<> [ПМЛ LiveScore ~ S21W21] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (FT) <>
| 25.02.2022 11:53
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
EXTREME ZOMBIES 2:2 THE GRIZZLIES
FT
DUNE WARRIORS 1:1 AIR FORCE
FT
THUG SLUGS 2:0 UNDERGROUND
FT
REAL GREEN 3:1 CRAZY BAND
PSO
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ◼||EXZ|||DWR|||TSL|||RGR|
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼||GRZ|||AFR|||UGR|||CRB|
◼Съб 16:30 10020102 | Борусия М'Гладбах - Волфсбург Германия 2:2 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020105 | Унион Берлин - Майнц Германия 3:1 (3:0)◼|| A ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020106 | Байер Леверкузен - Арминия Билефелд Германия 3:0 ◼|| H ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 10020107 | Фрайбург - Херта Берлин Германия 3:0 ◼|| H ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 10070401 | Кардиф - Фулъм Англия-ІІ 0:1 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Съб 17:00 10070402 | Милуол - Шефилд Юнайтед Англия-ІІ 1:0 ◼|| ||| A ||| ||| A |
◼Съб 17:00 10070404 | Борнемут - Сток Сити Англия-ІІ 2:1 ◼|| H ||| ||| H ||| H |
◼Съб 17:00 10070407 | Лутън - Дарби Каунти Англия-ІІ 1:0 ◼|| ||| H ||| A ||| |
◼Съб 17:00 10070408 | Нотингам Форест - Бристол Сити Англия-ІІ 2:0 ◼|| ||| H ||| ||| H |
◼Съб 17:00 10070409 | Бирмингам - Хъдърсфийлд Англия-ІІ 0:2 ◼|| ||| ||| A ||| A |
◼Съб 17:00 10070410 | Питърбъро - Хъл Сити Англия-ІІ 0:3 ◼|| A ||| A ||| ||| |
◼Съб 17:00 10100504 | Ибиса - Уеска Испания-ІІ 2:1 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Съб 17:00 20010703 | Манчестър Юнайтед - Уотфорд Англия 0:0 ◼|| H ||| ||| ||| |
◼Съб 17:00 20251802 | Акрингтън - Уикъмб Англия-ІІІ 3:2 ◼|| ||| A ||| A ||| |
◼Съб 17:00 20251806 | Уигън - Съндърланд Англия-ІІІ 0:3 ◼|| ||| H ||| H ||| |
◼Съб 17:00 30262201 | Рочдейл - Нортхямптън Англия-ІV 1:0 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Съб 17:00 30262204 | Бристол Роувърс - Екзитър Англия-ІV 1:1 ◼|| ||| A ||| A ||| |
◼Съб 17:00 30262205 | Кроули - Форест Грийн Англия-ІV 2:1 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Съб 17:30 10060307 | Хераклес - ПЕК Цволе Холандия 2:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:30 20010704 | Брайтън - Астън Вила Англия 0:2 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Съб 18:00 30091901 | Спартак Москва - ЦСКА Москва Русия 0:2 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Съб 19:00 20030803 | Емполи - Ювентус Италия 2:3 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Съб 19:00 20171302 | Йънг Бойс - Сион Швейцария 3:1 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Съб 19:30 10160605 | Остенде - Синт Тройден Белгия 0:0 ◼|| A ||| ||| ||| A |
◼Съб 19:30 20010701 | Евертън - Манчестър Сити Англия 0:1 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Съб 19:45 10060305 | Грьонинген - Вилем II Холандия 1:0 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Съб 21:45 10160603 | Ауд Хеверлее Льовен - Андерлехт Белгия 0:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Съб 21:45 20030802 | Сасуоло - Фиорентина Италия 2:1 (1:1)◼|| ||| A ||| ||| |
◼Съб 22:00 10060308 | Камбуур - Фортуна Ситард Холандия 2:1 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼ ◼||EXZ|||DWR|||TSL|||RGR|
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼||GRZ|||AFR|||UGR|||CRB|
◼Нед 13:15 10060301 | АЗ Алкмаар - Фейенорд Холандия 2:1 ◼|| A ||| A ||| ||| |
◼Нед 13:15 10060306 | Витес - НЕК Ниймеген Холандия 4:1 (3:1)◼|| ||| H ||| ||| H |
◼Нед 14:30 10160601 | Клуб Брюж - Антверп Белгия 4:1 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Нед 14:30 30112001 | Хамбургер ШФ - Вердер Бремен Германия-ІІ 2:3 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Нед 14:30 30112004 | Хайденхайм - Зандхаузен Германия-ІІ 1:1 ◼|| H ||| ||| ||| |
◼Нед 15:00 10100502 | Ейбар - Бургос Испания-ІІ 2:0 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Нед 15:30 10060302 | Спарта Ротердам - ПСВ Айндховен Холандия 1:2 ◼|| H ||| H ||| ||| |
◼Нед 16:00 20010702 | Уест Хям - Уулвърхямптън Англия 1:0 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Нед 16:30 20081001 | Монца - Лече Италия-ІІ 0:1 ◼|| ||| ||| A ||| A |
◼Нед 16:30 20081003 | Асколи - Кротоне Италия-ІІ 2:1 (1:1)◼|| ||| ||| H ||| H |
◼Нед 17:00 10100503 | Спортинг Хихон - Сарагоса Испания-ІІ 1:2 (1:1)◼|| ||| ||| A ||| |
◼Нед 17:00 10160604 | РК Генк - Кортрайк Белгия 2:0 ◼|| H ||| ||| ||| H |
◼Нед 17:30 20171303 | Цюрих - Базел Швейцария 4:2 (3:2)◼|| ||| A ||| ||| |
◼Нед 17:45 10060303 | Го Ахед Ийгълс - Аякс Холандия 2:1 ◼|| H ||| A ||| ||| A |
◼Нед 18:00 30091904 | Ахмат Грозни - Уфа Русия 2:1 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Нед 19:15 10100505 | Валядолид - Аморебиета Испания-ІІ 5:1 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼ ◼||EXZ|||DWR|||TSL|||RGR|
◼ ЕЛИМИНАЦИОННИ ДУЗПИ ◼||GRZ|||AFR|||UGR|||CRB|
◼Сря 19:30 60020006 | Хамбургер ШФ - Карлсруе Германия 2:2 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Сря 19:30 60080012 | Монца - Парма Италия-ІІ 1:1 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Сря 19:30 60080014 | Пиза - Кротоне Италия-ІІ 3:2 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Сря 21:15 60010003 | Лутън - Челси Англия 2:3 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Сря 21:30 60010002 | Саутхямптън - Уест Хям Англия 3:1 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Сря 21:45 60020004 | Бохум - Фрайбург Германия 1:1 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Сря 22:00 60030007 | Фиорентина - Ювентус Италия 0:1 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Сря 22:15 60050010 | Нант - Монако Франция 2:2 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Сря 22:30 60040008 | Валенсия - Атлетик Билбао Испания 1:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Сря 22:45 60130018 | Спортинг Лисабон - Порто Португалия 1:2 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Чет 16:00 70450018 | Браво - Олимпия Словения 0:0 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Чет 17:30 70140009 | Славия София - Берое България 2:1 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Чет 18:00 70360017 | Фарул Констанца - Ботошан Румъния 2:0 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Чет 18:05 70330014 | Партизан - Младост Лучани Сърбия 2:1 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Чет 19:30 70120007 | Аланияспор - Газиантеп ББ Турция 1:1 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Чет 19:30 70180013 | Атромитос - Волос Гърция 2:1 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Чет 21:30 70170012 | Грасхопърс - Лугано Швейцария 1:2 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Чет 21:45 70160010 | Андерлехт - Ойпен Белгия 3:1 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Чет 22:00 70040002 | Бетис - Райо Валекано Испания -:- ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Чет 22:15 70130008 | Тондела - Мафра Португалия -:- ◼|| ||| ||| ||| H |
.
Купа на ПМЛ ● 2021-2022
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ |
| ─ ─
||RED OR DEAD ||2||0| ─ ─
||THE GRIZZLIES ||3||4|───┐ ─
| │ ─
| │ ─
| └|THE GRIZZLIES ||1||2|───┐
| ┌|VALIANT KNIGHTS ||2||0| │
| │ │
| │ │
||REAL GREEN ||0||1| │ │
||VALIANT KNIGHTS ||0||5|───┘ │
| ─ │
| ─ │
| ─ └|THE GRIZZLIES ||0||2|
| ─ ┌|EXTREME ZOMBIES ||3||2|
| ─ │
| ─ │
||DEMBA BOYZ ||1||1| ─ │
||EXTREME ZOMBIES ||2||2|───┐ │
| │ │
| │ │
| └|EXTREME ZOMBIES ||3||1|───┘
| ┌|THE THRACIAN ORPHICS ||1||2| ─
| │ ─
| │ ─
||THE THRACIAN ORPHICS ||1||1||3|┘ ─
||THUG SLUGS ||1||1||2|─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
||CRAZY BAND ||1||1| ─ ─
||LES MOUSQUETAIRES ||3||0|───┐ ─
| │ ─
| │ ─
| └|LES MOUSQUETAIRES ||0||0| ─
| ┌|AIR FORCE ||1||2|───┐
| │ │
| │ │
||AIR FORCE ||1||4|───┘ │
||СИНЯТА ЛАВИНА ||2||2| ─ │
| ─ │
| ─ │
| ─ └|AIR FORCE ||2||1|
| ─ ┌|DUNE WARRIORS ||1||1|
| ─ │
| ─ │
||THE MUMMIES ||2||3||5|┐ │
||КРИВА НИВА ||2||3||4|│ │
| │ │
| │ │
| └|THE MUMMIES ||3||1||5|│
| ┌|DUNE WARRIORS ||2||2||6|┘
| │ ─
| │ ─
||DUNE WARRIORS ||1||5|───┘ ─
||UNDERGROUND ||0||1| ─ ─
|
© PML 2002-2022
Купа на Памела ● 2021-2022
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ |
| ─
||UNDERGROUND ||2||2|┐
||КРИВА НИВА ||2||0|│
| │
| │
| └|UNDERGROUND ||3||0|
| ┌|THUG SLUGS ||2||2|
| │
| │
||DEMBA BOYZ ||3||0|│
||THUG SLUGS ||0||3|┘
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
||СИНЯТА ЛАВИНА ||2||1|─
||CRAZY BAND ||2||3|┐
| │
| │
| └|CRAZY BAND ||2||1||6|
| ┌|REAL GREEN ||0||3||5|
| │
| │
||REAL GREEN ||3||0|┘
||RED OR DEAD ||0||0|─
|
© PML 2002-2022
⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Пепито EXTREME ZOMBIES 6 1 ( 7) 2 1 ( 3) 4 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 2. Шваба THE GRIZZLIES 4 1 ( 3) 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 2 1 ◼|
|◼ 3. Доги THE MUMMIES 4 1 ( 5) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 2 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 4 1 ( 5) 2 0 ( 2) 1 0 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 4 1 ( 5) 0 0 ( 2) 0 1 ( 2) 2 0 ( 1) 2 0 ◼|
|◼ 6. Емесерем CRAZY BAND 4 1 ( 6) 3 0 ( 3) 1 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 7. Венабили DUNE WARRIORS 4 1 ( 7) 1 0 ( 3) 3 1 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Легендата DUNE WARRIORS 4 1 ( 7) 0 0 ( 3) 3 0 ( 3) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 9. Дарксийд AIR FORCE 4 0 ( 1) 0 0 ( 0) 3 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 10. Баба Тонка THE MUMMIES 4 0 ( 5) 2 0 ( 2) 0 0 ( 2) 2 0 ( 1) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Вандом THE GRIZZLIES 4 0 ( 6) 2 0 ( 3) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 12. Фенгом CRAZY BAND 3 2 ( 6) 2 1 ( 3) 1 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 13. Бай Момчил КРИВА НИВА 3 1 ( 4) 1 1 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 3 1 ( 4) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 15. Джони Хейнс THE MUMMIES 3 1 ( 5) 0 1 ( 2) 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 16. Ририбиро UNDERGROUND 3 1 ( 6) 3 0 ( 3) 0 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 17. Гоа DUNE WARRIORS 3 1 ( 7) 2 0 ( 3) 0 1 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ 18. Тянков THUG SLUGS 3 0 ( 3) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 19. Надя THUG SLUGS 3 0 ( 4) 3 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 20. Мандор THE MUMMIES 3 0 ( 5) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ Бат Влади REAL GREEN 3 0 ( 5) 2 0 ( 2) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 22. Жоро Левскаря UNDERGROUND 3 0 ( 6) 1 0 ( 3) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Роби AIR FORCE 3 0 ( 6) 2 0 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 24. Коко EXTREME ZOMBIES 3 0 ( 7) 3 0 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 25. Ивич RED OR DEAD 2 2 ( 4) 2 0 ( 2) 0 2 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 26. ХюманФактор REAL GREEN 2 2 ( 6) 2 1 ( 3) 0 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 27. Жеката DUNE WARRIORS 2 2 ( 7) 1 1 ( 3) 1 1 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 28. Ванката DEMBA BOYZ 2 1 ( 3) 1 1 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 29. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 1 ( 4) 0 0 ( 2) 2 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 2 1 ( 4) 2 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 31. Тиро CRAZY BAND 2 1 ( 6) 0 1 ( 3) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Симо AIR FORCE 2 1 ( 6) 1 0 ( 3) 1 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 33. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 2 0 ( 2) 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 34. Талиезин DEMBA BOYZ 2 0 ( 3) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 35. Мартун КРИВА НИВА 2 0 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 38. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 0 ( 5) 0 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Дъбрав AIR FORCE 2 0 ( 5) 2 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 2 0 ( 5) 2 0 ( 2) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 41. Рогач THE GRIZZLIES 2 0 ( 6) 0 0 ( 3) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 42. Моандър EXTREME ZOMBIES 2 0 ( 7) 1 0 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 43. Роско REAL GREEN 1 2 ( 3) 0 2 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 44. Гонзо DEMBA BOYZ 1 1 ( 3) 1 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 45. Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 1 ( 5) 0 1 ( 2) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Митак73 REAL GREEN 1 1 ( 5) 1 1 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 47. Бай Гроздан UNDERGROUND 1 1 ( 6) 1 1 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Саймън80 THE GRIZZLIES 1 1 ( 6) 1 1 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 49. Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 50. Шифтър THUG SLUGS 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Копача КРИВА НИВА 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 52. Енкели THE GRIZZLIES 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 53. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Боби68 КРИВА НИВА 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 56. Стифо UNDERGROUND 1 0 ( 6) 1 0 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дуумър CRAZY BAND 1 0 ( 6) 1 0 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 58. Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 7) 0 0 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 59. Барс THUG SLUGS 0 2 ( 5) 0 1 ( 2) 0 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 60. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 62. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 3) 0 0 ( 1) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ БатРадо REAL GREEN 0 1 ( 3) 0 0 ( 1) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 64. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 0 1 ( 5) 0 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 65. Кибик КРИВА НИВА 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ла Вила КРИВА НИВА 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мартин THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 68. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Спаркито13 REAL GREEN 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 70. Сатурния AIR FORCE 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Пениуайз AIR FORCE 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Пр.Недев RED OR DEAD 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 74. Томи LES MOUSQUETAIRES 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Сафин VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Олимпия RED OR DEAD 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Вожда RED OR DEAD 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|||◼отбелязани голове избити голови удари (изиграни мачове)|◼
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Терминатор CRAZY BAND 5 6 ( 4) 3 3 ( 2) 2 3 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 2. Дяволо EXTREME ZOMBIES 5 8 ( 7) 3 4 ( 3) 1 3 ( 3) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 3. Нуф VALIANT KNIGHTS 4 4 ( 4) 1 3 ( 2) 2 1 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 4. Крюшо AIR FORCE 3 4 ( 5) 3 3 ( 3) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 5. Брут THE GRIZZLIES 3 9 ( 6) 1 5 ( 3) 2 4 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 6. Василико UNDERGROUND 3 12 ( 6) 1 7 ( 3) 2 3 ( 3) 0 0 ( 0) 0 2 ◼|
|◼ 7. Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 2 ( 2) 0 1 ( 1) 2 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 2 2 ( 2) 1 0 ( 1) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 9. Копача КРИВА НИВА 2 5 ( 2) 1 3 ( 1) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 10. Инексис LES MOUSQUETAIRES 2 5 ( 4) 1 2 ( 2) 1 3 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 11. Барс THUG SLUGS 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 12. Дъбрав AIR FORCE 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 13. Дюшеш CRAZY BAND 1 3 ( 2) 1 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 14. Кибик КРИВА НИВА 1 4 ( 2) 0 2 ( 1) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 15. Шифтър THUG SLUGS 1 5 ( 3) 0 1 ( 1) 1 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 16. Анфийлд REAL GREEN 1 6 ( 4) 1 1 ( 2) 0 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 17. Кори DUNE WARRIORS 1 8 ( 6) 1 2 ( 2) 0 5 ( 3) 0 0 ( 1) 0 1 ◼|
|◼ 18. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 1 9 ( 4) 1 5 ( 2) 0 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 19. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 1 12 ( 5) 0 4 ( 2) 0 5 ( 2) 1 3 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 20. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 21. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 22. Тянков THUG SLUGS 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 23. Шопченко DEMBA BOYZ 0 4 ( 3) 0 2 ( 2) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 24. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 0 5 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 5 ( 1) 0 0 ◼|
|||◼спасени голови удари допуснати голове (изиграни мачове)|◼
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Пепито |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Роско |||REAL GREEN ||▶.......◀
▶.......◀||3|||ХюманФактор |||REAL GREEN ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Фалкенбах |||THUG SLUGS ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Терминатор |||CRAZY BAND ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Анфийлд |||REAL GREEN ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Крюшо |||AIR FORCE ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Пепито EXTREME ZOMBIES 8 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 2. Терминатор CRAZY BAND 6 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 3. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 5 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 4. Дяволо EXTREME ZOMBIES 5 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 5. Венабили DUNE WARRIORS 5 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 6. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 4 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 7. Шопченко DEMBA BOYZ 4 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 8. Крюшо AIR FORCE 4 19 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 9. Доги THE MUMMIES 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 10. Ририбиро UNDERGROUND 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Тиро CRAZY BAND 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Емесерем CRAZY BAND 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 13. Фенгом CRAZY BAND 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 14. Спаркито13 REAL GREEN 3 7 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 15. Дарксийд AIR FORCE 3 7 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 16. Дюнкеркю RED OR DEAD 3 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 17. Анфийлд REAL GREEN 3 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 18. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Боби68 КРИВА НИВА 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 20. Тянков THUG SLUGS 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Гонзо DEMBA BOYZ 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Ванката DEMBA BOYZ 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 23. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 3 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 24. Джони Хейнс THE MUMMIES 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 25. Роби AIR FORCE 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 26. Жоро Левскаря UNDERGROUND 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 27. Дуумър CRAZY BAND 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 28. Гоа DUNE WARRIORS 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 29. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 2 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 31. Надя THUG SLUGS 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 32. Алфи VALIANT KNIGHTS 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 33. Талиезин DEMBA BOYZ 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Роско REAL GREEN 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Митак73 REAL GREEN 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 36. Христов LES MOUSQUETAIRES 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Мартун КРИВА НИВА 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ Ивич RED OR DEAD 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 39. Нуф VALIANT KNIGHTS 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Сафин VALIANT KNIGHTS 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 41. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 42. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Дъбрав AIR FORCE 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 44. Бай Гроздан UNDERGROUND 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Вандом THE GRIZZLIES 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 46. Коко EXTREME ZOMBIES 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 47. Шваба THE GRIZZLIES 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 48. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 49. Кибик КРИВА НИВА 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Пр.Недев RED OR DEAD 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 51. Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Лорд Брахилус THUG SLUGS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ БатРадо REAL GREEN 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 54. Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 55. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 56. Барс THUG SLUGS 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Копача КРИВА НИВА 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дани-007 DEMBA BOYZ 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Олимпия RED OR DEAD 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бат Влади REAL GREEN 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ ХюманФактор REAL GREEN 1 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 62. Фалкенбах THUG SLUGS 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Бай Момчил КРИВА НИВА 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 66. Мандор THE MUMMIES 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Василико UNDERGROUND 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Брут THE GRIZZLIES 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 70. Кори DUNE WARRIORS 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Стифо UNDERGROUND 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Симо AIR FORCE 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Рогач THE GRIZZLIES 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 74. Жеката DUNE WARRIORS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Легендата DUNE WARRIORS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Моандър EXTREME ZOMBIES 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (28.02.2022-06.03.2022)
● ПМЛ А Лига - XV кръг ●
СИНЯТА ЛАВИНА - UNDERGROUND
CRAZY BAND - DUNE WARRIORS
AIR FORCE - THE MUMMIES
EXTREME ZOMBIES - THUG SLUGS
LES MOUSQUETAIRES - THE GRIZZLIES
|
● ПМЛ Б Лига - XV кръг ●
VALIANT KNIGHTS - REAL GREEN
DEMBA BOYZ - THE THRACIAN ORPHICS
RED OR DEAD - КРИВА НИВА
|