над отборното начало. Независимо от изхода в неделя съм сигурен, че на СП догодина ще видим един още по-добър отбор от сегашния.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4973
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   09.07.2021 22:45


falkenbach написа:
Може да харесвам английски футбол, но съм за италианците. Играят най-добрия футбол на този шампионат и заслужават да спечелят. Изключителен синхрон между всички играчи, които са там. Манчини е свършил страхотна работа.
Англичаните определено, обаче имат невероятен напердък при Саутгейт. На съвсем друго ниво са, но въпреки това играят едно такова вдървено, което хич не радва окото. Освен това играят прекалено предпазливо и защитно. Разбирам, че е ок да чакаш шансовете си, но чак пък почти да не атакуваш на постопенно нападение ми е странно.


Почвам леко да се притеснявам... Май за втори път вече мнението ми се припокрива напълно с това на Фалка...
Да не би пък да одъртявам и да не помня - да не беше Спърса...

Нейсе...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   10.07.2021 00:00


SUBXERO написа:
На СП в Русия преди три години се видя, че Саутгейт е положил основите на нещо ново, но тогава все още не беше видно какво точно е то. Беше ново за всички в отбора и си личеше известна неувереност, която им коства и класирането на финала. Сега виждаме, че машината набира скорост и всеки чарк в нея знае все по-добре къде му е мястото в нея и какви са задачите му.

Мда, каква увереност излъчваха англичаните след като поведоха от подарената им дузпа срещу Дания, много респектиращо... Реално досега на това ЕП Англия не е играла срещу силен отбор и тестът ще е на финала.

_________________
Изображение


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10455
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   10.07.2021 00:08


Естествено, че бяха уверени. Ти какво си очаквал, да започнат да летят ли? Умората си каза думата, но това не значи, че са били неуверени. Спазваха си тактическите указания и не се впускаха в излишни авантюри. Каквато и да беше дузпата, с оглед на показаното заслужаваха повече победата. Ясно, че няма как такъв като тебе, който по дефиниция е против тях, да го признае, но в крайна сметка това няма значение.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   10.07.2021 00:49


SUBXERO написа:
TheExorcist написа:
Англия има огромен потенциал, ако не им се казва как и какво да играят, тия могат да разнесат всеки!

Тук не съм особено съгласен, не толкова с казаното, колкото с подтекста. Именно факта, че им се казва как точно да играят - както и факта, че стриктно се придържат към него де - ги доведе до там, където са в момента.

За пръв път през живота си виждам Англия толкова дисциплинирана и с ясна игрова стратегия, а ги следя от 1982 все пак. Въпреки че в предните поколения имаше повече играчи от световна класа, отборното начало бе доста надолу в листата на приоритетите и играта им беше със стихиен характер, прекалено много базираща на спонтанни решения. Дори имена като Ериксон и Капело, които са все пак континентални величия, не успяха (а може би и не пожелаха) да наложат собствен почерк в играта на отбора.

На СП в Русия преди три години се видя, че Саутгейт е положил основите на нещо ново, но тогава все още не беше видно какво точно е то. Беше ново за всички в отбора и си личеше известна неувереност, която им коства и класирането на финала. Сега виждаме, че машината набира скорост и всеки чарк в нея знае все по-добре къде му е мястото в нея и какви са задачите му.

В този ред на мисли, не съм съгласен и с изказването на Дявола, че при загуба ще се върнат на изходна позиция. Опитът расте, отборът става все по-добър. Има и конкуренция буквално за всяка позиция и с много малки изключения, никой не изпъква над останалите като име, да не говорим, че и ничие его не вирее над отборното начало. Независимо от изхода в неделя съм сигурен, че на СП догодина ще видим един още по-добър отбор от сегашния.


В един от ученическите мачове, треньора ни вика играйте както можете, другите бяха по-добри, и ние ги разбихме, аз вхарах два гола на турнира! Извод - играй играта си! Англия има страшен потенциал, ако се отпуснат, могат да смажат жабите, ню да не са сковани един вид!!!

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 10.07.2021 00:52, променена общо 1 път



 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4927
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   10.07.2021 06:24


SUBXERO написа:
Естествено, че бяха уверени. Ти какво си очаквал, да започнат да летят ли? Умората си каза думата, но това не значи, че са били неуверени. Спазваха си тактическите указания и не се впускаха в излишни авантюри. Каквато и да беше дузпата, с оглед на показаното заслужаваха повече победата. Ясно, че няма как такъв като тебе, който по дефиниция е против тях, да го признае, но в крайна сметка това няма значение.
Абе едни десетина минути в началото на второто продължение баш си бяха умрели от страх. Ритаха топката накъдето им падне, че даже и не успяваха да я ритнат както трябва и често я пращаха в тъч. Датчаните към онзи момент очевадно не можеха да ходят, но англичаните сами предизвикаха натиск, имаше и няколко корнера, от които спокойно можеше да стане нещо. Чак в последните 5-6 минути се поуспокоиха и започнаха да си я подават.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28651
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   10.07.2021 12:33


Да, това объркване бе около 10 минути и бе продиктувано от самия Саутгейт с безумната двойна смяна на Грийлиш.
Проси си наказанието баш на финала с това огромно самочувствие което граничи чак с арогантност.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   10.07.2021 13:20


Значи гледам вотовете, от активните юзъри, само Дявола е заклет жабар, а има още цели 11 Англия-хейтъри... :-o

Девол, купуваш гласове ... Ше се караме! :laugh: ;-)

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11818
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   10.07.2021 14:16


То и ти си гласувал за жабчетата.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   10.07.2021 15:17


Админ ли си станал

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   10.07.2021 16:17


Баси, не мога да повярвам колко много омраза има към Англия, в моя квартал всички с изключение на 1-2 момчета са за Италия!!! :-o

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   10.07.2021 17:46


Изображение

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   10.07.2021 17:59


TheExorcist написа:
Баси, не мога да повярвам колко много омраза има към Англия, в моя квартал всички с изключение на 1-2 момчета са за Италия!!! :-o

Ако щете вярвайте, но ако ролите бяха разменени - т.е. Италия да е с 6 домакинства, да е пусната в смешен поток и да й се правят съдийски реверанси, а Англия да се избива с другите претенденти за титлата до финала - щях да съм за англичаните. Англичаните буквално са си домакини на това ЕП (само един път играха извън острова и това беше в Рим), докато други трябваше да летят до Баку (!?!) и ги разкарваха от единия край на Европа до другия... Няма как тези очевадни подпирания да не се отразят на неутралните фенове.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг