Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 01:31



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [ПМЛ LiveScore ~ S23W18] ПМЛ Лига, VIII кръг (FT) <> 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10441
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  <> [ПМЛ LiveScore ~ S23W18] ПМЛ Лига, VIII кръг (FT) <>   |   09.02.2024 18:23


КРАТЪК ПРЕГЛЕД   >>>>
EXTREME ZOMBIES 0:1 СИНЯТА ЛАВИНА
FT

VALIANT KNIGHTS 0:1 КРИВА НИВА
FT

THE GRIZZLIES 2:1 THUG SLUGS
FT

DUNE WARRIORS 1:1 UNDERGROUND
FT

REAL GREEN 1:3 THE THRACIAN ORPHICS
FT

THE MUMMIES 3:1 CRAZY BAND
FT

AIR FORCE 1:2 LES MOUSQUETAIRES
FT

ХРОНОЛОГИЯ НА КРЪГА   >>>>

◼ ◼||EXZ|||VKN|||GRZ|||DWR|||RGR|||MUM|||AFR|
ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ||SLV|||KRN|||TSL|||UGR|||THO|||CRB|||LMQ|
Съб 16:30 10020203 | Аугсбург - РБ Лайпциг Германия 2:2 || ||| H ||| A ||| ||| ||| ||| |
Съб 16:30 10020207 | Борусия М'Гладбах - Дармщат Германия 0:0 || ||| A ||| H ||| ||| ||| ||| |
Съб 17:00 10010102 | Тотнъм - Брайтън Англия 2:1 (1:1)|| ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Съб 17:00 10010105 | Уулвърхямптън - Брентфорд Англия 0:2 || A ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
Съб 17:00 10010106 | Ливърпул - Бърнли Англия 3:1 || H ||| ||| ||| H ||| ||| H ||| |
Съб 17:00 10010107 | Фулъм - Борнемут Англия 3:1 || A ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Съб 17:00 10010108 | Лутън - Шефилд Юнайтед Англия 1:3 || H ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
Съб 17:00 10070601 | Уотфорд - Лестър Англия-ІІ 1:2 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Съб 17:00 10070603 | Мидълзбро - Бристол Сити Англия-ІІ 1:2 (0:2)|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Съб 17:00 10070604 | Лийдс - Родъръм Англия-ІІ 3:0 || H ||| ||| ||| H ||| ||| H ||| H |
Съб 17:00 10070605 | Саутхямптън - Хъдърсфийлд Англия-ІІ 5:3 (4:3)|| H ||| ||| ||| H ||| H ||| H ||| H |
Съб 17:00 10070606 | Блякбърн - Стоук Сити Англия-ІІ 3:1 || A ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Съб 17:00 10070607 | Хъл Сити - Суонзи Англия-ІІ 0:1 || ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
Съб 17:00 10070608 | Съндърланд - Плимут Англия-ІІ 3:1 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
Съб 17:00 10070609 | Кардиф - Престън Англия-ІІ 0:2 || A ||| ||| ||| ||| ||| A ||| A |
Съб 17:00 10070610 | Куинс ПР - Норич Англия-ІІ 2:2 || ||| ||| ||| ||| A ||| A ||| |
Съб 17:00 20161204 | Стандард Лиеж - Ауд Хеверлее Льовен Белгия 1:0 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
Съб 17:00 20251702 | Уикъмб - Питърбъро Англия-ІІІ 5:2 (4:2)|| A ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Съб 17:00 20251704 | Дарби Каунти - Шрозбъри Англия-ІІІ 1:1 || H ||| ||| ||| H ||| H ||| ||| |
Съб 17:00 20251707 | Барнзли - Лейтън Ориент Англия-ІІІ 2:1 (1:1)|| ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Съб 17:00 20261801 | Милтън Кийнс Донс - Акрингтън Англия-ІV 2:1 (1:1)|| H ||| ||| ||| ||| H ||| ||| |
Съб 17:00 20261804 | Гримзби - Стокпорт Англия-ІV 1:3 || ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
Съб 17:00 20261805 | Суиндън - Солфърд Сити Англия-ІV 1:1 (1:0)|| A ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Съб 17:00 20261807 | АФК Уимбълдън - Бароу Англия-ІV 2:0 || ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Съб 17:00 30352403 | Честърфийлд - Ебсфлийт Англия-V 2:2 || H ||| ||| ||| H ||| H ||| ||| |
Съб 17:00 30352405 | Саутенд - Йорк Сити Англия-V 0:1 || ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Съб 17:00 30352406 | Доркинг - Халифакс Англия-V 1:3 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Съб 17:15 20100803 | Аморебиета - Елче Испания-ІІ 1:0 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
Съб 17:15 30081901 | Пиза - Сампдория Италия-ІІ 2:0 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
Съб 17:15 30081904 | Катандзаро - Асколи Италия-ІІ 3:2 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
Съб 18:00 10050403 | Ланс - Страсбург Франция 3:1 || ||| H ||| ||| ||| ||| H ||| |
Съб 19:00 10030302 | Рома - Интер Италия 2:4 (2:3)|| ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 19:15 20161201 | Юнион Сент Жил - Вестерло Белгия 2:2 (2:1)|| ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
Съб 19:30 10020201 | Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен Германия 3:0 (2:0)|| ||| A ||| A ||| ||| ||| ||| |
Съб 19:30 20100804 | Спортинг Хихон - Овиедо Испания-ІІ 1:0 || ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
Съб 19:30 30352401 | Уокинг - Хартлипул Англия-V 1:1 (0:1)|| A ||| ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 19:45 10060504 | Екселсиор Ротердам - Твенте Нидерландия 0:3 || ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Съб 21:00 10060506 | Алмере Сити - АЗ Алкмаар Нидерландия 0:0 || ||| H ||| ||| ||| ||| A ||| |
Съб 21:30 20171301 | Лугано - Йънг Бойс Швейцария 3:3 || ||| H ||| H ||| ||| ||| ||| |
Съб 21:30 30112003 | Кайзерслаутерн - Падерборн Германия-ІІ 1:2 || ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
Съб 21:45 20161206 | Клуб Брюж - Ойпен Белгия 4:0 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
Съб 22:00 20100801 | Расинг Сантандер - Еспаньол Испания-ІІ 2:0 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| A |
◼ ◼||EXZ|||VKN|||GRZ|||DWR|||RGR|||MUM|||AFR|
ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ||SLV|||KRN|||TSL|||UGR|||THO|||CRB|||LMQ|
Нед 02:30 20191505 | Сентрал Кордоба - Сармиенто Аржентина 3:0 || A ||| ||| A ||| ||| ||| ||| |
Нед 13:15 10060508 | Го Ахед Ийгълс - ПЕК Цволе Нидерландия 1:1 (0:1)|| ||| ||| A ||| ||| ||| ||| A |
Нед 13:15 50370005 | АДО Ден Хааг - Ден Бош Нидерландия-ІІ 3:0 || ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
Нед 13:30 10030307 | Фиорентина - Фрозиноне Италия 5:1 || ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 14:00 10050405 | Льо Авър - Рен Франция 0:1 || ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
Нед 14:30 30112001 | Холщайн Кил - Шалке 04 Германия-ІІ 1:0 || ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
Нед 14:30 30112002 | Гройтер Фюрт - Херта Берлин Германия-ІІ 1:2 || ||| ||| ||| ||| ||| H ||| |
Нед 14:30 30112004 | Оснабрюк - Ханза Росток Германия-ІІ 0:0 || ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
Нед 15:15 20171304 | Винтертур - Люцерн Швейцария 2:1 || ||| ||| ||| ||| A ||| ||| |
Нед 15:30 10060502 | Хееренвеен - Аякс Нидерландия 3:2 || ||| A ||| ||| ||| ||| A ||| |
Нед 15:30 10060505 | Утрехт - Фортуна Ситард Нидерландия 4:0 || ||| H ||| A ||| ||| ||| ||| A |
Нед 15:30 50370004 | Грьонинген - ФК Ос Нидерландия-ІІ 3:0 || ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 16:00 10010103 | Уест Хям - Арсенал Англия 0:6 || ||| ||| ||| H ||| ||| ||| |
Нед 16:00 10030308 | Монца - Верона Италия 0:0 || ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 16:00 10050407 | Клермон - Стад Брест Франция 1:1 || ||| ||| ||| ||| ||| ||| H |
Нед 16:30 10020206 | Щутгарт - Майнц Германия 3:1 || ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
Нед 17:00 20161203 | Мехелен - РК Генк Белгия 1:1 || ||| ||| ||| ||| ||| A ||| |
Нед 17:30 20171302 | Базел - Санкт Гален Швейцария 1:0 || ||| A ||| A ||| ||| H ||| ||| |
Нед 17:45 10060503 | Волендам - ПСВ Айндховен Нидерландия 1:5 || ||| ||| H ||| ||| ||| H ||| H |
Нед 18:05 10050404 | Монпелие - Лион Франция 1:2 || ||| A ||| ||| ||| ||| ||| A |
Нед 18:30 10010101 | Астън Вила - Манчестър Юнайтед Англия 1:2 || ||| ||| ||| A ||| A ||| A ||| |
Нед 18:30 10020205 | Хофенхайм - Кьолн Германия 1:1 (0:1)|| ||| H ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 19:30 20100802 | Ейбар - Сарагоса Испания-ІІ 1:0 || ||| ||| H ||| H ||| ||| ||| |
Нед 21:00 10060501 | Фейенорд - Спарта Ротердам Нидерландия 2:0 || ||| ||| H ||| ||| ||| H ||| H |
Нед 21:45 10030301 | Милан - Наполи Италия 1:0 || ||| A ||| ||| ||| ||| ||| |
Нед 22:00 20100808 | Бургос - Ферол Испания-ІІ 2:0 || ||| ||| ||| A ||| ||| ||| |
Нед 22:00 20191503 | Депортиво Риестра - Ривър Плейт Аржентина 0:3 || H ||| ||| H ||| ||| ||| ||| |
.

ПМЛ ЛИГА
Изображение EXTREME ZOMBIES 0:1 СИНЯТА ЛАВИНА Изображение
(0:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10010106 | Ливърпул - Бърнли [3:1] | 2:0 | 3:0 | 3:1 | ● [Съб 17:00] 10010105 | Уулвърхямптън - Брентфорд [0:2] | 2:1 | 1:0 | |
[Съб 17:00] 10010108 | Лутън - Шефилд Юнайтед [1:3] | 2:1 | 1:0 | | ● [Съб 17:00] 10010107 | Фулъм - Борнемут [3:1] | 2:1 | 1:0 | 1:1 |
[Съб 17:00] 10070604 | Лийдс - Родъръм [3:0] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Съб 17:00] 10070606 | Блякбърн - Стоук Сити [3:1] | 2:1 | 1:1 | 1:0 |
[Съб 17:00] 10070605 | Саутхямптън - Хъдърсфийлд [5:3] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 17:00] 10070609 | Кардиф - Престън [0:2] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 17:00] 20251704 | Дарби Каунти - Шрозбъри [1:1] | 2:0 | 1:0 | 2:1 | ● [Съб 17:00] 20251702 | Уикъмб - Питърбъро [5:2] | 2:1 | 1:1 | 0:1 |
[Съб 17:00] 20261801 | Милтън Кийнс Донс - Акрингтън [2:1] | 2:1 | 1:1 | | ● [Съб 17:00] 20261805 | Суиндън - Солфърд Сити [1:1] | 1:2 | 1:1 | |
[Съб 17:00] 30352403 | Честърфийлд - Ебсфлийт [2:2] | 2:0 | 3:0 | 1:0 | ● [Съб 19:30] 30352401 | Уокинг - Хартлипул [1:1] | 1:2 | 0:1 | 1:1 |
[Нед 22:00] 20191503 | Депортиво Риестра - Ривър Плейт [0:3] | 0:1 | 0:2 | | ● [Нед 02:30] 20191505 | Сентрал Кордоба - Сармиенто [3:0] | 0:0 | 1:0 | |

. .
Декстър спасява удар на ПЕПИТО
. 9' Ливърпул - Бърнли 3:1 .
Удар в гредата на Коко
. Милтън Кийнс Донс - Акрингтън 1:1 ❯ 2:1 18' .
Декстър спасява удар с греда на Моандър
. 18' Милтън Кийнс Донс - Акрингтън 2:1 .
0:1 Гол с греда на Рунекс
. 20' Суиндън - Солфърд Сити 1:1 .
Удар в гредата на Рунекс
. 37' Уокинг - Хартлипул 0:1 ❯ 1:1 .
Дяволо спасява удар с греда на Ел Капитано
. Уокинг - Хартлипул 1:1 37' .
Коко [1] Кристин
ПЕПИТО [2] Зепер
Моандър [3] Рунекс [К]
Мадридиста [4] Ел Капитано
[К] Дяволо [В] Декстър
● ● ●
.
Изображение VALIANT KNIGHTS 0:1 КРИВА НИВА Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10020203 | Аугсбург - РБ Лайпциг [2:2] | 1:2 | 1:1 | | ● [Съб 16:30] 10020207 | Борусия М'Гладбах - Дармщат [0:0] | 3:1 | 2:0 | |
[Съб 18:00] 10050403 | Ланс - Страсбург [3:1] | 1:1 | 2:1 | 1:1 | ● [Съб 19:00] 10030302 | Рома - Интер [2:4] | 2:1 | 1:1 | |
[Съб 21:00] 10060506 | Алмере Сити - АЗ Алкмаар [0:0] | 1:2 | 1:2 | 1:1 | ● [Съб 19:30] 10020201 | Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен [3:0] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 21:30] 20171301 | Лугано - Йънг Бойс [3:3] | 1:1 | 1:2 | 0:1 | ● [Съб 19:45] 10060504 | Екселсиор Ротердам - Твенте [0:3] | 1:1 | 1:2 | 0:2 |
[Нед 13:30] 10030307 | Фиорентина - Фрозиноне [5:1] | 2:1 | 1:0 | | ● [Нед 15:30] 10060502 | Хееренвеен - Аякс [3:2] | 2:3 | 0:2 | 1:2 |
[Нед 15:30] 10060505 | Утрехт - Фортуна Ситард [4:0] | 1:0 | 1:1 | 2:1 | ● [Нед 15:30] 50370004 | Грьонинген - ФК Ос [3:0] [FK] | 3:0 | 0:4 / 0:5 | 3:1 / 3:0 |
[Нед 16:00] 10030308 | Монца - Верона [0:0] | 1:1 | 1:0 | | ● [Нед 17:30] 20171302 | Базел - Санкт Гален [1:0] | 1:1 | 2:0 | 2:1 |
[Нед 18:30] 10020205 | Хофенхайм - Кьолн [1:1] | 1:0 | 2:1 | | ● [Нед 18:05] 10050404 | Монпелие - Лион [1:2] | 1:2 | 1:1 | 2:1 |
[Нед 21:45] 10030301 | Милан - Наполи [1:0] | 1:2 | 1:0 | |

. .
Нуф спасява удар от фаул на Оейзис
. Грьонинген - ФК Ос 3:0 62' .
0:1 Гол на Копача
. 76' Монпелие - Лион 1:2 .
Нуф спасява удар на бай Момчил
. Милан - Наполи 1:0 88' .
Алфи [1] Копача
Хенман [2] кибик
А.Агаси [3] бай Момчил
Дъ Найт [4] К. Донев
[К] Нуф [В] Оейзис [К]
● ● ●
.
Изображение THE GRIZZLIES 2:1 THUG SLUGS Изображение
(0:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 16:30] 10020207 | Борусия М'Гладбах - Дармщат [0:0] | 2:1 | 2:0 | 1:0 | ● [Съб 16:30] 10020203 | Аугсбург - РБ Лайпциг [2:2] | 1:3 | 1:2 | |
[Съб 21:30] 20171301 | Лугано - Йънг Бойс [3:3] | 1:1 | 1:2 | | ● [Съб 19:30] 10020201 | Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен [3:0] | 1:2 | 2:1 | 1:1 |
[Нед 14:30] 30112001 | Холщайн Кил - Шалке 04 [1:0] | 2:1 | 1:1 | 1:0 | ● [Съб 19:30] 20100804 | Спортинг Хихон - Овиедо [1:0] | 0:0 | 0:1 | 1:1 |
[Нед 16:30] 10020206 | Щутгарт - Майнц [3:1] | 3:1 | 2:0 | | ● [Съб 21:30] 30112003 | Кайзерслаутерн - Падерборн [1:2] | 0:1 | 1:2 | 1:1 |
[Нед 17:45] 10060503 | Волендам - ПСВ Айндховен [1:5] | 1:3 | 1:2 | 0:2 | ● [Нед 02:30] 20191505 | Сентрал Кордоба - Сармиенто [3:0] | 0:0 | 1:1 | |
[Нед 19:30] 20100802 | Ейбар - Сарагоса [1:0] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Нед 13:15] 10060508 | Го Ахед Ийгълс - ПЕК Цволе [1:1] | 2:1 | 2:0 | 1:1 |
[Нед 21:00] 10060501 | Фейенорд - Спарта Ротердам [2:0] | 3:1 | 2:1 | | ● [Нед 15:30] 10060505 | Утрехт - Фортуна Ситард [4:0] | 2:1 | 1:1 | |
[Нед 22:00] 20191503 | Депортиво Риестра - Ривър Плейт [0:3] | 0:2 | 1:2 | | ● [Нед 17:30] 20171302 | Базел - Санкт Гален [1:0] | 2:1 | 1:1 | |

. .
Брут спасява удар на Фалкенбах
. Кайзерслаутерн - Падерборн 1:2 42' .
0:1 Гол с греда на Лорд Брахилус
. 52' Го Ахед Ийгълс - ПЕК Цволе 1:1 .
Гол на Саймън80 1:1
. Холщайн Кил - Шалке 04 1:0 55' .
Гол на Саймън80 2:1
. Щутгарт - Майнц 3:1 68' .
Шифтър спасява удар на Вандом
. 82' Ейбар - Сарагоса 1:0 .
Саймън80 [1] Тянков [К]
Румбети [2] Фалкенбах
Вандом [3] Надя
Рогач [4] Лорд Брахилус
Брут [В] Шифтър
● ● ●
.
Изображение DUNE WARRIORS 1:1 UNDERGROUND Изображение
(1:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10010106 | Ливърпул - Бърнли [3:1] | 2:0 | 3:0 | | ● [Съб 17:00] 10010107 | Фулъм - Борнемут [3:1] | 2:1 | 1:0 | |
[Съб 17:00] 10070604 | Лийдс - Родъръм [3:0] | 2:0 | 1:0 | | ● [Съб 17:00] 10070603 | Мидълзбро - Бристол Сити [1:2] | 1:0 | 2:1 | |
[Съб 17:00] 10070605 | Саутхямптън - Хъдърсфийлд [5:3] | 2:1 | 3:0 | | ● [Съб 17:00] 10070606 | Блякбърн - Стоук Сити [3:1] | 1:1 | 2:0 | |
[Съб 17:00] 20251704 | Дарби Каунти - Шрозбъри [1:1] | 1:0 | 2:1 | 2:0 | ● [Съб 17:00] 20251707 | Барнзли - Лейтън Ориент [2:1] | 1:0 | 2:1 | 2:0 |
[Съб 17:00] 20261804 | Гримзби - Стокпорт [1:3] | 1:2 | 2:3 | 1:3 | ● [Съб 17:00] 20261807 | АФК Уимбълдън - Бароу [2:0] | 1:2 | 1:1 | 0:1 |
[Съб 17:00] 30352403 | Честърфийлд - Ебсфлийт [2:2] | 2:0 | 2:1 | 3:1 | ● [Съб 17:00] 30352405 | Саутенд - Йорк Сити [0:1] | 1:0 | 1:1 | 2:1 |
[Нед 16:00] 10010103 | Уест Хям - Арсенал [0:6] | 1:2 | 1:1 | | ● [Нед 18:30] 10010101 | Астън Вила - Манчестър Юнайтед [1:2] | 2:1 | 1:2 | |
[Нед 19:30] 20100802 | Ейбар - Сарагоса [1:0] | 1:0 | 2:0 | 2:1 | ● [Нед 22:00] 20100808 | Бургос - Ферол [2:0] | 1:0 | 1:1 | 0:1 |

. .
0:1 Гол с греда на Жоро Левскаря
. 17' Барнзли - Лейтън Ориент 2:1 .
Гол на Легендата 1:1
. Гримзби - Стокпорт 1:3 19' .
Кори спасява удар на Жоро Левскаря
. Астън Вила - Манчестър Юнайтед 1:2 78' .
Василико спасява удар на Жеката
. 82' Ейбар - Сарагоса 1:0 .
Легендата [1] Ририбиро
Гоа [2] Стифо
Венабили [3] Жоро Левскаря [К]
Жеката [4] Бай Гроздан
[К] Кори [В] Василико
● ● ●
.
Изображение REAL GREEN 1:3 THE THRACIAN ORPHICS Изображение
(1:3)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10010105 | Уулвърхямптън - Брентфорд [0:2] | 2:1 | 1:1 | 3:1 | ● [Съб 17:00] 10010102 | Тотнъм - Брайтън [2:1] | 2:1 | 3:1 | |
[Съб 17:00] 10010108 | Лутън - Шефилд Юнайтед [1:3] | 2:1 | 2:0 | | ● [Съб 17:00] 10070601 | Уотфорд - Лестър [1:2] | 1:2 | 0:2 | |
[Съб 17:00] 10070605 | Саутхямптън - Хъдърсфийлд [5:3] | 2:0 | 2:1 | 3:0 | ● [Съб 17:00] 10070610 | Куинс ПР - Норич [2:2] | 1:1 | 0:1 | 1:2 |
[Съб 17:00] 10070607 | Хъл Сити - Суонзи [0:1] | 2:1 | 1:0 | | ● [Съб 17:00] 20251702 | Уикъмб - Питърбъро [5:2] | 1:2 | 1:1 | 2:1 |
[Съб 17:00] 20251704 | Дарби Каунти - Шрозбъри [1:1] | 2:1 | 1:0 | 2:0 | ● [Съб 17:00] 20261805 | Суиндън - Солфърд Сити [1:1] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 17:00] 20261801 | Милтън Кийнс Донс - Акрингтън [2:1] | 2:0 | 2:1 | | ● [Съб 17:00] 30352406 | Доркинг - Халифакс [1:3] | 1:1 | 1:0 | |
[Съб 17:00] 30352403 | Честърфийлд - Ебсфлийт [2:2] | 2:0 | 3:0 | | ● [Нед 15:15] 20171304 | Винтертур - Люцерн [2:1] | 1:2 | 1:1 | 0:1 |
[Нед 17:30] 20171302 | Базел - Санкт Гален [1:0] | 1:1 | 2:1 | 0:1 | ● [Нед 18:30] 10010101 | Астън Вила - Манчестър Юнайтед [1:2] | 2:1 | 3:1 | 1:1 |

. .
0:1 Гол с греда на Алекс
. 8' Тотнъм - Брайтън 2:1 .
0:2 Гол на Оскар
. 10' Уотфорд - Лестър 1:2 .
Гол с греда на Митак73 1:2
. Милтън Кийнс Донс - Акрингтън 2:1 18' .
1:3 Гол с греда на Алекс
. 20' Суиндън - Солфърд Сити 1:1 .
Митак73 [1] Оскар
БатРадо [2] Алекс [К]
Бат Влади [3] Ивъл МакАндрюз
ХюманФактор [4] Редо
[К] Анфийлд [В] Мартин
● ● ●
.
Изображение THE MUMMIES 3:1 CRAZY BAND Изображение
(2:0)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10010106 | Ливърпул - Бърнли [3:1] | 3:1 | 4:1 | 3:0 | ● [Съб 17:00] 10070609 | Кардиф - Престън [0:2] | 1:1 | 2:1 | |
[Съб 17:00] 10070604 | Лийдс - Родъръм [3:0] | 3:0 | 2:0 | 3:1 | ● [Съб 17:00] 10070610 | Куинс ПР - Норич [2:2] | 1:1 | 1:2 | 0:1 |
[Съб 17:00] 10070605 | Саутхямптън - Хъдърсфийлд [5:3] | 4:0 | 2:0 | | ● [Съб 21:00] 10060506 | Алмере Сити - АЗ Алкмаар [0:0] | 0:2 | 1:3 | 1:2 |
[Съб 18:00] 10050403 | Ланс - Страсбург [3:1] | 2:1 | 1:1 | | ● [Нед 14:00] 10050405 | Льо Авър - Рен [0:1] | 0:2 | 1:1 | |
[Съб 19:15] 20161201 | Юнион Сент Жил - Вестерло [2:2] | 2:1 | 2:0 | | ● [Нед 14:30] 30112004 | Оснабрюк - Ханза Росток [0:0] | 1:2 | 1:1 | |
[Нед 13:15] 50370005 | АДО Ден Хааг - Ден Бош [3:0] [FK] | 2:1 | 0:4 / 0:5 | 2:1 / 3:1 | ● [Нед 15:30] 10060502 | Хееренвеен - Аякс [3:2] | 1:2 | 1:1 | 0:2 |
[Нед 14:30] 30112002 | Гройтер Фюрт - Херта Берлин [1:2] | 1:0 | 2:1 | | ● [Нед 17:00] 20161203 | Мехелен - РК Генк [1:1] | 1:2 | 1:1 | |
[Нед 17:45] 10060503 | Волендам - ПСВ Айндховен [1:5] | 1:3 | 1:2 | 0:2 | ● [Нед 18:30] 10010101 | Астън Вила - Манчестър Юнайтед [1:2] | 1:1 | 0:2 | 1:2 |
[Нед 21:00] 10060501 | Фейенорд - Спарта Ротердам [2:0] | 2:1 | 1:1 | 2:0 | ●

. .
Гол на доги 1:0
. Ливърпул - Бърнли 3:1 9' .
Гол на Мандор 2:0
. Лийдс - Родъръм 3:0 11' .
Удар в гредата на Мандор
. Юнион Сент Жил - Вестерло 2:1 ❯ 2:2 34' .
Удар в стената от фаул на Мандор
. АДО Ден Хааг - Ден Бош 3:0 52' .
Анфийлд Айрън спасява удар на Фенгом
. Мехелен - РК Генк 1:1 69' .
2:1 Гол на Фенгом
. 78' Астън Вила - Манчестър Юнайтед 1:2 .
Гол на доги 3:1
. Фейенорд - Спарта Ротердам 2:0 87' .
Джони Хейнс [1] Дуумър
[К] Мандор [2] Емесерем
Баба Тонка [3] Тиро
доги [4] Фенгом
Анфийлд Айрън [В] Терминатор [К]
● ● ●
.
Изображение AIR FORCE 1:2 LES MOUSQUETAIRES Изображение
(1:1)
Изображение FT Изображение
ПРОГНОЗИКОМЕНТАРИ
ХРОНОЛОГИЯ   >>>>

[Съб 17:00] 10070604 | Лийдс - Родъръм [3:0] | 2:0 | 3:1 | 3:0 | ● [Съб 17:00] 10070608 | Съндърланд - Плимут [3:1] | 2:1 | 2:0 | 1:0 |
[Съб 17:00] 10070605 | Саутхямптън - Хъдърсфийлд [5:3] | 3:0 | 3:1 | 2:0 | ● [Съб 17:00] 10070609 | Кардиф - Престън [0:2] | 1:2 | 1:1 | 1:0 |
[Съб 17:15] 20100803 | Аморебиета - Елче [1:0] | 0:1 | 0:2 | | ● [Съб 17:00] 20161204 | Стандард Лиеж - Ауд Хеверлее Льовен [1:0] | 2:1 | 1:0 | 1:1 |
[Съб 17:15] 30081904 | Катандзаро - Асколи [3:2] | 2:1 | 1:1 | | ● [Съб 17:15] 30081901 | Пиза - Сампдория [2:0] | 1:1 | 2:2 | |
[Съб 21:45] 20161206 | Клуб Брюж - Ойпен [4:0] | 3:0 | 3:1 | 2:0 | ● [Съб 22:00] 20100801 | Расинг Сантандер - Еспаньол [2:0] | 1:1 | 0:1 | |
[Нед 16:00] 10050407 | Клермон - Стад Брест [1:1] | 0:3 | 1:2 | | ● [Нед 13:15] 10060508 | Го Ахед Ийгълс - ПЕК Цволе [1:1] | 2:2 | 1:1 | |
[Нед 17:45] 10060503 | Волендам - ПСВ Айндховен [1:5] | 0:3 | 0:4 | 1:3 | ● [Нед 15:30] 10060505 | Утрехт - Фортуна Ситард [4:0] | 2:0 | 2:1 | 1:0 |
[Нед 21:00] 10060501 | Фейенорд - Спарта Ротердам [2:0] | 1:0 | 2:0 | | ● [Нед 18:05] 10050404 | Монпелие - Лион [1:2] | 2:2 | 0:2 | |

. .
Гол на Дъбрав 1:0
. Лийдс - Родъръм 3:0 11' .
1:1 Гол на Христов
. 14' Стандард Лиеж - Ауд Хеверлее Льовен 1:0 .
1:2 Гол с греда на Форест Фен
. 52' Го Ахед Ийгълс - ПЕК Цволе 1:1 .
Инексис спасява удар на Дарксийд
. 87' Фейенорд - Спарта Ротердам 2:0 .
Дъбрав [1] Мкк
Роби [2] Сарафино
Симо [3] Христов
Дарксийд [4] Форест Фен [К]
[К] Крюшо [В] Инексис
● ● ●
.

ПМЛ Лига ● 2023-2024

Изображение КЛАСИРАНЕ СЛЕД VIII КРЪГ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● СИНЯТА ЛАВИНА 12 8 1 3 18:14 +4 17 6 4 1 1 10:6 +4 9 6 4 0 2 8:8 0 8
2. КРИВА НИВА 12 6 3 3 17:12 +5 15 6 4 2 0 11:3 +8 10 6 2 1 3 6:9 -3 5
3. AIR FORCE 12 7 1 4 18:16 +2 15 6 4 0 2 10:8 +2 8 6 3 1 2 8:8 0 7
4. UNDERGROUND 12 5 4 3 22:21 +1 14 6 3 1 2 14:12 +2 7 6 2 3 1 8:9 -1 7
5. DEMBA BOYZ 11 5 3 3 18:12 +6 13 5 3 1 1 7:4 +3 7 6 2 2 2 11:8 +3 6
6. THE GRIZZLIES 11 6 1 4 19:20 -1 13 6 3 1 2 9:11 -2 7 5 3 0 2 10:9 +1 6
7. THE MUMMIES 12 5 2 5 27:25 +2 12 6 4 1 1 15:9 +6 9 6 1 1 4 12:16 -4 3
8. ● DUNE WARRIORS 11 5 2 4 20:18 +2 12 6 3 1 2 11:9 +2 7 5 2 1 2 9:9 0 5
9. CRAZY BAND 11 5 2 4 12:12 0 12 5 4 0 1 9:6 +3 8 6 1 2 3 3:6 -3 4
10. EXTREME ZOMBIES 11 4 3 4 16:13 +3 11 6 2 1 3 8:7 +1 5 5 2 2 1 8:6 +2 6
11. LES MOUSQUETAIRES 11 4 2 5 15:16 -1 10 5 2 2 1 10:6 +4 6 6 2 0 4 5:10 -5 4
12. REAL GREEN 12 3 3 6 17:18 -1 9 6 1 3 2 7:8 -1 5 6 2 0 4 10:10 0 4
13. THE THRACIAN ORPHICS 11 4 0 7 20:24 -4 8 5 2 0 3 10:11 -1 4 6 2 0 4 10:13 -3 4
14. THUG SLUGS 12 3 2 7 14:21 -7 8 6 3 1 2 11:8 +3 7 6 0 1 5 3:13 -10 1
15. ● VALIANT KNIGHTS 11 1 1 9 11:22 -11 3 6 0 0 6 4:10 -6 0 5 1 1 3 7:12 -5 3




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА СЛЕД VIII КРЪГ Изображение

▶ ||SLV|||KRN|||AFR|||UGR|||DMB|||GRZ|||MUM|||DWR|||CRB|||EXZ|||LMQ|||RGR|||THO|||TSL|||VKN|
1. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV|||||| |||1:1||| ||| ||| ||| |||#11||| ||| |||2:1|||2:1|||3:2|||#13|||#09|
2. КРИВА НИВА ||KRN|||#14|||||| |||#11|||0:0|||#09|||4:1||| |||1:0|||2:2||| ||| ||| ||| ||| |
3. AIR FORCE ||AFR||| |||1:0||||||3:0||| |||2:1||| ||| ||| |||#15|||1:2|||#12|||#10||| ||| |
4. UNDERGROUND ||UGR|||#12||| ||| ||||||3:0|||3:1|||2:6||| |||#14|||2:2||| ||| ||| |||#10||| |
5. DEMBA BOYZ ||DMB|||3:1||| |||#11||| |||||| ||| |||#15|||0:0||| ||| |||#09||| |||1:0|||#13|
6. THE GRIZZLIES ||GRZ|||#10||| ||| ||| |||#14||||||4:1|||3:2|||#12|||0:3||| ||| ||| |||2:1||| |
7. THE MUMMIES ||MUM|||0:1||| |||#13||| |||#10||| ||||||1:1|||3:1||| ||| ||| ||| |||4:2|||#15|
8. DUNE WARRIORS ||DWR||| |||#10|||1:4|||1:1||| ||| ||| |||||| ||| |||#12|||2:1|||#14||| |||4:0|
9. CRAZY BAND ||CRB|||3:1||| |||#09||| ||| ||| ||| |||#13|||||| ||| |||2:1|||2:1|||#15|||#11|
10. EXTREME ZOMBIES ||EXZ|||0:1||| ||| ||| |||#12||| |||#14|||2:1|||#10|||||| ||| ||| |||0:0|||3:0|
11. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ||| |||#15||| |||#13|||2:1|||#11|||2:2||| |||1:1|||#09|||||| ||| ||| ||| |
12. REAL GREEN ||RGR||| |||1:1||| |||2:2||| |||#15|||#11||| ||| |||#13|||0:1||||||1:3||| ||| |
13. THE THRACIAN ORPHICS ||THO||| |||5:1||| |||#15|||1:5|||#13|||#09||| ||| |||#11|||3:1||| |||||| ||| |
14. THUG SLUGS ||TSL||| |||#12|||4:1||| ||| ||| ||| |||#09||| ||| |||#14|||0:2|||2:0||||||3:3|
15. VALIANT KNIGHTS ||VKN||| |||0:1|||0:1|||1:2||| |||2:3||| ||| ||| ||| |||#10|||#14|||#12||| ||||

© PML 2002-2024


ПМЛ Мейджър Лига ● 2023-2024
   >>>>
Изображение КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● DUNE WARRIORS 4 3 0 1 8:6 +2 6 2 1 0 1 3:3 0 2 2 2 0 0 5:3 +2 4
2. ● UNDERGROUND 4 2 1 1 7:5 +2 5 2 1 0 1 4:3 +1 2 2 1 1 0 3:2 +1 3
3. ● THE GRIZZLIES 4 2 1 1 5:6 -1 5 2 0 1 1 0:4 -4 1 2 2 0 0 5:2 +3 4
4. ● VALIANT KNIGHTS 4 1 0 3 5:5 0 2 2 0 0 2 1:3 -2 0 2 1 0 1 4:2 +2 2
5. ● EXTREME ZOMBIES 4 1 0 3 4:7 -3 2 2 0 0 2 3:5 -2 0 2 1 0 1 1:2 -1 2




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА Изображение

▶ ||DWR|||UGR|||GRZ|||VKN|||EXZ|
1. DUNE WARRIORS ||DWR|||||| |||1:3||| |||2:0|
2. UNDERGROUND ||UGR|||2:3|||||| |||2:0||| |
3. THE GRIZZLIES ||GRZ||| |||0:0||||||0:4||| |
4. VALIANT KNIGHTS ||VKN|||1:2||| ||| ||||||0:1|
5. EXTREME ZOMBIES ||EXZ||| |||2:3|||1:2||| ||||

© PML 2002-2024


ПМЛ Блуфен Лига ● 2023-2024
   >>>>
Изображение КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● КРИВА НИВА 4 3 0 1 7:2 +5 6 2 2 0 0 4:0 +4 4 2 1 0 1 3:2 +1 2
2. ● СИНЯТА ЛАВИНА 4 3 0 1 6:3 +3 6 2 1 0 1 2:1 +1 2 2 2 0 0 4:2 +2 4
3. ● CRAZY BAND 4 2 0 2 3:4 -1 4 2 1 0 1 2:3 -1 2 2 1 0 1 1:1 0 2
4. ● LES MOUSQUETAIRES 4 1 0 3 5:6 -1 2 2 1 0 1 5:2 +3 2 2 0 0 2 0:4 -4 0
5. ● THUG SLUGS 4 1 0 3 2:8 -6 2 2 1 0 1 2:2 0 2 2 0 0 2 0:6 -6 0




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА Изображение

▶ ||KRN|||SLV|||CRB|||LMQ|||TSL|
1. КРИВА НИВА ||KRN|||||| ||| |||2:0|||2:0|
2. СИНЯТА ЛАВИНА ||SLV|||2:0||||||0:1||| ||| |
3. CRAZY BAND ||CRB|||0:3||| ||||||2:0||| |
4. LES MOUSQUETAIRES ||LMQ||| |||1:2||| ||||||4:0|
5. THUG SLUGS ||TSL||| |||1:2|||1:0||| ||||

© PML 2002-2024


ПМЛ Сафин Лига ● 2023-2024
   >>>>
Изображение КРАЙНО КЛАСИРАНЕ Изображение

◼◼◼◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ
1. ● REAL GREEN 4 2 1 1 8:5 +3 5 2 1 1 0 3:1 +2 3 2 1 0 1 5:4 +1 2
2. ● DEMBA BOYZ 4 2 1 1 8:5 +3 5 2 1 0 1 3:3 0 2 2 1 1 0 5:2 +3 3
3. ● THE MUMMIES 4 2 0 2 9:8 +1 4 2 2 0 0 7:4 +3 4 2 0 0 2 2:4 -2 0
4. ● AIR FORCE 4 2 0 2 4:7 -3 4 2 1 0 1 3:5 -2 2 2 1 0 1 1:2 -1 2
5. ● THE THRACIAN ORPHICS 4 1 0 3 5:9 -4 2 2 0 0 2 1:4 -3 0 2 1 0 1 4:5 -1 2




Изображение КРЪСТОСАНА ТАБЛИЦА Изображение

▶ ||RGR|||DMB|||MUM|||AFR|||THO|
1. REAL GREEN ||RGR||||||1:1||| |||2:0||| |
2. DEMBA BOYZ ||DMB||| ||||||2:1||| |||1:2|
3. THE MUMMIES ||MUM|||3:2||| |||||| |||4:2|
4. AIR FORCE ||AFR||| |||1:4|||2:1|||||| |
5. THE THRACIAN ORPHICS ||THO|||1:3||| ||| |||0:1||||

© PML 2002-2024


⚽ ⚽ ⚽ НАПАДАТЕЛИ ● ПМЛ Лиги ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Мандор THE MUMMIES 13 2 (12) 7 1 ( 6) 5 1 ( 6) 1 0 ◼|
|◼ 2. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 9 2 (10) 4 0 ( 4) 4 2 ( 6) 1 0 ◼|
|◼ 3. Венабили DUNE WARRIORS 8 1 (11) 4 0 ( 6) 3 1 ( 5) 1 0 ◼|
|◼ Саймън80 THE GRIZZLIES 8 1 (11) 5 0 ( 6) 3 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 5. Гонзо DEMBA BOYZ 7 1 (11) 3 0 ( 5) 3 1 ( 6) 1 0 ◼|
|◼ 6. Стифо UNDERGROUND 7 1 (12) 4 0 ( 6) 3 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ Ририбиро UNDERGROUND 7 1 (12) 6 1 ( 6) 1 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 7 1 (12) 5 0 ( 6) 2 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 9. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 6 3 (11) 5 2 ( 5) 0 1 ( 6) 1 0 ◼|
|◼ 10. Коко EXTREME ZOMBIES 6 2 (11) 2 2 ( 6) 4 0 ( 5) 0 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Доги THE MUMMIES 6 2 (12) 4 1 ( 6) 2 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 12. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 6 0 (10) 3 0 ( 5) 3 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 13. Моандър EXTREME ZOMBIES 5 3 (11) 5 2 ( 6) 0 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 14. Баба Тонка THE MUMMIES 5 3 (12) 2 0 ( 6) 3 3 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 15. Румбети THE GRIZZLIES 5 2 ( 8) 1 1 ( 4) 4 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 16. Ванката DEMBA BOYZ 5 2 (11) 1 1 ( 5) 4 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 17. Роби AIR FORCE 5 1 ( 8) 2 0 ( 4) 3 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 18. Дъбрав AIR FORCE 5 1 (12) 4 1 ( 6) 1 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 19. А.Агаси VALIANT KNIGHTS 4 5 (11) 0 3 ( 6) 4 2 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 20. Гоа DUNE WARRIORS 4 3 (11) 2 1 ( 6) 1 1 ( 5) 1 1 ◼|
|◼ Пепито EXTREME ZOMBIES 4 3 (11) 1 3 ( 6) 3 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 22. Фалкенбах THUG SLUGS 4 2 ( 9) 1 0 ( 4) 2 2 ( 5) 1 0 ◼|
|◼ 23. Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 4 2 (12) 2 2 ( 6) 2 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 4 2 (12) 3 1 ( 6) 1 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 25. Роско REAL GREEN 4 1 ( 9) 2 0 ( 4) 2 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ ХюманФактор REAL GREEN 4 1 ( 9) 0 0 ( 5) 3 1 ( 4) 1 0 ◼|
|◼ 27. Бат Влади REAL GREEN 4 1 (10) 2 1 ( 5) 2 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 28. Жеката DUNE WARRIORS 4 1 (11) 3 1 ( 6) 1 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ Легендата DUNE WARRIORS 4 1 (11) 2 1 ( 6) 2 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ Копача КРИВА НИВА 4 1 (11) 2 0 ( 6) 2 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 31. Жоро Левскаря UNDERGROUND 4 1 (12) 2 0 ( 6) 2 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ Бай Момчил КРИВА НИВА 4 1 (12) 2 0 ( 6) 2 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 33. Мартун КРИВА НИВА 4 0 ( 4) 3 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 34. Шифтър THUG SLUGS 4 0 ( 8) 4 0 ( 5) 0 0 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 35. Христов LES MOUSQUETAIRES 4 0 (10) 1 0 ( 4) 3 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 36. Тиро CRAZY BAND 4 0 (11) 2 0 ( 5) 2 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ Гаменчо DEMBA BOYZ 4 0 (11) 2 0 ( 5) 2 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 38. Бай Гроздан UNDERGROUND 4 0 (12) 2 0 ( 6) 2 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 39. Симо AIR FORCE 3 7 (12) 1 3 ( 6) 2 3 ( 6) 0 1 ◼|
|◼ 40. Фенгом CRAZY BAND 3 4 (11) 2 1 ( 5) 1 3 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 41. Емесерем CRAZY BAND 3 2 (11) 3 2 ( 5) 0 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 42. Хенман VALIANT KNIGHTS 3 1 ( 9) 1 1 ( 5) 2 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ Лорд Брахилус THUG SLUGS 3 1 ( 9) 2 0 ( 5) 1 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 44. Джони Хейнс THE MUMMIES 3 1 (12) 1 0 ( 6) 2 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 45. Шваба THE GRIZZLIES 3 0 ( 3) 2 0 ( 2) 0 0 ( 1) 1 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 3 0 ( 3) 2 0 ( 1) 1 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 47. Мкк LES MOUSQUETAIRES 3 0 ( 9) 2 0 ( 4) 1 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ К. Донев КРИВА НИВА 3 0 ( 9) 2 0 ( 5) 1 0 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 49. Пениуайз AIR FORCE 3 0 (10) 2 0 ( 4) 1 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ Митак73 REAL GREEN 3 0 (10) 2 0 ( 5) 1 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 51. Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 3 0 (12) 0 0 ( 6) 3 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 52. Вандом THE GRIZZLIES 2 3 (11) 0 1 ( 6) 2 2 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 53. Алфи VALIANT KNIGHTS 2 2 ( 9) 1 0 ( 4) 1 2 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 54. Дъ Найт VALIANT KNIGHTS 2 2 (11) 2 0 ( 6) 0 2 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ Дани-007 DEMBA BOYZ 2 2 (11) 1 1 ( 5) 1 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 56. Дуумър CRAZY BAND 2 1 (11) 2 1 ( 5) 0 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ Форест Фен LES MOUSQUETAIRES 2 1 (11) 1 0 ( 5) 1 1 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 58. Надя THUG SLUGS 2 0 ( 9) 2 0 ( 3) 0 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ БатРадо REAL GREEN 2 0 ( 9) 1 0 ( 4) 1 0 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 60. Редо THE THRACIAN ORPHICS 1 4 ( 7) 1 3 ( 4) 0 1 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 61. Боби68 КРИВА НИВА 1 2 ( 7) 1 1 ( 4) 0 1 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 62. Рогач THE GRIZZLIES 1 2 (11) 1 1 ( 6) 0 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 63. Дарксийд AIR FORCE 1 1 ( 4) 0 1 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 64. Мадридиста EXTREME ZOMBIES 1 1 (11) 0 0 ( 6) 1 1 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ Оскар THE THRACIAN ORPHICS 1 1 (11) 0 1 ( 5) 1 0 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 66. Крюшо AIR FORCE 1 0 ( 2) 1 0 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 67. Ла Вила КРИВА НИВА 1 0 ( 4) 1 0 ( 1) 0 0 ( 3) 0 0 ◼|
|◼ 68. Острието THUG SLUGS 1 0 ( 6) 1 0 ( 4) 0 0 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 69. Оейзис КРИВА НИВА 0 2 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 2 ◼|
|◼ 70. Шопченко DEMBA BOYZ 0 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 0 1 ◼|
|◼ 71. Спаркито13 REAL GREEN 0 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 72. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 0 1 ( 3) 0 0 ( 2) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 73. Тянков THUG SLUGS 0 1 ( 7) 0 0 ( 3) 0 1 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 74. Кибик КРИВА НИВА 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Мартин THE THRACIAN ORPHICS 0 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 76. Нуф VALIANT KNIGHTS 0 0 ( 4) 0 0 ( 3) 0 0 ( 1) 0 0 ◼|

||
|◼отбелязани голове   избити голови удари   (изиграни мачове)|◼

|

⚽ ⚽ ⚽ ВРАТАРИ ● ПМЛ Лиги ⚽ ⚽ ⚽

|◼ ОБЩО ДОМАКИН ГОСТ СТАТИЧНИ ◼|
|◼ 1. Василико UNDERGROUND 13 21 (12) 6 11 ( 6) 7 9 ( 6) 0 1 ◼|
|◼ 2. Оейзис КРИВА НИВА 11 12 (12) 8 3 ( 6) 3 9 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 3. Брут THE GRIZZLIES 8 20 (10) 3 11 ( 5) 5 9 ( 5) 0 0 ◼|
|◼ 4. Анфийлд Айрън THE MUMMIES 8 24 (12) 5 8 ( 6) 3 16 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 5. Барс THUG SLUGS 7 14 ( 9) 3 5 ( 5) 3 8 ( 4) 1 1 ◼|
|◼ 6. Кори DUNE WARRIORS 6 18 (11) 5 8 ( 6) 1 9 ( 5) 0 1 ◼|
|◼ 7. Анфийлд REAL GREEN 6 18 (12) 1 8 ( 6) 5 10 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 8. Терминатор CRAZY BAND 5 12 (11) 3 6 ( 5) 2 6 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ Шопченко DEMBA BOYZ 5 12 (11) 2 4 ( 5) 3 8 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 10. Инексис LES MOUSQUETAIRES 5 13 (10) 3 6 ( 5) 2 7 ( 5) 0 0 ◼|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

|◼ 11. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 4 6 ( 4) 1 3 ( 2) 3 3 ( 2) 0 0 ◼|
|◼ 12. Дяволо EXTREME ZOMBIES 4 13 (11) 2 7 ( 6) 1 6 ( 5) 1 0 ◼|
|◼ 13. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 3 8 ( 8) 2 3 ( 4) 1 5 ( 4) 0 0 ◼|
|◼ 14. Крюшо AIR FORCE 3 15 (10) 1 7 ( 4) 2 8 ( 6) 0 0 ◼|
|◼ 15. Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 8 ( 4) 0 1 ( 1) 1 6 ( 3) 1 1 ◼|
|◼ 16. Нуф VALIANT KNIGHTS 2 17 ( 7) 1 6 ( 3) 0 9 ( 4) 1 2 ◼|
|◼ 17. Шваба THE GRIZZLIES 1 0 ( 1) 1 0 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 18. Мандор THE MUMMIES 1 1 ( 0) 0 0 ( 0) 0 0 ( 0) 1 1 ◼|
|◼ 19. Шифтър THUG SLUGS 1 2 ( 1) 0 0 ( 0) 1 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 20. Алфи VALIANT KNIGHTS 1 2 ( 2) 1 2 ( 2) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 21. Тянков THUG SLUGS 1 3 ( 1) 1 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 22. Мартин THE THRACIAN ORPHICS 1 5 ( 2) 1 4 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 23. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 0 1 ( 1) 0 1 ( 1) 0 0 ( 0) 0 0 ◼|
|◼ 24. Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 0 2 ( 1) 0 0 ( 0) 0 2 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 25. Роувърс LES MOUSQUETAIRES 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 3 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 0 3 ( 1) 0 0 ( 0) 0 3 ( 1) 0 0 ◼|
|◼ 27. Хенман VALIANT KNIGHTS 0 3 ( 2) 0 1 ( 1) 0 2 ( 1) 0 0 ◼|

||
|◼спасени голови удари   допуснати голове   (изиграни мачове)|◼

|

ОТБОР НА КРЪГА

▶.......◀||1|||Доги |||THE MUMMIES ||▶.......◀
▶.......◀||2|||Жеката |||DUNE WARRIORS ||▶.......◀
▶.......◀||3|||Вандом |||THE GRIZZLIES ||▶.......◀
▶.......◀||4|||Фенгом |||CRAZY BAND ||▶.......◀

▶.......◀||В|||Декстър |||СИНЯТА ЛАВИНА ||▶.......◀

КАПИТАН||Д|||Мандор |||THE MUMMIES ||▶.......◀
КАПИТАН||Г|||Алекс |||THE THRACIAN ORPHICS ||▶.......◀

|

★ ★ ★ КАВАЛЕРИ НА ЗВЕЗДИТЕ ★ ★ ★

|★ ЗВЕЗДИ МАЧОВЕ ★ ★ ★ ★ ★ ★|
| 1. Василико UNDERGROUND 11 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 2. Оейзис КРИВА НИВА 10 16 ☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 3. Мандор THE MUMMIES 8 16 ☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 4. Барс THUG SLUGS 6 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 4 ☆★|
| 5. Доги THE MUMMIES 6 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 6 ☆★|
| 6. Брут THE GRIZZLIES 5 13 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 7. Ририбиро UNDERGROUND 5 16 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 8. А.Агаси VALIANT KNIGHTS 5 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 9. Мартин THE THRACIAN ORPHICS 4 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 10. Инексис LES MOUSQUETAIRES 4 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 4 ☆★|
ПЪЛНА КЛАСАЦИЯ   >>>>

| 11. Алекс THE THRACIAN ORPHICS 4 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 12. Симо AIR FORCE 4 16 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 13. Декстър СИНЯТА ЛАВИНА 3 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 14. Мартун КРИВА НИВА 3 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 15. Надя THUG SLUGS 3 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 16. Дяволо EXTREME ZOMBIES 3 14 ☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 17. Коко EXTREME ZOMBIES 3 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 18. Сарафино LES MOUSQUETAIRES 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Гонзо DEMBA BOYZ 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 20. Кори DUNE WARRIORS 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Саймън80 THE GRIZZLIES 3 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 22. Емесерем CRAZY BAND 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Зепер СИНЯТА ЛАВИНА 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| Бай Момчил КРИВА НИВА 3 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 3 ☆★|
| 25. Шваба THE GRIZZLIES 2 6 ☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆☆☆ 0 ☆★|
| 26. Роби AIR FORCE 2 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 27. Алфи VALIANT KNIGHTS 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Анфийлд REAL GREEN 2 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 29. Гоа DUNE WARRIORS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Жеката DUNE WARRIORS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Нуф VALIANT KNIGHTS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Ванката DEMBA BOYZ 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Дани-007 DEMBA BOYZ 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Шопченко DEMBA BOYZ 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Редо THE THRACIAN ORPHICS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Ивъл МакАндрюз THE THRACIAN ORPHICS 2 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 37. Жоро Левскаря UNDERGROUND 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Терминатор CRAZY BAND 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Анфийлд Айрън THE MUMMIES 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Джони Хейнс THE MUMMIES 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| Ел Капитано СИНЯТА ЛАВИНА 2 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 2 ☆★|
| 42. Ринсуинд THE THRACIAN ORPHICS 1 5 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 43. Острието THUG SLUGS 1 8 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 44. Асът на Вихър СИНЯТА ЛАВИНА 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| К. Донев КРИВА НИВА 1 10 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 46. Румбети THE GRIZZLIES 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Бат Влади REAL GREEN 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| ХюманФактор REAL GREEN 1 11 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 49. Шифтър THUG SLUGS 1 12 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 50. Мкк LES MOUSQUETAIRES 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Копача КРИВА НИВА 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Тянков THUG SLUGS 1 13 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 53. Пепито EXTREME ZOMBIES 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Моандър EXTREME ZOMBIES 1 14 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 55. Легендата DUNE WARRIORS 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Вандом THE GRIZZLIES 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Рогач THE GRIZZLIES 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дъбрав AIR FORCE 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Крюшо AIR FORCE 1 15 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| 60. Стифо UNDERGROUND 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Бай Гроздан UNDERGROUND 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Тиро CRAZY BAND 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Дуумър CRAZY BAND 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Баба Тонка THE MUMMIES 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Рунекс СИНЯТА ЛАВИНА 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|
| Кристин СИНЯТА ЛАВИНА 1 16 ☆☆ 0 ☆☆☆ 0 ☆☆☆ 1 ☆★|

|


ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА (12.02.2024-18.02.2024)

● ПМЛ Лига - IX кръг ●
THUG SLUGS - DUNE WARRIORS
КРИВА НИВА - THE GRIZZLIES
СИНЯТА ЛАВИНА - VALIANT KNIGHTS
LES MOUSQUETAIRES - EXTREME ZOMBIES
CRAZY BAND - AIR FORCE
THE THRACIAN ORPHICS - THE MUMMIES
DEMBA BOYZ - REAL GREEN
UNDERGROUND почива
|


Последна промяна Mandor на 12.02.2024 00:08, променена общо 7 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг