Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 22:50



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [S23W19 - 12.02.2024-18.02.2024] ПМЛ Лига (IX кръг) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10439
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [S23W19 - 12.02.2024-18.02.2024] ПМЛ Лига (IX кръг) <>   |   12.02.2024 18:02



-S23W19- ПМЛ Лига, IX кръг (12.02.2024-18.02.2024)<>
ПМЛ Лига (IX кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[23191001]THUG SLUGS - DUNE WARRIORS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[23191002]КРИВА НИВА - THE GRIZZLIES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[23191003]СИНЯТА ЛАВИНА - VALIANT KNIGHTS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[23191004]LES MOUSQUETAIRES - EXTREME ZOMBIES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[23191005]CRAZY BAND - AIR FORCE[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[23191006]THE THRACIAN ORPHICS - THE MUMMIES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[23191007]DEMBA BOYZ - REAL GREEN[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

<>


НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ
<>
10010100 | Англия
10020200 | Германия
10030300 | Италия
10050400 | Франция
10060500 | Нидерландия
10070600 | Англия-II
20040700 | Испания
20100800 | Испания-II
20120900 | Турция
20131000 | Португалия
20161100 | Белгия
20171200 | Швейцария
20181300 | Гърция
20221400 | Австрия
20251500 | Англия-III
20261600 | Англия-IV
20271700 | Шотландия
20291800 | Франция-II
30081900 | Италия-II
30112000 | Германия-II
30142100 | България
30152200 | Мексико
30242300 | Дания
30312400 | Полша

> Информация за потоците <
<>


НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ
<>
10010100 | Англия
------------------------------------------------------------
[Съб 19:30] 10010101 | Манчестър Сити - Челси
[Съб 17:00] 10010102 | Фулъм - Астън Вила
[Съб 17:00] 10010103 | Нюкасъл - Борнемут
[Съб 17:00] 10010104 | Бърнли - Арсенал
[Съб 17:00] 10010105 | Тотнъм - Уулвърхямптън
[Нед 18:30] 10010106 | Лутън - Манчестър Юнайтед
[Нед 16:00] 10010107 | Шефилд Юнайтед - Брайтън
[Съб 17:00] 10010108 | Нотингам Форест - Уест Хям

10020200 | Германия
------------------------------------------------------------
[Съб 16:30] 10020201 | Волфсбург - Борусия Дортмунд
[Нед 16:30] 10020202 | Фрайбург - Айнтрахт Франкфурт
[Съб 19:30] 10020203 | РБ Лайпциг - Борусия М'Гладбах
[Нед 18:30] 10020204 | Бохум - Байерн Мюнхен
[Съб 16:30] 10020205 | Хофенхайм - Унион Берлин
[Съб 16:30] 10020206 | Хайденхайм - Байер Леверкузен
[Съб 16:30] 10020207 | Майнц - Аугсбург
[Съб 16:30] 10020208 | Дармщат - Щутгарт

10030300 | Италия
------------------------------------------------------------
[Нед 13:30] 10030301 | Лацио - Болоня
[Нед 21:45] 10030302 | Монца - Милан
[Съб 21:45] 10030303 | Аталанта - Сасуоло
[Съб 16:00] 10030304 | Наполи - Дженоа
[Нед 16:00] 10030305 | Емполи - Фиорентина
[Нед 19:00] 10030306 | Фрозиноне - Рома
[Съб 19:00] 10030307 | Верона - Ювентус
[Нед 16:00] 10030308 | Удинезе - Каляри

10050400 | Франция
------------------------------------------------------------
[Нед 16:00] 10050401 | Рен - Клермон
[Нед 18:05] 10050402 | Реймс - Ланс
[Съб 22:00] 10050403 | Нант - Пари Сен Жермен
[Нед 21:45] 10050404 | Стад Брест - Марсилия
[Нед 16:00] 10050405 | Монако - Тулуза
[Съб 18:00] 10050406 | Лил - Льо Авър
[Нед 14:00] 10050407 | Страсбург - Лориен
[Нед 16:00] 10050408 | Монпелие - Мец

10060500 | Нидерландия
------------------------------------------------------------
[Нед 17:45] 10060501 | Фейенорд - Ваалвийк
[Нед 13:15] 10060502 | Твенте - Утрехт
[Нед 15:30] 10060503 | Аякс - НЕК Ниймеген
[Съб 19:45] 10060504 | Фортуна Ситард - АЗ Алкмаар
[Съб 22:00] 10060505 | Хееренвеен - Го Ахед Ийгълс
[Съб 19:45] 10060506 | Спарта Ротердам - Екселсиор Ротердам
[Нед 15:30] 10060507 | Витес - Волендам
[Съб 22:00] 10060508 | ПЕК Цволе - Алмере Сити

10070600 | Англия-II
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 10070601 | Лестър - Мидълзбро
[Съб 17:00] 10070602 | Престън - Блякбърн
[Съб 17:00] 10070603 | Стоук Сити - Ковънтри
[Съб 17:00] 10070604 | Бирмингам - Съндърланд
[Съб 17:00] 10070605 | Родъръм - Уотфорд
[Съб 17:00] 10070606 | Милуол - Шефилд Уензди
[Съб 17:00] 10070607 | Суонзи - Ипсуич
[Съб 17:00] 10070608 | Хъдърсфийлд - Хъл Сити
[Съб 17:00] 10070609 | Норич - Кардиф
[Съб 17:00] 10070610 | Бристол Сити - Куинс ПР

20040700 | Испания
------------------------------------------------------------
[Нед 15:00] 20040701 | Райо Валекано - Реал Мадрид
[Нед 19:30] 20040702 | Майорка - Реал Сосиедад
[Съб 19:30] 20040703 | Селта Виго - Барселона
[Съб 17:15] 20040704 | Осасуна - Кадис
[Нед 22:00] 20040705 | Бетис - Алавес
[Съб 22:00] 20040706 | Валенсия - Севиля
[Нед 17:15] 20040707 | Гранада - Алмерия

20100800 | Испания-II
------------------------------------------------------------
[Нед 22:00] 20100801 | Елче - Ейбар
[Съб 19:30] 20100802 | Спортинг Хихон - Валядолид
[Съб 22:00] 20100803 | Еспаньол - Мирандес
[Нед 15:00] 20100804 | Албасете - Расинг Сантандер
[Съб 17:15] 20100805 | Овиедо - Бургос
[Нед 17:15] 20100806 | Ферол - Леванте
[Съб 17:15] 20100807 | Андора - Виляреал Б
[Нед 17:15] 20100808 | Леганес - Алкоркон

20120900 | Турция
------------------------------------------------------------
[Нед 18:00] 20120901 | Анкарагюджю - Галатасарай
[Нед 12:30] 20120902 | Аланияспор - Адана Демирспор
[Съб 18:00] 20120903 | Ризеспор - Фенербахче
[Нед 15:00] 20120904 | Пендикспор - Трабзонспор
[Нед 15:00] 20120905 | Газиантеп ББ - Самсунспор

20131000 | Португалия
------------------------------------------------------------
[Нед 20:00] 20131001 | Бенфика - Визела
[Нед 17:30] 20131002 | Каса Пиа - Арука
[Съб 17:30] 20131003 | Шавеш - Боависта
[Съб 22:30] 20131004 | Порто - Ещрела
[Нед 22:30] 20131005 | Брага - Фарензе
[Съб 20:00] 20131006 | Портимонензе - Витория Гимараеш
[Нед 20:00] 20131007 | Ещорил - Жил Висенте

20161100 | Белгия
------------------------------------------------------------
[Нед 14:30] 20161101 | Серкъл Брюж - Клуб Брюж
[Съб 21:45] 20161102 | Антверп - Мехелен
[Нед 17:00] 20161103 | Кортрайк - Юнион Сент Жил
[Съб 17:00] 20161104 | РК Генк - Моленбеек
[Съб 19:15] 20161105 | Ауд Хеверлее Льовен - Спортинг Шарльороа
[Нед 20:15] 20161106 | Ойпен - АА Гент
[Нед 19:30] 20161107 | Андерлехт - Синт Тройден

20171200 | Швейцария
------------------------------------------------------------
[Нед 17:30] 20171201 | Сервет - Лугано
[Нед 17:30] 20171202 | Люцерн - Цюрих
[Съб 21:30] 20171203 | Грасхопърс - Базел
[Нед 15:15] 20171204 | Йънг Бойс - Лозана Уши
[Съб 19:00] 20171205 | Санкт Гален - Винтертур
[Съб 19:00] 20171206 | Лозана - Ивердон

20181300 | Гърция
------------------------------------------------------------
[Нед 20:30] 20181301 | ПАОК Солун - Олимпиакос Пирея
[Съб 19:30] 20181302 | Атромитос - Арис Солун
[Нед 19:00] 20181303 | АЕК Атина - Кифисиас
[Съб 20:30] 20181304 | Панатинайкос - Ламия
[Нед 15:30] 20181305 | Волос - ПАС Янина

20221400 | Австрия
------------------------------------------------------------
[Нед 18:00] 20221401 | Щурм Грац - Рапид Виена
[Съб 18:00] 20221402 | Блау Вайс Линц - РБ Залцбург
[Нед 15:30] 20221403 | Хартберг - ЛАСК Линц
[Нед 15:30] 20221404 | Аустрия Лустенау - Аустрия Клагенфурт
[Съб 18:00] 20221405 | Аустрия Виена - Алтах
[Съб 18:00] 20221406 | Волфсбергер - Тирол

20251500 | Англия-III
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 20251501 | Питърбъро - Блякпул
[Съб 17:00] 20251502 | Портсмут - Рединг
[Съб 17:00] 20251503 | Шрозбъри - Уигън
[Съб 17:00] 20251504 | Болтън - Чарлтън
[Съб 17:00] 20251505 | Флийтууд - Барнзли
[Съб 17:00] 20251506 | Линкълн Сити - Екзитър
[Съб 17:00] 20251507 | Уикъмб - Оксфорд Юнайтед
[Съб 17:00] 20251508 | Дарби Каунти - Стивънидж

20261600 | Англия-IV
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 20261601 | Суиндън - Милтън Кийнс Донс
[Съб 17:00] 20261602 | Солфърд Сити - Бароу
[Съб 17:00] 20261603 | Транмиър - Стокпорт
[Съб 17:00] 20261604 | Брадфорд - Сътън
[Съб 17:00] 20261605 | АФК Уимбълдън - Моркамб
[Съб 17:00] 20261606 | Колчестър - Акрингтън
[Съб 17:00] 20261607 | Уолсол - Мансфийлд
[Съб 17:00] 20261608 | Кроули - Форест Грийн

20271700 | Шотландия
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 20271701 | Абърдийн - Хибърниън
[Съб 17:00] 20271702 | Селтик - Килмарнък
[Нед 14:00] 20271703 | Сейнт Джонстън - Рейнджърс
[Съб 17:00] 20271704 | Хартс - Мъдъруел
[Съб 17:00] 20271705 | Ливингстън - Сейнт Мирън
[Съб 17:00] 20271706 | Дънди ФК - Рос Каунти

20291800 | Франция-II
------------------------------------------------------------
[Съб 20:00] 20291801 | Гинган - Каен
[Съб 20:00] 20291802 | Лавал - АК Аячо
[Съб 20:00] 20291803 | Анеси - Оксер
[Съб 20:00] 20291804 | Бастиа - Родез
[Съб 20:00] 20291805 | По - Кьовийи Руан
[Съб 20:00] 20291806 | Конкарно - Париж ФК
[Съб 16:00] 20291807 | Анже - Сент Етиен
[Съб 20:00] 20291808 | Троа - Гренобъл

30081900 | Италия-II
------------------------------------------------------------
[Нед 17:15] 30081901 | Венеция - Модена
[Съб 17:15] 30081902 | Сампдория - Бреша
[Съб 17:15] 30081903 | Палермо - Комо
[Съб 17:15] 30081904 | Катандзаро - Зюдтирол Болцано

30112000 | Германия-II
------------------------------------------------------------
[Съб 21:30] 30112001 | Карлсруе - Фортуна Дюселдорф
[Нед 14:30] 30112002 | Санкт Паули - Айнтрахт Брауншвайг
[Нед 14:30] 30112003 | Нюрнберг - Кайзерслаутерн
[Нед 14:30] 30112004 | Елверсберг - Оснабрюк

30142100 | България
------------------------------------------------------------
[Нед 15:15] 30142101 | Арда Кърджали - Локомотив Пловдив
[Нед 17:45] 30142102 | ЦСКА-София - Ботев Враца
[Съб 17:00] 30142103 | Пирин Благоевград - Левски София
[Нед 12:45] 30142104 | Етър - ЦСКА 1948

30152200 | Мексико
------------------------------------------------------------
[Нед 03:10] 30152201 | Пачука - Клуб Америка
[Нед 05:00] 30152202 | Крус Асул - УАНЛ Тигрес
[Нед 01:00] 30152203 | Хуарес - Пуебла
[Нед 01:00] 30152204 | Атлетико Сан Луис - Тихуана

30242300 | Дания
------------------------------------------------------------
[Нед 17:00] 30242301 | Силкеборг - ФК Копенхаген
[Нед 15:00] 30242302 | Нордселанд - Лингби
[Нед 19:00] 30242303 | Брьондби - Мидтиланд
[Нед 15:00] 30242304 | Хвидовре - Рандерс

30312400 | Полша
------------------------------------------------------------
[Съб 21:00] 30312401 | Раков - Пяст Гливице
[Нед 13:30] 30312402 | Заглембе Люблин - Краковия
[Съб 18:30] 30312403 | Ягелония - Лех Познан
[Нед 16:00] 30312404 | Легия Варшава - Пушча
[Съб 16:00] 30312405 | Рух Хожув - Варта Познан
[Нед 18:30] 30312406 | ЛКС Лодз - Видзев Лодз

40000000 | Поток ДУЗПИ
------------------------------------------------------------
[Съб 19:00] 40320001 | Бохемианс 1905 - Виктория Пилзен (Чехия)
[Съб 16:00] 40320002 | Сигма Оломоуц - Храдец Кралове (Чехия)
[Съб 16:00] 40320003 | Млада Болеслав - Баник Острава (Чехия)
[Съб 22:00] 40340004 | Феникс - Данубио (Уругвай)
[Съб 17:00] 40350005 | Хартлипул - Боръм Ууд (Англия-V)
[Съб 17:00] 40350006 | Бромли - Честърфийлд (Англия-V)
[Съб 17:00] 40350007 | Халифакс - Уокинг (Англия-V)
[Съб 21:30] 40360008 | У Крайова 1948 - ЧФР Клуж (Румъния)
[Съб 23:00] 40380009 | Унион Еспаньола - Коло Коло (Чили)
[Съб 16:00] 40390010 | Риека - Локомотива Загреб (Хърватия)
[Съб 18:10] 40390011 | Рудеш - Хайдук Сплит (Хърватия)
[Съб 16:30] 40430012 | Мезоковезд - Кишварда (Унгария)

50000000 | Поток ПСУ
------------------------------------------------------------
[Нед 19:00] 50320001 | Спарта Прага - Слован Либерец (Чехия)
[Нед 16:00] 50320002 | Карвина - Славия Прага (Чехия)
[Нед 16:00] 50320003 | Злин - Словачко (Чехия)
[Нед 22:00] 50340004 | Расинг Монтевидео - Ливърпул Монтевидео (Уругвай)
[Нед 15:00] 50340005 | Серо - Уондърърс (Уругвай)
[Нед 17:15] 50360006 | Ботошан - Университатя Крайова (Румъния)
[Нед 20:00] 50360007 | Динамо Букурещ - Отелул (Румъния)
[Нед 17:45] 50370008 | ФК Айндховен - Грьонинген (Нидерландия-II)
[Нед 01:00] 50380009 | Универсидад Чили - Кобресал (Чили) <ОТПАДА>
[Нед 18:10] 50390010 | Динамо Загреб - Вараждин (Хърватия)
[Нед 16:00] 50390011 | Осиек - Горица (Хърватия)
[Нед 16:00] 50430012 | Видеотон - Дебрецен (Унгария)
[Нед 18:30] 50430013 | Пушкаш Академия - МТК Будапеща (Унгария)
[Нед 18:30] 50440014 | Спартак Търнава - Дунайска Стреда (Словакия)
[Нед 16:00] 50440015 | Слован Братислава - Злате Моравце (Словакия)
[Нед 16:00] 50450016 | Мура - Марибор (Словения)
[Нед 14:00] 50450017 | Браво - Целье (Словения)
[Нед 21:00] 50480018 | Унион Комерсио - Алианса Лима (Перу)
[Нед 14:30] 50500019 | Валдхоф Манхайм - Саарбрюкен (Германия-III)
[Нед 17:30] 50500020 | Ерцгебирге Ауе - Динамо Дрезден (Германия-III)
[Нед 20:30] 50500021 | 1860 Мюнхен - Хале (Германия-III)
[Нед 18:00] 50540022 | Умранийеспор - Ейупспор (Турция-II)
[Нед 12:30] 50540023 | Бодрумспор - Алтай (Турция-II)
[Нед 15:00] 50540024 | Сакарияспор - Чорум (Турция-II)
<>


СЛУЖЕБЕН ИЗБОР<>
ПОТОЦИ: Вариант 3
МАЧОВЕ: Вариант 1
<>


ОСНОВНИ ПРАВИЛА<>
УСЛОВИЯ за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

-> Минимум четири сини потока в избора.
-> Максимум един червен поток в избора.
-> Отделен син поток може да се пуска в избора не повече от два пъти.
-> Отделен зелен или червен поток може да се пуска в избора не повече от веднъж.

СРОКОВЕ

- Краен срок за избор на потоци: сряда, 09:00 (краен срок за пускане на служебен избор на потоци: сряда, 11:00)
- Краен срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00 (краен срок за пускане на служебен избор на мачове: четвъртък, 23:00)
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 11:00
- Окончателен срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 13:00
- Мек срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 16:00
- Окончателен срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 21:00
- Краен срок за пускане на пряк свободни удари: събота, 24:00
- Краен срок за пускане на вратарски прогнози за пряк свободните удари: началният час на съответния мач за пряк свободен удар
<>


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ<>
» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ
» ОБЯСНИТЕЛНА ТЕМА ЗА РАБОТА С ФАЙЛА

» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Автоматизираният файл се актуализира по подобие на новия файл за разпределение по постове и не е нужно да бъде свалян всяка седмица наново.
- Номинираните потоци и мачове за кръга са нанесени в страница DRAFT.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница LEAGUES.
- За мачове на неутрален терен има специално разпределение на потоците в отделна колонка. Според това, кой капитан не е пуснал такива, противниковият капитан избира потоци или от 1 до 4 или от 5 до 8.
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница MATCHES. Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки B5:B12.
<>


Последна промяна SUBXERO на 16.02.2024 18:59, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг