Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 10:54



Отговори на тема  [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
 ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   11.07.2021 23:55


Най-достойния отбор спечели.
ФОРЦАААААААААААААААААААААААААААА

:ludnica:

Първия отбор в историята на СП или ЕП с два мача спечелени след дузпи и станал шампион!

:first: :rock: :moufan:


Последна промяна Diavolo на 12.07.2021 00:05, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   11.07.2021 23:58


Абсолютно заслужена титла! Тук спор няма!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   11.07.2021 23:59


Е как първия отбор, а Аржентина 1990та?


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 00:00


Аржентина 1990 не спечели ли 2 мача с дузпи.

Иначе не съм много съгласен, че най-качественият отбор спечели (Испания ги надигра на полуфинала), но като цяло наистина заслужена титла.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 00:01


spurs написа:
Е как първия отбор, а Аржентина 1990та?


ама не станаха шампиони!
в това се криеше проклятието :-)


Последна промяна Diavolo на 12.07.2021 00:01, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 00:03


И аз мисля че Испания цялостно бяха малко по-добри, но днес абсолютно заслужена победа на Италия. От началото на първенството повтарям, че това за невероятното поколение на Англия са пълни митове и всъщност отборът им е пълен с посредствени футболисти. С оглед на това, че имат между един и двама футболисти от световна класа, постигнаха много повече от потенциала си.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 00:22


Май си прав, Спърсе... Макар че - за мен главен виновник за загубата е Саутгейт... Страхлив, посредствен треньор... Дори каръка с двете смени накрая го доказа - а дори не това беше най-слабия му ход в мача...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 00:28


Аз също не разбирам много от решенията на Саутгейт, а конкретно това с двете смени си беше ужасяваща глупост (да не говорим че с оглед момента на тая двойна смяна си плачеше за гол още тогава, защото при корнер пред твоята врата смяна не се прави, а той направи две наведнъж).

От друга страна обаче, с тия средняци да стигнеш полуфинал на световно и финал на европейско е невероятно постижение и вероятно Саутгейт има сериозна заслуга за него.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 00:29


spurs написа:
И аз мисля че Испания цялостно бяха малко по-добри, но днес абсолютно заслужена победа на Италия. От началото на първенството повтарям, че това за невероятното поколение на Англия са пълни митове и всъщност отборът им е пълен с посредствени футболисти. С оглед на това, че имат между един и двама футболисти от световна класа, постигнаха много повече от потенциала си.
Аз пък това за невероятното поколение сефте го чувам от теб. Факт е, че за пръв път играят тактически дисциплинирано и отборното начало взема превес над индивидуализма. Промени се цялостният им подход към играта, а и играчите им вече не са познатите ни от миналото скарани с топката. Имат огромен потенциал, но като единици отстъпват на миналите поколения, така че не знам кой си е изсмукал това от пръстите.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 00:39


Ми масово се говори, не знам и аз на какво отгоре. А играчите в националния им никога не са били скарани с топката, не знам какво имаш предвид с това.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 00:46


Е, винаги е имало дръвчета в националния им отбор. Давам ти за пример един Дейвид Бати, но мога да ти изброя и доста други.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 00:50


Мдаааа блудния "футбол" така и не се върна у дома и продължава да скита вече 55 години :-D ... а надменните и арогантни фенове на Англия (най-вече местните) бяха заслужено приземени на земята след като бяха литнали в небесата :wave:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 01:41


SUBXERO написа:
Е, винаги е имало дръвчета в националния им отбор. Давам ти за пример един Дейвид Бати, но мога да ти изброя и доста други.
Е Дейвид Бати беше в един от по-слабите им отбори. За мен еталон са отборите от 90та и 96та, а да кажем можем да вземем и отборът с Джерард и Лампард. Всички тези отбори като индивидуална класа бяха нива над сегашния, лично според мен единствено Кейн може да се сравни с аналозите си от онези отбори (въпреки че там се великаните Линекер и Шиърър), а на всички останали постове предимството е за онези отбори.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 02:32


spurs написа:
SUBXERO написа:
Е, винаги е имало дръвчета в националния им отбор. Давам ти за пример един Дейвид Бати, но мога да ти изброя и доста други.
Е Дейвид Бати беше в един от по-слабите им отбори. За мен еталон са отборите от 90та и 96та, а да кажем можем да вземем и отборът с Джерард и Лампард. Всички тези отбори като индивидуална класа бяха нива над сегашния, лично според мен единствено Кейн може да се сравни с аналозите си от онези отбори (въпреки че там се великаните Линекер и Шиърър), а на всички останали постове предимството е за онези отбори.
Ами аз всъщност точно това имам предвид. Като индивидуалности онези бяха много по-напред, но все се намираха и дръвчета в отборите. А същите тези индивидуалности, които бяха по-добри играчи от сегашните, не успяваха да играят като отбор и нямаха ясна тактика. Не казвам че на Саутгейт тактиката е нещо особено, но я има и всички я спазват.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 04:25


Veni, vidi, vici!

Величествените и непобедими римски легиони сгазиха Англия и върнаха играта, ама в Рим!
Знае се една изконна истина, 'Всички пътища водят към Рим' Е, англичаните нали са на остров и им е трудно да стигнат. Окончателен брекзит за тях! След 55 г. може да видят и още един финал...
Безценен момент, нагласиха им цяло първенство да са домакини, а съперниците им да кръстосват из цяла Европа, за капак играха с Украйна и Дания на 1/4 и 1/2 финал, дадоха им скандална дузпа срещу Дания, че можеха още там да си заминат ако се бе стигнало до дузпи и за да са още по-сигурни светеха с лазер в очите на малкия Шмайхел.
Снощи преди финала за пореден път зверски освиркаха химна на гостуващия отбор, същото сториха с всички химни на отборите които им гостуваха. А искат равенство и да ги приемат добре навън. С тази простотия и надменност няма как да стане, сори гайз. Искат всички да коленичат и да налагат сбърканата нова мода и догма навсякъде по света, но точно тези заради които коленичеха изпортиха всичките дузпи. Халал да им е. Бяха Империя, сега са някаква жалка джендърска сбирщина и цял свят им се смее.
Гарет Саутгейт ги класира на полуфинал на световно и на финал на европейско. Сигурно ще го оставят при тези резултати. Ами нека. Защото с този треньор титла няма да видят. Защото наистина имат добри футболисти, но треньора ги спира да играят играта, да правят това което умеят. Да нападат и каквото сабя покаже. Да имаш само 1 точен удар във вратата на противника и това за 120 минути на финал, при това на Уембли е абсолютно недопустимо и срамно. Да, навремето Англия играеше романтично и губеше нелепо, но оставаше с нещо в сърцата на хората и имаха фенове. А тази Англия на кой и харесва? То болшинството от собствените им залети фенове не ги харесват, какво остава за другите.

Италия категорично бе по-добрия отбор и само някои пропуски, шанса и контузиите ги лишиха от заслужена победа още в редовното време.

Хареса ми как Манчини като видя, че с 4-3-3, но с инертния Имобиле напред няма как да стане, смени схемата на игра и заигра с фалшива деветка (един от любимите прийоми на испанската школа) и по този начин дестабилизираха играта на противника, който се обърка и не знаеше точно как да противодейства. С тази честа смяна на фланговете просто не се знаеше откъде ще дойде опасността и Англия се огъна.
Към края Италия видимо отпадна физически (два мача с продължения + тежък мач с много тичане и пресиране на супер фаворита Белгия си взеха своето), но въпреки това си остана по-дейния отбор на терена, търсещ развръзката в своя полза като изключим един отрязък от 5 вдъхновени минути във второто продължение за Англия, когато здраво натиснаха, но без успех. Стърлинг гмуркача пак се пробва да финтира съдията, но този съдия си има свои си милиони и не се вълнува от директиви, а свири мъжката и честно и за двата отбора. Достоен завършек на кариерата му!

При дузпите обикновено най-добрия винаги изпуска. Жоржиньо, който е най-добрия дузпаджия на целия шампионат (наред с Роналдо и Белоти) може би изпорти първата си за сезона дузпа баш на финала и то решаващата?! Имах някакво такова усещане, не бях спокоен когато се засили. Изненада ме Белоти обаче. Страшен дузпаджия, с Торино винаги вкарва, аз поне не си спомням за негови пропуски и бях сигурен, че ще вкара, но уви. За останалото обаче се погрижи невероятния днес Джиджи Донарума. За съжаление като фен на Милан не мога истински да го заобичам, но браво Джиджи, велик си! Успех в ПСЖ, все пак футбола е само една греда. Но Донарума един ден ще разбере какво е изпуснал. Да, ще взима милионите в ПСЖ, може би и ШЛ ще спечели, но в Милан щеше да се превърне в клубна легенда и икона ако бе останал (а това не се купува с пари) и отхвърлил офертите. Уви, избра другото. Нищо, жив и здрав.

Да се върна на Саутгейт. Още след мача с Дания го писах. Че този треньор се мисли за докоснат от Господ и явно страшно много си е повярвал. Приземяването бе брутално и болезнено. Втори пореден мач прави двойни смени, което е обидно и унизително първо на първо. Така и не посмя да отвори малко отбора си. Какво реши, че ще бие с 1-0 Италия??? Както писах на стар краставичар, краставици тръгнал да продава. А евентуално можеха да си решат мача ако бяха използвали объркването у италианците след този шокиращ за тях старт с най-бързия гол в историята на финалния мач за титлата. Та този процентен и защитен футбол Англия никога няма да го овладее като италианците, не им е в ДНК-то и няма и да бъде. Да имаш най-скъпата (за над 1 млрд. евро) резервна скамейка в историята на футбола и да не я ползваш пълноцено в хода на първенството и финалния мач е скандално. Арогантно пусна скъпите си звезди да бият дузпи с по 1, 2 игрови минута в мача и тук вече съдбата го наказа. Точно Рашфорд и Санчо изтърваха, а после и Сака. Три резерви. Последователно. Бам, бам, бам.
Саутгейт провали Англия с изпусната дузпа 1996 г. срещу Германия, сега 25 годни по-късно пак ги провали, пак на дузпи, но този път с решенията си като главен селекционер на този отбор.

Роберто Манчини пък преобрази Италия. Накара Италия да играе футбол, който е непревичен за нея. Да владее топката и да атакува. Сменяше схемата на игра, ротираше своя отбор и най-вече изгради един здрав колектив в който отбора е на 1 място. Италия в груповата фаза показа най-красивия и модерен съвременен футбол. С бързи подавания на скорост и директни атаки по фланговете редувани през центъра и с честа смяна на фланговете. И в същото това време, Бонучи често пускаше своите пасове от дълбочина зад защитата на противника. Буквално противниците не знаеха какво да очакват и опасността дебнеше отвсякъде. Италия имаше един истински тежък мач, този с Испания, когато според мен отбора бе игрово надигран, но не и победен. На Испания обаче им липсва точно този килър инстинт, този футболен интелект, който е вроден у хитрите и адаптиращи се като хамелеони италианци. Италия винаги се е нагласяла много успешно срещу различните стилове и винаги с много редки изключения е била равностойна и е давала отпор на отбори със значително по-голям футболен ресурс от нейния. На това аз му казвам футболен интелект. И огромно самочувствие и вяра в успеха разбира се. Все неща които отличават великите от големите отбори.
В Европа има само два константно велики и винаги опасни национални отбора и това са Германия и Италия. Останалите са имали само големи отбори и до там. Същото важи и за Бразилия и Аржентина. Това са четирите топ национални отбора. От останалите преследвачи сякаш Франция са най-близко да влезе в тази елитна група, но ще трябва да се потрудят догодина в Катар с една евентуална нова и втора поредна световна титла.

:first: :blue_fan:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 06:36


Много пъти съм казвал, че смисълът изобщо от големи международни форуми от типа на СП и ЕП е само и единствено да бъде наебана Англия :rofl:
Дали ще отпаднат "изненадващо" в групите, на осмина, четвърт или полуфинал не е толкова важно, колкото важно е да е максимално драматично и по възможност максимално "несправедливо" :rofl:

Но!

БЛАГОДАРЕН СЪМ, ЧЕ ПРИЖИВЕ СТАНАХ СВИДЕТЕЛ НА ЕДИН ТОЛКОВА МОКЪР СЪН, ОТ КОЙТО ДА ОНАНИРАМ МЕСЕЦИ НАРЕД:

ДА ЕБАТ Ингълълнд насред Уембли НА Финал след продължения и дузпи!

Буахахахахахахаххахахахха :rofl: :rofl: :rofl:

И не ми говорете за хейт! Всички, които злорадстват сега са жалки хейто - имитатори! Петку е автентичният ингълълнд хейтър и счита чревната омраза към тези карабатаци за свой патент!

Кур за Англия!
Очакваме
с нетърпение Катарските им приключения! :rofl:
Дяволето греши, че Италия били превъртяли играта, превъртяха я ингилизите! Сега трябва да си намислям нова мечта :rofl:


Последна промяна Бате Петку на 12.07.2021 06:37, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 06:42


ИТАЛИЯ

:first:

34 пореден мач без загуба – нов рекорд за Италия! (световния рекорд е 35 мача бе загуба на Испания на Дел Боске и на Бразилия) *
27 победи и 7 равенства ; последна загуба, септември’ 2018 г. от Португалия
-
Италия завърши с 13 гола на това европейско първенство, което е нов национален рекорд на голям форум. По 12 гола Италия има 1982 и 2006 г. при световните титли.
-
Италия е в серия от 37 поредни мача в които не е допуснала повече от 1 гол във вратата си.
-
Италия стана първата страна станала шампион на СП или ЕП след триумф в два мача с дузпи
-
Италия стана първата страна в историята на европейските първенства с 2 победи след дузпи на един форум!
-
Италия стана първия отбор в историята спечелил титлата на финала след дузпи и на двата топ форума!
СП 2006 и ЕП 2020
-
За първи път от 18 мача насам, Италия допусна първия гол в мача във вратата си
-
Леонардо Бонучи стана най-възрастния играч отбелязал гол на финал на европейско първенство – 34 г. и 71 дни
-
Леонардо Бонучи изигра мач номер 18 на ЕП, с което подобри италианския рекорд на Джорджо Киелини и Джанлуиджи Буфон с 17 мача
-
Италия стана четвъртата страна с поне 2 евротитли
53 годишната пауза след първата титла е най-дългата в историята
-
Италия постигна 15 поредна победа (с победата над Белгия), което е нов европейски рекорд в класацията за брой поредни победи от евроквалификации и еврофинали. Бе подобрен рекордът на Германия, Белгия и самата Италия.
-
Италия постигна 5 поредни победа на европейско първенство с което изравниха рекорда на Франция (1984), Нидерландия (1988-1992) и Чехия (2000-2004)
-
Италия достигна до 11 поредни сухи мрежи (3 поредни тук на Еврото) или 1168 минути без гол, което е нов световен рекорд за Италия – старият рекорд на Дино Дзоф бе счупен на кота 1144 минути!) при голова разлика 34-0?!
-
за първи път Италия постигна само победи в груповата фаза на европейските първенства без да допусне гол. А и самото недопускане на гол също е рекорд!
-
Италия изравни постижението на Франция от 2000 г. когато петима различни футболисти имаха поне по 2 гола в актива си.
-
Енрико и Федерико Киеза са единствеите баща и син, които са се разписвали на еврофинали.
-
Джиджи Донарума стана първия вратар, който става играч на турнира според УЕФА.
Този приз се връчва от 1996 г. насам.
-
Леонардо Бонучи изравни Бастиан Швайнщайгер за най-много мачове на еврофинали – 18
-
Джорджо Киелини записа името си в историята на европейските първенства. На 36 години и 331 дни той стана най-възрастният футболист, който извежда своя отбор като капитан във финален двубой.
-
Първия отбор, който се класира за ЕВРО 2020
Първия отбор, който се класира за 1/8 финалите на ЕВРО 2020
и накрая ШАМПИОН! Ами просто - Желязна логика!

:first:


Последна промяна Diavolo на 12.07.2021 14:52, променена общо 2 пъти



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 07:56


SUBXERO написа:
spurs написа:
SUBXERO написа:
Е, винаги е имало дръвчета в националния им отбор. Давам ти за пример един Дейвид Бати, но мога да ти изброя и доста други.
Е Дейвид Бати беше в един от по-слабите им отбори. За мен еталон са отборите от 90та и 96та, а да кажем можем да вземем и отборът с Джерард и Лампард. Всички тези отбори като индивидуална класа бяха нива над сегашния, лично според мен единствено Кейн може да се сравни с аналозите си от онези отбори (въпреки че там се великаните Линекер и Шиърър), а на всички останали постове предимството е за онези отбори.
Ами аз всъщност точно това имам предвид. Като индивидуалности онези бяха много по-напред, но все се намираха и дръвчета в отборите. А същите тези индивидуалности, които бяха по-добри играчи от сегашните, не успяваха да играят като отбор и нямаха ясна тактика. Не казвам че на Саутгейт тактиката е нещо особено, но я има и всички я спазват.
Аз с това за тактиката и индивидуалностите съм съгласен, само за дръвчетата не съм. От 90та не си спомням състава наизуст, но от 96та кой а дръвчето от Невил, Адамс, Саутгейт, Пиърс, Инс, Газа, Макманамън, Андертън, Шиърър и Шерингам?


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 08:01


Цитат:
От 90та не си спомням състава наизуст, но от 96та кой а дръвчето от Невил, Адамс, Саутгейт, Пиърс, Инс, Газа, Макманамън, Андертън, Шиърър и Шерингам?

Макманамън беже темиз - менте! Само създаваше илюзия, че бързо печели терен, че прави пробиви, а всъщност беше абсолютно неефективен и нефелен играч. Мисля, че има един - два уникални гола в кариерата си и толкова. :laugh:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: ИТАЛИЯ превъртя играта и стана ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН   |   12.07.2021 09:25


Браво на Италия! Заслужен шампион на Европа.
Англичаните - достойно представяне. Трябва да са доволни. Този финал определено е огромен успех за тях и дори за малко да го спечелят.
Спорно е за Саутгейт - според мен, в някои отношения англичаните определено започнаха да играят много добре. Изобщо не са толкова наивни колкото бяха преди. Всичко това се дължи на него, но идва и голямото НО. Саутгейт има таван и този таван е достигнат. Прекалено страхлив е - личи си, че няма опит и не е треньор, който е печелил титли. Изобщо не можа и не може да стъпи на малкия пръст на Манчини по треньорски интелект. Все пак мисля, че заслужа да води Англия и на световното догодина в Катар. Там ще се види най-добре докъде са англичаните и вече да преценят кое е най-доброто за тях.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 27 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг