Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:19



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Женски футбол в Германия 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Женски футбол в Германия   |   17.05.2015 15:35


Както неведнъж съм споделял, не съм голям фен на този спорт, но покрай дъщеря ми така се стекоха обстоятествата, че в момента съм на стадиона на FC Königsbrunn, където след около половин час започва мач от намсикоя женска лига. Споко, щерка ми не е вундеркинд, няма да играе. С останалите момичета от възрастовата група ще връщат топките на тъча/аутлинията, демек "кучета" на стар български запалянковски жаргон. А дотогава се наслаждавам на мъжкия отбор, който също се подвизава в намсикоя мъжка лига. Тръпката е невероятна и веднага се сетих за Магера, който с кеф би споделил тези преживявания, както и поне няколко бирички с мен (тъпото е само, че съм с колата), а пък как ухаят вурстовете и стековете на лавката... не е истина просто. После ще гледам да метна некое кадро от събитието.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Женски футбол в Германия   |   17.05.2015 15:56


Спор няма, умирам си точно за такъв футбол! :cheers:


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Женски футбол в Германия   |   18.05.2015 05:08


След около 3 седмици, на 9 юни започва СП по футбол за жени, което ще се проведе в Канада. Ще има мачове и в Монреал, а с другия мускетар Дел Пиеро на 13-ти юни ще сме на Олимпийския стадион за 2 мача: Бразилия - Испания и Северна Корея - Коста Рика. Със сигурност ще пусна репортаж от събитието ;-)

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Женски футбол в Германия   |   18.05.2015 07:53


И като иде реч за женски футбол , само да вметна че Айнтрахт спечели ШЛ преди няколко дни :first:
Между другото , тук в нашия град женския футбол е на почит , като мачовете са им на стадиона до нас (мъжете играят на друг стадион) и са доста емоционални по време на тренировките :rock: Само ако можеше по малко да викат , че ме разсейват . :cheers:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Женски футбол в Германия   |   18.05.2015 15:08


Forest_fan написа:
След около 3 седмици, на 9 юни започва СП по футбол за жени, което ще се проведе в Канада. Ще има мачове и в Монреал, а с другия мускетар Дел Пиеро на 13-ти юни ще сме на Олимпийския стадион за 2 мача: Бразилия - Испания и Северна Корея - Коста Рика. Със сигурност ще пусна репортаж от събитието ;-)


Еваларка. Чакам репортажа с интерес :cheers:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг