Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 30.06.2022 11:52



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [S21W25 - 28.03.2022-03.04.2022] ПМЛ А Лига (XVII кръг) + ПМЛ Б Лига (XVIII кръг) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 8334
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [S21W25 - 28.03.2022-03.04.2022] ПМЛ А Лига (XVII кръг) + ПМЛ Б Лига (XVIII кръг) <>   |   28.03.2022 17:46



-S21W25- ПМЛ А Лига, XVII кръг + ПМЛ Б Лига, XVIII кръг (28.03.2022-03.04.2022)<>
ПМЛ А Лига (XVII кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[21251101]CRAZY BAND - СИНЯТА ЛАВИНА[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21251102]AIR FORCE - UNDERGROUND[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21251103]EXTREME ZOMBIES - DUNE WARRIORS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21251104]LES MOUSQUETAIRES - THE MUMMIES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21251105]THUG SLUGS - THE GRIZZLIES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

ПМЛ Б Лига (XVIII кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[21251206]КРИВА НИВА - VALIANT KNIGHTS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21251207]RED OR DEAD - DEMBA BOYZ[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[21251208]REAL GREEN - THE THRACIAN ORPHICS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

<>


НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ
<>
10010100 | Англия
10020200 | Германия
10030300 | Италия
10040400 | Испания
10050500 | Франция
10060600 | Холандия
20070700 | Англия-II
20090800 | Русия
20100900 | Испания-II
20121000 | Турция
20131100 | Португалия
20141200 | България
20151300 | Мексико
20161400 | Белгия
20171500 | Швейцария
20181600 | Гърция
20191700 | Аржентина
20211800 | Норвегия
30081900 | Италия-II
30112000 | Германия-II
30222100 | Австрия
30232200 | Швеция
30242300 | Дания
30252400 | Англия-III

> Информация за потоците <
<>


НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ
<>
10010100 | Англия
------------------------------------------------------------
[Съб 19:30] 10010101 | Манчестър Юнайтед - Лестър
[Нед 16:00] 10010102 | Уест Хям - Евертън
[Съб 17:00] 10010103 | Бърнли - Манчестър Сити
[Нед 18:30] 10010104 | Тотнъм - Нюкасъл
[Съб 17:00] 10010105 | Челси - Брентфорд
[Съб 17:00] 10010106 | Лийдс - Саутхямптън
[Съб 17:00] 10010107 | Уулвърхямптън - Астън Вила
[Съб 17:00] 10010108 | Брайтън - Норич

10020200 | Германия
------------------------------------------------------------
[Съб 19:30] 10020201 | Борусия Дортмунд - РБ Лайпциг
[Съб 16:30] 10020202 | Фрайбург - Байерн Мюнхен
[Нед 16:30] 10020203 | Аугсбург - Волфсбург
[Съб 16:30] 10020204 | Байер Леверкузен - Херта Берлин
[Нед 18:30] 10020205 | Борусия М'Гладбах - Майнц
[Съб 16:30] 10020206 | Айнтрахт Франкфурт - Гройтер Фюрт
[Съб 16:30] 10020207 | Арминия Билефелд - Щутгарт
[Съб 16:30] 10020208 | Хофенхайм - Бохум

10030300 | Италия
------------------------------------------------------------
[Нед 21:45] 10030301 | Ювентус - Интер
[Нед 16:00] 10030302 | Аталанта - Наполи
[Съб 19:00] 10030303 | Лацио - Сасуоло
[Нед 19:00] 10030304 | Сампдория - Рома
[Нед 16:00] 10030305 | Удинезе - Каляри
[Нед 13:30] 10030306 | Фиорентина - Емполи
[Съб 16:00] 10030307 | Специя - Венеция
[Съб 21:45] 10030308 | Салернитана - Торино

10040400 | Испания
------------------------------------------------------------
[Нед 22:00] 10040401 | Барселона - Севиля
[Съб 19:30] 10040402 | Селта Виго - Реал Мадрид
[Съб 22:00] 10040403 | Атлетико Мадрид - Алавес
[Нед 17:15] 10040404 | Бетис - Осасуна
[Съб 17:15] 10040405 | Леванте - Виляреал
[Нед 19:30] 10040406 | Валенсия - Кадис
[Нед 15:00] 10040407 | Атлетик Билбао - Елче
[Нед 19:30] 10040408 | Гранада - Райо Валекано

10050500 | Франция
------------------------------------------------------------
[Съб 20:00] 10050501 | Лил - Бордо
[Нед 16:00] 10050502 | Мец - Монако
[Съб 18:00] 10050503 | Ница - Рен
[Съб 22:00] 10050504 | Сент Етиен - Марсилия
[Нед 18:05] 10050505 | Лион - Анже
[Нед 21:45] 10050506 | Пари Сен Жермен - Лориен
[Нед 14:00] 10050507 | Страсбург - Ланс
[Нед 16:00] 10050508 | Монпелие - Стад Брест
[Нед 16:00] 10050509 | Троа - Реймс
[Нед 16:00] 10050510 | Клермон - Нант

10060600 | Холандия
------------------------------------------------------------
[Съб 21:00] 10060601 | АЗ Алкмаар - Витес
[Съб 17:30] 10060602 | Грьонинген - Аякс
[Съб 19:45] 10060603 | Твенте - ПСВ Айндховен
[Съб 22:00] 10060604 | Фейенорд - Вилем II
[Нед 15:30] 10060605 | Спарта Ротердам - Хееренвеен
[Нед 15:30] 10060606 | Фортуна Ситард - Хераклес
[Съб 21:00] 10060607 | Ваалвийк - Утрехт
[Нед 13:15] 10060608 | ПЕК Цволе - Го Ахед Ийгълс
[Нед 17:45] 10060609 | Камбуур - НЕК Ниймеген

20070700 | Англия-II
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 20070701 | Куинс ПР - Фулъм
[Съб 17:00] 20070702 | Кардиф - Суонзи
[Съб 17:00] 20070703 | Барнзли - Рединг
[Съб 17:00] 20070704 | Сток Сити - Шефилд Юнайтед
[Нед 17:00] 20070705 | Бирмингам - Уест Бромич
[Съб 17:00] 20070706 | Лутън - Милуол
[Съб 17:00] 20070707 | Борнемут - Бристол Сити
[Съб 17:00] 20070708 | Ковънтри - Блякбърн

20090800 | Русия
------------------------------------------------------------
[Съб 19:30] 20090801 | Локомотив Москва - Спартак Москва
[Нед 19:00] 20090802 | Сочи - Зенит
[Нед 14:00] 20090803 | Краснодар - Динамо Москва
[Нед 16:30] 20090804 | ЦСКА Москва - Урал
[Съб 16:30] 20090805 | Ростов - Нижни Новгород

20100900 | Испания-II
------------------------------------------------------------
[Нед 19:15] 20100901 | Уеска - Алмерия
[Нед 19:15] 20100902 | Ейбар - Мирандес
[Нед 17:00] 20100903 | Понферадина - Лас Палмас
[Съб 17:00] 20100904 | Валядолид - Луго
[Нед 17:00] 20100905 | Бургос - Спортинг Хихон
[Нед 15:00] 20100906 | Картахена - Овиедо
[Съб 21:30] 20100907 | Тенерифе - Сарагоса
[Съб 17:00] 20100908 | Реал Сосиедад Б - Алкоркон

20121000 | Турция
------------------------------------------------------------
[Нед 20:30] 20121001 | Трабзонспор - Бешикташ
[Съб 20:30] 20121002 | Галатасарай - Карагюмрюк
[Съб 16:00] 20121003 | Кайзериспор - Фенербахче
[Нед 16:00] 20121004 | Аланияспор - Ризеспор
[Нед 16:00] 20121005 | Коняспор - Гьозтепе
[Нед 13:30] 20121006 | Касъмпаша - Газиантеп ББ
[Съб 16:00] 20121007 | Алтай - Анталияспор

20131100 | Португалия
------------------------------------------------------------
[Нед 22:30] 20131101 | Спортинг Лисабон - Пасош Ферейра
[Нед 20:00] 20131102 | Морейрензе - Витория Гимараеш
[Съб 22:30] 20131103 | Фамаликао - Боависта
[Съб 17:30] 20131104 | Белененсес - Портимонензе
[Нед 17:30] 20131105 | Маритимо - Тондела
[Съб 20:00] 20131106 | Арука - Жил Висенте
[Съб 20:00] 20131107 | Ещорил - Визела

20141200 | България
------------------------------------------------------------
[Нед 15:15] 20141201 | ЦСКА 1948 - Локомотив Пловдив
[Съб 20:00] 20141202 | ЦСКА-София - Берое
[Нед 20:00] 20141203 | Лудогорец - Ботев Пловдив
[Съб 17:30] 20141204 | Славия София - Арда Кърджали
[Нед 17:30] 20141205 | Пирин Благоевград - Левски София

20151300 | Мексико
------------------------------------------------------------
[Нед 02:00] 20151301 | Крус Асул - Атлас
[Нед 06:00] 20151302 | Чивас Гуадалахара - Монтерей <ОТПАДА>
[Нед 20:00] 20151303 | Толука - Пуебла
[Нед 04:00] 20151304 | Некаса - Клуб Америка
[Нед 06:00] 20151305 | Хуарес - УНАМ Пумас

20161400 | Белгия
------------------------------------------------------------
[Нед 22:00] 20161401 | РК Генк - Ойпен
[Съб 21:45] 20161402 | Ауд Хеверлее Льовен - Антверп
[Нед 19:30] 20161403 | Андерлехт - Спортинг Шарльороа
[Съб 19:30] 20161404 | Мехелен - Кортрайк
[Съб 19:30] 20161405 | Остенде - Серен
[Нед 14:30] 20161406 | Стандард Лиеж - Юнион Сент Жил
[Нед 17:00] 20161407 | Серкъл Брюж - АА Гент
[Съб 17:15] 20161408 | Золте Варегем - Синт Тройден

20171500 | Швейцария
------------------------------------------------------------
[Нед 17:30] 20171501 | Базел - Йънг Бойс
[Нед 17:30] 20171502 | Лозана - Сервет
[Нед 15:15] 20171503 | Люцерн - Лугано
[Съб 21:30] 20171504 | Сион - Санкт Гален
[Съб 18:30] 20171505 | Цюрих - Грасхопърс

20181600 | Гърция
------------------------------------------------------------
[Нед 20:00] 20181601 | Олимпиакос Пирея - АЕК Атина
[Нед 19:00] 20181602 | Панатинайкос - ПАОК Солун
[Нед 17:00] 20181603 | Арис Солун - ПАС Янина
[Съб 17:15] 20181604 | Астерас Триполис - Атромитос
[Съб 18:15] 20181605 | Йоникос - Волос
[Съб 16:00] 20181606 | Ламия - ОФИ Ираклион
[Съб 20:30] 20181607 | Аполон Смирнис - Панетоликос

20191700 | Аржентина
------------------------------------------------------------
[Нед 01:00] 20191701 | Дефенса и Хустисия - Ривър Плейт
[Съб 22:30] 20191702 | Велес Сарсфийлд - Ланус
[Съб 22:30] 20191703 | Годой Крус - Естудиантес ЛП
[Нед 03:30] 20191704 | Бока Хуниорс - Арсенал Саранди
[Съб 20:00] 20191705 | Расинг Клуб - Сармиенто
[Нед 22:30] 20191706 | Сан Лоренсо - Атлетико Тукуман

20211800 | Норвегия
------------------------------------------------------------
[Нед 21:00] 20211801 | Бодьо/Глимт - Розенборг
[Съб 19:00] 20211802 | Молде - Волеренга
[Нед 19:00] 20211803 | Сарпсборг 08 - Викинг
[Съб 17:00] 20211804 | Хамар - Лилестрьом
[Нед 19:00] 20211805 | Олесунд - Кристиансунд
[Нед 19:00] 20211806 | Хаугесунд - Сандефьорд
[Нед 19:00] 20211807 | Йерв - Стрьомсгодсет
[Нед 19:00] 20211808 | Од БК - Тромсьо

30081900 | Италия-II
------------------------------------------------------------
[Съб 17:15] 30081901 | Беневенто - Пиза
[Нед 16:30] 30081902 | Бреша - Виченца
[Нед 16:30] 30081903 | Кротоне - Перуджа
[Нед 16:30] 30081904 | Комо - Монца

30112000 | Германия-II
------------------------------------------------------------
[Нед 14:30] 30112001 | Карлсруе - Фортуна Дюселдорф
[Нед 14:30] 30112002 | Вердер Бремен - Зандхаузен
[Нед 14:30] 30112003 | Хайденхайм - Нюрнберг
[Съб 21:30] 30112004 | Ханза Росток - Санкт Паули

30222100 | Австрия
------------------------------------------------------------
[Нед 18:00] 30222101 | РБ Залцбург - Рапид Виена
[Нед 15:30] 30222102 | Волфсбергер - Щурм Грац
[Съб 18:00] 30222103 | Хартберг - Тирол
[Съб 18:00] 30222104 | ЛАСК Линц - Рийд
[Нед 15:30] 30222105 | Аустрия Виена - Аустрия Клагенфурт
[Съб 18:00] 30222106 | Алтах - Адмира Вакер

30232200 | Швеция
------------------------------------------------------------
[Нед 18:30] 30232201 | Калмар ФФ - Малмьо ФФ
[Съб 18:30] 30232202 | Хекен - АИК Солна
[Нед 18:30] 30232203 | Норшопинг - Варберг
[Съб 16:00] 30232204 | Хамарби - Хелзингборг
[Нед 16:00] 30232205 | ИФК Гьотеборг - Варнамо
[Нед 16:00] 30232206 | Сириус - ГИФ Сундсвал

30242300 | Дания
------------------------------------------------------------
[Нед 17:00] 30242301 | Брьондби - Рандерс
[Нед 19:00] 30242302 | Олборг - ФК Копенхаген
[Нед 15:00] 30242303 | Одензе - Нордселанд
[Нед 15:00] 30242304 | Орхус ГФ - Вейле

30252400 | Англия-III
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 30252401 | Чарлтън - Линкълн Сити
[Съб 17:00] 30252402 | Съндърланд - Джилингам
[Съб 17:00] 30252403 | Уикъмб - Донкастър
[Съб 17:00] 30252404 | Шефилд Уензди - АФК Уимбълдън
[Съб 17:00] 30252405 | Плимут - Оксфорд Юнайтед
[Съб 17:00] 30252406 | Крю Александра - Флийтууд

40000000 | Поток ДУЗПИ
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 40260001 | Рочдейл - Суиндън (Англия-IV)
[Съб 17:00] 40260002 | Нюпорт - Екзитър (Англия-IV)
[Съб 17:00] 40260003 | Транмиър - Карлайл (Англия-IV)
[Съб 17:00] 40270004 | Сейнт Джонстън - Ливингстън (Шотландия)
[Съб 17:00] 40270005 | Хибърниън - Дънди Юнайтед (Шотландия)
[Съб 17:00] 40270006 | Мъдъруел - Сейнт Мирън (Шотландия)
[Съб 23:00] 40280007 | Торонто ФК - Ню Йорк Сити (САЩ)
[Съб 23:00] 40280008 | ФК Синсинати - КФ Монреал (САЩ)
[Съб 22:30] 40280009 | Чикаго Файър - ФК Далас (САЩ)
[Съб 20:00] 40290010 | Дижон - Гренобъл (Франция-II)
[Съб 16:00] 40290011 | Тулуза - Париж ФК (Франция-II)
[Съб 20:00] 40290012 | Ним - Гинган (Франция-II)

50000000 | Поток ПСУ
------------------------------------------------------------
[Нед 14:00] 50270001 | Рейнджърс - Селтик (Шотландия)
[Нед 23:30] 50280002 | Портланд Тимбърс - ЛА Галакси (САЩ)
[Нед 16:00] 50310003 | Ягелония - Заглембе Люблин (Полша)
[Нед 18:30] 50310004 | Висла Краков - Пяст Гливице (Полша)
[Нед 13:30] 50310005 | ББ Термалица - Радомиак (Полша)
[Нед 20:00] 50320006 | Виктория Пилзен - Славия Прага (Чехия)
[Нед 17:00] 50320007 | Пардубице - Яблонец (Чехия)
[Нед 17:00] 50320008 | Карвина - Бохемианс 1905 (Чехия)
[Нед 19:00] 50360009 | Стяуа Букурещ - Университатя Крайова (Румъния)
[Нед 22:00] 50380010 | Уачипато - Кобресал (Чили)
[Нед 20:30] 50390011 | Осиек - Хайдук Сплит (Хърватия)
[Нед 18:00] 50390012 | Динамо Загреб - Драговоляц (Хърватия)
[Нед 18:00] 50430013 | Пушкаш Академия - Ференцварош (Унгария)
[Нед 15:30] 50430014 | Уйпещ - МТК Будапеща (Унгария)
[Нед 18:00] 50440015 | Спартак Търнава - Слован Братислава (Словакия)
[Нед 18:30] 50450016 | Мура - Копер (Словения)
[Нед 21:15] 50450017 | Олимпия - Радомлье (Словения)
[Нед 16:00] 50450018 | Алуминий - Браво (Словения)
[Нед 20:15] 50460019 | Бейтар Йерусалим - ФК Ашдод (Израел)
[Нед 19:00] 50460020 | Апоел Хадера - Апоел Кирят Шмона (Израел)
[Нед 19:00] 50470021 | Аполон Лимасол - Арис (Кипър)
[Нед 16:00] 50470022 | Докса Катокопия - АЕЛ Лимасол (Кипър)
[Нед 23:30] 50480023 | Университарио Лима - АДТ Тарма (Перу)
[Нед 23:00] 50480024 | Грау - Сиенсиано (Перу)
<>


СЛУЖЕБЕН ИЗБОР<>
ПОТОЦИ: Вариант 1
МАЧОВЕ: Вариант 1
<>


ОСНОВНИ ПРАВИЛА<>
УСЛОВИЯ за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

-> Минимум четири сини потока в избора.
-> Максимум един червен поток в избора.
-> Отделен син поток може да се пуска в избора не повече от два пъти.
-> Отделен зелен или червен поток може да се пуска в избора не повече от веднъж.

СРОКОВЕ

- Краен срок за избор на потоци: сряда, 09:00 (краен срок за пускане на служебен избор на потоци: сряда, 11:00)
- Краен срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00 (краен срок за пускане на служебен избор на мачове: четвъртък, 23:00)
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 11:00
- Окончателен срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 13:00
- Мек срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 16:00
- Окончателен срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 21:00
- Краен срок за пускане на пряк свободни удари: събота, 24:00
- Краен срок за пускане на вратарски прогнози за пряк свободните удари: началният час на съответния мач за пряк свободен удар
<>


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ<>
» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ
» ОБЯСНИТЕЛНА ТЕМА ЗА РАБОТА С ФАЙЛА

» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Автоматизираният файл се актуализира по подобие на новия файл за разпределение по постове и не е нужно да бъде свалян всяка седмица наново.
- Номинираните потоци и мачове за кръга са нанесени в страница DRAFT.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница LEAGUES.
- За мачове на неутрален терен има специално разпределение на потоците в отделна колонка. Според това, кой капитан не е пуснал такива, противниковият капитан избира потоци или от 1 до 4 или от 5 до 8.
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница MATCHES. Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки B5:B12.
<>


Последна промяна SUBXERO на 01.04.2022 17:23, променена общо 2 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг