Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.05.2024 15:23



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [ПМЛ LiveScore ~ S22W25] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (PSO) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10520
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [ПМЛ LiveScore ~ S22W25] Купа на ПМЛ + Купа на Памела, полуфинали, реванши (PSO) <>   |   17.04.2023 17:37


КРАТЪК ПРЕГЛЕД   >>>>
СИНЯТА ЛАВИНА 0:1 VALIANT KNIGHTS
PSO

LES MOUSQUETAIRES 1:1 EXTREME ZOMBIES
FT

THE THRACIAN ORPHICS 1:0 AIR FORCE
FT

THUG SLUGS 4:1 THE MUMMIES
FT

ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА   >>>>

◼ ◼||SLV|||LMQ|||THO|||TSL|
ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ||VKN|||EXZ|||AFR|||MUM|
Съб 16:00 10030206 | Салернитана - Сасуоло Италия 3:0 || ||| ||| ||| A |
Съб 16:30 10020102 | Майнц - Байерн Мюнхен Германия 3:1 || A ||| ||| ||| |
Съб 16:30 10020105 | Хофенхайм - Кьолн Германия 1:3 (0:3)|| ||| ||| A ||| |
Съб 16:45 30142104 | Хебър Пазарджик - Арда Кърджали България 0:1 || ||| ||| A ||| |
Съб 17:00 20010703 | Ливърпул - Нотингам Форест Англия 3:2 || H ||| ||| ||| A |
Съб 17:00 20010705 | Брентфорд - Астън Вила Англия 1:1 || ||| ||| ||| H |
Съб 17:00 20010706 | Кристъл Палас - Евертън Англия 0:0 || ||| H ||| ||| |
Съб 17:15 10040306 | Алмерия - Атлетик Билбао Испания 1:2 (0:2)|| ||| H ||| ||| |
Съб 19:00 10030202 | Лацио - Торино Италия 0:1 || ||| ||| ||| H |
Съб 19:00 20171205 | Винтертур - Грасхопърс Швейцария 1:2 || A ||| ||| ||| |
Съб 19:15 20181307 | Ламия - Атромитос Гърция 1:0 || ||| ||| H ||| |
Съб 19:30 10020103 | Борусия Дортмунд - Айнтрахт Франкфурт Германия 4:0 || H ||| H ||| H ||| |
Съб 19:30 10040304 | Реал Сосиедад - Райо Валекано Испания 2:1 || ||| ||| ||| H |
Съб 19:30 10040308 | Валядолид - Жирона Испания 1:0 || ||| A ||| ||| |
Съб 19:30 20100901 | Лас Палмас - Леванте Испания-ІІ 0:0 || A ||| ||| ||| |
Съб 21:00 10060505 | Грьонинген - НЕК Ниймеген Нидерландия P:P || A ||| ||| A ||| |
Съб 21:30 20171202 | Йънг Бойс - Сервет Швейцария 6:1 || H ||| ||| ||| |
Съб 22:00 10040303 | Реал Мадрид - Селта Виго Испания 2:0 || ||| ||| ||| A |
Съб 22:00 10050402 | Ланс - Монако Франция 3:0 || ||| A ||| ||| |
Съб 22:00 10060506 | Витес - Екселсиор Ротердам Нидерландия 0:0 || H ||| ||| ||| |
Съб 22:00 20100904 | Ибиса - Овиедо Испания-ІІ 1:2 || ||| A ||| ||| |
Съб 22:00 20201502 | Флуминензе - Атлетико Паранаензе Бразилия 2:0 || ||| ||| ||| H |
◼ ◼||SLV|||LMQ|||THO|||TSL|
ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ||VKN|||EXZ|||AFR|||MUM|
Нед 13:15 10060504 | Твенте - Спарта Ротердам Нидерландия 3:3 (3:2)|| H ||| ||| ||| |
Нед 13:30 30122001 | Касъмпаша - Коняспор Турция 1:2 || H ||| ||| ||| |
Нед 14:30 20161102 | Синт Тройден - Антверп Белгия 0:1 || ||| ||| ||| H |
Нед 15:30 10060501 | ПСВ Айндховен - Аякс Нидерландия 3:0 || A ||| ||| A ||| |
Нед 16:00 10030205 | Монца - Фиорентина Италия 3:2 || ||| ||| ||| H |
Нед 16:00 10050405 | Ница - Клермон Франция 1:2 || ||| ||| H ||| |
Нед 16:00 10050406 | Нант - Троа Франция 2:2 (1:2)|| ||| H ||| H ||| |
Нед 16:00 10050409 | Лориен - Тулуза Франция 0:1 || ||| ||| A ||| |
Нед 16:00 20010704 | Борнемут - Уест Хям Англия 0:4 || A ||| A ||| ||| |
Нед 16:00 30122003 | Адана Демирспор - Кайзериспор Турция 5:3 || A ||| ||| ||| |
Нед 16:30 10020106 | Фрайбург - Шалке 04 Германия 4:0 || H ||| H ||| H ||| |
Нед 17:00 20191402 | Сан Лоренсо - Платенсе Аржентина 1:0 || ||| ||| ||| H |
Нед 17:00 20201501 | Интернасионал - Фламенго Бразилия 2:1 || ||| ||| ||| A |
Нед 17:15 10040301 | Барселона - Атлетико Мадрид Испания 1:0 || ||| ||| ||| H |
Нед 17:45 10060502 | Фейенорд - Утрехт Нидерландия 3:1 || ||| ||| H ||| |
Нед 18:05 10050403 | Монпелие - Рен Франция 1:0 || ||| H ||| A ||| |
Нед 18:30 10020101 | Байер Леверкузен - РБ Лайпциг Германия 2:0 || ||| A ||| A ||| |
Нед 19:30 10040307 | Майорка - Хетафе Испания 3:1 (2:1)|| ||| H ||| ||| |
Нед 19:30 20161106 | АА Гент - Остенде Белгия 1:2 || ||| ||| ||| A |
Нед 20:00 30142101 | Левски София - Берое България 1:0 (0:0)|| ||| ||| H ||| |
Нед 20:30 10020104 | Борусия М'Гладбах - Унион Берлин Германия 0:1 || A ||| A ||| ||| |
Нед 21:00 10060503 | АЗ Алкмаар - Ваалвийк Нидерландия 3:0 || ||| ||| H ||| |
Нед 21:00 20181301 | Олимпиакос Пирея - АЕК Атина Гърция 1:3 (1:2)|| ||| ||| A ||| |
Нед 21:30 20191401 | Росарио Сентрал - Бока Хуниорс Аржентина 2:2 (2:1)|| ||| ||| ||| A |
Нед 21:45 10030201 | Ювентус - Наполи Италия 0:1 (0:0)|| ||| ||| ||| A |
Нед 21:45 10050401 | Лион - Марсилия Франция 1:2 (1:1)|| ||| A ||| ||| |
Нед 22:00 10040302 | Севиля - Виляреал Испания 2:1 (1:1)|| ||| A ||| ||| A |
Нед 22:00 20100902 | Алавес - Леганес Испания-ІІ 2:1 || H ||| H ||| ||| |
◼ ◼||SLV|||LMQ|||THO|||TSL|
ЕЛИМИНАЦИОННИ ДУЗПИ||VKN|||EXZ|||AFR|||MUM|
Сря 19:00 60180015 | Арис Солун - Олимпиакос Пирея Гърция 2:1 || H ||| ||| ||| |
Сря 20:30 60040009 | Хетафе - Алмерия Испания 1:2 || H ||| ||| ||| |
Сря 21:15 60210019 | Лилестрьом - Бодьо/Глимт Норвегия 1:0 || H ||| ||| ||| |
Сря 21:30 60170013 | Сервет - Цюрих Швейцария 4:0 || H ||| ||| ||| |
Сря 21:30 60170014 | Санкт Гален - Лугано Швейцария 1:2 || A ||| ||| ||| |
Сря 21:45 60010003 | Челси - Брентфорд Англия 0:2 || A ||| ||| ||| |
Сря 22:00 60030005 | Интер - Ювентус Италия 1:0 || A ||| ||| ||| |
Сря 22:00 60070010 | Шефилд Юнайтед - Уест Бромич Англия-ІІ 2:0 || A ||| ||| ||| |
Сря 23:00 60040006 | Райо Валекано - Барселона Испания 2:1 || A ||| ||| ||| |
Сря 23:00 60040008 | Селта Виго - Елче Испания 1:0 || H ||| ||| ||| |
Чет 01:00 70200012 | Спорт Ресифе - Коритиба Бразилия -:- || H ||| ||| ||| |
Чет 02:20 70300015 | Агилас Дорадас - Санта Фе Колумбия -:- || A ||| ||| ||| |
Чет 15:30 70330019 | Спартак Суботица - Явор Сърбия -:- || H ||| ||| ||| |
Чет 20:30 70040006 | Виляреал - Еспаньол Испания -:- || A ||| ||| ||| |
Чет 20:30 70040007 | Валенсия - Валядолид Испания -:- || H ||| ||| ||| |
Чет 21:30 70170009 | Сион - Базел Швейцария -:- || H ||| ||| ||| |
Чет 21:45 70010003 | Саутхямптън - Борнемут Англия -:- || A ||| ||| ||| |
Чет 22:00 70030004 | Фиорентина - Кремонезе Италия -:- || A ||| ||| ||| |
Чет 22:00 70070008 | Родъръм - Кардиф Англия-ІІ -:- || H ||| ||| ||| |
Чет 23:00 70040005 | Атлетик Билбао - Севиля Испания -:- || A ||| ||| ||| |
.

КУПА НА ПМЛ
Изображение СИНЯТА ЛАВИНА 0:1 VALIANT KNIGHTS Изображение
(0:1)
ПЪРВИ МАЧ 1:01:14:5 ДУЗПИ
Изображение PSO Изображение
ПРОГНОЗИДУЗПИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 20010703 | Ливърпул - Нотингам Форест [3:2] | 2:1 | 3:1 | 2:0 | ● [Съб 16:30] 10020102 | Майнц - Байерн Мюнхен [3:1] | 1:2 | 1:3 | |
[Съб 19:30] 10020103 | Борусия Дортмунд - Айнтрахт Франкфурт [4:0] | 3:1 | 2:1 | | ● [Съб 19:00] 20171205 | Винтертур - Грасхопърс [1:2] | 1:1 | 1:2 | |
[Съб 21:30] 20171202 | Йънг Бойс - Сервет [6:1] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 19:30] 20100901 | Лас Палмас - Леванте [0:0] | 1:0 | 1:1 | |
[Съб 22:00] 10060506 | Витес - Екселсиор Ротердам [0:0] | 2:1 | 2:1 | 2:0 |[Съб 21:00] 10060505 | Грьонинген - НЕК Ниймеген [P:P] | 0:1 | 1:1 | 1:2 |
[Нед 13:15] 10060504 | Твенте - Спарта Ротердам [3:3] | 1:1 | 2:1 | 3:1 | ● [Нед 15:30] 10060501 | ПСВ Айндховен - Аякс [3:0] | 1:1 | 2:1 | 1:1 |
[Нед 13:30] 30122001 | Касъмпаша - Коняспор [1:2] | 1:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Нед 16:00] 20010704 | Борнемут - Уест Хям [0:4] | 1:0 | 1:1 | 2:1 |
[Нед 16:30] 10020106 | Фрайбург - Шалке 04 [4:0] | 1:0 | 2:1 | | ● [Нед 16:00] 30122003 | Адана Демирспор - Кайзериспор [5:3] | 2:0 | 1:0 | 2:1 |
[Нед 22:00] 20100902 | Алавес - Леганес [2:1] | 2:0 | 1:0 | | ● [Нед 20:30] 10020104 | Борусия М'Гладбах - Унион Берлин [0:1] | 2:1 | 1:1 | |

. .
0:1 Гол на Хенман
. 28' Винтертур - Грасхопърс 1:2 .

● ЕЛИМИНАЦИОННИ ДУЗПИ ●
ОБЩ ПРЕГЛЕД   >>>>

[Сря 20:30] 60040009 | Хетафе - Алмерия [1:2] [P1] | 2:1 | 1:3 / 0:3 | 1:0 / 1:1 | ● [Сря 23:00] 60040006 | Райо Валекано - Барселона [2:1] [P1] | 0:1 | 3:1 / 3:2 | 1:2 / 0:2 |
[Сря 19:00] 60180015 | Арис Солун - Олимпиакос Пирея [2:1] [P1] | 1:2 | 3:0 / 0:3 | 0:2 / 1:1 | ● [Сря 22:00] 60030005 | Интер - Ювентус [1:0] [P1] | 1:0 | 0:3 / 1:3 | 1:1 / 2:1 |
[Сря 23:00] 60040008 | Селта Виго - Елче [1:0] [P1] | 2:1 | 0:3 / 1:3 | 2:0 / 3:1 | ● [Сря 21:45] 60010003 | Челси - Брентфорд [0:2] [P1] | 2:1 | 0:3 / 1:3 | 1:1 / 1:0 |
[Сря 21:30] 60170013 | Сервет - Цюрих [4:0] [P1] | 1:1 | 0:3 / 3:0 | 1:0 / 2:0 | ● [Сря 21:30] 60170014 | Санкт Гален - Лугано [1:2] [P1] | 1:1 | 3:2 / 2:3 | 2:2 / 2:1 |
[Сря 21:15] 60210019 | Лилестрьом - Бодьо/Глимт [1:0] [P1] | 1:2 | 3:2 / 3:0 | 1:1 / 0:1 | ● [Сря 22:00] 60070010 | Шефилд Юнайтед - Уест Бромич [2:0] [P1] | 1:1 | 0:3 / 1:3 | 2:1 / 1:0 |
[Чет 20:30] 70040007 | Валенсия - Валядолид [-:-] [P2] | 1:1 | 3:0 / 0:3 | 1:0 / 2:1 |[Чет 23:00] 70040005 | Атлетик Билбао - Севиля [-:-] [P2] | 1:1 | 2:3 / 3:2 | 2:1 / 1:2 |
[Чет 21:30] 70170009 | Сион - Базел [-:-] [P2] | 1:1 | 3:0 / 0:3 | 2:1 / 1:2 |[Чет 20:30] 70040006 | Виляреал - Еспаньол [-:-] [P2] | 1:0 | 0:3 / 1:3 | 2:1 / 3:1 |
[Чет 15:30] 70330019 | Спартак Суботица - Явор [-:-] [P2] | 1:1 | 0:3 / 1:3 | 0:1 / 1:0 |[Чет 22:00] 70030004 | Фиорентина - Кремонезе [-:-] [P2] | 2:0 | 0:3 / 1:3 | 3:1 / 2:1 |
[Чет 01:00] 70200012 | Спорт Ресифе - Коритиба [-:-] [P2] | 2:1 | 0:3 / 2:3 | 2:0 / 1:1 |[Чет 21:45] 70010003 | Саутхямптън - Борнемут [-:-] [P2] | 1:1 | 2:3 / 3:2 | 1:2 / 0:1 |
[Чет 22:00] 70070008 | Родъръм - Кардиф [-:-] [P2] | 1:1 | 0:3 / 2:3 | 2:1 / 1:2 |[Чет 02:20] 70300015 | Агилас Дорадас - Санта Фе [-:-] [P2] | 1:1 | 0:3 / 2:3 | 1:0 / 2:1 |

. .
Гол на Рунекс 1:0
. Хетафе - Алмерия 1:2 .
1:1 Гол на А.Агаси
. Райо Валекано - Барселона 2:1 .
Гол на ЕЛ Капитано 2:1
. Арис Солун - Олимпиакос Пирея 2:1 .
2:2 Гол на Нуф
. Интер - Ювентус 1:0 .
Гол на Кристин 3:2
. Селта Виго - Елче 1:0 .
3:3 Гол на Дъ Найт
. Челси - Брентфорд 0:2 .
Удар в аут на Зепер
. Сервет - Цюрих 4:0 .
3:4 Гол на Хенман
. Санкт Гален - Лугано 1:2 .
Гол на Декстър 4:4
. Лилестрьом - Бодьо/Глимт 1:0 .
4:5 Гол на Алфи
. Шефилд Юнайтед - Уест Бромич 2:0 .
ЕЛ Капитано [1] Алфи
[К] Зепер [2] Дъ Найт
Кристин [3] А.Агаси
Рунекс [4] Хенман
Асът на Вихър [В] Нуф [К]
● ● ●
.
Изображение LES MOUSQUETAIRES 1:1 EXTREME ZOMBIES Изображение
(1:1)
ПЪРВИ МАЧ 1:22:3
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 20010706 | Кристъл Палас - Евертън [0:0] | 0:0 | 1:1 | | ● [Съб 19:30] 10040308 | Валядолид - Жирона [1:0] | 1:0 | 1:1 | |
[Съб 17:15] 10040306 | Алмерия - Атлетик Билбао [1:2] | 1:1 | 1:2 | 0:1 | ● [Съб 22:00] 10050402 | Ланс - Монако [3:0] | 1:1 | 1:2 | 2:1 |
[Съб 19:30] 10020103 | Борусия Дортмунд - Айнтрахт Франкфурт [4:0] | 3:1 | 2:1 | | ● [Съб 22:00] 20100904 | Ибиса - Овиедо [1:2] | 0:2 | 0:1 | 1:1 |
[Нед 16:00] 10050406 | Нант - Троа [2:2] | 1:0 | 2:1 | | ● [Нед 16:00] 20010704 | Борнемут - Уест Хям [0:4] | 1:1 | 1:2 | |
[Нед 16:30] 10020106 | Фрайбург - Шалке 04 [4:0] | 2:0 | 2:1 | 3:1 | ● [Нед 18:30] 10020101 | Байер Леверкузен - РБ Лайпциг [2:0] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 18:05] 10050403 | Монпелие - Рен [1:0] | 0:1 | 0:2 | 1:1 | ● [Нед 20:30] 10020104 | Борусия М'Гладбах - Унион Берлин [0:1] | 2:0 | 1:1 | 2:1 |
[Нед 19:30] 10040307 | Майорка - Хетафе [3:1] | 1:0 | 1:1 | | ● [Нед 21:45] 10050401 | Лион - Марсилия [1:2] | 1:1 | 2:1 | |
[Нед 22:00] 20100902 | Алавес - Леганес [2:1] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Нед 22:00] 10040302 | Севиля - Виляреал [2:1] | 1:2 | 1:1 | 2:1 |

. .
Гол на Христов 1:0
. Кристъл Палас - Евертън 0:0 13' .
Дяволо спасява удар с греда на Форест Фен
. 21' Алмерия - Атлетик Билбао 1:2 .
1:1 Гол на Моандър
. 34' Валядолид - Жирона 1:0 .
Удар в гредата на Коко
. 88' Лион - Марсилия 1:1 ❯ 1:2 .
Удар в гредата на Коко
. 89' Севиля - Виляреал 1:1 ❯ 2:1 .
Инексис спасява удар с греда на Мадридиста
. Севиля - Виляреал 2:1 89' .
Дяволо спасява удар на Мкк
. 89' Алавес - Леганес 2:1 .
Мкк [1] Моандър
[К] Форест Фен [2] Коко
Сарафино [3] ПЕПИТО
Христов [4] Мадридиста
Инексис [В] Дяволо [К]
● ● ●
.
КУПА НА ПАМЕЛА
Изображение THE THRACIAN ORPHICS 1:0 AIR FORCE Изображение
(0:0)
ПЪРВИ МАЧ 1:12:1
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 19:15] 20181307 | Ламия - Атромитос [1:0] | 1:0 | 1:1 | 2:0 | ● [Съб 16:30] 10020105 | Хофенхайм - Кьолн [1:3] | 0:0 | 1:1 | |
[Съб 19:30] 10020103 | Борусия Дортмунд - Айнтрахт Франкфурт [4:0] | 2:1 | 4:1 | 3:1 | ● [Съб 16:45] 30142104 | Хебър Пазарджик - Арда Кърджали [0:1] | 0:1 | 1:2 | |
[Нед 16:00] 10050405 | Ница - Клермон [1:2] | 1:1 | 2:1 | | ● [Съб 21:00] 10060505 | Грьонинген - НЕК Ниймеген [P:P] | 1:3 | 1:0 | 1:1 |
[Нед 16:00] 10050406 | Нант - Троа [2:2] | 1:0 | 2:1 | 1:1 | ● [Нед 15:30] 10060501 | ПСВ Айндховен - Аякс [3:0] | 2:2 | 2:3 | |
[Нед 16:30] 10020106 | Фрайбург - Шалке 04 [4:0] | 2:0 | 0:1 | | ● [Нед 16:00] 10050409 | Лориен - Тулуза [0:1] | 2:1 | 1:0 | 1:1 |
[Нед 17:45] 10060502 | Фейенорд - Утрехт [3:1] | 2:0 | 2:1 | | ● [Нед 18:05] 10050403 | Монпелие - Рен [1:0] | 1:2 | 1:1 | |
[Нед 20:00] 30142101 | Левски София - Берое [1:0] | 1:0 | 2:0 | | ● [Нед 18:30] 10020101 | Байер Леверкузен - РБ Лайпциг [2:0] | 1:1 | 0:0 | 1:2 |
[Нед 21:00] 10060503 | АЗ Алкмаар - Ваалвийк [3:0] | 2:1 | 2:0 | 1:0 |[Нед 21:00] 20181301 | Олимпиакос Пирея - АЕК Атина [1:3] | 2:1 | 1:1 | 1:0 |

. .
Редо спасява удар на Дъбрав
. Хебър Пазарджик - Арда Кърджали 0:1 6' .
Крюшо спасява удар на Оскар
. 32' Ламия - Атромитос 1:0 .
Гол с греда на Баба Йорга 1:0
. Левски София - Берое 1:0 84' .
[К] Ивъл МакАндрюз [1] Симо
Оскар [2] Дъбрав
Алекс [3] Роби
Баба Йорга [4] Пениуайз
Редо [В] Крюшо [К]
● ● ●
.
Изображение THUG SLUGS 4:1 THE MUMMIES Изображение
(1:0)
ПЪРВИ МАЧ 0:14:2
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 20010705 | Брентфорд - Астън Вила [1:1] | 1:2 | 1:1 | 1:2 | ● [Съб 16:00] 10030206 | Салернитана - Сасуоло [3:0] | 1:2 | 0:1 | 1:1 |
[Съб 19:00] 10030202 | Лацио - Торино [0:1] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Съб 17:00] 20010703 | Ливърпул - Нотингам Форест [3:2] | 3:1 | 2:1 | 2:0 |
[Съб 19:30] 10040304 | Реал Сосиедад - Райо Валекано [2:1] | 1:0 | 2:0 | | ● [Съб 22:00] 10040303 | Реал Мадрид - Селта Виго [2:0] | 3:1 | 2:1 | |
[Съб 22:00] 20201502 | Флуминензе - Атлетико Паранаензе [2:0] | 2:1 | 1:0 | | ● [Нед 17:00] 20201501 | Интернасионал - Фламенго [2:1] | 1:1 | 2:1 | |
[Нед 14:30] 20161102 | Синт Тройден - Антверп [0:1] | 0:1 | 0:2 | 0:1 | ● [Нед 19:30] 20161106 | АА Гент - Остенде [1:2] | 2:0 | 3:0 | 1:0 |
[Нед 16:00] 10030205 | Монца - Фиорентина [3:2] | 0:2 | 0:1 | | ● [Нед 21:30] 20191401 | Росарио Сентрал - Бока Хуниорс [2:2] | 1:1 | 1:0 | |
[Нед 17:00] 20191402 | Сан Лоренсо - Платенсе [1:0] | 1:0 | 2:0 | | ● [Нед 21:45] 10030201 | Ювентус - Наполи [0:1] | 1:2 | 1:1 | |
[Нед 17:15] 10040301 | Барселона - Атлетико Мадрид [1:0] | 2:1 | 1:1 | 1:0 | ● [Нед 22:00] 10040302 | Севиля - Виляреал [2:1] | 1:2 | 1:1 | 2:1 |

. .
Гол на Фалкенбах 1:0
. Брентфорд - Астън Вила 1:1 13' .
Гол на Тянков 2:0
. Синт Тройден - Антверп 0:1 53' .
Анфийлд Айрън спасява удар на Надя
. 53' Синт Тройден - Антверп 0:1 .
Гол на Фалкенбах 3:0
. Сан Лоренсо - Платенсе 1:0 65' .
3:1 Гол на Мандор
. 65' Интернасионал - Фламенго 2:1 .
Гол на Тянков 4:1
. Барселона - Атлетико Мадрид 1:0 68' .
Барс спасява удар с греда на доги
. Севиля - Виляреал 2:1 89' .
Удар в гредата на Мандор
. 89' Севиля - Виляреал 1:1 ❯ 2:1 .
Лорд Брахилус [1] Джони Хейнс
Фалкенбах [2] Баба Тонка
[К] Тянков [3] Мандор [К]
Надя [4] доги
Барс [В] Анфийлд Айрън
● ● ●
.

Купа на ПМЛ ● 2022-2023

СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ



|
||ОСМИНАФИНАЛИ | |ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | |ПОЛУФИНАЛИ |
|
||AIR FORCE ||0||0|
||VALIANT KNIGHTS ||1||1|───┐
|
|
||VALIANT KNIGHTS ||3||3|
||UNDERGROUND ||3||1|
| │ │
| │ │
||UNDERGROUND ||4||2|───┘ │
||THUG SLUGS ||2||0|
|
|
| |VALIANT KNIGHTS ||0||1||5|
| |СИНЯТА ЛАВИНА ||1||0||4|
|
|
||КРИВА НИВА ||2||1|
||СИНЯТА ЛАВИНА ||2||2|───┐ │
| │ │
| │ │
||СИНЯТА ЛАВИНА ||4||3|
||REAL GREEN ||1||5|
|
|
||THE THRACIAN ORPHICS ||0||2||3|
||REAL GREEN ||0||2||5|
|
|
|
|
|
|
||DUNE WARRIORS ||1||5|───┐
||THE MUMMIES ||1||4|
|
|
||DUNE WARRIORS ||2||2|
||EXTREME ZOMBIES ||4||3|
| │ │
| │ │
||THE GRIZZLIES ||3||2|───┘ │
||DEMBA BOYZ ||0||0|
|
|
| |EXTREME ZOMBIES ||2||1|
| |LES MOUSQUETAIRES ||1||1|
|
|
||CRAZY BAND ||2||1|
||LES MOUSQUETAIRES ||2||2|───┐ │
| │ │
| │ │
||LES MOUSQUETAIRES ||2||1|
||THE GRIZZLIES ||0||1|
|
|
||THE GRIZZLIES ||3||2|───┘
||DEMBA BOYZ ||0||0|
|
© PML 2002-2023



Купа на Памела ● 2022-2023

СХЕМА НА ПРОВЕЖДАНЕ И РЕЗУЛТАТИ



|
||ЧЕТВЪРТФИНАЛИ | |ПОЛУФИНАЛИ |
|
||КРИВА НИВА ||2||0|
||AIR FORCE ||1||5|───┐
|
|
||AIR FORCE ||1||0|
||THE THRACIAN ORPHICS ||1||1|
|
|
||CRAZY BAND ||0||1||4|
||THE THRACIAN ORPHICS ||1||0||5|
|
|
|
|
|
|
||THUG SLUGS ||1||4|───┐
||DEMBA BOYZ ||2||1|
|
|
||THE MUMMIES ||1||1|
||THUG SLUGS ||0||4|
|
|
||THUG SLUGS ||1||4|───┘
||DEMBA BOYZ ||2||1|
|
© PML 2002-2023



⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 6 0 ( 6) 2 0 ( 3) 4 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 2. Моандър EXTREME ZOMBIES 5 0 ( 4) 2 0 ( 2) 3 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 3. Пепито EXTREME ZOMBIES 4 1 ( 4) 3 1 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 4. Гоа DUNE WARRIORS 4 1 ( 5) 2 1 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ Жеката DUNE WARRIORS 4 1 ( 5) 1 1 ( 2) 3 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 6. Стифо UNDERGROUND 4 0 ( 4) 2 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 7. Хенман VALIANT KNIGHTS 4 0 ( 6) 2 0 ( 3) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 8. Тянков THUG SLUGS 3 2 ( 7) 2 2 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 9. Мандор THE MUMMIES 3 1 ( 4) 2 1 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 10. Легендата DUNE WARRIORS 3 1 ( 5) 0 0 ( 2) 2 0 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Алфи VALIANT KNIGHTS 3 1 ( 6) 2 0 ( 3) 1 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 3 1 ( 6) 1 1 ( 3) 2 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 3 1 ( 6) 1 1 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 14. Митак73 REAL GREEN 3 0 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Саймън80 THE GRIZZLIES 3 0 ( 4) 1 0 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 16. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 3 0 ( 6) 2 0 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Фалкенбах THUG SLUGS 3 0 ( 6) 2 0 ( 3) 0 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 18. Мкк LES MOUSQUETAIRES 2 2 ( 6) 1 1 ( 3) 1 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 19. Роби AIR FORCE 2 2 ( 7) 2 2 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 20. БатРадо REAL GREEN 2 1 ( 3) 1 0 ( 1) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 21. Доги THE MUMMIES 2 1 ( 4) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Жоро Левскаря UNDERGROUND 2 1 ( 4) 2 1 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Бай Гроздан UNDERGROUND 2 1 ( 4) 0 0 ( 2) 2 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 2 1 ( 4) 2 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Емесерем CRAZY BAND 2 1 ( 4) 1 0 ( 2) 1 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 26. Роско REAL GREEN 2 1 ( 5) 2 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Надя THUG SLUGS 2 1 ( 5) 0 1 ( 2) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 28. Пениуайз AIR FORCE 2 1 ( 6) 2 1 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 1 ( 6) 1 1 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 30. Симо AIR FORCE 2 1 ( 7) 1 1 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 31. Ририбиро UNDERGROUND 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Гонзо DEMBA BOYZ 2 0 ( 4) 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Вандом THE GRIZZLIES 2 0 ( 4) 2 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 34. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 0 ( 6) 0 0 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ Христов LES MOUSQUETAIRES 2 0 ( 6) 2 0 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 36. Дъбрав AIR FORCE 1 3 ( 7) 0 1 ( 3) 0 2 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 37. Крюшо AIR FORCE 1 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 1 ◼|
|◼ 38. Боби68 КРИВА НИВА 1 1 ( 3) 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 39. Фенгом CRAZY BAND 1 1 ( 4) 1 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Шифтър THUG SLUGS 1 1 ( 4) 0 0 ( 1) 1 1 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 41. Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 1 ( 5) 0 1 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 42. Анфийлд REAL GREEN 1 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 43. Шваба THE GRIZZLIES 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мартин THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 46. Копача КРИВА НИВА 1 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Бай Момчил КРИВА НИВА 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ К. Донев КРИВА НИВА 1 0 ( 3) 1 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 49. Баба Тонка THE MUMMIES 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Джони Хейнс THE MUMMIES 1 0 ( 4) 1 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Гаменчо DEMBA BOYZ 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Тиро CRAZY BAND 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Мартун КРИВА НИВА 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Коко EXTREME ZOMBIES 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 55. Венабили DUNE WARRIORS 1 0 ( 5) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 1 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Баба Йорга THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 5) 1 0 ( 2) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 1 0 ( 5) 0 0 ( 3) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 58. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 0 ( 6) 1 0 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 0 ( 6) 0 0 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 0 ( 6) 0 0 ( 3) 1 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 61. Дарксийд AIR FORCE 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 62. Мадридиста EXTREME ZOMBIES 0 1 ( 4) 0 0 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 63. Спаркито13 REAL GREEN 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 65. Бат Влади REAL GREEN 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Енкели THE GRIZZLIES 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 67. Ванката DEMBA BOYZ 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Дуумър CRAZY BAND 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Рогач THE GRIZZLIES 0 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 71. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 6) 0 0 ( 3) 0 0 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|

||
|◼отбелязани голове   избити голови удари   (изиграни мачове)|◼

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Купи ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ Н. ТЕРЕН СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Редо THE THRACIAN ORPHICS 7 2 ( 5) 4 1 ( 3) 2 1 ( 2) 0 0 ( 0) 1 0 ◼|
|◼ 2. Нуф VALIANT KNIGHTS 5 5 ( 6) 1 4 ( 3) 4 1 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 3. Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 6 ( 4) 0 3 ( 2) 3 3 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 4. Василико UNDERGROUND 3 8 ( 4) 1 5 ( 2) 2 3 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 5. Крюшо AIR FORCE 3 8 ( 7) 0 2 ( 3) 2 4 ( 3) 1 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 6. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 2 2 ( 3) 2 2 ( 2) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 7. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 9 ( 4) 0 4 ( 2) 2 5 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 8. Шопченко DEMBA BOYZ 2 10 ( 4) 1 6 ( 2) 1 4 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 9. Барс THUG SLUGS 2 11 ( 6) 1 3 ( 2) 1 6 ( 3) 0 1 ( 1) 0 1 ◼|
|◼ 10. Кори DUNE WARRIORS 2 13 ( 5) 0 5 ( 2) 1 7 ( 2) 1 1 ( 1) 0 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Бай Момчил КРИВА НИВА 1 1 ( 1) 1 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 12. Брут THE GRIZZLIES 1 3 ( 3) 1 1 ( 2) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 13. Инексис LES MOUSQUETAIRES 1 7 ( 6) 1 2 ( 3) 0 5 ( 3) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 14. Анфийлд REAL GREEN 1 10 ( 5) 0 5 ( 2) 1 4 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 15. Шваба THE GRIZZLIES 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 16. Мандор THE MUMMIES 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 17. Шифтър THUG SLUGS 0 2 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ К. Донев КРИВА НИВА 0 2 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 20. Копача КРИВА НИВА 0 4 ( 1) 0 0 ( 0) 0 4 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 21. Терминатор CRAZY BAND 0 5 ( 4) 0 2 ( 2) 0 1 ( 2) 0 0 ( 0) 0 2 ◼|
|◼ 22. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 0 8 ( 3) 0 1 ( 1) 0 7 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|

||
|◼спасени голови удари   допуснати голове   (изиграни мачове)|◼

|

ОТБОР НА КРЪГА

▶.......◀||1|||Тянков |||THUG SLUGS ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Оскар |||THE THRACIAN ORPHICS ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Форест Фен |||LES MOUSQUETAIRES ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Фалкенбах |||THUG SLUGS ||▶.......◀

▶.......◀||В|||Дяволо |||EXTREME ZOMBIES ||▶.......◀

КАПИТАН||Д|||Ивъл МакАндрюз |||THE THRACIAN ORPHICS ||▶.......◀
КАПИТАН||Г|||Нуф |||VALIANT KNIGHTS ||▶.......◀

|

★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★

|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★|
| 1. Нуф VALIANT KNIGHTS 7 22 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 2. Тянков THUG SLUGS 7 23 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 3. Анфийлд REAL GREEN 6 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 4. ХюманФактор REAL GREEN 5 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 5. Жоро Левскаря UNDERGROUND 5 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Инексис LES MOUSQUETAIRES 5 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Дяволо EXTREME ZOMBIES 5 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 8. Джони Хейнс THE MUMMIES 5 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
| 9. Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 5 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 10. Терминатор CRAZY BAND 5 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 5 ☆★|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

| 11. Барс THUG SLUGS 5 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Редо THE THRACIAN ORPHICS 5 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 13. Вандом THE GRIZZLIES 4 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 14. Василико UNDERGROUND 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Бай Гроздан UNDERGROUND 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Пепито EXTREME ZOMBIES 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 17. Мандор THE MUMMIES 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| Саймън80 THE GRIZZLIES 4 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 19. Гоа DUNE WARRIORS 4 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 20. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 4 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| Христов LES MOUSQUETAIRES 4 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 22. Дъбрав AIR FORCE 4 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 23. Симо AIR FORCE 4 24 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 24. Кибик КРИВА НИВА 3 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 25. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 26. Бат Влади REAL GREEN 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 27. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Копача КРИВА НИВА 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 29. БатРадо REAL GREEN 3 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 30. Моандър EXTREME ZOMBIES 3 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 31. Фенгом CRAZY BAND 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Жеката DUNE WARRIORS 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Кори DUNE WARRIORS 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 34. Емесерем CRAZY BAND 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Легендата DUNE WARRIORS 3 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 36. Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 3 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 37. Крюшо AIR FORCE 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 38. Роби AIR FORCE 3 23 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 39. Роско REAL GREEN 2 17 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 40. Митак73 REAL GREEN 2 18 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 41. Пениуайз AIR FORCE 2 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 42. Доги THE MUMMIES 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Ририбиро UNDERGROUND 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Гонзо DEMBA BOYZ 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Шопченко DEMBA BOYZ 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Бай Момчил КРИВА НИВА 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Коко EXTREME ZOMBIES 2 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 48. Алфи VALIANT KNIGHTS 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 49. Хенман VALIANT KNIGHTS 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Сарафино LES MOUSQUETAIRES 2 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 51. Шваба THE GRIZZLIES 1 9 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 52. Гаменчо DEMBA BOYZ 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 53. Брут THE GRIZZLIES 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Надя THUG SLUGS 1 19 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 55. Баба Тонка THE MUMMIES 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Стифо UNDERGROUND 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дуумър CRAZY BAND 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 20 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 60. Венабили DUNE WARRIORS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Фалкенбах THUG SLUGS 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Мкк LES MOUSQUETAIRES 1 21 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 63. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| А.Агаси VALIANT KNIGHTS 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Алекс THE THRACIAN ORPHICS 1 22 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|

|


ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (24.04.2023-30.04.2023)

● ПМЛ Лига - XIV кръг ●
THUG SLUGS - THE GRIZZLIES
VALIANT KNIGHTS - СИНЯТА ЛАВИНА
DUNE WARRIORS - LES MOUSQUETAIRES
DEMBA BOYZ - КРИВА НИВА
THE MUMMIES - UNDERGROUND
THE THRACIAN ORPHICS - REAL GREEN
EXTREME ZOMBIES - CRAZY BAND
AIR FORCE почива
|


Последна промяна SUBXERO на 27.04.2023 06:35, променена общо 12 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг