Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:15



Отговори на тема  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Ройс в Байерн ? 
Автор Съобщение
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   03.08.2014 10:36


Гонзо написа:
Отговарям и на двамата , защо Дортмунд за мен са средняци . Този отбор няма правилна финансова политика и това се разбира от факта , че два пъти са били на ръба на фалит . Нямат правилна политика за развитие и след силен период от 2-3 години , се губят по 10 години .
За мен , Вердер , Жребчетата , Щутгарт и Леверкузен, са по постоянни отбори . Тук трябва да добавя Волфсбург , които имат финансовата мощ на Байерн , но не могат да сглобят добър отбор .

От този отговор не се разбира кой според теб ще е пряк конкурент на Байерн за титлата в Бундеслигата този сезон.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1380
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   03.08.2014 11:13


Аз си мисля че до преди 15-20 години основен конкурент на Байерн беше Хамбургер, просто те пропаднаха много.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   03.08.2014 17:27


Гонзо написа:
След като вчера Байерн официално обявиха , че са отправили оферта за играча на Дортмунд , силно се надявам това да стане . Това е може би най добрия играч в Германия , който не играе в колоса от Мюнхен .
Моето мнение е , че Ройс ще изкачи Байерн на още по високо ниво . Тук е момента да припомня , че Манчо също го искат и с парите на Адидас , те са кофти конкурент .



http://gong.bg/football-sviat/germania/bajern-iskal-rojs-borusiia-ne-go-puska-290948

С други думи и да го продадат другото лято няма де в Германия.

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   03.08.2014 18:49


Няма да е учудя ако и него го вземат. Така вече ше е сигурно,че няма да изгледам и един мач от това пародийно първенство наречено Бундеслига. И в Казахстан интригата за титлата е по-голяма :stop:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   03.08.2014 21:09


Ледо написа:
Гонзо написа:


Лошо е когато човек не е информиран . Само седмица по късно в интервю за Билд , каза че грешно са го разбрали .
За мен нагли са Реал Мадрид , Байерн просто е практичен отбор и взима хората които му трябват . Ако играча е и немец , още по добре .


И защо според теб Реал не взима хората, които му трябват? Ето, трансферът на Кроос те опровергава. А, че Байерн взимат само нужни играчи е смешка. Нито Гьотце им беше супер необходим ( затова и седя резерва през огромна част от сезона), нито Левандовски - при положение, че Манджукич е същия тип играч, който си и бележеше редовно при това.


Абсолютно. Байерн си прибира 99% от това, което пожелае и е факт, че обезкърви Дортмунд, след като пчеличките ги дрънкаха здраво при шампионските си титли, но баварците ги източиха и вместо да ги догонят с нови имена и по-здрава конкуренция, те просто им прибраха отбора и сега стават шампиони математически дори около март-април.


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   05.08.2014 16:12


Ледо написа:
http://gong.bg/football-sviat/germania/bajern-iskal-rojs-borusiia-ne-go-puska-290948

С други думи и да го продадат другото лято няма де в Германия.


Тези сме ги чували и друг път ;-)

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   05.08.2014 16:16


Shifter написа:
От този отговор не се разбира кой според теб ще е пряк конкурент на Байерн за титлата в Бундеслигата този сезон.


Този сезон очаквам Волфсбург , Дортмунд , Леверкузен и Щутгарт да се борят за местата за ШЛ . Към тях очаквам да се включат Хофе и Айнтрахт , но едва ли ще имат сили до края .
Инак очакванията ми са , до година - две Дортмунд да се изгубят пак за поне 5 години .

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   05.08.2014 16:36


Какво Хофе бе? Кога най-сетне ще изпада това гнусно село! Ееей, още не мога да им простя на жълтите разпоретини, че ги спасиха преди два сезона!!! :-x


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   05.08.2014 16:48


Bjoern Bo написа:
Какво Хофе бе? Кога най-сетне ще изпада това гнусно село! Ееей, още не мога да им простя на жълтите разпоретини, че ги спасиха преди два сезона!!! :-x


Хофе имат много пари , могат всяка година да са в тройката , ако вземат голям треньор .
По скоро новото мутантче от Лайпциг е по странно :unsure:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   05.08.2014 16:50


То само с пари не става, трябва и акъл...
Чакаме мутантчето да влезе, та ташакът да е пълен... :uuu:


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   05.08.2014 16:54


Bjoern Bo написа:
То само с пари не става, трябва и акъл...
Чакаме мутантчето да влезе, та ташакът да е пълен... :uuu:


Ми като гледам пилетата от Разград , вече нищо няма да ме учуди :dunno:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   07.08.2014 22:06


fc_bayern написа:
Какво дърпа всички останали, ти сериозно ли говориш? Точно с тази политика на Байерн се убива всякаква конкуренция в Бундеслигата, а от там ние ще страдаме. Останалите тимчета са поне две класи под нашата и се вижда в Шампионската лига, че едни групи не могат да минат. А имаше и едни резултатчета от ранга на 0:5, 1:6, не виждам как пък точно прогресират? Единствените конкуренти - Дортмунд с тая политика да продават всичко ценно, ще я закъсат здраво тоя сезон ще видиш. Току виж и Клоп решил да ги зареже.


Я ми кажи:
- По ли е добре играчи като Йозил, Хедира, Клозе да играят в иностранство, отколкото в Байерн?
- По ли е добре Байерн да се пълни с иностранци, вместо с най-добрите местни играчи?
- По ли е добре Байерн да плати 30 милиона на някой чужд клуб за някой циганьор, вместо да плати подобна сума за звездата на местен отбор?

И мен Байерн ме дразнят, че са доминант без конкуренция на местна почва, но съм склонен да се замисля върху това, което казва Гонзето по-горе...


 

Регистриран на: 02.02.2014 16:28
Мнения: 327
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   07.08.2014 23:29


Отговарям ти набързо, че съм на по една бира и вече всичко ми се вие свят, ще си лягам.
1.Какво значение има Йозил, Кедира дали ще играят при нас или в някой европейски колос, след като те си печелят, играта им върви и национала си е екстра? По тая логика дай да забраним на наште национали да играят в чужбина и да ги съберем всичките в Лудогорец или в който и да е друг отбор в А група. Нивото ще ни е пак трагично както си е и досега.
2.Все е тая Байерн с какво ще се пълни, важното е тима да печели и да смазва конкуренцията. Сега и в миналото сме имали винаги добри чужденци - Рибери, Елбер и тн. Като цяло в Германия винаги ще си има уникален национален, но трагикомичен клубен футбол.
3.Също едва ли им дреме колко на кого пари дават. Те избират добри еденици, а не непременно да са немци. Виж че миналия финал за ШЛ в състава имаше само 6 германци, а отбора все повече се пълни с чужденци. От това едва ли обаче страда национала, както ти си мислиш че Лудогорец са причината за проблемите ни. Ако не Байерн големите играчи все ще ги прилапа някои друг топ отбор.

_________________
ЛУДОГОРЕЦ ШАМПИОН!!!

Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 16.07.2012 12:27
Мнения: 665
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   12.08.2014 14:09


[quote="alessandron
Абсолютно. Байерн си прибира 99% от това, което пожелае и е факт, че обезкърви Дортмунд, след като пчеличките ги дрънкаха здраво при шампионските си титли, но баварците ги източиха и вместо да ги догонят с нови имена и по-здрава конкуренция, те просто им прибраха отбора и сега стават шампиони математически дори около март-април.[/quote]


Преди да се говори ей така на общо основание е хубаво да се проверяват фактите. Гьотце беше взет сезон 2013/2014. Требъла с 20+ рекорди на отбора на Хайнкес беше постигнат предния сезон. Освен това да кажеш „обезкървяване“ на 30 и кусур милиона. Бах това обезкървяване, дай мене да ме обезкървят така.


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   12.08.2014 14:34


gamen4o написа:
Преди да се говори ей така на общо основание е хубаво да се проверяват фактите. Гьотце беше взет сезон 2013/2014. Требъла с 20+ рекорди на отбора на Хайнкес беше постигнат предния сезон. Освен това да кажеш „обезкървяване“ на 30 и кусур милиона. Бах това обезкървяване, дай мене да ме обезкървят така.


Абе то по странното е , че ако ги вземат Реал или Манчо , не е проблем , но вземе ли ги Байерн всеки реве .
Пак казвам , за мен е много тъпо , добрите германски играчи да ги взимат отбори от други държави и те да печелят трофеи за тях .
Та Реал и Манчо нямат и един собствен играч , който да играе някаква роля в отбора .

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   12.08.2014 14:43


gamen4o написа:
[quote="alessandron
Абсолютно. Байерн си прибира 99% от това, което пожелае и е факт, че обезкърви Дортмунд, след като пчеличките ги дрънкаха здраво при шампионските си титли, но баварците ги източиха и вместо да ги догонят с нови имена и по-здрава конкуренция, те просто им прибраха отбора и сега стават шампиони математически дори около март-април.



Преди да се говори ей така на общо основание е хубаво да се проверяват фактите. Гьотце беше взет сезон 2013/2014. Требъла с 20+ рекорди на отбора на Хайнкес беше постигнат предния сезон. Освен това да кажеш „обезкървяване“ на 30 и кусур милиона. Бах това обезкървяване, дай мене да ме обезкървят така.[/quote]

За требъл къде съм споменал точно? Купуването на Гьотце и сега на Левандовски е подсигуряване. А Гьотце дойде ПРЕДИ Байерн да стане европейски - да ти припомня ли кога изтече официалното инфо за трансфера, защо не игра на финала и т.н.?


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   12.08.2014 15:19


alessandron написа:
За требъл къде съм споменал точно? Купуването на Гьотце и сега на Левандовски е подсигуряване. А Гьотце дойде ПРЕДИ Байерн да стане европейски - да ти припомня ли кога изтече официалното инфо за трансфера, защо не игра на финала и т.н.?


Ами Санде , да ти напомня ли , че от Дортмунд бяха взети (по почти същия начин) Кагава и Шахин , но никой не казва , че това е отслабило състава . Да ама нали отидоха в Манчо и Реал и симпатизантите на тези първенства си траят , но нападат Байерн . Отделно , тези двамата имат много по голям принос за развитието на Дортмунд , отколкото Гьотце .

_________________
Изображение


Последна промяна Гонзо на 12.08.2014 15:20, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   12.08.2014 15:34


Гонзо написа:
alessandron написа:
За требъл къде съм споменал точно? Купуването на Гьотце и сега на Левандовски е подсигуряване. А Гьотце дойде ПРЕДИ Байерн да стане европейски - да ти припомня ли кога изтече официалното инфо за трансфера, защо не игра на финала и т.н.?


Ами Санде , да ти напомня ли , че от Дортмунд бяха взети (по почти същия начин) Кагава и Шахин , но никой не казва , че това е отслабило състава . Да ама нали отидоха в Манчо и Реал и симпатизантите на тези първенства си траят , но нападат Байерн . Отделно , тези двамата имат много по голям принос за развитието на Дортмунд , отколкото Гьотце .



Е ти сега какво какво - сам наливаш вода в мелницата :-D Нали това се говори по горе, че практика в Германия е Байерн да обира каймака на вътрешните конкуренти и да ги обезкървява. Виновни обаче са не Байерн, ами другите кавали дето си пускат всичко най-читаво при тях. Отдавна практика в другите големи първенства (Испания, Англия) е поне между грандовете такива врътки да не се правят и ако ще се пуска някой то да е в чужбина, а не при прекия вътрешен конкурент.

С една дума - Борусия са абсолютни балъци ... :laugh:


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   12.08.2014 16:14


Balleta написа:
Е ти сега какво какво - сам наливаш вода в мелницата :-D Нали това се говори по горе, че практика в Германия е Байерн да обира каймака на вътрешните конкуренти и да ги обезкървява. Виновни обаче са не Байерн, ами другите кавали дето си пускат всичко най-читаво при тях. Отдавна практика в другите големи първенства (Испания, Англия) е поне между грандовете такива врътки да не се правят и ако ще се пуска някой то да е в чужбина, а не при прекия вътрешен конкурент.

С една дума - Борусия са абсолютни балъци ... :laugh:


Е ти се изказа . Че кой играч да иска Барса от Реал ??? Реал купуват играчи (средно ниво) за по 100 милиона , представяш ли си Барса да им дадат 150 милиона , вярно ще са много тъпи .

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Ройс в Байерн ?   |   12.08.2014 16:18


Balleta написа:
Отдавна практика в другите големи първенства (Испания, Англия) е поне между грандовете такива врътки да не се правят и ако ще се пуска някой то да е в чужбина, а не при прекия вътрешен конкурент.


Викаш , в Англия не си купуват играчи помежду си ???

_________________
Изображение


Последна промяна Гонзо на 12.08.2014 16:18, променена общо 2 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг