Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 01:14



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [S23W20 - 19.02.2024-25.02.2024] ПМЛ Лига (X кръг) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10441
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [S23W20 - 19.02.2024-25.02.2024] ПМЛ Лига (X кръг) <>   |   19.02.2024 18:12



-S23W20- ПМЛ Лига, X кръг (19.02.2024-25.02.2024)<>
ПМЛ Лига (X кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[23201001]EXTREME ZOMBIES - CRAZY BAND[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[23201002]VALIANT KNIGHTS - LES MOUSQUETAIRES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[23201003]THE GRIZZLIES - СИНЯТА ЛАВИНА[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[23201004]DUNE WARRIORS - КРИВА НИВА[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[23201005]UNDERGROUND - THUG SLUGS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[23201006]THE MUMMIES - DEMBA BOYZ[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[23201007]AIR FORCE - THE THRACIAN ORPHICS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

<>


НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ
<>
10020100 | Германия
10050200 | Франция
10060300 | Нидерландия
10070400 | Англия-II
10100500 | Испания-II
-
20010700 | Англия
20030800 | Италия
20040900 | Испания
20121000 | Турция
20131100 | Португалия
20151200 | Мексико
20161300 | Белгия
20171400 | Швейцария
20181500 | Гърция
20191600 | Аржентина
20221700 | Австрия
20251800 | Англия-III
30081900 | Италия-II
30112000 | Германия-II
30242100 | Дания
30262200 | Англия-IV
30272300 | Шотландия
30282400 | САЩ

> Информация за потоците <
<>


НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ
<>
10020100 | Германия
------------------------------------------------------------
[Съб 19:30] 10020101 | Байерн Мюнхен - РБ Лайпциг
[Нед 18:30] 10020102 | Борусия Дортмунд - Хофенхайм
[Нед 16:30] 10020103 | Айнтрахт Франкфурт - Волфсбург
[Нед 20:30] 10020104 | Аугсбург - Фрайбург
[Съб 16:30] 10020105 | Унион Берлин - Хайденхайм
[Съб 16:30] 10020106 | Борусия М'Гладбах - Бохум
[Съб 16:30] 10020107 | Щутгарт - Кьолн
[Съб 16:30] 10020108 | Вердер Бремен - Дармщат

10050200 | Франция
------------------------------------------------------------
[Нед 18:05] 10050201 | Пари Сен Жермен - Рен
[Нед 14:00] 10050202 | Ланс - Монако
[Нед 21:45] 10050203 | Марсилия - Монпелие
[Нед 16:00] 10050204 | Ница - Клермон
[Нед 16:00] 10050205 | Тулуза - Лил
[Съб 18:00] 10050206 | Лориен - Нант
[Нед 16:00] 10050207 | Льо Авър - Реймс
[Съб 22:00] 10050208 | Страсбург - Стад Брест

10060300 | Нидерландия
------------------------------------------------------------
[Нед 17:45] 10060301 | АЗ Алкмаар - Аякс
[Нед 15:30] 10060302 | Твенте - Го Ахед Ийгълс
[Съб 22:00] 10060303 | НЕК Ниймеген - Спарта Ротердам
[Нед 15:30] 10060304 | Алмере Сити - Фейенорд
[Съб 21:00] 10060305 | ПЕК Цволе - ПСВ Айндховен
[Нед 21:00] 10060306 | Волендам - Хееренвеен
[Съб 19:45] 10060307 | Ваалвийк - Фортуна Ситард
[Нед 13:15] 10060308 | Екселсиор Ротердам - Витес

10070400 | Англия-II
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 10070401 | Саутхямптън - Милуол
[Съб 17:00] 10070402 | Съндърланд - Суонзи
[Съб 17:00] 10070403 | Блякбърн - Норич
[Съб 17:00] 10070404 | Мидълзбро - Плимут
[Съб 17:00] 10070405 | Уотфорд - Хъдърсфийлд
[Съб 17:00] 10070406 | Кардиф - Стоук Сити
[Съб 17:00] 10070407 | Шефилд Уензди - Бристол Сити
[Съб 17:00] 10070408 | Куинс ПР - Родъръм
[Съб 17:00] 10070409 | Ипсуич - Бирмингам

10100500 | Испания-II
------------------------------------------------------------
[Съб 19:30] 10100501 | Ейбар - Еспаньол
[Съб 01:00] 10100502 | Леванте - Андора <ОТПАДА>
[Нед 19:30] 10100503 | Картахена - Елче
[Съб 17:15] 10100504 | Расинг Сантандер - Леганес
[Нед 22:00] 10100505 | Аморебиета - Албасете
[Нед 17:15] 10100506 | Бургос - Спортинг Хихон
[Нед 17:15] 10100507 | Алкоркон - Тенерифе
[Съб 19:30] 10100508 | Виляреал Б - Сарагоса
[Нед 15:00] 10100509 | Елденсе - Ферол

------------------------------------------------------------

20010700 | Англия
------------------------------------------------------------
[Съб 22:00] 20010701 | Арсенал - Нюкасъл
[Съб 17:00] 20010702 | Манчестър Юнайтед - Фулъм
[Съб 19:30] 20010703 | Борнемут - Манчестър Сити
[Съб 17:00] 20010704 | Брайтън - Евертън
[Съб 17:00] 20010705 | Астън Вила - Нотингам Форест
[Съб 17:00] 20010706 | Кристъл Палас - Бърнли
[Нед 15:30] 20010707 | Уулвърхямптън - Шефилд Юнайтед

20030800 | Италия
------------------------------------------------------------
[Нед 21:45] 20030801 | Милан - Аталанта
[Нед 19:00] 20030802 | Лече - Интер
[Нед 16:00] 20030803 | Каляри - Наполи
[Нед 13:30] 20030804 | Ювентус - Фрозиноне
[Съб 19:00] 20030805 | Салернитана - Монца
[Съб 16:00] 20030806 | Сасуоло - Емполи
[Съб 21:45] 20030807 | Дженоа - Удинезе

20040900 | Испания
------------------------------------------------------------
[Нед 22:00] 20040901 | Реал Мадрид - Севиля
[Нед 17:15] 20040902 | Бетис - Атлетик Билбао
[Съб 17:15] 20040903 | Барселона - Хетафе
[Съб 22:00] 20040904 | Алмерия - Атлетико Мадрид
[Нед 19:30] 20040905 | Лас Палмас - Осасуна
[Нед 15:00] 20040906 | Кадис - Селта Виго
[Съб 19:30] 20040907 | Алавес - Майорка

20121000 | Турция
------------------------------------------------------------
[Нед 15:00] 20121001 | Трабзонспор - Адана Демирспор
[Съб 18:00] 20121002 | Фенербахче - Касъмпаша
[Нед 18:00] 20121003 | Истанбулспор - Бешикташ
[Нед 15:00] 20121004 | Карагюмрюк - Аланияспор
[Съб 18:00] 20121005 | Коняспор - Хатайспор
[Нед 12:30] 20121006 | Сивасспор - Пендикспор

20131100 | Португалия
------------------------------------------------------------
[Нед 20:00] 20131101 | Жил Висенте - Порто
[Нед 20:00] 20131102 | Бенфика - Портимонензе
[Нед 22:30] 20131103 | Рио Аве - Спортинг Лисабон
[Съб 22:30] 20131104 | Витория Гимараеш - Каса Пиа
[Съб 20:00] 20131105 | Ещрела - Шавеш
[Нед 17:30] 20131106 | Визела - Ещорил
[Съб 17:30] 20131107 | Фарензе - Морейрензе

20151200 | Мексико
------------------------------------------------------------
[Нед 05:10] 20151201 | Клуб Америка - Крус Асул
[Нед 03:00] 20151202 | УАНЛ Тигрес - Атлас
[Нед 01:00] 20151203 | Леон - Атлетико Сан Луис
[Нед 20:00] 20151204 | Толука - Тихуана
[Нед 03:05] 20151205 | Чивас Гуадалахара - УНАМ Пумас

20161300 | Белгия
------------------------------------------------------------
[Нед 17:00] 20161301 | АА Гент - Антверп
[Нед 19:30] 20161302 | Юнион Сент Жил - Стандард Лиеж
[Нед 14:30] 20161303 | Клуб Брюж - Андерлехт
[Съб 19:15] 20161304 | Синт Тройден - Вестерло
[Нед 20:15] 20161305 | Ойпен - Серкъл Брюж
[Съб 17:00] 20161306 | Моленбеек - Ауд Хеверлее Льовен
[Съб 21:45] 20161307 | Мехелен - Кортрайк

20171400 | Швейцария
------------------------------------------------------------
[Нед 17:30] 20171401 | Йънг Бойс - Сервет
[Нед 15:15] 20171402 | Лугано - Цюрих
[Съб 21:30] 20171403 | Грасхопърс - Люцерн
[Съб 19:00] 20171404 | Ивердон - Базел
[Съб 19:00] 20171405 | Санкт Гален - Лозана Уши
[Нед 17:30] 20171406 | Лозана - Винтертур

20181500 | Гърция
------------------------------------------------------------
[Нед 19:30] 20181501 | Арис Солун - Волос
[Съб 19:00] 20181502 | Ламия - АЕК Атина
[Нед 18:00] 20181503 | Олимпиакос Пирея - Астерас Триполис
[Нед 20:00] 20181504 | Панатинайкос - Кифисиас
[Нед 17:00] 20181505 | Панетоликос - ПАОК Солун
[Нед 16:30] 20181506 | ПАС Янина - ОФИ Ираклион
[Съб 19:30] 20181507 | Пансерайкос - Атромитос

20191600 | Аржентина
------------------------------------------------------------
[Нед 22:00] 20191601 | Ривър Плейт - Бока Хуниорс
[Нед 00:30] 20191602 | Белграно - Тайерес Кордоба
[Нед 00:30] 20191603 | Атлетико Уракан - Сан Лоренсо
[Нед 03:00] 20191604 | Сармиенто - Баракас Сентрал
[Съб 22:00] 20191605 | Индепендиенте - Расинг Клуб
[Нед 03:00] 20191606 | Унион Санта Фе - Индепендиенте Рива

20221700 | Австрия
------------------------------------------------------------
[Съб 18:00] 20221701 | РБ Залцбург - Аустрия Лустенау
[Нед 18:00] 20221702 | Рапид Виена - Аустрия Виена
[Съб 18:00] 20221703 | ЛАСК Линц - Волфсбергер
[Нед 15:30] 20221704 | Тирол - Щурм Грац
[Нед 15:30] 20221705 | Аустрия Клагенфурт - Блау Вайс Линц
[Съб 18:00] 20221706 | Алтах - Хартберг

20251800 | Англия-III
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 20251801 | Блякпул - Болтън
[Съб 17:00] 20251802 | Барнзли - Дарби Каунти
[Съб 17:00] 20251803 | Рединг - Шрозбъри
[Съб 17:00] 20251804 | Чарлтън - Портсмут
[Съб 17:00] 20251805 | Екзитър - Флийтууд
[Съб 17:00] 20251806 | Порт Вейл - Линкълн Сити
[Съб 17:00] 20251807 | Стивънидж - Уикъмб
[Съб 17:00] 20251808 | Бъртън - Нортхямптън

30081900 | Италия-II
------------------------------------------------------------
[Нед 17:15] 30081901 | Модена - Специя
[Съб 17:15] 30081902 | Комо - Парма
[Съб 17:15] 30081903 | Пиза - Венеция
[Съб 17:15] 30081904 | Тернана - Леко

30112000 | Германия-II
------------------------------------------------------------
[Съб 21:30] 30112001 | Магдебург - Шалке 04
[Нед 14:30] 30112002 | Фортуна Дюселдорф - Ханза Росток
[Нед 14:30] 30112003 | Хамбургер ШФ - Елверсберг
[Нед 14:30] 30112004 | Гройтер Фюрт - Нюрнберг

30242100 | Дания
------------------------------------------------------------
[Нед 19:00] 30242101 | Орхус ГФ - Мидтиланд
[Нед 17:00] 30242102 | Одензе - Брьондби
[Нед 15:00] 30242103 | Хвидовре - Виборг
[Нед 15:00] 30242104 | Вейле - Силкеборг

30262200 | Англия-IV
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 30262201 | Моркамб - Гримзби
[Съб 17:00] 30262202 | Стокпорт - Суиндън
[Съб 17:00] 30262203 | Бароу - Брадфорд
[Съб 17:00] 30262204 | Мансфийлд - Солфърд Сити
[Съб 17:00] 30262205 | Милтън Кийнс Донс - Нюпорт
[Съб 17:00] 30262206 | Форест Грийн - Транмиър

30272300 | Шотландия
------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 30272301 | Рейнджърс - Хартс
[Нед 14:00] 30272302 | Мъдъруел - Селтик
[Съб 17:00] 30272303 | Килмарнък - Абърдийн
[Съб 17:00] 30272304 | Сейнт Мирън - Сейнт Джонстън
[Съб 17:00] 30272305 | Хибърниън - Дънди ФК
[Съб 17:00] 30272306 | Рос Каунти - Ливингстън

30282400 | САЩ
------------------------------------------------------------
[Съб 21:00] 30282401 | Кълъмбъс Крю - Атланта Юнайтед
[Нед 03:30] 30282402 | Ст. Луис Сити - Реал Солт Лейк
[Съб 23:45] 30282403 | Лос Анджелис ФК - Сиатъл Саундърс
[Нед 02:30] 30282404 | Орландо Сити - КФ Монреал
[Нед 03:30] 30282405 | Хюстън Динамо - Спортинг Канзас
[Нед 02:30] 30282406 | Филаделфия Юнион - Чикаго Файър

40000000 | Поток ДУЗПИ
------------------------------------------------------------
[Съб 17:45] 40140001 | Левски София - Арда Кърджали (България)
[Съб 20:00] 40290002 | Оксер - Бастиа (Франция-II)
[Съб 20:00] 40290003 | Бордо - Гинган (Франция-II)
[Съб 20:00] 40290004 | АК Аячо - Амиен (Франция-II)
[Съб 21:00] 40310005 | Стал Мелец - Раков (Полша)
[Съб 18:30] 40310006 | Лех Познан - Шльонск Вроцлав (Полша)
[Съб 16:00] 40310007 | Ягелония - Рух Хожув (Полша)
[Съб 16:00] 40320008 | Баник Острава - Бохемианс 1905 (Чехия)
[Съб 16:00] 40320009 | Храдец Кралове - Млада Болеслав (Чехия)
[Съб 19:00] 40320010 | Виктория Пилзен - Злин (Чехия)
[Съб 22:00] 40340011 | Бостън Ривър - Данубио (Уругвай)
[Съб 17:00] 40350012 | Честърфийлд - Рочдейл (Англия-V)

50000000 | Поток ПСУ
------------------------------------------------------------
[Нед 16:45] 50140001 | ЦСКА 1948 - Славия София (България)
[Нед 14:30] 50140002 | Локомотив София - Левски Крумовград (България)
[Нед 18:30] 50310003 | Корона Келце - Легия Варшава (Полша)
[Нед 16:00] 50310004 | Видзев Лодз - Гурник Забже (Полша)
[Нед 13:30] 50310005 | Пушча - Заглембе Люблин (Полша)
[Нед 19:00] 50320006 | Словачко - Спарта Прага (Чехия)
[Нед 16:00] 50320007 | Славия Прага - Пардубице (Чехия)
[Нед 16:00] 50320008 | Ческе Будейовице - Сигма Оломоуц (Чехия)
[Нед 22:00] 50340009 | Ливърпул Монтевидео - Насионал Монтевидео (Уругвай)
[Нед 15:00] 50340010 | Серо Ларго - Феникс (Уругвай)
[Нед 20:00] 50360011 | Стяуа Букурещ - Ботошан (Румъния)
[Нед 14:00] 50360012 | Сепси - Университатя Клуж (Румъния)
[Нед 17:00] 50380013 | Уачипато - Унион Ла Калера (Чили)
[Нед 23:00] 50380014 | О'Хигинс - Коло Коло (Чили)
[Нед 17:00] 50380015 | Депортeс Икике - Евертън де Виня (Чили)
[Нед 16:00] 50390016 | Динамо Загреб - Риека (Хърватия)
[Нед 18:30] 50390017 | Горица - Славен Копривница (Хърватия)
[Нед 18:30] 50430018 | Уйпещ - Ференцварош (Унгария)
[Нед 16:00] 50430019 | Кишварда - Пакш (Унгария)
[Нед 18:30] 50440020 | Подбрезова - Дунайска Стреда (Словакия)
[Нед 16:00] 50440021 | Тренчин - Слован Братислава (Словакия)
[Нед 20:00] 50460022 | ФК Ашдод - Макаби Хайфа (Израел)
[Нед 17:30] 50500023 | Саарбрюкен - Арминия Билефелд (Германия-III)
[Нед 20:30] 50500024 | Фрайбург II - Валдхоф Манхайм (Германия-III)
<>


СЛУЖЕБЕН ИЗБОР<>
ПОТОЦИ: Вариант 4
МАЧОВЕ: Вариант 2
<>


ОСНОВНИ ПРАВИЛА<>
УСЛОВИЯ за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

-> Минимум четири сини потока в избора.
-> Максимум един червен поток в избора.
-> Отделен син поток може да се пуска в избора не повече от два пъти.
-> Отделен зелен или червен поток може да се пуска в избора не повече от веднъж.

СРОКОВЕ

- Краен срок за избор на потоци: сряда, 09:00 (краен срок за пускане на служебен избор на потоци: сряда, 11:00)
- Краен срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00 (краен срок за пускане на служебен избор на мачове: четвъртък, 23:00)
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 11:00
- Окончателен срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 13:00
- Мек срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 16:00
- Окончателен срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 21:00
- Краен срок за пускане на пряк свободни удари: събота, 24:00
- Краен срок за пускане на вратарски прогнози за пряк свободните удари: началният час на съответния мач за пряк свободен удар
<>


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ<>
» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ
» ОБЯСНИТЕЛНА ТЕМА ЗА РАБОТА С ФАЙЛА

» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Автоматизираният файл се актуализира по подобие на новия файл за разпределение по постове и не е нужно да бъде свалян всяка седмица наново.
- Номинираните потоци и мачове за кръга са нанесени в страница DRAFT.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница LEAGUES.
- За мачове на неутрален терен има специално разпределение на потоците в отделна колонка. Според това, кой капитан не е пуснал такива, противниковият капитан избира потоци или от 1 до 4 или от 5 до 8.
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница MATCHES. Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки B5:B12.
<>


Последна промяна SUBXERO на 23.02.2024 18:21, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг