<> [ПМЛ LiveScore ~ S22W23] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, първи мачове (FT) <>
| 10.04.2023 12:04
- КРАТЪК ПРЕГЛЕД >>>>
VALIANT KNIGHTS 0:1 СИНЯТА ЛАВИНА
FT
EXTREME ZOMBIES 2:1 LES MOUSQUETAIRES
FT
AIR FORCE 1:1 THE THRACIAN ORPHICS
FT
THE MUMMIES 1:0 THUG SLUGS
FT
- ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА >>>>
◼ ◼||VKN|||EXZ|||AFR|||MUM|
◼ ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ ◼||SLV|||LMQ|||THO|||TSL|
◼Съб 16:30 10020205 | РБ Лайпциг - Аугсбург Германия 3:2 ◼|| H ||| ||| ||| |
◼Съб 16:30 20090901 | Сочи - Краснодар Русия 0:2 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Съб 17:00 10010107 | Саутхямптън - Кристъл Палас Англия 0:2 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Съб 17:00 10070502 | Суонзи - Хъдърсфийлд Англия-ІІ 1:0 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Съб 17:00 10070505 | Куинс ПР - Ковънтри Англия-ІІ 0:3 ◼|| ||| A ||| A ||| |
◼Съб 17:00 10070509 | Блякпул - Уигън Англия-ІІ 1:0 ◼|| ||| A ||| A ||| |
◼Съб 17:00 10070510 | Съндърланд - Бирмингам Англия-ІІ 2:1 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Съб 17:00 30252201 | Оксфорд Юнайтед - Болтън Англия-ІІІ 0:1 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Съб 17:00 30252205 | Ипсуич - Чарлтън Англия-ІІІ 6:0 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Съб 17:15 10010104 | Тотнъм - Борнемут Англия 2:3 (2:2)◼|| ||| ||| ||| H |
◼Съб 17:15 10100601 | Гранада - Лас Палмас Испания-ІІ 2:1 ◼|| A ||| A ||| ||| |
◼Съб 17:30 20131105 | Маритимо - Пасош Ферейра Португалия 3:1 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Съб 18:00 10050302 | Рен - Реймс Франция 3:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Съб 18:00 20221705 | Хартберг - Алтах Австрия 2:2 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Съб 19:00 20030701 | Наполи - Верона Италия 0:0 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Съб 19:00 20090906 | Торпедо Москва - Спартак Москва Русия 1:2 (0:2)◼|| ||| ||| H ||| |
◼Съб 19:30 10020207 | Айнтрахт Франкфурт - Борусия М'Гладбах Германия 1:1 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Съб 19:30 10100605 | Овиедо - Луго Испания-ІІ 2:1 ◼|| H ||| ||| ||| H |
◼Съб 19:45 10060408 | Ваалвийк - Грьонинген Нидерландия 2:1 ◼|| ||| ||| H ||| H |
◼Съб 21:30 20171302 | Люцерн - Цюрих Швейцария 4:1 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Съб 21:30 30111903 | Кайзерслаутерн - Хамбургер ШФ Германия-ІІ 2:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Съб 21:45 10070507 | Блякбърн - Хъл Сити Англия-ІІ 0:0 ◼|| ||| H ||| H ||| |
◼Съб 22:00 10060407 | Спарта Ротердам - Хееренвеен Нидерландия 4:0 ◼|| ||| A ||| ||| |
◼Съб 22:00 20201502 | Америка Минейро - Флуминензе Бразилия 0:3 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Съб 22:30 20191406 | Дефенса и Хустисия - Институто Аржентина 1:0 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼ ◼||VKN|||EXZ|||AFR|||MUM|
◼ ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ ◼||SLV|||LMQ|||THO|||TSL|
◼Нед 03:30 20191401 | Атлетико Уракан - Архентинос Хуниорс Аржентина 0:0 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Нед 03:30 20191405 | Химнасия ЛП - Белграно Аржентина 0:2 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Нед 04:05 30152003 | Леон - Чивас Гуадалахара Мексико 0:2 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Нед 13:15 50370015 | АДО Ден Хааг - Алмере Сити Нидерландия-ІІ 2:3 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Нед 14:00 10050306 | Лил - Монпелие Франция 2:1 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Нед 14:30 30111904 | Санкт Паули - Айнтрахт Брауншвайг Германия-ІІ 1:2 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Нед 15:15 20171304 | Санкт Гален - Винтертур Швейцария 2:3 ◼|| ||| H ||| ||| H |
◼Нед 15:30 10060401 | Утрехт - Твенте Нидерландия 1:0 ◼|| ||| A ||| A ||| |
◼Нед 15:30 10060405 | Волендам - ПСВ Айндховен Нидерландия 2:3 ◼|| ||| H ||| H ||| A |
◼Нед 15:30 20221703 | РБ Залцбург - ЛАСК Линц Австрия 0:0 ◼|| ||| ||| H ||| |
◼Нед 16:00 10050303 | Стад Брест - Ница Франция 1:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Нед 17:30 20171305 | Грасхопърс - Сион Швейцария 1:3 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Нед 18:30 10020206 | Унион Берлин - Бохум Германия 1:1 ◼|| H ||| ||| ||| |
◼Нед 19:30 10100604 | Тенерифе - Ибиса Испания-ІІ 4:0 ◼|| H ||| H ||| ||| |
◼Нед 19:30 10100606 | Малага - Картахена Испания-ІІ 1:0 ◼|| ||| ||| ||| A |
◼Нед 19:30 20040806 | Атлетико Мадрид - Алмерия Испания 2:1 ◼|| H ||| ||| H ||| |
◼Нед 20:00 20131102 | Брага - Жил Висенте Португалия 1:0 ◼|| ||| ||| ||| H |
◼Нед 20:00 20191407 | Велес Сарсфийлд - Баракас Сентрал Аржентина 0:0 ◼|| H ||| ||| ||| |
◼Нед 20:30 10020202 | Волфсбург - Байер Леверкузен Германия 0:0 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Нед 21:00 10060403 | Аякс - Еммен Нидерландия 3:1 ◼|| ||| H ||| ||| |
◼Нед 21:00 10060406 | Фортуна Ситард - АЗ Алкмаар Нидерландия 0:3 ◼|| ||| ||| A ||| |
◼Нед 21:00 30152004 | УНАМ Пумас - Толука Мексико 3:1 ◼|| H ||| ||| ||| |
◼Нед 21:45 10050304 | Марсилия - Троа Франция 3:1 (3:0)◼|| ||| ||| ||| H |
◼Нед 21:45 20030704 | Рома - Удинезе Италия 3:0 (2:0)◼|| ||| H ||| ||| |
◼Нед 22:00 10100608 | Леганес - Виляреал Б Испания-ІІ 1:0 ◼|| A ||| ||| ||| |
◼Нед 22:00 20040801 | Валенсия - Севиля Испания 0:2 ◼|| A ||| ||| A ||| |
◼Нед 22:00 20201505 | Фламенго - Коритиба Бразилия 3:0 (2:0)◼|| H ||| ||| ||| |
.
Купа на ПМЛ ● 2022-2023
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ОСМИНАФИНАЛИ | ─|ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ |
| ─ ─
||AIR FORCE ||0||0| ─ ─
||VALIANT KNIGHTS ||1||1|───┐ ─
| │ ─
| │ ─
| └|VALIANT KNIGHTS ||3||3|┐
| ┌|UNDERGROUND ||3||1|│
| │ │
| │ │
||UNDERGROUND ||4||2|───┘ │
||THUG SLUGS ||2||0| ─ │
| ─ │
| ─ │
| ─ └|VALIANT KNIGHTS ||0||-|
| ─ ┌|СИНЯТА ЛАВИНА ||1||-|
| ─ │
| ─ │
||КРИВА НИВА ||2||1| ─ │
||СИНЯТА ЛАВИНА ||2||2|───┐ │
| │ │
| │ │
| └|СИНЯТА ЛАВИНА ||4||3|┘
| ┌|REAL GREEN ||1||5|─
| │ ─
| │ ─
||THE THRACIAN ORPHICS ||0||2||3|│ ─
||REAL GREEN ||0||2||5|┘ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
| ─ ─
||DUNE WARRIORS ||1||5|───┐ ─
||THE MUMMIES ||1||4| │ ─
| │ ─
| │ ─
| └|DUNE WARRIORS ||2||2|─
| ┌|EXTREME ZOMBIES ||4||3|┐
| │ │
| │ │
||THE GRIZZLIES ||3||2|───┘ │
||DEMBA BOYZ ||0||0| ─ │
| ─ │
| ─ │
| ─ └|EXTREME ZOMBIES ||2||-|
| ─ ┌|LES MOUSQUETAIRES ||1||-|
| ─ │
| ─ │
||CRAZY BAND ||2||1| ─ │
||LES MOUSQUETAIRES ||2||2|───┐ │
| │ │
| │ │
| └|LES MOUSQUETAIRES ||2||1|┘
| ┌|THE GRIZZLIES ||0||1|─
| │ ─
| │ ─
||THE GRIZZLIES ||3||2|───┘ ─
||DEMBA BOYZ ||0||0| ─ ─
|
© PML 2002-2023
Купа на Памела ● 2022-2023
СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ
|
||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | ─|ПОЛУФИНАЛИ |
| ─
||КРИВА НИВА ||2||0| ─
||AIR FORCE ||1||5|───┐
| │
| │
| └|AIR FORCE ||1||-|
| ┌|THE THRACIAN ORPHICS ||1||-|
| │
| │
||CRAZY BAND ||0||1||4|│
||THE THRACIAN ORPHICS ||1||0||5|┘
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
| ─
||THUG SLUGS ||1||4|───┐
||DEMBA BOYZ ||2||1| │
| │
| │
| └|THE MUMMIES ||1||-|
| ┌|THUG SLUGS ||0||-|
| │
| │
||THUG SLUGS ||1||4|───┘
||DEMBA BOYZ ||2||1| ─
|
© PML 2002-2023
⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 6 0 ( 5) 2 0 ( 2) 4 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 2. Пепито EXTREME ZOMBIES 4 1 ( 3) 3 1 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 3. Гоа DUNE WARRIORS 4 1 ( 5) 2 1 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ Жеката DUNE WARRIORS 4 1 ( 5) 1 1 ( 2) 3 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 5. Моандър EXTREME ZOMBIES 4 0 ( 3) 2 0 ( 2) 2 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 6. Стифо UNDERGROUND 4 0 ( 4) 2 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 7. Легендата DUNE WARRIORS 3 1 ( 5) 0 0 ( 2) 2 0 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Алфи VALIANT KNIGHTS 3 1 ( 5) 2 0 ( 3) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 3 1 ( 5) 1 1 ( 2) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 10. Митак73 REAL GREEN 3 0 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Саймън80 THE GRIZZLIES 3 0 ( 4) 1 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 12. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 3 0 ( 5) 2 0 ( 2) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Хенман VALIANT KNIGHTS 3 0 ( 5) 2 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 3 0 ( 5) 1 0 ( 2) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 15. Роби AIR FORCE 2 2 ( 6) 2 2 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 16. Мандор THE MUMMIES 2 1 ( 3) 2 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ БатРадо REAL GREEN 2 1 ( 3) 1 0 ( 1) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 18. Жоро Левскаря UNDERGROUND 2 1 ( 4) 2 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 2 1 ( 4) 0 0 ( 2) 2 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 2 1 ( 4) 2 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Емесерем CRAZY BAND 2 1 ( 4) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 22. Пениуайз AIR FORCE 2 1 ( 5) 2 1 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Роско REAL GREEN 2 1 ( 5) 2 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 1 ( 5) 1 1 ( 2) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мкк LES MOUSQUETAIRES 2 1 ( 5) 1 0 ( 2) 1 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 26. Симо AIR FORCE 2 1 ( 6) 1 1 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 27. Доги THE MUMMIES 2 0 ( 3) 1 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 28. Ририбиро UNDERGROUND 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Вандом THE GRIZZLIES 2 0 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Надя THUG SLUGS 2 0 ( 4) 0 0 ( 1) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 32. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 0 ( 5) 0 0 ( 2) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 33. Дъбрав AIR FORCE 1 2 ( 6) 0 1 ( 3) 0 1 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Тянков THUG SLUGS 1 2 ( 6) 0 2 ( 2) 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 35. Крюшо AIR FORCE 1 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 1 ◼|
|◼ 36. Боби68 КРИВА НИВА 1 1 ( 3) 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 37. Фенгом CRAZY BAND 1 1 ( 4) 1 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Шифтър THUG SLUGS 1 1 ( 4) 0 0 ( 1) 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 39. Анфийлд REAL GREEN 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 40. Шваба THE GRIZZLIES 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мартин THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 43. Баба Тонка THE MUMMIES 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Копача КРИВА НИВА 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Бай Момчил КРИВА НИВА 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ К. Донев КРИВА НИВА 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Коко EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 3) 0 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 49. Гаменчо DEMBA BOYZ 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Тиро CRAZY BAND 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мартун КРИВА НИВА 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 54. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 0 ( 5) 1 0 ( 2) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Венабили DUNE WARRIORS 1 0 ( 5) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 0 ( 5) 0 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 0 ( 5) 0 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 1 0 ( 5) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Христов LES MOUSQUETAIRES 1 0 ( 5) 1 0 ( 2) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 60. Дарксийд AIR FORCE 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 61. Спаркито13 REAL GREEN 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 63. Бат Влади REAL GREEN 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 0 0 ( 3) 0 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 66. Ванката DEMBA BOYZ 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дуумър CRAZY BAND 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 4) 0 0 ( 1) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 71. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 5) 0 0 ( 2) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|||◼отбелязани голове избити голови удари (изиграни мачове)|◼
|⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽
|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Редо THE THRACIAN ORPHICS 6 2 ( 4) 3 1 ( 2) 2 1 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 2. Нуф VALIANT KNIGHTS 5 5 ( 5) 1 4 ( 3) 4 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 3. Василико UNDERGROUND 3 8 ( 4) 1 5 ( 2) 2 3 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 4. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 2 1 ( 2) 2 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 5. Крюшо AIR FORCE 2 7 ( 6) 0 2 ( 3) 1 3 ( 2) 1 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 6. Шопченко DEMBA BOYZ 2 10 ( 4) 1 6 ( 2) 1 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 7. Кори DUNE WARRIORS 2 13 ( 5) 0 5 ( 2) 1 7 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 8. Бай Момчил КРИВА НИВА 1 1 ( 1) 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 9. Брут THE GRIZZLIES 1 3 ( 3) 1 1 ( 2) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 10. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 1 5 ( 3) 0 4 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дяволо EXTREME ZOMBIES 1 5 ( 3) 0 3 ( 2) 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|◼ 12. Анфийлд REAL GREEN 1 10 ( 5) 0 5 ( 2) 1 4 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Барс THUG SLUGS 1 10 ( 5) 0 2 ( 1) 1 6 ( 3) 0 1 ( 1) 0 1 ◼|
|◼ 14. Шваба THE GRIZZLIES 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 15. Мандор THE MUMMIES 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 16. Шифтър THUG SLUGS 0 2 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ К. Донев КРИВА НИВА 0 2 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 19. Копача КРИВА НИВА 0 4 ( 1) 0 0 ( 0) 0 4 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 20. Терминатор CRAZY BAND 0 5 ( 4) 0 2 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 2 ◼|
|◼ 21. Инексис LES MOUSQUETAIRES 0 6 ( 5) 0 1 ( 2) 0 5 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 22. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 0 8 ( 3) 0 1 ( 1) 0 7 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|||◼спасени голови удари допуснати голове (изиграни мачове)|◼
|ОТБОР НА КРЪГА
▶.......◀||1|||Роби |||AIR FORCE ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Мандор |||THE MUMMIES ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Кристин |||СИНЯТА ЛАВИНА ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Пениуайз |||AIR FORCE ||▶.......◀
▶.......◀||В|||Редо |||THE THRACIAN ORPHICS ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Д|||Мандор |||THE MUMMIES ||▶.......◀
▶КАПИТАН◀||Г|||Рунекс |||СИНЯТА ЛАВИНА ||▶.......◀
|★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★
|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★★|
|★ 1. Нуф VALIANT KNIGHTS 7 21 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 2. Анфийлд REAL GREEN 6 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 3. ХюманФактор REAL GREEN 5 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 4. Инексис LES MOUSQUETAIRES 5 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 5. Джони Хейнс THE MUMMIES 5 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
|★ 6. Жоро Левскаря UNDERGROUND 5 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 5 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 8. Барс THUG SLUGS 5 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Редо THE THRACIAN ORPHICS 5 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 10. Терминатор CRAZY BAND 5 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
- ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ >>>>
|★ 11. Тянков THUG SLUGS 5 22 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 12. Дяволо EXTREME ZOMBIES 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Пепито EXTREME ZOMBIES 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 14. Мандор THE MUMMIES 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ Вандом THE GRIZZLIES 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 16. Василико UNDERGROUND 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Бай Гроздан UNDERGROUND 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 18. Саймън80 THE GRIZZLIES 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 19. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 4 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ Гоа DUNE WARRIORS 4 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ Христов LES MOUSQUETAIRES 4 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 22. Дъбрав AIR FORCE 4 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 23. Симо AIR FORCE 4 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
|★ 24. Кибик КРИВА НИВА 3 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 25. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 26. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 27. Бат Влади REAL GREEN 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 28. Копача КРИВА НИВА 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 29. БатРадо REAL GREEN 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 30. Моандър EXTREME ZOMBIES 3 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 31. Фенгом CRAZY BAND 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Жеката DUNE WARRIORS 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Кори DUNE WARRIORS 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 35. Емесерем CRAZY BAND 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ Легендата DUNE WARRIORS 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 37. Крюшо AIR FORCE 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 38. Роби AIR FORCE 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
|★ 39. Роско REAL GREEN 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 40. Пениуайз AIR FORCE 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Митак73 REAL GREEN 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 42. Доги THE MUMMIES 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Коко EXTREME ZOMBIES 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 44. Ририбиро UNDERGROUND 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Гонзо DEMBA BOYZ 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Шопченко DEMBA BOYZ 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Бай Момчил КРИВА НИВА 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 48. Алфи VALIANT KNIGHTS 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
|★ 49. Хенман VALIANT KNIGHTS 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
|★ 51. Шваба THE GRIZZLIES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 52. Гаменчо DEMBA BOYZ 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 53. Надя THUG SLUGS 1 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 54. Баба Тонка THE MUMMIES 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Брут THE GRIZZLIES 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 58. Стифо UNDERGROUND 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дуумър CRAZY BAND 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Фалкенбах THUG SLUGS 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Мкк LES MOUSQUETAIRES 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ 62. Венабили DUNE WARRIORS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|★ Алекс THE THRACIAN ORPHICS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
|
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (17.04.2023-23.04.2023)
● Купа на ПМЛ - полуфинали, реванши ●
СИНЯТА ЛАВИНА - VALIANT KNIGHTS
LES MOUSQUETAIRES - EXTREME ZOMBIES
|
● Купа на Памела - полуфинали, реванши ●
THE THRACIAN ORPHICS - AIR FORCE
THUG SLUGS - THE MUMMIES
|