Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:22



Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия? 

На кой ще симпатизирате, Англия или Италия?
Италия 57%  57%  [ 13 ]
Англия 39%  39%  [ 9 ]
Все ми е тая 4%  4%  [ 1 ]
Общо гласове : 23

Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия? 
Автор Съобщение
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   10.07.2021 18:16


Абе това е леко преувеличено честно казано. Първо това с домакинството, ок, ама все някой трябваше да е домакин на полуфиналите и финала, т.е. все щеше да има някой привилегирован по тая линия. А ина останалите първенства какво, винаги си против домакина ли?

За потоците пак е леко измислено - ако Испания си беше спечелила групата както се очакваше, потоците щяха да са далеч по-равностойни. А и конкретно групата на Англия още на 1/8финал играеше със съперник от най-тежката група. Т.е. ако нещата се бяха развили по нормален и очакван начин,съвсем спокойно с така нагласените потоци само и само да ги добутат напред, можеше да се наложи Англия да играят с Германия/Франция/Португалия, Испания и Холандия за да стигнат до финал.

Прословутото съдийско подпиране се изразява в една (за мен несъществуваща) дузпа в продълженията. Ако Дания бяха вкарали втори в редовното време, си отпадаха. А и в редовното време имаше една ситуация, в която според мен имаше дузпа срещу Кейн, а той даде фал в атака. Аз лично тоя фал не го видях, и според мен си имаше дузпа, но дори и да приемем че е била просто съмнителна ситуация - ако искаха да ги бутат, нямаше ли още тогава да дадат дузпа, вместо да чакат до продълженията, дето я дойдат, я не?


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   10.07.2021 18:41


Току ще се чух с моята фризьорка, и я питам ''за кой си утре'', тя след малко колебание вика ''за Италия''. Питам ''ЗАЩО'', и тя - ''защото англичаните са педераси и идиоти''!!!

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   10.07.2021 19:13


spurs написа:
Абе това е леко преувеличено честно казано. Първо това с домакинството, ок, ама все някой трябваше да е домакин на полуфиналите и финала, т.е. все щеше да има някой привилегирован по тая линия. А ина останалите първенства какво, винаги си против домакина ли?

За потоците пак е леко измислено - ако Испания си беше спечелила групата както се очакваше, потоците щяха да са далеч по-равностойни. А и конкретно групата на Англия още на 1/8финал играеше със съперник от най-тежката група. Т.е. ако нещата се бяха развили по нормален и очакван начин,съвсем спокойно с така нагласените потоци само и само да ги добутат напред, можеше да се наложи Англия да играят с Германия/Франция/Португалия, Испания и Холандия за да стигнат до финал.

Прословутото съдийско подпиране се изразява в една (за мен несъществуваща) дузпа в продълженията. Ако Дания бяха вкарали втори в редовното време, си отпадаха. А и в редовното време имаше една ситуация, в която според мен имаше дузпа срещу Кейн, а той даде фал в атака. Аз лично тоя фал не го видях, и според мен си имаше дузпа, но дори и да приемем че е била просто съмнителна ситуация - ако искаха да ги бутат, нямаше ли още тогава да дадат дузпа, вместо да чакат до продълженията, дето я дойдат, я не?

Не съм "срещу" домакините, ако са си истински такива, и всички играят на техни стадиони. А сега какво се получава - 11 различни държави "домакини", ама една от тях видиш ли домакинства на 6 мача, вкл. осминафинал, полуфиналите и финала? Италия, Германия и Испания също са много "футболни" нации, и то с по-големи традиции на ЕП от англичаните, много изкуствено стои това фаворизиране на Уембли (заради капацитета, разбираш ли).... а иначе да, доста глупаво е при 11 различни държави, полуфиналите и финалът да са само в една, не знам по силата на каква логика е решено това - спокойно можеха да са Рим/Лондон/Мюнхен, това са 2 часа път със самолет. Холандия не са фактор (още от квалификациите си личеше, че няма да бъдат), не знам защо ги споменаваш, а за другото - е, то не може само със слабаци да играят, но пак повтарям - от 4 елиминационни мача, 3 са на техен терен, при 11 "домакина"... Съдийското подпиране не е "брутално" (както напр. бутаха Южна Корея срещу Испания 2002), но съчетано с домакинствата, е достатъчно за да подразни всеки, който не е запален фен на англичаните.
Та, ако надиграят Италия на финала - честито да им е, живи и здрави да са - нито ме дразнят, нито нищо. Но като си избирам кого да подкрепям, гореизброеното си оказва влияние. Нека по-добрият победи :cheers:

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 10.07.2021 19:15, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   11.07.2021 00:00


БАСИ, НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ, ЧЕ СТЕНЛИ Е ТОЛКОВА ЕВТИН! МАХНАЛ МЕ Е ОТ ПРИЯТЕЛИ! :-o И НЕ ЗНАМ ЗАЩО!!!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   11.07.2021 20:20


Категорична победа за Италия!

:outofspace: :-o

:first: :devil:

но така е навсякъде по сайтове и групи в които членувам.
Хората масово са за Италия.

Новак Джокович също каза, Форца Италия! :devil:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   11.07.2021 20:36


И кво от това, какво казали всички?

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   11.07.2021 22:01


SUBXERO написа:
И кво от това, какво казали всички?


Джоката е ок, ама да ти си гледа тениса и да не коментира футбол!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Кой искате да спечели на 11 юли: Италия или Англия?   |   12.07.2021 03:19


Презирам спортистите, които си хвърлят сребърните медали, след като са паднали! ТИ СИ СЕ БИЛ ДОСТОЙНО! ПРИЕМИ ЗАГУБАТА ДОСТОЙНО ДА ТИ ЕБА МАЙКАТА! :-(

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг