Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 13:07



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 197 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Серия А - сезон 2020/2021 
Автор Съобщение
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14252
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   05.05.2021 18:58


cori88 написа:
Това че съм фен на Рома няма никакво значение. Рома поне има шанс да спечели нещо, докато Тотнъм няма да вземат нищо скоро време и в това съм сигурен. И да Рома е по - известния клуб и с повече фенове.


Последователи на Тотнъм във Фейсбук - 22.6 милиона, последователи на Рома - 9.6 милиона


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 05.08.2018 10:04
Мнения: 787
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   05.05.2021 19:03


Balleta написа:
cori88 написа:
Това че съм фен на Рома няма никакво значение. Рома поне има шанс да спечели нещо, докато Тотнъм няма да вземат нищо скоро време и в това съм сигурен. И да Рома е по - известния клуб и с повече фенове.


Последователи на Тотнъм във Фейсбук - 22.6 милиона, последователи на Рома - 9.6 милиона


Това е несериозно което го пишеш. За последните 10 години Тотнъм наля милиони за да се рекламират и да привлекат фенове. Преди да иде Бербатов при тях , даже и фен клуб нямаха в България. Фейсбук не е мерило.

_________________
" За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."


 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14252
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   05.05.2021 19:38


cori88 написа:
Balleta написа:
cori88 написа:
Това че съм фен на Рома няма никакво значение. Рома поне има шанс да спечели нещо, докато Тотнъм няма да вземат нищо скоро време и в това съм сигурен. И да Рома е по - известния клуб и с повече фенове.


Последователи на Тотнъм във Фейсбук - 22.6 милиона, последователи на Рома - 9.6 милиона


Това е несериозно което го пишеш. За последните 10 години Тотнъм наля милиони за да се рекламират и да привлекат фенове. Преди да иде Бербатов при тях , даже и фен клуб нямаха в България. Фейсбук не е мерило.


А кое е мерило? Празните приказки ли?

Я влез в страниците на Реал, Барса и Ман Юнайтед да видим мерило ли е или не? Предполагам не оспорваш, че тия три клуба са с най-много фенове по света ?

Това е огромна представителна извадка, всички фенове по света няма как да бъдат преброени, но социалните мрежи ти дават представа кой колко е харесван - подобно е положението с Инстаграм и Туитър.

Да не говорим, че сам си противоречиш с "За последните 10 години Тотнъм наля милиони за да се рекламират и да привлекат фенове."


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9622
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   05.05.2021 19:44


По принцип си прав Балет, ама много ми се ще да разбера колко от тия "фоловерса" :laugh: например са корейци? И тва ся фенове на Тотнъм ли са или фенове на Сон. Нали усещаш за какво ти говоря, щото една Корея е 50 милиона, а предполагам че китайчето го боготворят там. Та ей ти едно 10 милиона фоловерса от къде ти идват.

И в БГ Тотнъм беше много харесван покрай Бербатов, но за мен фенове са тия като Спърс, а не кака Надка, дето е натиснала фолоу/лайк докато Бербо е бил там и в момента едва ли знае и един акотуален футболист на Шпорите.

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 05.05.2021 19:50, променена общо 1 път



 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14252
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   05.05.2021 20:07


bai Momchil написа:
По принцип си прав Балет, ама много ми се ще да разбера колко от тия "фоловерса" :laugh: например са корейци? И тва ся фенове на Тотнъм ли са или фенове на Сон. Нали усещаш за какво ти говоря, щото една Корея е 50 милиона, а предполагам че китайчето го боготворят там. Та ей ти едно 10 милиона фоловерса от къде ти идват.

И в БГ Тотнъм беше много харесван покрай Бербатов, но за мен фенове са тия като Спърс, а не кака Надка, дето е натиснала фолоу/лайк докато Бербо е бил там и в момента едва ли знае и един акотуален футболист на Шпорите.



по принцип социологичните проучвания обхващат едно много малко количество хора, но дават доста точна представа за това кой за какво е / кого е - същото е със социалните мрежи. А кой колко е фен - ти вече отиде в някакви други крайности - факт е, че фен се става на база на нещо - да речем в случая много хора стават фенове заради Сон, Мьон , Гьон или кой си щеш. Спърса сигурно също има история как е станал фен на Тотнъм,

Без някакви факти и цифри имаме само голословни приказки и глупав спам. Кажи ми как да ги измерим ?


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10442
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   05.05.2021 20:34


cori88 написа:
Balleta написа:
cori88 написа:
Това че съм фен на Рома няма никакво значение. Рома поне има шанс да спечели нещо, докато Тотнъм няма да вземат нищо скоро време и в това съм сигурен. И да Рома е по - известния клуб и с повече фенове.


Последователи на Тотнъм във Фейсбук - 22.6 милиона, последователи на Рома - 9.6 милиона


Това е несериозно което го пишеш. За последните 10 години Тотнъм наля милиони за да се рекламират и да привлекат фенове. Преди да иде Бербатов при тях , даже и фен клуб нямаха в България. Фейсбук не е мерило.
Къде го намеси пък тук Бербатов? И кой ти говори за България? Вземи се поосведоми малко, пък тогава пиши. Тотнъм е отбор с традиции и статутът му на един от най-популярните отбори няма нищо общо с моментното му финансово състояние. Какво, кога и колко са спечелили, едва ли е нужно да се изрежда тук. В крайна сметка трофеите не са единствената причина за това, един клуб да е популярен, още повече пък на Острова.

Рома дори в рамките на Италия е отбор от местен тип. Феновете му са съсредоточени предимно в и около Рим. Нито имат кой знае какви традиции, нито кой знае какви успехи, въпреки че в Италия конкуренцията е доста по-малка и зад трите гранда има доста вакуум.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9622
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   05.05.2021 21:49


Balleta написа:
bai Momchil написа:
По принцип си прав Балет, ама много ми се ще да разбера колко от тия "фоловерса" :laugh: например са корейци? И тва ся фенове на Тотнъм ли са или фенове на Сон. Нали усещаш за какво ти говоря, щото една Корея е 50 милиона, а предполагам че китайчето го боготворят там. Та ей ти едно 10 милиона фоловерса от къде ти идват.

И в БГ Тотнъм беше много харесван покрай Бербатов, но за мен фенове са тия като Спърс, а не кака Надка, дето е натиснала фолоу/лайк докато Бербо е бил там и в момента едва ли знае и един акотуален футболист на Шпорите.



по принцип социологичните проучвания обхващат едно много малко количество хора, но дават доста точна представа за това кой за какво е / кого е - същото е със социалните мрежи. А кой колко е фен - ти вече отиде в някакви други крайности - факт е, че фен се става на база на нещо - да речем в случая много хора стават фенове заради Сон, Мьон , Гьон или кой си щеш. Спърса сигурно също има история как е станал фен на Тотнъм,

Без някакви факти и цифри имаме само голословни приказки и глупав спам. Кажи ми как да ги измерим ?


Затова и ти казах, че по-принцип си прав. Това е един от начините за мерени, но и той не е точен, щото има такива изкривявания. Гарантирано в момента Тотнъм е най-популярния отбор в Ю. Корея, както и ние натрупахме доста популярност в Колумбия. :dunno:

_________________
Изображение


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 05.08.2018 10:04
Мнения: 787
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   06.05.2021 09:21


[/quote]Къде го намеси пък тук Бербатов? И кой ти говори за България? Вземи се поосведоми малко, пък тогава пиши. Тотнъм е отбор с традиции и статутът му на един от най-популярните отбори няма нищо общо с моментното му финансово състояние. Какво, кога и колко са спечелили, едва ли е нужно да се изрежда тук. В крайна сметка трофеите не са единствената причина за това, един клуб да е популярен, още повече пък на Острова.

Рома дори в рамките на Италия е отбор от местен тип. Феновете му са съсредоточени предимно в и около Рим. Нито имат кой знае какви традиции, нито кой знае какви успехи, въпреки че в Италия конкуренцията е доста по-малка и зад трите гранда има доста вакуум.[/quote]

Явно четеш по диагонал какво се пише, но за да приключа този безмислен спор само ще кажа че за последните 20 години Рома имат 1 титла ; 9 втори места; 2 трети места; 4 шести места и по едно 5,7и 8 място. Докато Тотнъм има 1 второ, 2 трети, 3 четвърти, 5 пети, 2 пъти е бил шести и девети и по един 8,10,11,12,14. Така че отбора от местно заначение е неимоверно в топ 10 последните 20 години от който повече от половината в топ 3, докато тия дето няма значение колко пари са хвърлили с изключение на 5-6 сезона ги няма никакви , като даже и към изпадащите се засилват.
А твърдението ти , че зад трите гранда в Италия , след тях е вакум , това не важи ли за всички страни?

_________________
" За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."


 
Online

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4097
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   06.05.2021 11:10


Факт е, че Рома са доста популярен отбор в България, много по-популярни от Тотнъм. В глобален план нямам представа как е, но може би това че Висшата лига е по-популярно първенство дава предимство на Тотнъм.

И двата отбора са сред традиционно силните и популярните в своите страни, като и в двата през годините са играели много известни футболисти.
Кой е на по-високо ниво от двата аз не се наемам да кажа.

Навремето и аз имах симпатии към Рома, но вече следя италианския фубол доста периферно, а и футбола като цяло. Гледам сравнително редовно мачовете на няколко отбора, от различни първенства.

Колкото до Моуриньо, все още той притежава качествата, за да бъде успешен. Това че няколко години не му се е получило, не значи, че трябва да бъде отписван. Да, както и той самият си призна не е това което беше, но още има какво да даде на играта.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11816
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   06.05.2021 11:21


У нас популярността на Рома има същата причина като тази на Лацио - заради цвета и съответното харесване от много левскари и цесекисти.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28644
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   06.05.2021 12:27


ЗА мен лично Рома е по-голям и значим клуб от Тотнъм. :wave: :devil:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   06.05.2021 17:50


Diavolo написа:
ЗА мен лично Рома е по-голям и значим клуб от Тотнъм. :wave: :devil:


Аз предпочитам Рома пред Тотнъм, но НЕ Е по-голям и значим клуб. Шпорите имат ендна КНК и две Уефи, Рома само една купа на панаирните градове от 1962. Имат и по един финал за КЕШ/ШЛ - и двата загубени от Ливърпул.
Тотнъм са два пъти шампиони на страната си, Рома 3 на своята, тука са близко, и по купи са близо.

Според мен визираш нещо друго, като казваш, по значим и успешен отбор, защото фактите в Европа друго говорят!

_________________
Изображение


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 05.08.2018 10:04
Мнения: 787
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   06.05.2021 18:24


Пак казвам спора е безсмислен и няма защо да се продължава , а и темата е за друго. До година ще видим до къде ще стигне Моуриньо и компания. Честита титла на Интер , Конте показа, че махането му от Юве е грешка и резултата е на лице.

_________________
" За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10442
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   06.05.2021 18:35


Съвсем между другото и горе-долу по темата, от няколко дена се говори за възможността, от новия сезон Конте да поеме... Тотнъм. Доколко е истина - нямам представа. Аз лично имам Конте за човек с принципи и не мога да си представя, че няма да се възползва от възможността да опита да постигне нещо значимо с Интер в ШЛ догодина. От друга страна, като си спомня какви дрязги имаше със собствениците на Нерадзурите през повечето време, не ми се струва абсолютно невероятно.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   06.05.2021 19:19


Междудругото, тука си е малко офф-топик, но от години в много подлези и стени в София фигурира графитито KONTE, което не знам какво означава! :-)

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11816
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   06.05.2021 21:01


Нали Тен Хаг поема Тотнъм?

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10442
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   06.05.2021 21:08


Доколкото разбрах им е отказал и си е удължил договора с Аякс. Към момента се спрягат имената на Конте и Мартинес.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4972
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   06.05.2021 21:57


Малеее, какви са тия приказки бре... Вие нещо съвсем сте изфирясали: Тотнъм значим отбор?!?!?! WTF...
Ще ме извинява spurs (който е пич и точен), ама Тотнъм засега поне не е показал, че е нещо повече от симпатичен на моменти отбор, в който през годините са играли значими, култови играчи, дори легенди (бих казал). Толкова. Пунта. Нокта.

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


Последна промяна alexbg на 06.05.2021 21:59, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   06.05.2021 23:47


Умишлено не коментирах повечето глупости, изписани по темата, но ме изуми мнението на Чаво - по какво съдиш, че в България Рома са много по-популярни?


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Мнение  Re: Серия А - сезон 2020/2021   |   07.05.2021 14:03


Готиното на Кори, че е фен на ВЕЛИКИЯ Garfield. Тва, че не разбира от футбол е друг въпрос. Рома по- големи от Тотнъм ... :outofspace:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 197 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг