<> [ПМЛ LiveScore ~ S21W15] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, четвъртфинали, първи мачове (FT) <>
| 07.01.2022 12:32
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
THE GRIZZLIES 1:2 VALIANT KNIGHTS
FT
LES MOUSQUETAIRES 0:1 AIR FORCE
FT
EXTREME ZOMBIES 3:1 THE THRACIAN ORPHICS
FT
THE MUMMIES 3:2 DUNE WARRIORS
FT
DEMBA BOYZ 3:0 THUG SLUGS
FT
СИНЯТА ЛАВИНА 2:2 CRAZY BAND
FT
REAL GREEN 3:0 RED OR DEAD
FT
UNDERGROUND 2:2 КРИВА НИВА
FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ◼||GRZ|||LMQ|||EXZ|||MUM|||DMB|||SLV|||RGR|||UGR|
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼||VKN|||AFR|||THO|||DWR|||TSL|||CRB|||ROD|||KRN|
◼Съб 16:30 10020302 | Байер Леверкузен - Унион Берлин Германия 2:2 ◼|| ||| A ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020305 | Хофенхайм - Аугсбург Германия 3:1 (2:1)◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020306 | Фрайбург - Арминия Билефелд Германия 2:2 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| H ||| H ||| |
◼Съб 16:45 40680003 | Интер Мадрид - Ферол Испания-ІІІ/1 0:0 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 17:00 10010107 | Порт Вейл - Брентфорд Англия 1:4 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 10010108 | Уигън - Блякбърн Англия 3:2 (2:2)◼|| A ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| A ||| A |
◼Съб 17:00 10010112 | Боръм Ууд - АФК Уимбълдън Англия 2:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Съб 17:00 10010201 | Лестър - Уотфорд Англия 4:1 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| H ||| H |
◼Съб 17:00 10010202 | Уест Бромич - Брайтън Англия 1:1 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 10010206 | Нюкасъл - Кeймбридж Юнайтед Англия 0:1 ◼|| H ||| H ||| H ||| H ||| ||| H ||| H ||| H |
◼Съб 17:00 10010207 | Куинс ПР - Родъръм Англия 0:0 ◼|| A ||| ||| ||| H ||| ||| A ||| ||| |
◼Съб 17:00 20251101 | Линкълн Сити - Оксфорд Юнайтед Англия-ІІІ 2:0 ◼|| ||| H ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20251103 | Акрингтън - Милтън Кийнс Донс Англия-ІІІ 1:1 ◼|| ||| A ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20251105 | Донкастър - Флийтууд Англия-ІІІ 0:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 20251106 | Челтнъм - Бъртън Англия-ІІІ 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 20261203 | Колчестър - Рочдейл Англия-ІV P:P ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 20261205 | Транмиър - Скънторп Англия-ІV 4:0 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 20351401 | Торки - Дагенъм Редбридж Англия-V 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 20351404 | Халифакс - Ийстлий Англия-V 4:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 40960009 | Клайд - Коув Рейнджърс Шотландия-ІІІ 0:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 40970012 | Каудънбийт - Анан Атлетик Шотландия-ІV 1:3 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Съб 17:15 10040503 | Реал Сосиедад - Селта Виго Испания 1:0 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:30 10010103 | Суонзи - Саутхямптън Англия 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 19:30 10010104 | Хъл Сити - Евертън Англия 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 19:30 10020301 | Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд Германия 2:3 ◼|| ||| A ||| A ||| ||| ||| A ||| A ||| |
◼Съб 19:30 10040502 | Гранада - Барселона Испания 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 19:45 10010211 | Йоувил - Борнемут Англия 1:3 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:45 20371503 | Ден Бош - Еммен Холандия-ІІ 0:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 20:00 20130903 | Ещорил - Порто Португалия 2:3 (2:2)◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 20:00 40290002 | Бастиа - Кьовийи Руан Франция-ІІ 3:0 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 22:00 10040504 | Реал Мадрид - Валенсия Испания 4:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 22:00 10050602 | Ланс - Рен Франция 1:0 ◼|| ||| ||| A ||| A ||| A ||| A ||| ||| |
◼Съб 22:30 20130905 | Боависта - Тондела Португалия 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼ ◼||GRZ|||LMQ|||EXZ|||MUM|||DMB|||SLV|||RGR|||UGR|
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼||VKN|||AFR|||THO|||DWR|||TSL|||CRB|||ROD|||KRN|
◼Нед 12:30 20120802 | Коняспор - Сивасспор Турция 0:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 13:15 20371504 | Волендам - Телстар Холандия-ІІ 2:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Нед 13:30 10030405 | Венеция - Милан Италия 0:3 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 14:00 10050606 | Стад Брест - Ница Франция 0:3 (0:2)◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 14:30 10010210 | Лутън - Харогейт Англия 4:0 ◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 15:00 10040507 | Райо Валекано - Бетис Испания 1:1 ◼|| A ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 15:00 20100703 | Жирона - Фуенлабрада Испания-ІІ 2:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 15:00 20120804 | Гьозтепе - Анталияспор Турция 4:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 15:30 10030406 | Емполи - Сасуоло Италия 1:5 (1:4)◼|| ||| A ||| A ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 15:30 10030408 | Каляри - Болоня Италия P:P ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 15:30 10030410 | Торино - Фиорентина Италия P:P ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10010101 | Уест Хям - Лийдс Англия 2:0 (1:0)◼|| A ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10010102 | Уулвърхямптън - Шефилд Юнайтед Англия 3:0 ◼|| H ||| ||| H ||| H ||| ||| H ||| H ||| |
◼Нед 16:00 10010105 | Ливърпул - Шрозбъри Англия 4:1 (3:1)◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| H ||| ||| H |
◼Нед 16:00 10010106 | Тотнъм - Моркамб Англия 3:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| H |
◼Нед 16:00 10010109 | Сток Сити - Лейтън Ориент Англия 2:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 16:00 10010204 | Кардиф - Престън Англия 1:1 ◼|| A ||| A ||| A ||| A ||| ||| A ||| A ||| |
◼Нед 16:00 10010205 | Чарлтън - Норич Англия 0:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10050607 | Монпелие - Троа Франция P:P ◼|| H ||| ||| H ||| H ||| H ||| ||| H ||| |
◼Нед 16:00 10050608 | Клермон - Реймс Франция 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 16:30 10020308 | Херта Берлин - Кьолн Германия 1:3 (1:2)◼|| A ||| H ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 17:00 20100708 | Луго - Мирандес Испания-ІІ 2:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 17:15 10040505 | Севиля - Хетафе Испания 1:0 ◼|| ||| ||| H ||| H ||| H ||| H ||| H ||| |
◼Нед 17:30 10030403 | Наполи - Сампдория Италия 1:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 17:30 10030404 | Удинезе - Аталанта Италия 2:6 (2:5)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Нед 18:00 50680001 | Расинг Сантандер - Сан Себастиан Рейес Испания-ІІІ/1 0:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 18:05 10050604 | Нант - Монако Франция 0:0 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Нед 18:30 10020304 | Бохум - Волфсбург Германия 1:0 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 19:10 10010203 | Нотингам Форест - Арсенал Англия 1:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| A |
◼Нед 19:30 10030402 | Рома - Ювентус Италия 3:4 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 19:30 10030407 | Дженоа - Специя Италия 0:1 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 19:30 20181001 | АЕК Атина - ПАОК Солун Гърция P:P ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 19:30 20181002 | Олимпиакос Пирея - Астерас Триполис Гърция P:P ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 21:45 10030409 | Верона - Салернитана Италия 1:2 ◼|| ||| H ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 21:45 10050601 | Лион - Пари Сен Жермен Франция 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 22:00 10040501 | Виляреал - Атлетико Мадрид Испания 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
.
Купа на ПМЛ ● 2021-2022
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ |
| ─
||RED OR DEAD ||2||0| ─
||THE GRIZZLIES ||3||4|───┐
| │
| │
| └|THE GRIZZLIES ||1||-|
| ┌|VALIANT KNIGHTS ||2||-|
| │
| │
||REAL GREEN ||0||1| │
||VALIANT KNIGHTS ||0||5|───┘
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
||CRAZY BAND ||1||1| ─
||LES MOUSQUETAIRES ||3||0|───┐
| │
| │
| └|LES MOUSQUETAIRES ||0||-|
| ┌|AIR FORCE ||1||-|
| │
| │
||AIR FORCE ||1||4|───┘
||СИНЯТА ЛАВИНА ||2||2| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
||DEMBA BOYZ ||1||1| ─
||EXTREME ZOMBIES ||2||2|───┐
| │
| │
| └|EXTREME ZOMBIES ||3||-|
| ┌|THE THRACIAN ORPHICS ||1||-|
| │
| │
||THE THRACIAN ORPHICS ||1||1||3|┘
||THUG SLUGS ||1||1||2|─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
||THE MUMMIES ||2||3||5|┐
||КРИВА НИВА ||2||3||4|│
| │
| │
| └|THE MUMMIES ||3||-|
| ┌|DUNE WARRIORS ||2||-|
| │
| │
||DUNE WARRIORS ||1||5|───┘
||UNDERGROUND ||0||1| ─
|
© PML 2002-2022
Купа на Памела ● 2021-2022
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ |
|
||DEMBA BOYZ ||3||-|
||THUG SLUGS ||0||-|
|
|
|
|
|
|
||СИНЯТА ЛАВИНА ||2||-|
||CRAZY BAND ||2||-|
|
|
|
|
|
|
||REAL GREEN ||3||-|
||RED OR DEAD ||0||-|
|
|
|
|
|
|
||UNDERGROUND ||2||-|
||КРИВА НИВА ||2||-|
|
© PML 2002-2022
⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Доги THE MUMMIES 4 1 ( 4) 1 0 ( 2) 1 1 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 2. Дарксийд AIR FORCE 4 0 ( 1) 0 0 ( 0) 3 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 3. Баба Тонка THE MUMMIES 4 0 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 2 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Венабили DUNE WARRIORS 4 0 ( 4) 1 0 ( 1) 3 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 4 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 2 0 ( 1) 2 0 ◼|
|◼ 6. Шваба THE GRIZZLIES 3 1 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 2 1 ◼|
|◼ 7. А.Агаси VALIANT KNIGHTS 3 1 ( 3) 1 0 ( 1) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 8. Джони Хейнс THE MUMMIES 3 1 ( 4) 0 1 ( 2) 2 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Легендата DUNE WARRIORS 3 1 ( 4) 0 0 ( 1) 2 0 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 3 1 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Вандом THE GRIZZLIES 3 0 ( 3) 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Бай Момчил КРИВА НИВА 3 0 ( 3) 1 0 ( 1) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 13. Коко EXTREME ZOMBIES 3 0 ( 4) 3 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 14. Ивич RED OR DEAD 2 2 ( 3) 2 0 ( 1) 0 2 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 15. Тиро CRAZY BAND 2 1 ( 3) 0 1 ( 1) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Христов LES MOUSQUETAIRES 2 1 ( 3) 0 0 ( 2) 2 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ванката DEMBA BOYZ 2 1 ( 3) 1 1 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 18. Бат Влади REAL GREEN 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 19. Мартун КРИВА НИВА 2 0 ( 3) 2 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 2 0 ( 3) 1 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 2 0 ( 3) 2 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Талиезин DEMBA BOYZ 2 0 ( 3) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 23. Мандор THE MUMMIES 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 0 ( 4) 0 0 ( 2) 2 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 25. Митак73 REAL GREEN 1 1 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 26. Бай Гроздан UNDERGROUND 1 1 ( 3) 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Фенгом CRAZY BAND 1 1 ( 3) 0 0 ( 1) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 1 ( 3) 0 1 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 1 1 ( 3) 1 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 30. Жеката DUNE WARRIORS 1 1 ( 4) 0 1 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 31. Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 32. Копача КРИВА НИВА 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 34. Дъбрав AIR FORCE 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 37. Стифо UNDERGROUND 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ририбиро UNDERGROUND 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дуумър CRAZY BAND 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Симо AIR FORCE 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 3) 0 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Саймън80 THE GRIZZLIES 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Боби68 КРИВА НИВА 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 47. Гоа DUNE WARRIORS 1 0 ( 4) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Моандър EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 51. ХюманФактор REAL GREEN 0 2 ( 3) 0 1 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 52. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 54. Емесерем CRAZY BAND 0 1 ( 3) 0 0 ( 1) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Барс THUG SLUGS 0 1 ( 3) 0 1 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алекс THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 3) 0 0 ( 1) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 57. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 0 1 ( 4) 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 58. Сатурния AIR FORCE 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Тянков THUG SLUGS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Кибик КРИВА НИВА 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ла Вила КРИВА НИВА 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Спаркито13 REAL GREEN 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 64. Пениуайз AIR FORCE 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Надя THUG SLUGS 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Пр.Недев RED OR DEAD 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ БатРадо REAL GREEN 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 68. Жоро Левскаря UNDERGROUND 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Роби AIR FORCE 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Томи LES MOUSQUETAIRES 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Сафин VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Олимпия RED OR DEAD 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Вожда RED OR DEAD 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|||◼отбелязани голове избити голови удари (изиграни мачове)|◼
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Нуф VALIANT KNIGHTS 4 2 ( 3) 1 1 ( 1) 2 1 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 2. Дяволо EXTREME ZOMBIES 4 4 ( 4) 3 2 ( 2) 0 1 ( 1) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 3. Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 2 ( 2) 0 1 ( 1) 2 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 4. Терминатор CRAZY BAND 2 3 ( 2) 2 3 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 5. Инексис LES MOUSQUETAIRES 2 3 ( 3) 1 2 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 6. Копача КРИВА НИВА 2 5 ( 2) 1 3 ( 1) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 7. Роско REAL GREEN 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 8. Дъбрав AIR FORCE 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ Кибик КРИВА НИВА 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 10. Брут THE GRIZZLIES 1 4 ( 3) 1 2 ( 2) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Анфийлд REAL GREEN 1 5 ( 2) 1 0 ( 1) 0 4 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 12. Шифтър THUG SLUGS 1 5 ( 3) 0 1 ( 1) 1 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 13. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 1 6 ( 3) 1 5 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 14. Василико UNDERGROUND 1 8 ( 3) 0 6 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 15. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 1 10 ( 4) 0 4 ( 2) 0 3 ( 1) 1 3 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 16. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 17. Дюшеш CRAZY BAND 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 18. Крюшо AIR FORCE 0 2 ( 2) 0 2 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 19. Кори DUNE WARRIORS 0 4 ( 3) 0 0 ( 0) 0 3 ( 2) 0 0 ( 1) 0 1 ◼|
|◼ Шопченко DEMBA BOYZ 0 4 ( 3) 0 2 ( 2) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 21. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 0 5 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 5 ( 1) 0 0 ◼|
|||◼спасени голови удари допуснати голове (изиграни мачове)|◼
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Ванката |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Бай Гроздан |||UNDERGROUND ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Венабили |||DUNE WARRIORS ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Гонзо |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Дяволо |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Гонзо |||DEMBA BOYZ ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Крюшо |||AIR FORCE ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Терминатор CRAZY BAND 5 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 2. Дяволо EXTREME ZOMBIES 5 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 3. Венабили DUNE WARRIORS 5 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 4. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 4 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 5. Шопченко DEMBA BOYZ 4 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 6. Тиро CRAZY BAND 4 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 7. Пепито EXTREME ZOMBIES 4 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 8. Доги THE MUMMIES 4 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 9. Дарксийд AIR FORCE 3 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 10. Спаркито13 REAL GREEN 3 6 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Дюнкеркю RED OR DEAD 3 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 12. Боби68 КРИВА НИВА 3 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 13. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 14. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Ванката DEMBA BOYZ 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 16. Ририбиро UNDERGROUND 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Емесерем CRAZY BAND 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 18. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Джони Хейнс THE MUMMIES 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 20. Гоа DUNE WARRIORS 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 21. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 2 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 22. Тянков THUG SLUGS 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 24. Алфи VALIANT KNIGHTS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 25. Роби AIR FORCE 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Дъбрав AIR FORCE 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Нуф VALIANT KNIGHTS 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Сафин VALIANT KNIGHTS 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Гонзо DEMBA BOYZ 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Талиезин DEMBA BOYZ 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 31. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Мартун КРИВА НИВА 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Ивич RED OR DEAD 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 34. Бай Гроздан UNDERGROUND 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Дуумър CRAZY BAND 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Вандом THE GRIZZLIES 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 37. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Коко EXTREME ZOMBIES 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 39. Шваба THE GRIZZLIES 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 40. Анфийлд REAL GREEN 1 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 41. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Кибик КРИВА НИВА 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 43. Пр.Недев RED OR DEAD 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ БатРадо REAL GREEN 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 45. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 46. Барс THUG SLUGS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 48. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бат Влади REAL GREEN 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Митак73 REAL GREEN 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 52. Василико UNDERGROUND 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Крюшо AIR FORCE 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Брут THE GRIZZLIES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Олимпия RED OR DEAD 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 57. Кори DUNE WARRIORS 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Стифо UNDERGROUND 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Фенгом CRAZY BAND 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Симо AIR FORCE 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рогач THE GRIZZLIES 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Копача КРИВА НИВА 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бай Момчил КРИВА НИВА 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 65. Мандор THE MUMMIES 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Жеката DUNE WARRIORS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Легендата DUNE WARRIORS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Моандър EXTREME ZOMBIES 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (10.01.2022-16.01.2022)
● Купа на ПМЛ - четвъртфинали, реванши ●
VALIANT KNIGHTS - THE GRIZZLIES
AIR FORCE - LES MOUSQUETAIRES
THE THRACIAN ORPHICS - EXTREME ZOMBIES
DUNE WARRIORS - THE MUMMIES
|
● Купа на Памела - четвъртфинали, реванши ●
THUG SLUGS - DEMBA BOYZ
CRAZY BAND - СИНЯТА ЛАВИНА
RED OR DEAD - REAL GREEN
КРИВА НИВА - UNDERGROUND
|