Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:15



Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Какво мислите за българското участие? 

Какво мислите за българското участие?
...[1] Хареса ли ви представянето на нашите олимпийци? - не кликай тук! (1 глас) 0%  0%  [ 0 ]
Да 7%  7%  [ 1 ]
Не 7%  7%  [ 1 ]
Според очакванията, нищо повече или по-малко 20%  20%  [ 3 ]
... [2] Кой от нашите участници се представи най-добре? - не кликай тук! (2 гласа) 0%  0%  [ 0 ]
Алберт Попов 27%  27%  [ 4 ]
Радослав Янков 7%  7%  [ 1 ]
Владимир Зографски 0%  0%  [ 0 ]
Милена Тодорова 7%  7%  [ 1 ]
Александра Фейгин 0%  0%  [ 0 ]
Друг (посочете го в темата) 0%  0%  [ 0 ]
...[3] В кой от посочените зимни спортове имаме най-голям шанс за нещо значимо в близко бъдеще? - не кликай тук! (1 глас) 0%  0%  [ 0 ]
Биатлон (Милена и Благой) 7%  7%  [ 1 ]
Ски алпийски дисциплини (Аби, Камен и Ева) 20%  20%  [ 3 ]
Друг (посочете в темата кой) 0%  0%  [ 0 ]
Общо гласове : 15

Какво мислите за българското участие? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво мислите за българското участие?   |   21.02.2022 22:11


albertz написа:
Еми аз доста пъти съм казвал къде съм - в столицата на цяла Африка, даже и клипче бях пуснал, но явно никой не го е гледал.



коя е тая стилица на цяла Африка, защо така завоалирано, няма ли си име :-D


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво мислите за българското участие?   |   21.02.2022 22:14


albertz написа:
Еми аз доста пъти съм казвал къде съм - в столицата на цяла Африка, даже и клипче бях пуснал, но явно никой не го е гледал.


Париж ли? Изтървал съм го клипчето.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво мислите за българското участие?   |   21.02.2022 22:21


Сега, това, че сме си туристическа агенция "Булгаристан" е неоспоримо и Чаво е прав, но това, че по принцип си нмаме успехи на Зимни също е вярно, така, че и Момчи е прав, с изключение на 4 Зимни Олимпиади, където сме печелили медал на останалите 22 Олимпиади имаме точно 0 медала :-D

Те медалите са общо 6 и се зная на пръсти, 3 от тях на една Олимпиада, най силната ни в Солт Лейк Сити

Кетето Дафовска - 1 - ЗЛАТЕН , Нагано 98, биатлон
Жени Раданова - 3 - 2 сребърни, 1 бронзов - Солт Лейк Сити -2 и Торино - 1, шорттрек
Ирина Никулчина - Солт Лейк Сити - 1 бронзов, боатлон
Иван Лебанов - Лейк Пласид 1980 - 1 бронзов, ски бягане


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво мислите за българското участие?   |   21.02.2022 22:26


Balleta написа:
bai Momchil написа:
Абе хубаво, бре Чаво, аз не отричам качествата на Попангелов. Не казвам и че е по-добър от Попов. Ама Попов лоши ли се представи с това 9 място? Реално той ни е вторият най-добър скиор до момента!

Иначе за биатлона казах, че има спад. Там можеше по-добре. Положителното е че все пак имахме пълни квоти, щото на предните олимпиади не беше така.



естествено, че Попангелов е много по добър от голямата уста Попов.

Попангелов има и победа за СК, така, че къде сравнявате кон с магаре :-D



Попангелов има 11 подиума за СК, вие верно ли го сравнявата с голямата уста ?


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво мислите за българското участие?   |   21.02.2022 23:44


bai Momchil написа:
albertz написа:
Еми аз доста пъти съм казвал къде съм - в столицата на цяла Африка, даже и клипче бях пуснал, но явно никой не го е гледал.


Париж ли? Изтървал съм го клипчето.


Да! Пиша го тук, за да спре да се пита. За мен не е нищо особено като град, мен ако ме питат, предпочитам да съм на вилата си край Дефилето.
Забележителностите в самия град са малко, а и е твърде верояртно да попаднете на съмнителни типове, които да се стремят да изкопчат пари от вас, някои от тях са доста брутални.
Не искам да звуча прекакелено неуважително, но в никакъв случай не мога да кажа, че живеещите в този град (защото има страшно много чужденци) са с добри обноски и са особено толерантни.
Жените не са нищо особено, повечето се обличат доста безвкусно, на мен лично са ми най-симпатични тези от африкански произход, където наистина има попадения.
Храната в един нормален ресторант също е гола вода, трябва да имаш късмет да попаднеш на нещо читаво, сега не знам, в някои много скъпи ресторанти може и да е различно. Това не е само мое мнение, а и на една заможна българка, която живее дълги години тук и има френски съпруг.
Може би не съм свикнал в България, но тук ми е неприятно да видя разни младежи момчета по пейки, навсякъде да се опипват, целуват, има и много представители на третия пол. Гледаш го някакъв с брада, ама с женска прическа или изрусен, с дълъг маникюр, гонещ 30см в някакъв искрящ цвят.
Аз лично предпочитам когато имам повече свободно време да съм някъде извън града или поне в някоя от горите, които са сравнително близо до града. Но не ми харесват много такива като Булонския лес, които много натрапчиво си личи, че са изкуствено залесени.
Аз и не живея в самия град де, в предградие съм, но съм близо.
До Париж с удоволствие ходя само до английската книжарница в близост до площад Конкорд.
Друго какво да напиша. Стадионът на ПСЖ "Парк де пренс" се намира на едно изключително невзрачно място. Сега, разбирам че на Запад стадионите не може да са в центъра, ама чак такава дупка и това не ми се вижда нормално.
Този на националите "Стад дьо Франс" е далеч по-приветлив, макар че се намира в най-престъпното парижко предградие Сен Дени.
Да вметна, че и стадиона на Монако в Княжеството също не е на някакво хубаво място, но далеч и не е подтискащо.

Това е, който чел-чел. Не смятам да коментирам повече, бях достатъчно изчерпателен.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво мислите за българското участие?   |   23.02.2022 19:50


Съгласен с голяма част от изписаното от бай Момчи.
Лично за мен представянето ни беше добро или хайде задоволително. И имаме потенциал за нещо в поне два спорта, което не е малко.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг