Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 20:58



Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
* МЕНИДЖЪР * ~ СП Катар 2022 ~ 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МЕНИДЖЪР * ~ СП Катар 2022 ~   |   03.12.2022 10:30


Дявола продължава да се гаври с Белгия.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

_________________
Изображение


 
(Crazy Band)

Регистриран на: 06.06.2012 18:49
Мнения: 5277
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МЕНИДЖЪР * ~ СП Катар 2022 ~   |   03.12.2022 10:34


Balleta написа:
Е Белгия не е ли разочарование, уволниха треньора :-o ;-)

Недей така...:))) ако Белгия е разочарование, то аз с +2 точки почти съм спечелил играта. Наистина много е субективно, аз например съм прогнозирал, че Мароко излиза от групата на Белгия /а Белгия отпада/ но въобще не смятах, че такова представяне на Мароко ще е изненада, не съм го посочил даже, пък Дявола го е номинирал.
Както и да е :) забавляваме се...


Последна промяна terminator на 03.12.2022 10:35, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МЕНИДЖЪР * ~ СП Катар 2022 ~   |   03.12.2022 10:51


terminator написа:
Balleta написа:
Е Белгия не е ли разочарование, уволниха треньора :-o ;-)

Недей така...:))) ако Белгия е разочарование, то аз с +2 точки почти съм спечелил играта. Наистина много е субективно, аз например съм прогнозирал, че Мароко излиза от групата на Белгия /а Белгия отпада/ но въобще не смятах, че такова представяне на Мароко ще е изненада, не съм го посочил даже, пък Дявола го е номинирал.
Както и да е :) забавляваме се...


Ами не е така. За второ поредно първенство Дявола се гаври с Белгия, респективно с нас участниците.

Вторият в ранкинга на ФИФА е Белгия! Значи вторият да отпадне в смешна груша с Мароко, Канада (които останаха без победа на СП) и Хърватска си е разочарование отвсякъде. И ако ти си познал тая група и разочарованието, то трябва да си вземеш точките. Нещо повече след като Мароко е обявен за изненада, при група с Канада, която както казах записа една кръгла 0, то явно очакванията са били Белгия да продължи. Абсолютно аналогична е ситуацията с Австралия и Япония, обявени за изненади, тъй като отборите, които отпаднаха в тая група, а се очакваше да продължат Германия и Дания са обявени за разочарование. Но Белгия не е, въпреки че е в абсолютно аналогичната ситуация и на хартия е по-силният отбор от Германия и Дания (особено от Дания).

----
Да не припомням, същата тая Белгия на миналото ЕП отстрани Геловете, после отпадна от Италия на 1/4 финал и бе обявена за разочарование, а Геловете не?!? Тая логика така и никога не бе обяснена на редовият участник :dunno:

Ся ясно е че Дявола има проблеми с Белгия, ама в случая малко респект към участниците трябва да има. И лично на мен тия 2 точки нито ми трябват, нито ми пука за тях, ама Терми си ги е заслужил отвсякъде, а това точно може да реши ТИТЛАТА в тая игра. НАСТОЯВАМ, да се дадат двете точки на Терми за точната прогноза!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МЕНИДЖЪР * ~ СП Катар 2022 ~   |   03.12.2022 11:25


Мхмхмхм, аз нарочно не писах Белгия за разочарование, защото го виждам това отпадане в групата, те отдавна не са фактор, в смисъл не е изненада за мен. Той и Терми така го е описал...
А и не играха толкова лошо. Мароко си е топ отбора като игра и потенциал от ''малките отбори'' и не е сензация, че ги победиха. Белгия не е на 1/8 финал само поради една причина и тя се казва: Лукаку. Имаше 3, цели 3, 100%-ви шансове за гол, които и баба ми на три стограмки щеше да вкара. Толкова за 'разочарованието'
Но за пореден път някои хора омаловажават труда ми и лишенията, на които се подлагам именно да ви правя кефа, така че това е последната игра, която организирам във форума.
Добавям и Белгия като разочарование, въпреки че аз като организатор не ги смятам за такива, само и само да има мир в темата и да не се чувстват някой ощетен, което пък е последното нещо, което съм целял.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МЕНИДЖЪР * ~ СП Катар 2022 ~   |   03.12.2022 11:45


Diavolo написа:
Мхмхмхм, аз нарочно не писах Белгия за разочарование, защото го виждам това отпадане в групата, те отдавна не са фактор, в смисъл не е изненада за мен. Той и Терми така го е описал...
А и не играха толкова лошо. Мароко си е топ отбора като игра и потенциал от ''малките отбори'' и не е сензация, че ги победиха. Белгия не е на 1/8 финал само поради една причина и тя се казва: Лукаку. Имаше 3, цели 3, 100%-ви шансове за гол, които и баба ми на три стограмки щеше да вкара. Толкова за 'разочарованието'
Но за пореден път някои хора омаловажават труда ми и лишенията, на които се подлагам именно да ви правя кефа, така че това е последната игра, която организирам във форума.
Добавям и Белгия като разочарование, въпреки че аз като организатор не ги смятам за такива, само и само да има мир в темата и да не се чувстват някой ощетен, което пък е последното нещо, което съм целял.


Айде, айде, стига си се правил, ся и интервю остава да идеш да дадеш някъде. :laugh:

Виждал си го това отпадане, ама си дал Белгия първи в групата. Съответно като не е сензация Мароко, що Мароко са изненада? Ако успееш да ме посочиш някаква смислена логика зад тия решения - приемам и млъквам, но за момента такова не виждам. Виждал си ги ама си ги играл друго!?!

Не ме резбирай грешно, аз досега те бъзиках, чисто добронамерено за решението ти от предното ЕП, ама това сега в момента може да реши титлата. А прогнозата на Терми е супер добра и е единствената от всички участници!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МЕНИДЖЪР * ~ СП Катар 2022 ~   |   03.12.2022 12:10


Както виждаш съм я зачел. Спете спокойно.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МЕНИДЖЪР * ~ СП Катар 2022 ~   |   03.12.2022 15:02


Играя заради участието и не съм обръщал някакво по-сериозно внимание на правилата. Но след създалата се ситуация, поразгледах и стигнах до следния извод. Специално за тази част с "разочарованието" на турнира, няма ясно изразени и обосновани правила и това предразполага към ситуации, като тази. Ако аз я организирам играта, щях да процедирам много просто и това щеше да бъде описано черно на бяло.
Седмица, преди започването на Световното първенство, щях да влезна в бета и да извадя първите десет най-ниски коефицента за шампион. Съответно някой от тези десет отбора, ако отпадне след груповата фаза, то автоматично това ще се смята за разочарование. И тези отбори ще бъдат постнати да се виждат и всеки да си знае и съответно да пише за един от тях. Всеки един от останалите 22, които остават, е напълно нормално да отпадне след груповата фаза и не би бил разочарование.
Иначе по създалия се казус, аз съм на мнение, че Терми трябва да си получи точката за Белгия, защото определено това влиза в графата "разочарование" Аз лично очаквах, че ще минат първи групата, но че след това веднага ще отпаднат, просто не ги смятам за сериозен отбор.
Но те и групата не можаха да минат, така че Терми си заслужава да бъде точкуван.

п.с. Сега се замислям, че относно горното ми предложение, някой веднага ще напише, че някой от тези 10 отбора, ако отпадне и на директните елеминации, пак би било разочарование. Да, ама не, да отпаднеш на осминафинал на Световно, дори и Бразилия да се казваш, няма да е изненада. Щом си на такава фаза, значи си заслужил. В този ред на мисли, "разочарование" е само тогава, когато отпаднеш още в групите.
Но пак повтарям, аз взимам само отношение и така бих процедирал.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МЕНИДЖЪР * ~ СП Катар 2022 ~   |   06.12.2022 22:56


Класиране преди 1/4 финалите)

1.  SUBXERO          31.5
2. terminator 30.5
3. Бай Гроздан 28.5
4. A.Agassi 26.5
5. goro_levskara 25.5
6. На Враца 24.0
7. Diavolo 23.5
8. Vendome 22.5
9. Pocko 22.0
10. NuFc 21.0
11. bai Momchil 9.5



Единствено Швабата хвана цели три от четвъртфиналите!
Както и само той предвиди 1/4 финал между Хърватия и Бразилия!

Към вече трите разочарования добавям и Испания като разочарование, така че честити 2 точки на Бай Гроздан, Швабата и Надето!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МЕНИДЖЪР * ~ СП Катар 2022 ~   |   11.12.2022 03:33


Класиране преди 1/2 финалите

1.  SUBXERO          31.5
2. terminator 30.5
3. Бай Гроздан 28.5
4. A.Agassi 26.5
5. goro_levskara 25.5
6. На Враца 24.0
7. Diavolo 23.5
8. Vendome 22.5
9. Pocko 22.0
10. NuFc 21.0
11. bai Momchil 9.5



Никой не е познал полуфиналите и с оглед прогнозите за финалисти и шампиони, то още от сега мога да честитя преждевременната световна титла в Мениджъра на Швабата!
Браво, поздравления! :football:


Последна промяна Diavolo на 11.12.2022 03:33, променена общо 1 път



 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 12:21
Мнения: 1904
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МЕНИДЖЪР * ~ СП Катар 2022 ~   |   11.12.2022 09:02


Колко отбора са "голямото разочарование"?
Аз си мислех, че след като въпросът в основната тема е зададен в единствени число, ще се определи най-рано след 1/8финалите и ще е само един отбор, но явно съм се заблудил.
Също забелязах, че разочарование и изненада да за някои клубари синоними. :safin:
Браво определено на швабича!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МЕНИДЖЪР * ~ СП Катар 2022 ~   |   11.12.2022 15:36


Може да е един отбор, може да са два, три, пет, зависи как преценя и как се развие Мондиала.
Никой не може да ми каже копче за изненадите и разочарованията и точките, които съм дал. Единствено за Белгия имахме спор, защото според мен не играха лошо, просто Лукаку ги прецака, а и какво се вижда бяха в група с двата отбора полуфиналисти...
Както и да е, минало е вече.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МЕНИДЖЪР * ~ СП Катар 2022 ~   |   15.12.2022 00:57


Класиране преди финала

1.  SUBXERO          37.5
2. terminator 30.5
3. На Враца 30.0
4. Бай Гроздан 28.5
5. A.Agassi 26.5
6. goro_levskara 25.5
7. Diavolo 23.5
8. Vendome 22.5
9. Pocko 22.0
10. NuFc 21.0
11. bai Momchil 9.5



Само Надето и Швабата познаха финала!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МЕНИДЖЪР * ~ СП Катар 2022 ~   |   19.12.2022 04:05


* КРАЙНО КЛАСИРАНЕ *

1.  SUBXERO          49.5
2. На Враца 37.0
3. terminator 35.5
4. Pocko 34.0
5. A.Agassi 31.5
6. Diavolo 28.5
6. Бай Гроздан 28.5
8. Vendome 27.5
9. NuFc 26.0
10. goro_levskara 25.5
11. bai Momchil 9.5



Световната титла на Аржентина познаха Швабата, Роско и Надето!
Мбапе и голмайсторската му титла се позна от Швабата, Роско, Дявола, Нуф, Агаси, Терми и Вандом!

Получи се една много убедителна победа за Швабата. Категорична, безапелационна.
Швабата има титла от мениджъра и на ЕП! Така че вече има дубъл!
Честито!

Надето пък единствена от всички маниаци има две влизания в топ 3 от трите игри: Мания, Мениджър и Букмейкър!


Последна промяна Diavolo на 19.12.2022 05:42, променена общо 1 път



 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10354
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: * МЕНИДЖЪР * ~ СП Катар 2022 ~   |   02.01.2023 01:28


Уау, абсолютно неочаквано, ако трябва да съм откровен. Като цяло не ми върви особено в подобни игри, понеже не винаги успявам да преборя пристрастията си, а това неминуемо води до изкривяване на реалността и прави прогнозите практически неконкурентноспособни.

Този път някак си успях да задържа нещата под контрол и това явно даде резултат.

Поздравления на всички участници и организатора за това, че се получи интересна игра!

Дяволе, ще го напиша тук, макар че касае целия подфорум. Огромен респект за къртовския труд, който положи покрай това СП! Благодарение на твоите усилия този форум се превърна в най-изчерпателния спортен информационен портал, който поне аз лично посетих по време на турнира! Винаги съм те дялкал, когато не съм бил ок с нещо, но пък винаги си имал уважението ми за това, което си е струвало. Това няма как да се промени, така че се надявам да ме разбереш.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг