Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 10:10



Отговори на тема  [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016 
Автор Съобщение
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   17.11.2015 14:25


goro_levskara написа:
Прощавай за въпроса, ама как Баейрн се сдобива с всеки играч от вътрешното първенство, който си поиска? С трици може би, или с името си?
Никаква логика няма в тази статия на един самозабравил се фен на Байерн. И какво сега, дай да има само Байерн, а другите отбори просто да участват? Просто обезмислиха първенството, никаква интрига, никакъв интерес. Голям респект все пак за феновете на абсолютно всички отбори, включително и на Байерн.
п.с. Не мразя Байерн, даже им се възхищавам на футбола, но за съжаление убиха играта в Германия.


Няма как да ти простя , защото си пристрастен . Първо : Прочете ли статията ? Второ : От къде Манчо изважда 4 пъти повече пари за играчи ? Трето : Защо след като интригата отдавна е умряла , все по трудно става да си намериш билети за мачове от Бундеслигата ? Четвърто : Да те попитам колко пъти Манчо е шампион в последните 30 години ?

Айде отговори поред и после ще изкоментираме Байерн .

_________________
Изображение


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   17.11.2015 14:53


Гонзо написа:

Няма как да ти простя , защото си пристрастен . Първо : Прочете ли статията ? Второ : От къде Манчо изважда 4 пъти повече пари за играчи ? Трето : Защо след като интригата отдавна е умряла , все по трудно става да си намериш билети за мачове от Бундеслигата ? Четвърто : Да те попитам колко пъти Манчо е шампион в последните 30 години ?

Айде отговори поред и после ще изкоментираме Байерн .


Първо : Прочете ли статията - да
Второ : От къде Манчо изважда 4 пъти повече пари за играчи ? - не мога да знам. Което не значи, че одобрявам трансферната политика на клуба и хвърлянето на милиони. Даже напротив, презирам това. Не можеш да ме обвиниш в пристрастие.
Трето : Защо след като интригата отдавна е умряла , все по трудно става да си намериш билети за мачове от Бундеслигата ? - Защото в Германия има повече истински фенове, откъдето и да е било на друго място. Ако си фен на отбора си, ще си фен, независимо в коя дивизия играе твоя отбор, или за кое място се бори.
Четвърто : Да те попитам колко пъти Манчо е шампион в последните 30 години ? - спрях да ги броя отдавна, но може би около 13

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   17.11.2015 15:09


Значи и Байерн и Манчо печелят по 13 купи , но виждаш ли Байерн убивали футбола в Германия , а пък Манчо показвали небивала класа . Айде малко по сериозно като говорим за убийство на футбола .

Между другото и Барса имат 13 титли в периода в който Манчо и Байерн също ги печелят .

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   17.11.2015 15:31


И като сме тръгнали да коментираме темата , нека видим как се представят отборите в периода който гледаме (от 1990 г.)

Отбор             Шампион        Купа          ШЛ           Финал в ШЛ
---------------------------------------------------------------------------
Манчо 13 5 2 4

Барселона 13 6 5 6

Байерн 13 9 2 5


И сега какво стана , уж Байерн убивал футбола , пък излезе че Барса и Манчо били със същите показатели , но тук трябва да се подчертая , че Барса и Манчо харчат в пъти повече пари , повечето от които идват от араби и терористи , които си купуват влияние така .

_________________
Изображение


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   17.11.2015 15:40


Не ми се рови, но съм сигурен, че интригата, относно въпросните титли е била много различна. В Германия интрига да не кажа въобще няма, но хайде, нека е почти. На първо четене си спомням за поне три сезона, в които Юнайтед е печелил титлата на косъм. И докато във всички други водещи държави в европейския футбол може да се каже, че има по няколко класни отбора, които са си конкуренция, то в Германия има Байерн и останалите. Нелепо е да сравняваш битките между Ман Юнайтед, Ливърпул, Арсенал в годините, или пък на Реал и Барса, с битките на Байерн. Впрочем битките на Байерн с кой? С Дортмунд може би, или пък с Вердер, или Леверкузен? На година по лъжичка, която да раздразва лъва.
Пак ти повтарям, че не мразя Байерн, просто исках да ти кажа, че статията е прекалено фенска, а най-смешното написано ще пейстна тук сега:
И нека недоволните от доминацията на Байерн в Бундеслигата се запитат какво точно искат - смел рицар, който да брани "селото" от английския змей, или борба за титлата между няколко отбора, които ще бъдат боксови круши в Шампионската лига месеци след това.
Прекалено рицарски се е вживял тоя пич. Ами нека ги закрием другите отбори, за да не би случайно 2074 година някое друго отборче да се осмели да стане шампион на Германия.
Хайде Ванка със здраве :cheers:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   17.11.2015 16:07


goro_levskara написа:
Второ : От къде Манчо изважда 4 пъти повече пари за играчи ? - не мога да знам.


Eто че не си прочел статията. Защото в нея много ясно е написано защо английските клубове имат поне 4 пъти повече пари за играчи... ;)


Последна промяна Medved на 17.11.2015 16:07, променена общо 1 път



 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   17.11.2015 16:45


Medved написа:

Eто че не си прочел статията. Защото в нея много ясно е написано защо английските клубове имат поне 4 пъти повече пари за играчи... ;)


Значи през мен никакви пари не са минавали, не мога да знам нещо, което не съм видял. Написах по-горе, че финансовата политика на водещите английски клубове не ми допада, включително и тази на Юнайтед. В случая идеше реч за доминацията на Байерн над останалите отбори в Германия, нещото за което се хванах, а не за финансирането на отборите от острова. И смешното изказване как видиш ли шефовете на Байерн казали твърдо НЕ на лошите от Ман Юнайтед за Мюлер, а година преди това Дортмунд не могли да кажат твърдо не на "добрите" от Байерн за Левандовски. Разбираш ли комичното в случая Мейдж? На тях играчи не могат да им купуват, защото те са рицарите на Германия, а в същото време който играч си поискат него взимат. Та в тоя ред на мисли, авторът на статията се е превъзбудил малко повече от необходимото.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   17.11.2015 17:11


goro_levskara написа:
Medved написа:

Eто че не си прочел статията. Защото в нея много ясно е написано защо английските клубове имат поне 4 пъти повече пари за играчи... ;)


Значи през мен никакви пари не са минавали, не мога да знам нещо, което не съм видял. Написах по-горе, че финансовата политика на водещите английски клубове не ми допада, включително и тази на Юнайтед. В случая идеше реч за доминацията на Байерн над останалите отбори в Германия, нещото за което се хванах, а не за финансирането на отборите от острова. И смешното изказване как видиш ли шефовете на Байерн казали твърдо НЕ на лошите от Ман Юнайтед за Мюлер, а година преди това Дортмунд не могли да кажат твърдо не на "добрите" от Байерн за Левандовски. Разбираш ли комичното в случая Мейдж? На тях играчи не могат да им купуват, защото те са рицарите на Германия, а в същото време който играч си поискат него взимат. Та в тоя ред на мисли, авторът на статията се е превъзбудил малко повече от необходимото.


Пак ме жегна мен . Преди началото на сезона ние искахме Депай и Дармиан , но и двамата предпочетоха арабските пари . В крайна сметка ние взехме Коща и Видал за същите пари (дали не и по малко) и сега се вижда че сме направили правилния ход . Ето че все пак парите са изиграли ролята тук , но това не прави Манчо силен отбор , напротив , мисля че към момента сте средняшки отбор . Ако трябва да сме честни , ние не искаме никой играч на Манчо , защото нямат класа (това е съвсем сериозно) , но ако питаме Ван Гаал той би купил всеки от Байерн .
Още по интересно е , че всеки се хваща за това кой би купил Байерн , но не гледа че освен Ману , никой друг не е от такова значение за силата на баварците . Ако трябва да изреждам , други са играчите които са незаменими при нас . Алаба , Мюлер , Лаам са наистина незаменимите при нас .

_________________
Изображение


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   17.11.2015 17:34


Гонзо написа:



Пак ме жегна мен . Преди началото на сезона ние искахме Депай и Дармиан , но и двамата предпочетоха арабските пари . В крайна сметка ние взехме Коща и Видал за същите пари (дали не и по малко) и сега се вижда че сме направили правилния ход . Ето че все пак парите са изиграли ролята тук , но това не прави Манчо силен отбор , напротив , мисля че към момента сте средняшки отбор . Ако трябва да сме честни , ние не искаме никой играч на Манчо , защото нямат класа (това е съвсем сериозно) , но ако питаме Ван Гаал той би купил всеки от Байерн .
Още по интересно е , че всеки се хваща за това кой би купил Байерн , но не гледа че освен Ману , никой друг не е от такова значение за силата на баварците . Ако трябва да изреждам , други са играчите които са незаменими при нас . Алаба , Мюлер , Лаам са наистина незаменимите при нас .


Не правя съпоставка между финансовото състояние на Байерн и Ман Юнайтед. Исках да кажа, че който си пожелаят баварците в Германия, него го взимат. Несериозно е да ми кажеш, че не разбираш какво искам да ти кажа. За Байерн не е проблем да извади пари за Левандовски от т.нар. "най-голям" конкурент във вътрешното първенство. Това е все едно Реал да щракне с пръсти и да вземе Меси, или Барса да вземе Кристиано. Да, ама не, тези неща няма как да се случат. Докато в Германия щракат с пръсти и взимат Ноейр, щракат още един път и вземат Левандовски...

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   17.11.2015 18:00


goro_levskara написа:
Не правя съпоставка между финансовото състояние на Байерн и Ман Юнайтед. Исках да кажа, че който си пожелаят баварците в Германия, него го взимат. Несериозно е да ми кажеш, че не разбираш какво искам да ти кажа. За Байерн не е проблем да извади пари за Левандовски от т.нар. "най-голям" конкурент във вътрешното първенство. Това е все едно Реал да щракне с пръсти и да вземе Меси, или Барса да вземе Кристиано. Да, ама не, тези неща няма как да се случат. Докато в Германия щракат с пръсти и взимат Ноейр, щракат още един път и вземат Левандовски...


Ама и ти май не ме разбираш . Когато Байерн реши да вземе играч от европейски отбор , идва Манчо и дава една торба съмнителни пари и го взима . Нормално е да се насочим към вътрешния пазар . Отделно , кой па толкова е взел Байерн , за да стане по силен ? Нито Гьотце , нито Лева са фундаментални играчи за Байерн . Основата е от млади играчи , които Байерн сам създаде . Тук ще те попитам , колко юноши разви Манчо в последните 10 години ?

пп Като си говорим за Лева , да ти припомня че го взехме без пари . Като ми даваш пример Испания , ще ти припомня Фиго .

_________________
Изображение


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   17.11.2015 18:20


Гонзо написа:
Ама и ти май не ме разбираш . Когато Байерн реши да вземе играч от европейски отбор , идва Манчо и дава една торба съмнителни пари и го взима . Нормално е да се насочим към вътрешния пазар . Отделно , кой па толкова е взел Байерн , за да стане по силен ? Нито Гьотце , нито Лева са фундаментални играчи за Байерн . Основата е от млади играчи , които Байерн сам създаде . Тук ще те попитам , колко юноши разви Манчо в последните 10 години ?

пп Като си говорим за Лева , да ти припомня че го взехме без пари . Като ми даваш пример Испания , ще ти припомня Фиго .


Май ти не ме разбра. Постоянно насочваш темата към парите на Юнайтед, а не за това, за което аз се хванах, а именно статията и доминацията на Байерн в бундеслигата и обезмислянето на борбата за шампионска титла. Казах го вече няколко пъти, че трансферната политика на Ман Юнайтед не ми се нрави. Противно ми е как се хвърлят милиони, как показно се купува този, или онзи. Аз не съм за тези неща, презирам ги, не им се радвам въобще, тръпката от онези години я няма в мен, или поне не е толкова силна. С това приключвам темата за Ман Юнайтед и се връщаме на Байерн.
Същото е и при тях в Германия, показно се взимат най-добрите футболисти на другите отбори, показно се обезмисля първеството. Ние сме Байерн, всичко добро трябва да е при нас, ние сме рицарите на Германия, другите отбори не ни интересуват, те трябва да прекланят глава пред нас. А защо така? За да сме силни в Европа, да показваме на лошите европейски грандове, че ние сме номер 1. Ами не, аз и това не приемам, определено също го презирам.
Браво обаче на всички други отбори, чест им прави, че се борят мъжки и че помежду си правят много хубави мачове.

п.с. Като стана въпрос за примери бих посочил Рибери, бих посочил Робен, играчи също били в полезрението на европейските грандове, но в крайна сметка купени от Байерн. Така че, хайде да не ги изкарваме мъченици
И пак потретвам, като се надявам да ме разбереш най-накрая. Не мразя Байерн, играят страхотен за гледане футбол, аз лично им се възхищавам. Но ми става много смешно, когато попадна на подобна статия писана с толкова фенски очила, че няма накъде.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   17.11.2015 22:07


Гонзе, айде малко по-сериозно. Работили Байерн, особено Хьонес милия, дето ходил от врата на врата и къде свърши, както и за какво? На някоя врата нещо е отворил торбата - или на няколко?


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   17.11.2015 22:57


alessandron написа:
Гонзе, айде малко по-сериозно. Работили Байерн, особено Хьонес милия, дето ходил от врата на врата и къде свърши, както и за какво? На някоя врата нещо е отворил торбата - или на няколко?



Санде , хубаво е да се коментират тези неща , от хора които поне малко са се информирали . Знаеш ли , че Байерн има спонсори , които са от бедните времена на отбора и тъй като сега не могат да се конкурират на пазара на рекламата са забравени от всички , но не и от Байерн , който ги рекламира съвсем безплатно ?

пп Аз избягвам да коментирам Милан , защото въобще не се интересувам от тях , особено когато нямат шанс да срещнат Байерн .

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   17.11.2015 23:57


Гонзо написа:
alessandron написа:
Гонзе, айде малко по-сериозно. Работили Байерн, особено Хьонес милия, дето ходил от врата на врата и къде свърши, както и за какво? На някоя врата нещо е отворил торбата - или на няколко?



Санде , хубаво е да се коментират тези неща , от хора които поне малко са се информирали . Знаеш ли , че Байерн има спонсори , които са от бедните времена на отбора и тъй като сега не могат да се конкурират на пазара на рекламата са забравени от всички , но не и от Байерн , който ги рекламира съвсем безплатно ?

пп Аз избягвам да коментирам Милан , защото въобще не се интересувам от тях , особено когато нямат шанс да срещнат Байерн .


Да бе, Гонзе, знам че те е мега яд, че години наред в ЕКТ като ни видите и ядете дървото, но това е отделна тема. Поспри се с тоя патос, щото да ми хвалиш професионален футболен мегагранд как се грижи за благото на другите, че да може да си има равностойна (???) конкуренция е почти като Бойко Борисов да ми обяснява как направил 50 спортни зали и затова животът в България станал по-добър. Дадох ти примера на "безкористност" на Хьонес, та да се поусетиш, ама явно не щеш. На Байерн величието и труда никой не им оспорва.


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   18.11.2015 00:08


alessandron написа:
Да бе, Гонзе, знам че те е мега яд, че години наред в ЕКТ като ни видите и ядете дървото, но това е отделна тема. Поспри се с тоя патос, щото да ми хвалиш професионален футболен мегагранд как се грижи за благото на другите, че да може да си има равностойна (???) конкуренция е почти като Бойко Борисов да ми обяснява как направил 50 спортни зали и затова животът в България станал по-добър. Дадох ти примера на "безкористност" на Хьонес, та да се поусетиш, ама явно не щеш. На Байерн величието и труда никой не им оспорва.


Яд ме е само на онзи невидимия Индзаги . Инак и ти и другите май не разбирате , че не аз нападам вашите отбори а вие Байерн . Не си спомням да съм казал някъде , че примерно Милан е посредствен отбор , или че е взел този или онзи . Могъл - взел .

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   18.11.2015 09:37


Гонзо написа:
alessandron написа:
Да бе, Гонзе, знам че те е мега яд, че години наред в ЕКТ като ни видите и ядете дървото, но това е отделна тема. Поспри се с тоя патос, щото да ми хвалиш професионален футболен мегагранд как се грижи за благото на другите, че да може да си има равностойна (???) конкуренция е почти като Бойко Борисов да ми обяснява как направил 50 спортни зали и затова животът в България станал по-добър. Дадох ти примера на "безкористност" на Хьонес, та да се поусетиш, ама явно не щеш. На Байерн величието и труда никой не им оспорва.


Яд ме е само на онзи невидимия Индзаги . Инак и ти и другите май не разбирате , че не аз нападам вашите отбори а вие Байерн . Не си спомням да съм казал някъде , че примерно Милан е посредствен отбор , или че е взел този или онзи . Могъл - взел .


Ба, дреме ми за Байерн, коментирах само в светлината на приказките ти как баварците едва ли не са по-загрижени за конкуренцията, отколкото за себе си :)


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   18.11.2015 23:31


alessandron написа:
Гонзо написа:
alessandron написа:
Да бе, Гонзе, знам че те е мега яд, че години наред в ЕКТ като ни видите и ядете дървото, но това е отделна тема. Поспри се с тоя патос, щото да ми хвалиш професионален футболен мегагранд как се грижи за благото на другите, че да може да си има равностойна (???) конкуренция е почти като Бойко Борисов да ми обяснява как направил 50 спортни зали и затова животът в България станал по-добър. Дадох ти примера на "безкористност" на Хьонес, та да се поусетиш, ама явно не щеш. На Байерн величието и труда никой не им оспорва.


Яд ме е само на онзи невидимия Индзаги . Инак и ти и другите май не разбирате , че не аз нападам вашите отбори а вие Байерн . Не си спомням да съм казал някъде , че примерно Милан е посредствен отбор , или че е взел този или онзи . Могъл - взел .


Ба, дреме ми за Байерн, коментирах само в светлината на приказките ти как баварците едва ли не са по-загрижени за конкуренцията, отколкото за себе си :)

Не си прав Санде, Байерн навремето спасиха Дортмунд от фалит!
Отделно баварците са май единствения отбор, който 15-16 години подред е с позитивни финансови резултати, нещо, което в съвременния футбол е като светия граал!


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   18.11.2015 23:45


navy написа:
Не си прав Санде, Байерн навремето спасиха Дортмунд от фалит!
Отделно баварците са май единствения отбор, който 15-16 години подред е с позитивни финансови резултати, нещо, което в съвременния футбол е като светия граал!


И Мюнхен 1860 , да не говорим и за благотворителните мачове които играят всяка година , за да спасят по малките клубове от фалит .

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   19.11.2015 00:56


navy написа:
Не си прав Санде, Байерн навремето спасиха Дортмунд от фалит!
Отделно баварците са май единствения отбор, който 15-16 години подред е с позитивни финансови резултати, нещо, което в съвременния футбол е като светия граал!



Нейви, това за спасението са повече митове и легенди. Помогнали - да, направили добър жест - да, но спасили не. Тогава Дортмунд са дължали около 200 милиона, Байерн са им дали кредит за 2 милиона, който е трябвало да върнат в рамките на 9 месеца:

''Of course, the precise significance of that money can never be measured and, perhaps not wanting to give Bayern too much credit, there has been at least one occasion when Dortmund officials have tried to play down its relevance in the greater scheme of things.
Thomas Tress, Dortmund's chief financial officer, once pointed out that it was a relatively small amount given the size of their debt.
"First of all it was very honourable from Bayern Munich, helping other clubs in critical situations," he told SportsPro. "It was a critical situation for Borussia Dortmund. But it was not to save Borussia Dortmund because we are talking about €2m. If you realise the financial debt was roughly €200m, so €2m does not solve the whole problem, but it helped. It was an honourable step and what's more to say?"


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: БУНДЕСЛИГА - сезон 2015/2016   |   19.11.2015 16:27


Айде да цитирам и Зизу , който няма как да е фен на Байерн : "Не разбирам тези дискусии, че Байерн е твърде доминантен. Всяка една държава би се гордяла, ако имаше такъв клуб като баварците", добави Зизу.

Прочети още на: http://www.gol.bg/bayern/2015-11-19/ziz ... -slab-mach

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 77 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг