Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:36



Отговори на тема  [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Serie A - завършек 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   19.05.2013 23:34


Diavolo написа:
И още нещо извън страстите, за италианския футбол е много по-добре в ШЛ да играе Милан, а не лузърите от Фиорентина, които най-вероятно щяха да отпаднат в третия квалификационен кръг.
Колкото и да е слаб в момента, Милан е отбора който носи точкиза италианския клубен футбол и продължава да прави големите неща.


Рядко пишеш глупости ама сега що така??
Не само за италианският футбол ами за всеки е по-добре да се класира отбора събрал повече точки и то не купени или уговорени, вместо някакви кухи имена, които видиш ли трябвало да участват еди къде си. На кой му дреме за някакви си измислени коефициенти, това е игра с топка върху трева, а не с калем и калкулатор върху бял лист.
Виола лузърски отбор ??????
От както се съвзеха след фалита имат две участия в ШЛ - 2008/2009 Останаха трети в група с Байерн М и Олимпик Лион (ако не се лъжа тогава Милан май също не минаха групата), а на следващата 2009/2010 спечелиха групата с Олимпик Лион и Ливърпул и отпаднаха на 1/8 от финалиста Байерн М само заради гола на чужд терен.

Ей мамка му, само като видя някой да пише или да говори, че някой "трябвало" видиш ли да бъде някъде щото бил еди си кой и направо побеснявам. Ти бил ли си на домакински мач на Виола, виждал ли си колко хората от Флоренция си обичат клуба, що да не погледат и там по-големи мачове, че рече и отсече да не участвали щели да отпаднат в 3-ти кръг


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   19.05.2013 23:45


Знам ве, Виола ги харесвам даже, но за сметка на Милан да продължат - никога! :devil:
Много добре знам резултатите им и публиката им, но тези успехи които имаха са в миналото. В момента нивото е много слабо и само Милан и Юве могат да направят нещо, е може и Наполи но само ако си запази отбора и треньора.
Не ме разбирай погрешно, аз мисля и като калчоман, т.е. гледам интереса на италианския футбол.

А за това кой заслужавал и кой не, ами да си припомним мача във Флоренция, който предполагам много добре се сещаш как беше криминално отнета победата на Милан от един много слаб съдия и отделно какъв уникален късмет извадиха виолетовите, а ние ги надиграхме.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   20.05.2013 00:05


Diavolo написа:
Знам ве, Виола ги харесвам даже, но за сметка на Милан да продължат - никога! :devil:
Много добре знам резултатите им и публиката им, но тези успехи които имаха са в миналото. В момента нивото е много слабо и само Милан и Юве могат да направят нещо, е може и Наполи но само ако си запази отбора и треньора.
Не ме разбирай погрешно, аз мисля и като калчоман, т.е. гледам интереса на италианския футбол.

А за това кой заслужавал и кой не, ами да си припомним мача във Флоренция, който предполагам много добре се сещаш как беше криминално отнета победата на Милан от един много слаб съдия и отделно какъв уникален късмет извадиха виолетовите, а ние ги надиграхме.


Да в него мач имаше грешки в полза на Фио, но дай да не сравняваме двата отбора по този показател кръг по кръг щото ти е ясно предполагам кой ще е по-облагоденстваният през сезона.
И не се засягай просто сега се случи да е твоят Милан сррещу Фио, утре ще е Юве Дженоа, вдругиден ще МанЮ Евертън или пък Байерн М К'слаутерн, усещаш накъде бия нали.


 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   20.05.2013 07:14


alessandron написа:
Ледо написа:
Хахаха,
е в такива моменти се радвам 4е последните сезони по4ти не гледам
калчото. И другаде се подпират големите отбори ама в Италия са брутални.


Еми и дузпа имаше, и при вторият гол засада няма - наизуст караш малко, но ...


Гледах второто полувреме. Ако това на Балотели е дузпа, то във всеки мач трябва да се дават по 4 поне. Да не говорим за червените картони на Сиена, които бяха смешни. Както и да е. В Италия отдавна е ясно, че определени отбори се бутат яко.

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   20.05.2013 07:18


Ледо написа:
alessandron написа:
Ледо написа:
Хахаха,
е в такива моменти се радвам 4е последните сезони по4ти не гледам
калчото. И другаде се подпират големите отбори ама в Италия са брутални.


Еми и дузпа имаше, и при вторият гол засада няма - наизуст караш малко, но ...


Гледах второто полувреме. Ако това на Балотели е дузпа, то във всеки мач трябва да се дават по 4 поне. Да не говорим за червените картони на Сиена, които бяха смешни. Както и да е. В Италия отдавна е ясно, че определени отбори се бутат яко.


Червеният картон е един. Когато те бутат с две ръце в гърба, еми нарушение е, да.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   20.05.2013 07:46


Милан си е мафиотски отбор, това е ясно, така както и Берлускони е човек на мафията. С подобни нагласени мачове първенството на жабите е напълно опорочено и незаслужаващо внимание.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   20.05.2013 18:45


Dobril написа:
Милан си е мафиотски отбор, това е ясно, така както и Берлускони е човек на мафията. С подобни нагласени мачове първенството на жабите е напълно опорочено и незаслужаващо внимание.


:finger: :salute:


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   26.05.2015 17:07


Кръг преди края на сезон 2014/2015 ситуацията е вече на 99% решена остана само една въпросителна:

- Шампиона няма какво да го коментираме.

- Вчера в много решителен мач Лацио и Рома показаха как не се играе за "Х" удовлетворяващ и двата отбора и че омразата между двата отбора е много много повече от взаимната изгода. От моя гледна точка много важна победата на Рома даваща последна възможност на Наполи. Така Рома заедно с първенците е в ШЛ, а последният кръг в пряк двубой на Сан Паоло Наполи и Лацио ще се решат кой да играе квалификации за ШЛ и кой в ЛЕ, като дори и равенството стига на Лацио.
Така, тъй като за мен ШЛ е като всеки друг турнир в който участва любимият отбор и не е чак толкова важен, ако едно евентуално не класиране в нея ще разкара съществото водещо в момента Наполи аз съм ОК да пропуснем. За сезона какво да кажа, мое мнение е че Наполи имаха по-добри играчи от римските отбори и не би трябвало второто място да е проблем, всички мачове ги гледах, някои и наживо ама още в началото на всеки мач, като видя оня да качва стълбите към терена и нещо ме хващаше за гушата.

- За ЛЕ освен един от двата горни се класират петият Фиорентина (като изключим звучните шамари от неприятният отбор на Севиля, може да се каже добър сезон) и спечелилият състезанието на Лигурия отбор на Дженоа, класирал се шести (за което аз лично се радвам), за сметка на градските Сампдория останала седма.

- Средата на таблицата е ясна има два отбора, за които се радвам, че са там ако и първенеца може да се присъедини към тях би било перфектно трио.

- Изпадащите също се уточниха - Каляри, Чезена и Парма (за Парма добре се получи - не ме кефи тоя отбор от времето на Танци и това си е)

- Влизащи от Сериа Б са:
Карпи (новият фаворит на Мейджа :laugh: ) и Фрозиноне (като изключим Лацио и Рома, на първо четене не мога да се сетя кога област Лацио е имала и трети представител в Сериа А), а за третото място в плейофна система ще спорят Перуджа, Пескара, Специя, Авелино, Болоня и Виченца, като аз бих искал да са Пескара

Serie A 2014/2015 - един кръг преди края.

1  Juventus   86
2 Roma 70

3 Lazio 66
4 Napoli 63

5 Fiorentina 61
6 Genoa 59

7 Sampdoria 55
8 Inter 52
9 Torino 51
10 Milan 49
11 Palermo 46
12 Sassuolo 46
13 Hellas 45
14 Chievo 43
15 Empoli 42
16 Udinese 41
17 Atalanta 37
18 Cagliari 31
19 Cesena 24
20 Parma 18


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   26.05.2015 18:11


Някой разправяше, че Дженоа не получават лиценз за евротурнирите, защото изпуснали някакви срокове. Не знам доколко е вярно, но ще е твърде жалко, ако стане така след този отличен сезон за тях и на всичко отгоре от цялата работа да се облажи омразната Дория.

Относно Серия Б. Тия Фрозиноне са по-противни и от Карпи, заеби... Как може да се допускат такива селташки отбори в елита, докато Мецокорона крета в четвърта дивизия, а някогашното чудо Кастел ди Сангро дори май вече не съществува :(

Иначе от замесените в плейофите аз стискам палци за Болоня, но в краен случай може Пескара или Авелино.


 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   26.05.2015 18:22


Мекеретата от Дженоа не взеха лиценз и паляшкият им отбор ще го издуха. Голям кеф ще е ако е за сметка на Самп :laugh:

И тъй като няма по-паляшки отбор от Дженоа, не виждам кво толкова се вайкате. :dunno:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   26.05.2015 19:02


Голям кееееф, няма що! Па бий си на терена и си участвай, че така по административен начин е ебати долното!

Иначе малко повече уважение към отбора на Дженоа да проявиш, викам - клуб на 122 години, играещ на този стадион от 104 години, 9-кратен шампион на Италия и най-важното - по-обичаният тим на град Генуа! :wave:

На Самп може да им се признае единствено емблематичния отбор на Вуядин Бошков от края на 80-те и началото на 90-те, както и един кратък период в средата на 90-те, когато играеха супер футбол под ръководството на Свен-Горан (в годините му преди да пропадне).

http://www.youtube.com/watch?v=64ouVC8sHJA

http://www.youtube.com/watch?v=64ouVC8sHJA :-D


Последна промяна Medved на 26.05.2015 19:03, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   26.05.2015 20:30


Нарочно писах Дженоа, защото те обжалват решението на FIGC, италианската футболна федерация за отнемането им на лиценза за турнирите на UEFA пред CONI, техният олимпийски комитет който е над федерацията и има право да отмени това решение. А иначе лиценза им е отнет освен заради някакви документални глупости, основно защото са заявили стадио Луиджи Ферарис, а той май щял да има някаква реконструкция и нямало да отговаря на глупавите правила на UEFA, Сампдория от своя страна са се договорили и заявили стадио Джилио в Реджо Емилия*
*те 100 пъти му смениха името, ама си му викам както си го знам Джилио - сега май и той се кипри с име на някакъв спонсор.
*ебало си майката колко отбора по колко повода заявяват този стадион.

ПП: Съжалявам Момчиле обаче е ясно, че Грифоните са лицето на Генуезкият футбол.


Последна промяна Prototype_Iblis на 26.05.2015 20:38, променена общо 1 път



 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   26.05.2015 21:38


Medved написа:
Голям кееееф, няма що! Па бий си на терена и си участвай, че така по административен начин е ебати долното!

Иначе малко повече уважение към отбора на Дженоа да проявиш, викам - клуб на 122 години, играещ на този стадион от 104 години, 9-кратен шампион на Италия и най-важното - по-обичаният тим на град Генуа! :wave:



9 титли последната през 1924!!! Надали е останал жив свидетел на някоя от тези титли. Никакви успехи след войната. Абсолютно паляшки и посредствен отбор. А и комплексиран, щото се водят от града на Сампдория - истинският отбор на Генуа. :wave:

_________________
Изображение


 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   26.05.2015 21:42


Prototype_Iblis написа:

ПП: Съжалявам Момчиле обаче е ясно, че Грифоните са лицето на Генуезкият футбол.


Какво лице, какво точно са направили тия? Никакви успехи в Европа, нито на местно ниво. Самп има участия в ШЛ, финал е играл, печелил е КНК, редовно представя Генуа пред света. Дженоа живее с някакви успехи от палеозоя, никакви положителни неща нито на домашна сцена, още по-малко в Европа. Това ако е лицето на Генузкият футбол, то по-добре да го закриваме тоя футбол.

п.с. Ама да играят няма лошо, тъкмо ще влошат коефициента на жабите, че и без това много го вдигнаха тоя сезон :laugh:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   26.05.2015 23:38


bai Momchil написа:

9 титли последната през 1924!!!


Ами да - когато титлите се решаваха на чисто спортния принцип, а не от парите.

И как така паляци? Говорим за най-стария отбор в Италия все пак. А тия Самп кои бяха точно (като изключим няколкогодишното избухване при Бошков) - някакви изтърсаци, създадени със съмнително обединение в съмнителен период (в който обикновено отборите се основаваха с указ) и допуснати да играят на "Луиджи Ферарис" по милост.

~

Между другото Пескара и Авелино напред в плейофите за влизане в Серия А. В следващия етап ги чакат Болоня и Виченца. И там ли беше в един мач на стадиона на по-горно класиралия се в редовния сезон?


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   27.05.2015 00:06


Medved написа:
bai Momchil написа:

9 титли последната през 1924!!!


Ами да - когато титлите се решаваха на чисто спортния принцип, а не от парите.

И как така паляци? Говорим за най-стария отбор в Италия все пак. А тия Самп кои бяха точно (като изключим няколкогодишното избухване при Бошков) - някакви изтърсаци, създадени със съмнително обединение в съмнителен период (в който обикновено отборите се основаваха с указ) и допуснати да играят на "Луиджи Ферарис" по милост.

~

Между другото Пескара и Авелино напред в плейофите за влизане в Серия А. В следващия етап ги чакат Болоня и Виченца. И там ли беше в един мач на стадиона на по-горно класиралия се в редовния сезон?


Бях ги пуснал за фон тая вечер Перуджа и Пескара и хвълях по едно око - добре се получи, да видим дали продължи хода на Пескара.

Не от тука продължават с по два мача

2014-15 - B - Turno preliminare
26/05/2015 18:30 Perugia - Pescara 1 - 2 - Mediaset Premium SKY
26/05/2015 21:00 Spezia - Avellino 1 - 2 - SKY Mediaset Premium

2014-15 - B - Semifinali
29/05/2015 18:30 Pescara - Vicenza - Mediaset Premium SKY
29/05/2015 21:00 Avellino - Bologna - Mediaset Premium SKY
02/06/2015 21:00 Vicenza - Pescara - Mediaset Premium SKY
02/06/2015 18:30 Bologna - Avellino - Mediaset Premium SKY

2014-15 - B - Finale
05/06/2015 20:30 - SKY Mediaset Premium
09/06/2015 20:30 - Mediaset Premium SKY


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   27.05.2015 08:44


Ха, Пескара са били в Серия А в началото на 90-те... Комо и Пиза си ги спомням, ама тези леко ми се губят от спомените...

п.п. Мецокорона са изпаднали от Серия Д и догодина ще джиткат по селските лиги, хъх :( Преди две години, когато още бяха в Серия С2, специално слязох в това китно селце, за да гледам някакъв мач. Но него ден беше започнал да вали мокър сняг от сутринта и пристигайки с разтуптяно сърце, заварих заключен стадион и екип на Трентино ТВ, който обясняваше как "партита ренвиата пер неве" :)))


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   27.05.2015 09:14


Пескара игра наскоро в Серия А за една година. Марко Верати от ПСЖ е кадър на Пескара. Старият дираджия барончето живее там и доста пишеше по време на предишната промоция.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   27.05.2015 10:05


Medved написа:
Ха, Пескара са били в Серия А в началото на 90-те... Комо и Пиза си ги спомням, ама тези леко ми се губят от спомените...

п.п. Мецокорона са изпаднали от Серия Д и догодина ще джиткат по селските лиги, хъх :( Преди две години, когато още бяха в Серия С2, специално слязох в това китно селце, за да гледам някакъв мач. Но него ден беше започнал да вали мокър сняг от сутринта и пристигайки с разтуптяно сърце, заварих заключен стадион и екип на Трентино ТВ, който обясняваше как "партита ренвиата пер неве" :)))


Хахаха типично италианско.

Иначе Пескара бяха в елита и сезон 2012/2013

ПП: ааа той Вендом вече ти е писал.

ПП2: Той Марко Верати имам някакви спомени, че по то време нещо лаеше, че още от преди да се роди бил фен ювентус и как искал само там да играе, ама накрая замина за Париж


Последна промяна Prototype_Iblis на 27.05.2015 10:09, променена общо 2 пъти



 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   27.05.2015 11:00


Леле, вярно бяха в Серия А преди два сезона, хаха :helpless:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг