Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:48



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
За пръв път жена ще ръководи мач 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  За пръв път жена ще ръководи мач   |   08.09.2017 12:30


от Бундеслигата!

Интересно ми е мнението на Швабата по решението. Някъде четох, че германците масово я одобрявали.

http://corner.dir.bg/news.php?id=26360084

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: За пръв път жена ще ръководи мач   |   08.09.2017 12:51


Бе не съм я вземал под лупа, така че нямам особено мнение за нея. От години вече чета само добри неща за нея, явно го може. Не го намирам и за нещо кой знае колко странно, жена да съдийства на мъже, имаме го и в тениса примерно. Извървя си пътя нагоре и явно си е заслужила постижението. За мене в общи линии нищо повече от интересна подробност.

От твоя гледна точка по-интересно би трябвало да ти е примерно как са се чифтосали с Хауърд Уеб точно. Дали е било на някой семинар, дали са го правили в съдийски одежди, дали са си показвали картони преди/по време/след това, какво им е отношението по темата "свирки" и други подобни. :laugh:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: За пръв път жена ще ръководи мач   |   08.09.2017 12:59


SUBXERO написа:
Бе не съм я вземал под лупа, така че нямам особено мнение за нея. От години вече чета само добри неща за нея, явно го може. Не го намирам и за нещо кой знае колко странно, жена да съдийства на мъже, имаме го и в тениса примерно. Извървя си пътя нагоре и явно си е заслужила постижението. За мене в общи линии нищо повече от интересна подробност.

От твоя гледна точка по-интересно би трябвало да ти е примерно как са се чифтосали с Хауърд Уеб точно. Дали е било на някой семинар, дали са го правили в съдийски одежди, дали са си показвали картони преди/по време/след това, какво им е отношението по темата "свирки" и други подобни. :laugh:


Имаш предвид вашия 12-ти играч ли? ;-) Ми не знам. Тая по-скоро ми мяза на Brianne of Tarth от GOT! :-)

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг