Автор |
Съобщение |
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10455 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
ПМЛ 2020-2021 - КАЛЕНДАР | 14.09.2020 11:16
ПМЛ КАЛЕНДАР - сезон XX (2020-2021) [S20W01 - 07.09.2020-13.09.2020] ПМЛ Купа[01] ● Суперкупа на ПМЛ ● Суперкупа на Памела [S20W02 - 14.09.2020-20.09.2020] ПМЛ Шампионат[01] ● ПМЛ А Лига (I кръг) ● ПМЛ Б Лига (I кръг) [S20W03 - 21.09.2020-27.09.2020] ПМЛ Шампионат[02] ● ПМЛ А Лига (II кръг) ● ПМЛ Б Лига (II кръг) [S20W04 - 28.09.2020-04.10.2020] ПМЛ Шампионат[03] ● ПМЛ А Лига (III кръг) ● ПМЛ Б Лига (III кръг) [--XX-- - 05.10.2020-11.10.2020] ● ПОЧИВНА СЕДМИЦА ● [S20W05 - 12.10.2020-18.10.2020] ПМЛ Шампионат[04] ● ПМЛ А Лига (IV кръг) ● ПМЛ Б Лига (IV кръг) [S20W06 - 19.10.2020-25.10.2020] ПМЛ Шампионат[05] ● ПМЛ А Лига (V кръг) ● ПМЛ Б Лига (V кръг) [S20W07 - 26.10.2020-01.11.2020] ПМЛ Шампионат[06] ● ПМЛ А Лига (VI кръг) ● ПМЛ Б Лига (VI кръг) [S20W08 - 02.11.2020-08.11.2020] ПМЛ Шампионат[07] ● ПМЛ А Лига (VII кръг) ● ПМЛ Б Лига (VII кръг) [--XX-- - 09.11.2020-15.11.2020] ● ПОЧИВНА СЕДМИЦА ● [S20W09 - 16.11.2020-22.11.2020] ПМЛ Шампионат[08] ● ПМЛ А Лига (VIII кръг) ● ПМЛ Б Лига (VIII кръг) [S20W10 - 23.11.2020-29.11.2020] ПМЛ Купа[02] ● Купа на ПМЛ (предварителен кръг, първи мачове) [S20W11 - 30.11.2020-06.12.2020] ПМЛ Шампионат[09] ● ПМЛ А Лига (IX кръг) ● ПМЛ Б Лига (IX кръг) [S20W12 - 07.12.2020-13.12.2020] ПМЛ Купа[03] ● Купа на ПМЛ (предварителен кръг, реванши) [S20W13 - 14.12.2020-20.12.2020] ПМЛ Шампионат[10] ● ПМЛ А Лига (X кръг) ● ПМЛ Б Лига (X кръг) [--XX-- - 21.12.2020-27.12.2020] ● ЗИМНА ПАУЗА ● [--XX-- - 28.12.2020-03.01.2021] ● ЗИМНА ПАУЗА ● [S20W14 - 04.01.2021-10.01.2021] ПМЛ Купа[04] ● Купа на ПМЛ (осминафинали, първи мачове) [S20W15 - 11.01.2021-17.01.2021] ПМЛ Шампионат[11] ● ПМЛ А Лига (XI кръг) ● ПМЛ Б Лига (XI кръг) [S20W16 - 18.01.2021-24.01.2021] ПМЛ Купа[05] ● Купа на ПМЛ (осминафинали, реванши) [S20W17 - 25.01.2021-31.01.2021] ПМЛ Шампионат[12] ● ПМЛ А Лига (XII кръг) ● ПМЛ Б Лига (XII кръг) [S20W18 - 01.02.2021-07.02.2021] ПМЛ Шампионат[13] ● ПМЛ А Лига (XIII кръг) ● ПМЛ Б Лига (XIII кръг) [S20W19 - 08.02.2021-14.02.2021] ПМЛ Шампионат[14] ● ПМЛ А Лига (XIV кръг) ● ПМЛ Б Лига (XIV кръг) [S20W20 - 15.02.2021-21.02.2021] ПМЛ Шампионат[15] ● ПМЛ А Лига (XV кръг) ● ПМЛ Б Лига (XV кръг) [S20W21 - 22.02.2021-28.02.2021] ПМЛ Шампионат[16] ● ПМЛ Б Лига (XVI кръг) [S20W22 - 01.03.2021-07.03.2021] ПМЛ Шампионат[17] ● ПМЛ А Лига (XVI кръг) ● ПМЛ Б Лига (XVII кръг) [S20W23 - 08.03.2021-14.03.2021] ПМЛ Шампионат[18] ● ПМЛ Б Лига (XVIII кръг) [S20W24 - 15.03.2021-21.03.2021] ПМЛ Шампионат[19] ● ПМЛ А Лига (XVII кръг) ● ПМЛ Б Лига (XIX кръг) [--XX-- - 22.03.2021-28.03.2021] ● ПОЧИВНА СЕДМИЦА ● [S20W25 - 29.03.2021-04.04.2021] ПМЛ Купа[06] ● Купа на ПМЛ (четвъртфинали, първи мачове) ● Купа на Памела (четвъртфинали, първи мачове) [S20W26 - 05.04.2021-11.04.2021] ПМЛ Шампионат[20] ● ПМЛ Б Лига (XX кръг) [S20W27 - 12.04.2021-18.04.2021] ПМЛ Купа[07] ● Купа на ПМЛ (четвъртфинали, реванши) ● Купа на Памела (четвъртфинали, реванши) [S20W28 - 19.04.2021-25.04.2021] ПМЛ Шампионат[21] ● ПМЛ А Лига (XVIII кръг) ● ПМЛ Б Лига (XXI кръг) [S20W29 - 26.04.2021-02.05.2021] ПМЛ Шампионат[22] ● ПМЛ Бараж (първи мач) [S20W30 - 03.05.2021-09.05.2021] ПМЛ Купа[08] ● Купа на ПМЛ (полуфинали) ● Купа на Памела (полуфинали) [S20W31 - 10.05.2021-16.05.2021] ПМЛ Шампионат[23] ● ПМЛ Бараж (реванш) [S20W32 - 17.05.2021-23.05.2021] ПМЛ Купа[09] ● Купа на ПМЛ (финал) ● Купа на Памела (финал)
Забележка: ПМЛ си запазва правото на промени в предварително обявения календар.
Последна промяна SUBXERO на 18.02.2021 13:21, променена общо 1 път
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10455 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
ПМЛ 2020-2021 - КАЛЕНДАР | 14.09.2020 12:32
ПМЛ А Лига - сезон XX (2020-2021)| ● I КРЪГ (14.09.2020-20.09.2020) ●
| | CRAZY BAND 1:2 AIR FORCE DEMBA BOYZ 1:1 THE MUMMIES DUNE WARRIORS 2:1 EXTREME ZOMBIES NEW MERSEY RAZORS 1:1 THE GRIZZLIES LES MOUSQUETAIRES 0:2 THUG SLUGS
| | | ● II КРЪГ (21.09.2020-27.09.2020) ●
| | CRAZY BAND 2:0 DEMBA BOYZ THE GRIZZLIES 2:1 LES MOUSQUETAIRES EXTREME ZOMBIES 2:1 NEW MERSEY RAZORS THE MUMMIES 0:1 DUNE WARRIORS AIR FORCE 2:0 THUG SLUGS
| | | ● III КРЪГ (28.09.2020-04.10.2020) ●
| | DEMBA BOYZ 0:1 AIR FORCE DUNE WARRIORS 0:0 CRAZY BAND NEW MERSEY RAZORS 1:1 THE MUMMIES LES MOUSQUETAIRES 1:0 EXTREME ZOMBIES THUG SLUGS 1:1 THE GRIZZLIES
| | | ● IV КРЪГ (12.10.2020-18.10.2020) ●
| | CRAZY BAND 0:2 NEW MERSEY RAZORS DEMBA BOYZ 1:3 DUNE WARRIORS EXTREME ZOMBIES 1:1 THUG SLUGS THE MUMMIES 2:2 LES MOUSQUETAIRES AIR FORCE 0:2 THE GRIZZLIES
| | | ● V КРЪГ (19.10.2020-25.10.2020) ●
| | DUNE WARRIORS 0:2 AIR FORCE NEW MERSEY RAZORS 2:1 DEMBA BOYZ LES MOUSQUETAIRES 1:1 CRAZY BAND THUG SLUGS 2:3 THE MUMMIES THE GRIZZLIES 1:3 EXTREME ZOMBIES
| | | ● VI КРЪГ (26.10.2020-01.11.2020) ●
| | CRAZY BAND 2:0 THUG SLUGS DEMBA BOYZ 1:2 LES MOUSQUETAIRES DUNE WARRIORS 3:1 NEW MERSEY RAZORS THE MUMMIES 3:2 THE GRIZZLIES AIR FORCE 5:2 EXTREME ZOMBIES
| | | ● VII КРЪГ (02.11.2020-08.11.2020) ●
| | NEW MERSEY RAZORS 4:2 AIR FORCE LES MOUSQUETAIRES 2:2 DUNE WARRIORS THUG SLUGS 3:1 DEMBA BOYZ THE GRIZZLIES 2:2 CRAZY BAND EXTREME ZOMBIES 0:1 THE MUMMIES
| | | ● VIII КРЪГ (16.11.2020-22.11.2020) ●
| | CRAZY BAND 2:1 EXTREME ZOMBIES DEMBA BOYZ 1:1 THE GRIZZLIES DUNE WARRIORS 3:2 THUG SLUGS NEW MERSEY RAZORS 3:3 LES MOUSQUETAIRES AIR FORCE 1:1 THE MUMMIES
| | | ● IX КРЪГ (30.11.2020-06.12.2020) ●
| | LES MOUSQUETAIRES 1:1 AIR FORCE THUG SLUGS 1:2 NEW MERSEY RAZORS THE GRIZZLIES 4:2 DUNE WARRIORS EXTREME ZOMBIES 1:0 DEMBA BOYZ THE MUMMIES 1:3 CRAZY BAND
| | | ● X КРЪГ (14.12.2020-20.12.2020) ●
| | THUG SLUGS 1:2 LES MOUSQUETAIRES THE GRIZZLIES 1:2 NEW MERSEY RAZORS EXTREME ZOMBIES 2:3 DUNE WARRIORS THE MUMMIES 1:0 DEMBA BOYZ AIR FORCE 1:4 CRAZY BAND
| | | ● XI КРЪГ (11.01.2021-17.01.2021) ●
| | DEMBA BOYZ 0:1 CRAZY BAND DUNE WARRIORS 1:5 THE MUMMIES NEW MERSEY RAZORS 1:1 EXTREME ZOMBIES LES MOUSQUETAIRES 2:3 THE GRIZZLIES THUG SLUGS 2:2 AIR FORCE
| | | ● XII КРЪГ (25.01.2021-31.01.2021) ●
| | CRAZY BAND 2:2 DUNE WARRIORS THE GRIZZLIES 3:2 THUG SLUGS EXTREME ZOMBIES 2:2 LES MOUSQUETAIRES THE MUMMIES 1:2 NEW MERSEY RAZORS AIR FORCE 0:1 DEMBA BOYZ
| | | ● XIII КРЪГ (01.02.2021-07.02.2021) ●
| | DUNE WARRIORS 1:1 DEMBA BOYZ NEW MERSEY RAZORS 1:0 CRAZY BAND LES MOUSQUETAIRES 1:1 THE MUMMIES THUG SLUGS 2:0 EXTREME ZOMBIES THE GRIZZLIES 0:0 AIR FORCE
| | | ● XIV КРЪГ (08.02.2021-14.02.2021) ●
| | CRAZY BAND 2:0 LES MOUSQUETAIRES DEMBA BOYZ 0:1 NEW MERSEY RAZORS EXTREME ZOMBIES 1:1 THE GRIZZLIES THE MUMMIES 0:4 THUG SLUGS AIR FORCE 0:1 DUNE WARRIORS
| | | ● XV КРЪГ (15.02.2021-21.02.2021) ●
| | NEW MERSEY RAZORS 1:3 DUNE WARRIORS LES MOUSQUETAIRES 2:1 DEMBA BOYZ THUG SLUGS 1:1 CRAZY BAND THE GRIZZLIES 0:1 THE MUMMIES EXTREME ZOMBIES 2:3 AIR FORCE
| | | ● XVI КРЪГ (01.03.2021-07.03.2021) ●
| | CRAZY BAND 2:3 THE GRIZZLIES DEMBA BOYZ 2:3 THUG SLUGS DUNE WARRIORS 4:1 LES MOUSQUETAIRES THE MUMMIES 2:3 EXTREME ZOMBIES AIR FORCE 1:3 NEW MERSEY RAZORS
| | | ● XVII КРЪГ (15.03.2021-21.03.2021) ●
| | LES MOUSQUETAIRES 2:0 NEW MERSEY RAZORS THUG SLUGS 1:2 DUNE WARRIORS THE GRIZZLIES 1:1 DEMBA BOYZ EXTREME ZOMBIES 1:2 CRAZY BAND THE MUMMIES 2:0 AIR FORCE
| | | ● XVIII КРЪГ (19.04.2021-25.04.2021) ●
| | CRAZY BAND 3:2 THE MUMMIES DEMBA BOYZ 0:3 EXTREME ZOMBIES DUNE WARRIORS 3:1 THE GRIZZLIES NEW MERSEY RAZORS 2:4 THUG SLUGS AIR FORCE 4:0 LES MOUSQUETAIRES
| | |
Последна промяна SUBXERO на 29.04.2021 17:09, променена общо 7 пъти
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10455 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
ПМЛ 2020-2021 - КАЛЕНДАР | 14.09.2020 12:33
ПМЛ Б Лига - сезон XX (2020-2021)| ● I КРЪГ (14.09.2020-20.09.2020) ●
| | UNDERGROUND 1:0 REAL GREEN RED OR DEAD 1:2 КРИВА НИВА VALIANT KNIGHTS 1:2 THE NOTORIOUS LADS THE THRACIAN ORPHICS 3:0 СИНЯТА ЛАВИНА служебен
| | | ● II КРЪГ (21.09.2020-27.09.2020) ●
| | UNDERGROUND 2:2 RED OR DEAD THE NOTORIOUS LADS 2:2 THE THRACIAN ORPHICS КРИВА НИВА 0:3 VALIANT KNIGHTS REAL GREEN 0:2 СИНЯТА ЛАВИНА
| | | ● III КРЪГ (28.09.2020-04.10.2020) ●
| | RED OR DEAD 1:3 REAL GREEN VALIANT KNIGHTS 4:1 UNDERGROUND THE THRACIAN ORPHICS 2:2 КРИВА НИВА СИНЯТА ЛАВИНА 2:0 THE NOTORIOUS LADS
| | | ● IV КРЪГ (12.10.2020-18.10.2020) ●
| | UNDERGROUND 1:0 THE THRACIAN ORPHICS RED OR DEAD 0:1 VALIANT KNIGHTS КРИВА НИВА 0:1 СИНЯТА ЛАВИНА REAL GREEN 2:1 THE NOTORIOUS LADS
| | | ● V КРЪГ (19.10.2020-25.10.2020) ●
| | VALIANT KNIGHTS 2:1 REAL GREEN THE THRACIAN ORPHICS 2:0 RED OR DEAD СИНЯТА ЛАВИНА 6:0 UNDERGROUND THE NOTORIOUS LADS 2:2 КРИВА НИВА
| | | ● VI КРЪГ (26.10.2020-01.11.2020) ●
| | UNDERGROUND 3:1 THE NOTORIOUS LADS RED OR DEAD 2:1 СИНЯТА ЛАВИНА VALIANT KNIGHTS 1:1 THE THRACIAN ORPHICS REAL GREEN 1:1 КРИВА НИВА
| | | ● VII КРЪГ (02.11.2020-08.11.2020) ●
| | THE THRACIAN ORPHICS 2:2 REAL GREEN СИНЯТА ЛАВИНА 3:3 VALIANT KNIGHTS THE NOTORIOUS LADS 0:2 RED OR DEAD КРИВА НИВА 4:1 UNDERGROUND
| | | ● VIII КРЪГ (16.11.2020-22.11.2020) ●
| | СИНЯТА ЛАВИНА 2:2 THE THRACIAN ORPHICS THE NOTORIOUS LADS X:3 VALIANT KNIGHTS прекратен КРИВА НИВА 3:1 RED OR DEAD REAL GREEN 2:2 UNDERGROUND
| | | ● IX КРЪГ (30.11.2020-06.12.2020) ●
| | RED OR DEAD 2:2 UNDERGROUND VALIANT KNIGHTS 3:2 КРИВА НИВА THE THRACIAN ORPHICS 2:1 THE NOTORIOUS LADS СИНЯТА ЛАВИНА 1:0 REAL GREEN
| | | ● X КРЪГ (14.12.2020-20.12.2020) ●
| | UNDERGROUND 3:1 VALIANT KNIGHTS THE NOTORIOUS LADS 0:2 СИНЯТА ЛАВИНА КРИВА НИВА 2:2 THE THRACIAN ORPHICS REAL GREEN 0:2 RED OR DEAD
| | | ● XI КРЪГ (11.01.2021-17.01.2021) ●
| | VALIANT KNIGHTS 2:4 RED OR DEAD THE THRACIAN ORPHICS 0:2 UNDERGROUND СИНЯТА ЛАВИНА 2:3 КРИВА НИВА THE NOTORIOUS LADS 1:2 REAL GREEN
| | | ● XII КРЪГ (25.01.2021-31.01.2021) ●
| | UNDERGROUND 3:2 СИНЯТА ЛАВИНА RED OR DEAD 1:1 THE THRACIAN ORPHICS КРИВА НИВА 1:1 THE NOTORIOUS LADS REAL GREEN 3:3 VALIANT KNIGHTS
| | | ● XIII КРЪГ (01.02.2021-07.02.2021) ●
| | THE THRACIAN ORPHICS 1:3 VALIANT KNIGHTS СИНЯТА ЛАВИНА 0:1 RED OR DEAD THE NOTORIOUS LADS 1:2 UNDERGROUND КРИВА НИВА 1:0 REAL GREEN
| | | ● XIV КРЪГ (08.02.2021-14.02.2021) ●
| | UNDERGROUND 2:2 КРИВА НИВА RED OR DEAD 1:2 THE NOTORIOUS LADS VALIANT KNIGHTS 0:2 СИНЯТА ЛАВИНА REAL GREEN 2:0 THE THRACIAN ORPHICS
| | | ● XV КРЪГ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (15.02.2021-21.02.2021) ●
| | UNDERGROUND 2:1 REAL GREEN RED OR DEAD 2:4 КРИВА НИВА VALIANT KNIGHTS 1:2 THE NOTORIOUS LADS THE THRACIAN ORPHICS 1:4 СИНЯТА ЛАВИНА
| | | ● XVI КРЪГ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (22.02.2021-28.02.2021) ●
| | UNDERGROUND 3:2 RED OR DEAD THE NOTORIOUS LADS 1:2 THE THRACIAN ORPHICS КРИВА НИВА 1:1 VALIANT KNIGHTS REAL GREEN 1:3 СИНЯТА ЛАВИНА
| | | ● XVII КРЪГ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (01.03.2021-07.03.2021) ●
| | RED OR DEAD 3:1 REAL GREEN VALIANT KNIGHTS 2:2 UNDERGROUND THE THRACIAN ORPHICS 1:3 КРИВА НИВА СИНЯТА ЛАВИНА 2:1 THE NOTORIOUS LADS
| | | ● XVIII КРЪГ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (08.03.2021-14.03.2021) ●
| | UNDERGROUND 3:1 THE THRACIAN ORPHICS RED OR DEAD 2:1 VALIANT KNIGHTS КРИВА НИВА 0:0 СИНЯТА ЛАВИНА REAL GREEN 2:3 THE NOTORIOUS LADS
| | | ● XIX КРЪГ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (15.03.2021-21.03.2021) ●
| | VALIANT KNIGHTS 2:1 REAL GREEN THE THRACIAN ORPHICS 0:0 RED OR DEAD СИНЯТА ЛАВИНА 2:0 UNDERGROUND THE NOTORIOUS LADS 2:2 КРИВА НИВА
| | | ● XX КРЪГ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (05.04.2021-11.04.2021) ●
| | UNDERGROUND 2:2 THE NOTORIOUS LADS RED OR DEAD 0:2 СИНЯТА ЛАВИНА VALIANT KNIGHTS 0:3 THE THRACIAN ORPHICS REAL GREEN 1:2 КРИВА НИВА
| | | ● XXI КРЪГ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (19.04.2021-25.04.2021) ●
| | THE THRACIAN ORPHICS 1:3 REAL GREEN СИНЯТА ЛАВИНА 5:0 VALIANT KNIGHTS THE NOTORIOUS LADS X:X RED OR DEAD прекратен КРИВА НИВА 2:2 UNDERGROUND
| | |
Последна промяна SUBXERO на 29.04.2021 17:10, променена общо 7 пъти
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10455 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
ПМЛ 2020-2021 - КАЛЕНДАР | 14.09.2020 13:03
ПМЛ Бараж - сезон XX (2020-2021)| ● ПЪРВИ МАЧ (26.04.2021-02.05.2021) ●
| | EXTREME ZOMBIES 0:2 UNDERGROUND
| | | ● РЕВАНШ (10.05.2021-16.05.2021) ●
| | UNDERGROUND - EXTREME ZOMBIES
| | | Забележка: ПМЛ си запазва правото на промени в предварително обявената програма.
Последна промяна SUBXERO на 07.05.2021 12:53, променена общо 2 пъти
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10455 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
ПМЛ 2020-2021 - КАЛЕНДАР | 14.09.2020 13:06
Купа на ПМЛ - сезон XX (2020-2021)| ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ, ПЪРВИ МАЧОВЕ (23.11.2020-29.11.2020) ●
| | THE NOTORIOUS LADS 2:2 REAL GREEN КРИВА НИВА 5:1 AIR FORCE
| | | ● ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ, РЕВАНШИ (07.12.2020-13.12.2020) ●
| | REAL GREEN 1:0 THE NOTORIOUS LADS AIR FORCE 2:2 КРИВА НИВА
| | | ● ОСМИНАФИНАЛИ, ПЪРВИ МАЧОВЕ (04.01.2021-10.01.2021) ●
| | DUNE WARRIORS 2:0 THE MUMMIES EXTREME ZOMBIES 2:0 CRAZY BAND LES MOUSQUETAIRES 2:2 КРИВА НИВА NEW MERSEY RAZORS 0:0 THUG SLUGS RED OR DEAD 1:1 UNDERGROUND DEMBA BOYZ 4:0 THE THRACIAN ORPHICS REAL GREEN 2:4 СИНЯТА ЛАВИНА VALIANT KNIGHTS 2:2 THE GRIZZLIES
| | | ● ОСМИНАФИНАЛИ, РЕВАНШИ (18.01.2021-24.01.2021) ●
| | THE MUMMIES 1:1 DUNE WARRIORS CRAZY BAND 1:2 EXTREME ZOMBIES КРИВА НИВА 1:2 LES MOUSQUETAIRES THUG SLUGS 5:2 NEW MERSEY RAZORS UNDERGROUND 1:0 RED OR DEAD THE THRACIAN ORPHICS 2:0 DEMBA BOYZ СИНЯТА ЛАВИНА 1:0 REAL GREEN THE GRIZZLIES 2:1 VALIANT KNIGHTS
| | | ● ЧЕТВЪРТФИНАЛИ, ПЪРВИ МАЧОВЕ (29.03.2021-04.04.2021) ●
| | EXTREME ZOMBIES 3:1 THE GRIZZLIES UNDERGROUND 4:1 DUNE WARRIORS THUG SLUGS 4:2 LES MOUSQUETAIRES DEMBA BOYZ 3:3 СИНЯТА ЛАВИНА
| | | ● ЧЕТВЪРТФИНАЛИ, РЕВАНШИ (12.04.2021-18.04.2021) ●
| | THE GRIZZLIES 1:0 EXTREME ZOMBIES DUNE WARRIORS 1:2 UNDERGROUND LES MOUSQUETAIRES 2:0 THUG SLUGS дузпи 3:2 СИНЯТА ЛАВИНА 0:2 DEMBA BOYZ
| | | ● ПОЛУФИНАЛИ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (03.05.2021-09.05.2021) ●
| | EXTREME ZOMBIES 3:2 UNDERGROUND LES MOUSQUETAIRES 4:1 DEMBA BOYZ
| | | ● ФИНАЛ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (17.05.2021-23.05.2021) ●
| | EXTREME ZOMBIES - LES MOUSQUETAIRES
| | | Забележка: ПМЛ си запазва правото на промени в предварително обявената програма.
Последна промяна SUBXERO на 14.05.2021 09:45, променена общо 6 пъти
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10455 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
ПМЛ 2020-2021 - КАЛЕНДАР | 14.09.2020 13:08
Купа на Памела - сезон XX (2020-2021)| ● ЧЕТВЪРТФИНАЛИ, ПЪРВИ МАЧОВЕ (29.03.2021-04.04.2021) ●
| | VALIANT KNIGHTS 2:3 NEW MERSEY RAZORS RED OR DEAD 2:2 THE THRACIAN ORPHICS THE MUMMIES 3:0 REAL GREEN CRAZY BAND 3:5 КРИВА НИВА
| | | ● ЧЕТВЪРТФИНАЛИ, РЕВАНШИ (12.04.2021-18.04.2021) ●
| | NEW MERSEY RAZORS 1:2 VALIANT KNIGHTS дузпи 5:2 THE THRACIAN ORPHICS 1:1 RED OR DEAD дузпи 6:5 REAL GREEN 1:1 THE MUMMIES КРИВА НИВА 1:3 CRAZY BAND дузпи 3:4
| | | ● ПОЛУФИНАЛИ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (03.05.2021-09.05.2021) ●
| | CRAZY BAND 0:2 NEW MERSEY RAZORS THE MUMMIES 1:1 THE THRACIAN ORPHICS дузпи 6:5
| | | ● ФИНАЛ (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (17.05.2021-23.05.2021) ●
| | NEW MERSEY RAZORS - THE MUMMIES
| | | Забележка: ПМЛ си запазва правото на промени в предварително обявената програма.
Последна промяна SUBXERO на 14.05.2021 09:45, променена общо 3 пъти
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10455 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
ПМЛ 2020-2021 - КАЛЕНДАР | 14.09.2020 13:08
Суперкупа на ПМЛ - сезон XX (2020-2021)| ● (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (07.09.2020-13.09.2020) ●
| | NEW MERSEY RAZORS 0:1 THUG SLUGS
| | |
|
  |
|
|
SUBXERO
(The Grizzlies)
Регистриран на: 23.08.2012 08:02 Мнения: 10455 Местоположение: Augusta Vindelicorum
|
ПМЛ 2020-2021 - КАЛЕНДАР | 14.09.2020 13:09
Суперкупа на Памела - сезон XX (2020-2021)| ● (НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН) (07.09.2020-13.09.2020) ●
| | THE GRIZZLIES 1:0 RED OR DEAD
| | |
|
  |
|
|