<> [ПМЛ LiveScore ~ S21W16] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, четвъртфинали, реванши (FT) <>
| 14.01.2022 11:24
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
VALIANT KNIGHTS 0:2 THE GRIZZLIES
FT
AIR FORCE 2:0 LES MOUSQUETAIRES
FT
THE THRACIAN ORPHICS 2:1 EXTREME ZOMBIES
FT
DUNE WARRIORS 2:1 THE MUMMIES
PSO
THUG SLUGS 3:0 DEMBA BOYZ
СЛУЖЕБЕН
CRAZY BAND 3:1 СИНЯТА ЛАВИНА
FT
RED OR DEAD 0:0 REAL GREEN
FT
КРИВА НИВА 0:2 UNDERGROUND
FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ◼||VKN|||AFR|||THO|||DWR|||TSL|||CRB|||ROD|||KRN|
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼||GRZ|||LMQ|||EXZ|||MUM|||DMB|||SLV|||RGR|||UGR|
◼Съб 16:30 10020201 | Щутгарт - РБ Лайпциг Германия 0:2 ◼|| ||| A ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020204 | Волфсбург - Херта Берлин Германия 0:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020206 | Унион Берлин - Хофенхайм Германия 2:1 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020207 | Майнц - Бохум Германия 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Съб 17:00 10010104 | Бърнли - Лестър Англия P:P ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 10010106 | Норич - Евертън Англия 2:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 10010107 | Уулвърхямптън - Саутхямптън Англия 3:1 (2:1)◼|| A ||| ||| ||| A ||| H ||| H ||| ||| H |
◼Съб 17:00 10010108 | Нюкасъл - Уотфорд Англия 1:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 10070501 | Куинс ПР - Уест Бромич Англия-ІІ 1:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 10070502 | Мидълзбро - Рединг Англия-ІІ 2:1 (1:1)◼|| ||| H ||| H ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 10070503 | Фулъм - Бристол Сити Англия-ІІ 6:2 ◼|| ||| H ||| H ||| ||| A ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 10070504 | Дарби Каунти - Шефилд Юнайтед Англия-ІІ 2:0 ◼|| ||| A ||| A ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 10070505 | Хъдърсфийлд - Суонзи Англия-ІІ 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 10070506 | Милуол - Нотингам Форест Англия-ІІ 0:1 (0:0)◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 10070508 | Престън - Бирмингам Англия-ІІ 1:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 10070510 | Питърбъро - Ковънтри Англия-ІІ 1:4 (1:3)◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20251301 | Уикъмб - Оксфорд Юнайтед Англия-ІІІ 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 20251305 | Портсмут - Милтън Кийнс Донс Англия-ІІІ 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 20261406 | Бристол Роувърс - Хартлипул Англия-ІV 2:0 (1:0)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 20261408 | Екзитър - Скънторп Англия-ІV 2:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:00 30522202 | Рейт Роувърс - Арброут Шотландия-ІІ 1:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 30522203 | Инвърнес КТ - Куин ъф дъ Саут Шотландия-ІІ 2:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:15 20080803 | Пиза - Фрозиноне Италия-ІІ 1:3 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 17:30 10130607 | Боависта - Жил Висенте Португалия 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 18:00 10050303 | Сент Етиен - Ланс Франция 1:2 (1:1)◼|| ||| ||| A ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 18:00 20120902 | Анталияспор - Фенербахче Турция 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 18:00 20120903 | Истанбул Башакшехир - Коняспор Турция P:P ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 19:30 10010101 | Астън Вила - Манчестър Юнайтед Англия 2:2 ◼|| A ||| ||| A ||| ||| ||| A ||| ||| A |
◼Съб 19:30 10020202 | Борусия М'Гладбах - Байер Леверкузен Германия 1:2 ◼|| A ||| A ||| ||| ||| A ||| A ||| ||| |
◼Съб 19:30 20161103 | Золте Варегем - Остенде Белгия P:P ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:30 20161108 | Серен - Юнион Сент Жил Белгия P:P ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 19:45 10060407 | НЕК Ниймеген - Хераклес Холандия 0:0 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 20:00 10130601 | Бенфика - Морейрензе Португалия 1:1 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 20:00 10130606 | Брага - Маритимо Португалия 0:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 20:00 20291502 | Гинган - Гренобъл Франция-ІІ 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 20:00 20291504 | Тулуза - По Франция-ІІ 1:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼Съб 20:00 20291508 | Кьовийи Руан - Амиен Франция-ІІ P:P ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 21:00 10060403 | Фейенорд - Витес Холандия 0:1 ◼|| ||| ||| A ||| A ||| ||| ||| H ||| |
◼Съб 21:00 10060405 | Твенте - Хееренвеен Холандия 2:0 ◼|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 21:00 20291506 | Сошо - Каен Франция-ІІ 3:2 (2:2)◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
◼Съб 21:45 20030702 | Ювентус - Удинезе Италия 2:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 22:00 10060408 | Го Ахед Ийгълс - Ваалвийк Холандия 0:2 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Съб 22:30 10130608 | Ещорил - Арука Португалия P:P ◼|| ||| ||| ||| A ||| A ||| ||| A ||| |
◼Съб 23:00 20841801 | Хондурас Прогресо - Мотагуа Боливия P:P ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Съб 23:00 20841802 | Универсидад ПНФМ - Вида Боливия P:P ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼ ◼||VKN|||AFR|||THO|||DWR|||TSL|||CRB|||ROD|||KRN|
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼||GRZ|||LMQ|||EXZ|||MUM|||DMB|||SLV|||RGR|||UGR|
◼Нед 03:00 20151001 | УАНЛ Тигрес - Пуебла Мексико 0:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 05:00 20151003 | Крус Асул - Хуарес Мексико 1:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 13:15 10060401 | Утрехт - Аякс Холандия 0:3 ◼|| ||| ||| ||| A ||| A ||| ||| A ||| |
◼Нед 14:00 10050302 | Рен - Бордо Франция 6:0 (5:0)◼|| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 14:30 20161105 | Антверп - Спортинг Шарльороа Белгия 3:0 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 14:30 30111901 | Шалке - Холщайн Кил Германия-ІІ 1:1 ◼|| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
◼Нед 14:30 30111904 | Зандхаузен - Ян Регенсбург Германия-ІІ 0:3 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
◼Нед 15:00 20541603 | Балъкесирспор - Самсунспор Португалия-ІІ 0:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 15:30 10060402 | Грьонинген - ПСВ Айндховен Холандия 0:1 ◼|| ||| H ||| H ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10010102 | Уест Хям - Лийдс Англия 2:3 ◼|| ||| ||| H ||| H ||| ||| H ||| ||| H |
◼Нед 16:00 10010105 | Ливърпул - Брентфорд Англия 3:0 ◼|| ||| ||| H ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10050305 | Монако - Клермон Франция 4:0 ◼|| ||| ||| H ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 16:00 10050307 | Страсбург - Монпелие Франция 3:1 ◼|| ||| ||| A ||| A ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 16:30 10020205 | Аугсбург - Айнтрахт Франкфурт Германия 1:1 ◼|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 17:00 20161107 | Ойпен - Серкъл Брюж Белгия 0:2 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 17:15 20080801 | Спал - Беневенто Италия-ІІ 1:1 ◼|| ||| A ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 17:15 20080802 | Порденоне - Лече Италия-ІІ 0:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 17:45 10060404 | Фортуна Ситард - АЗ Алкмаар Холандия 1:2 ◼|| ||| H ||| H ||| H ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 18:00 20541601 | Бурсаспор - Ерзурум Португалия-ІІ 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
◼Нед 18:30 10010103 | Тотнъм - Арсенал Англия P:P ◼|| ||| ||| A ||| A ||| A ||| A ||| ||| |
◼Нед 18:30 10020208 | Арминия Билефелд - Гройтер Фюрт Германия 2:2 ◼|| H ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
◼Нед 20:00 10130604 | Визела - Спортинг Лисабон Португалия 0:2 ◼|| ||| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 20:00 20151002 | Толука - Сантос Лагуна Мексико 3:1 ◼|| ||| ||| ||| ||| ||| A ||| A ||| |
◼Нед 20:30 10130603 | Фамаликао - Пасош Ферейра Португалия 0:0 ◼|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
◼Нед 21:45 10050301 | Марсилия - Лил Франция 1:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| H ||| ||| ||| |
◼Нед 21:45 20030701 | Аталанта - Интер Италия 0:0 ◼|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
◼Нед 22:30 10130602 | Белененсес - Порто Португалия 1:4 ◼|| ||| ||| ||| H ||| H ||| ||| A ||| |
◼ ◼||VKN|||AFR|||THO|||DWR|||TSL|||CRB|||ROD|||KRN|
◼ ЕЛИМИНАЦИОННИ ДУЗПИ ◼||GRZ|||LMQ|||EXZ|||MUM|||DMB|||SLV|||RGR|||UGR|
◼Сря 20:00 60040011 | Селта Виго - Осасуна Испания 2:0 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Сря 20:00 60050012 | Лил - Лориен Франция 3:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Сря 20:00 60050013 | Монпелие - Троа Франция 0:1 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Сря 21:00 60060017 | НАК Бреда - ПЕК Цволе Холандия 2:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Сря 21:30 60010001 | Лестър - Тотнъм Англия 2:3 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Сря 21:45 60020003 | Херта Берлин - Унион Берлин Германия 2:3 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Сря 21:45 60070019 | Хъл Сити - Блякбърн Англия-ІІ 2:0 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Сря 22:00 60100020 | Луго - Алмерия Испания-ІІ 2:1 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Сря 22:30 60040010 | Валенсия - Севиля Испания 1:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Чет 20:00 70040009 | Хетафе - Гранада Испания 4:2 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Чет 21:45 70010001 | Арсенал - Ливърпул Англия 0:2 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Пет 05:00 70150020 | Атлетико Сан Луис - Хуарес Мексико 0:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Пет 19:30 70110015 | Фортуна Дюселдорф - Нюрнберг Германия-ІІ 0:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Пет 21:30 70020003 | Айнтрахт Франкфурт - Арминия Билефелд Германия 0:2 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Пет 21:45 70030004 | Верона - Болоня Италия 2:1 ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
◼Пет 22:00 70010002 | Уотфорд - Норич Англия 0:3 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Пет 22:00 70040008 | Еспаньол - Бетис Испания 1:4 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Пет 22:00 70050010 | Лион - Сент Етиен Франция 1:0 ◼|| ||| ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
◼Съб 12:30 70120016 | Малатияспор - Бешикташ Турция P:P ◼|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
.
Купа на ПМЛ ● 2021-2022
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ |
| ─
||RED OR DEAD ||2||0| ─
||THE GRIZZLIES ||3||4|───┐
| │
| │
| └|THE GRIZZLIES ||1||2|
| ┌|VALIANT KNIGHTS ||2||0|
| │
| │
||REAL GREEN ||0||1| │
||VALIANT KNIGHTS ||0||5|───┘
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
||CRAZY BAND ||1||1| ─
||LES MOUSQUETAIRES ||3||0|───┐
| │
| │
| └|LES MOUSQUETAIRES ||0||0|
| ┌|AIR FORCE ||1||2|
| │
| │
||AIR FORCE ||1||4|───┘
||СИНЯТА ЛАВИНА ||2||2| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
||DEMBA BOYZ ||1||1| ─
||EXTREME ZOMBIES ||2||2|───┐
| │
| │
| └|EXTREME ZOMBIES ||3||1|
| ┌|THE THRACIAN ORPHICS ||1||2|
| │
| │
||THE THRACIAN ORPHICS ||1||1||3|┘
||THUG SLUGS ||1||1||2|─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
||THE MUMMIES ||2||3||5|┐
||КРИВА НИВА ||2||3||4|│
| │
| │
| └|THE MUMMIES ||3||1||5|
| ┌|DUNE WARRIORS ||2||2||6|
| │
| │
||DUNE WARRIORS ||1||5|───┘
||UNDERGROUND ||0||1| ─
|
© PML 2002-2022
Купа на Памела ● 2021-2022
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ |
|
||DEMBA BOYZ ||3||0|
||THUG SLUGS ||0||3|
|
|
|
|
|
|
||СИНЯТА ЛАВИНА ||2||1|
||CRAZY BAND ||2||3|
|
|
|
|
|
|
||REAL GREEN ||3||0|
||RED OR DEAD ||0||0|
|
|
|
|
|
|
||UNDERGROUND ||2||2|
||КРИВА НИВА ||2||0|
|
© PML 2002-2022
⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Доги THE MUMMIES 4 1 ( 5) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 2 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 4 1 ( 5) 2 0 ( 2) 1 0 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 4 1 ( 5) 0 0 ( 2) 0 1 ( 2) 2 0 ( 1) 2 0 ◼|
|◼ 4. Дарксийд AIR FORCE 4 0 ( 1) 0 0 ( 0) 3 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 5. Вандом THE GRIZZLIES 4 0 ( 4) 2 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 6. Баба Тонка THE MUMMIES 4 0 ( 5) 2 0 ( 2) 0 0 ( 2) 2 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Венабили DUNE WARRIORS 4 0 ( 5) 1 0 ( 2) 3 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 8. Шваба THE GRIZZLIES 3 1 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 2 1 ◼|
|◼ 9. Бай Момчил КРИВА НИВА 3 1 ( 4) 1 1 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 3 1 ( 4) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Джони Хейнс THE MUMMIES 3 1 ( 5) 0 1 ( 2) 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Легендата DUNE WARRIORS 3 1 ( 5) 0 0 ( 2) 2 0 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 13. Надя THUG SLUGS 3 0 ( 3) 3 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 14. Мандор THE MUMMIES 3 0 ( 5) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ Коко EXTREME ZOMBIES 3 0 ( 5) 3 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 16. Ивич RED OR DEAD 2 2 ( 4) 2 0 ( 2) 0 2 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 17. Ванката DEMBA BOYZ 2 1 ( 3) 1 1 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 18. Тиро CRAZY BAND 2 1 ( 4) 0 1 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Емесерем CRAZY BAND 2 1 ( 4) 2 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Фенгом CRAZY BAND 2 1 ( 4) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Христов LES MOUSQUETAIRES 2 1 ( 4) 0 0 ( 2) 2 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 2 1 ( 4) 2 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 23. Жеката DUNE WARRIORS 2 1 ( 5) 1 1 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 24. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 25. Талиезин DEMBA BOYZ 2 0 ( 3) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Бат Влади REAL GREEN 2 0 ( 3) 1 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 27. Жоро Левскаря UNDERGROUND 2 0 ( 4) 0 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Симо AIR FORCE 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мартун КРИВА НИВА 2 0 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 32. Гоа DUNE WARRIORS 2 0 ( 5) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 0 ( 5) 0 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 2 0 ( 5) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 35. Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 1 ( 3) 0 1 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 1 1 ( 3) 1 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Митак73 REAL GREEN 1 1 ( 3) 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 38. Бай Гроздан UNDERGROUND 1 1 ( 4) 1 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 39. Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 40. Тянков THUG SLUGS 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Копача КРИВА НИВА 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 43. Дъбрав AIR FORCE 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 46. Стифо UNDERGROUND 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ририбиро UNDERGROUND 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дуумър CRAZY BAND 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Роби AIR FORCE 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Саймън80 THE GRIZZLIES 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Боби68 КРИВА НИВА 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 55. Моандър EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 5) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 5) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 57. ХюманФактор REAL GREEN 0 2 ( 4) 0 1 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 58. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 60. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 3) 0 0 ( 1) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 61. Барс THUG SLUGS 0 1 ( 4) 0 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 62. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 0 1 ( 5) 0 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 63. Сатурния AIR FORCE 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Шифтър THUG SLUGS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Кибик КРИВА НИВА 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ла Вила КРИВА НИВА 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мартин THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 68. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ БатРадо REAL GREEN 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Спаркито13 REAL GREEN 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 71. Пениуайз AIR FORCE 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Пр.Недев RED OR DEAD 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 74. Томи LES MOUSQUETAIRES 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Сафин VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Олимпия RED OR DEAD 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Вожда RED OR DEAD 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|||◼отбелязани голове избити голови удари (изиграни мачове)|◼
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Нуф VALIANT KNIGHTS 4 4 ( 4) 1 3 ( 2) 2 1 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 2. Дяволо EXTREME ZOMBIES 4 6 ( 5) 3 2 ( 2) 0 3 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 3. Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 2 ( 2) 0 1 ( 1) 2 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 4. Терминатор CRAZY BAND 2 3 ( 2) 2 3 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 5. Брут THE GRIZZLIES 2 4 ( 4) 1 2 ( 2) 1 2 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 6. Копача КРИВА НИВА 2 5 ( 2) 1 3 ( 1) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 7. Инексис LES MOUSQUETAIRES 2 5 ( 4) 1 2 ( 2) 1 3 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 8. Василико UNDERGROUND 2 8 ( 4) 0 6 ( 2) 2 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 9. Роско REAL GREEN 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 10. Дъбрав AIR FORCE 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Дюшеш CRAZY BAND 1 3 ( 2) 1 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 12. Кибик КРИВА НИВА 1 4 ( 2) 0 2 ( 1) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 13. Шифтър THUG SLUGS 1 5 ( 3) 0 1 ( 1) 1 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Анфийлд REAL GREEN 1 5 ( 3) 1 0 ( 1) 0 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 15. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 1 9 ( 4) 1 5 ( 2) 0 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 16. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 1 12 ( 5) 0 4 ( 2) 0 5 ( 2) 1 3 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 17. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 18. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 19. Крюшо AIR FORCE 0 2 ( 3) 0 2 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 20. Шопченко DEMBA BOYZ 0 4 ( 3) 0 2 ( 2) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 21. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 0 5 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 5 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 22. Кори DUNE WARRIORS 0 5 ( 4) 0 1 ( 1) 0 3 ( 2) 0 0 ( 1) 0 1 ◼|
|||◼спасени голови удари допуснати голове (изиграни мачове)|◼
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Надя |||THUG SLUGS ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Емесерем |||CRAZY BAND ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Жоро Левскаря |||UNDERGROUND ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Роби |||AIR FORCE ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Василико |||UNDERGROUND ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Крюшо |||AIR FORCE ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Жоро Левскаря |||UNDERGROUND ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Терминатор CRAZY BAND 5 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 2. Дяволо EXTREME ZOMBIES 5 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 3. Венабили DUNE WARRIORS 5 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 4. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 4 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 5. Шопченко DEMBA BOYZ 4 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 6. Тиро CRAZY BAND 4 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Емесерем CRAZY BAND 4 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 8. Пепито EXTREME ZOMBIES 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 9. Доги THE MUMMIES 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 10. Дарксийд AIR FORCE 3 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Спаркито13 REAL GREEN 3 7 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 12. Дюнкеркю RED OR DEAD 3 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 13. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Боби68 КРИВА НИВА 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Ванката DEMBA BOYZ 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 16. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 17. Роби AIR FORCE 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 18. Ририбиро UNDERGROUND 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 19. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Джони Хейнс THE MUMMIES 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 21. Гоа DUNE WARRIORS 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 22. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 2 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 23. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 2 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 24. Надя THUG SLUGS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 25. Тянков THUG SLUGS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 26. Алфи VALIANT KNIGHTS 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 27. Гонзо DEMBA BOYZ 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Талиезин DEMBA BOYZ 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Митак73 REAL GREEN 2 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 30. Дъбрав AIR FORCE 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Нуф VALIANT KNIGHTS 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Сафин VALIANT KNIGHTS 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 33. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Мартун КРИВА НИВА 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Ивич RED OR DEAD 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 36. Бай Гроздан UNDERGROUND 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Фенгом CRAZY BAND 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Дуумър CRAZY BAND 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Вандом THE GRIZZLIES 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 40. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Коко EXTREME ZOMBIES 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 42. Шваба THE GRIZZLIES 1 4 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 43. Анфийлд REAL GREEN 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 44. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Кибик КРИВА НИВА 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ БатРадо REAL GREEN 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 47. Пр.Недев RED OR DEAD 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 48. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 50. Барс THUG SLUGS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 52. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бат Влади REAL GREEN 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 54. Василико UNDERGROUND 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Крюшо AIR FORCE 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Брут THE GRIZZLIES 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Олимпия RED OR DEAD 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 59. Кори DUNE WARRIORS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Жоро Левскаря UNDERGROUND 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Стифо UNDERGROUND 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Симо AIR FORCE 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рогач THE GRIZZLIES 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Копача КРИВА НИВА 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бай Момчил КРИВА НИВА 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 67. Мандор THE MUMMIES 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Жеката DUNE WARRIORS 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Легендата DUNE WARRIORS 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Моандър EXTREME ZOMBIES 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (17.01.2022-23.01.2022)
● ПМЛ А Лига - XII кръг ●
THE MUMMIES - UNDERGROUND
EXTREME ZOMBIES - AIR FORCE
LES MOUSQUETAIRES - CRAZY BAND
THUG SLUGS - СИНЯТА ЛАВИНА
THE GRIZZLIES - DUNE WARRIORS
|
● ПМЛ Б Лига - XII кръг ●
КРИВА НИВА - THE THRACIAN ORPHICS
RED OR DEAD - VALIANT KNIGHTS
REAL GREEN - DEMBA BOYZ
|