Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 01:44



Отговори на тема  [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Serie A - завършек 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   28.05.2015 15:11


Такааааа дори и кошмарите все някога свършват

http://www.gazzetta.it/Calcio/Serie-A/Napoli/28-05-2015/benitez-saluta-de-laurentiis-finita-mia-esperienza-napoli-1101013317349.shtml

Вече наистина най-най-най-важното е на 31.05.2015 / 2145 - Napoli - Lazio. - тутти ало стадио.


ПС: За колегата мечок и Балета дето питаха. Не няма да ми липса г-н Бенитез (след като каза, че се маха вече получава необходимата доза уважение и не е "оня", "съществото", "поничката" и т.н.), че така де бил донесъл две купи, ами купата на Италия е взехме и при Мадзари 2012, но аз продължавам да твърдя последните години Наполи има доста добри играчи (съпоставимо с формации от минали години и поколения, спрямо общото средно ниво в Италия) и е грехота да се пилее на вятъра момента, защото монетата се върти и днес сме от горната страна утре пак може да сме от долната. И Рафаел Бенитез просто не успя, това неговото последните два сезона беше мъка - НЕ МИ ХАРЕСВАШЕ.
Викате една купа на Италия и една суперкупа - колко е това (първото айде, ходихме, гледахме празнувахме, градът беше радостен, купувахме - два три дена аз, като цяло да е продължило седмица, втората купа беше в ОАЕ - не съм ходил, то по телевизията - ебахти и тъпнята, стане ти радостно, четеш 5-6 статии и си легаш да спиш). Хайде сега това го съпостави с 38 мача, (даже и да не взимаш никаква купа) + няколко за купата + там колкото има за турнирите на УЕФА (естествено няма как да ходиш да гледаш всичко, трябва да си в рентиерският бизнес за да не загубиш и клиенти и всичко) и да виждаш желанието за игра, за победа, всеки мач да е празник, да отидеш максимално рано на стадиона да е приповдигната атмосферата, да говориш с разни хора, да коментирате обсъждате без да има някой заради който да ти едно такова свито.
Айде успех на Рафата в кариерата по-нататък - просто не беше за Наполи


Последна промяна Prototype_Iblis на 28.05.2015 15:12, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   28.05.2015 15:47


Prototype_Iblis написа:
Хайде сега това го съпостави с 38 мача, (даже и да не взимаш никаква купа) + няколко за купата + там колкото има за турнирите на УЕФА (естествено няма как да ходиш да гледаш всичко, трябва да си в рентиерският бизнес за да не загубиш и клиенти и всичко) и да виждаш желанието за игра, за победа, всеки мач да е празник, да отидеш максимално рано на стадиона да е приповдигната атмосферата, да говориш с разни хора, да коментирате обсъждате без да има някой заради който да ти едно такова свито.


Хаха, познато, познато :))

Иначе Рафата тотално не беше за Наполи, но честно да ти кажа, очаквах даави много по-големи поражения - например да ви превърне в един изключително противен и посредствен отбор, който примерно да закачи последното място за Лига Европа с антифутбол.

п.п. Ще ходиш ли да гледаш битката за ШЛ?


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   28.05.2015 17:23


Medved написа:
Иначе Рафата тотално не беше за Наполи, но честно да ти кажа, очаквах даави много по-големи поражения - например да ви превърне в един изключително противен и посредствен отбор, който примерно да закачи последното място за Лига Европа с антифутбол.

п.п. Ще ходиш ли да гледаш битката за ШЛ?
.

Аз от средата на април до средата май се мотах из Италия, доста мачове гледах и като цяло тоя последния кръг не го бях планирал. Те билетите вече са в продажба и се чудя дали да казвам да ми взимат билети. Ще го мисля до утре, че имам и работа тука.


ПС: За първи път ходих на тенис от АТП, клей мастърса в Рим Джокович срещу някакъв бразилец в 3-тия кръг.
Аз тенис от както се отказаха Бекер и Граф почти не гледам ама, като купувах билети за Рома-Дженоа и ми предложиха благотворителни билети за демонстративен тенис мач във форо италико, по времето когато се провежда BNL Master-са, и аз викам кой срещу кого, оня вика - звездите на АС Рома срещу тенис звезди, викам кои, той вика не знам кой ще потвърди пуснати са покани до всички топ играчи мъже и жени, добре де каква е каузата - стандартно деца ала бала, ок викам давай. - играха там най различни мачове по двойки, забавно беше, ама мача Тоти и Джокович срещу Вожнячки и Алесандро Флоренци беше ебати и забавата. Флоренци беше забил втория гол срещу Дженоа и се беше надъхал (в интерес на истината от всички играчи на Рома тоя беше единствения който му е ясно какво да прави с ракетата :-D ) и така бягаше по корта и се мъчеше, че Джоката щеше да умре от смях.
- първо впечатление - съседа е номер 1 в момента, а само той от топ мъжете (жените не ги коментирам, след Граф тенисистки не знам да са се раждали :rofl:, има едно анаболно, черничко от трети пол дето обира купите, ама то какво е, не го знам ) се яви на тая благотворителна игра.
- второ впечатление диктора долу на корта с микрофона тръгна да обявява, че Джоката отделно бил дал за тази кауза, той го прекъсна каза му нещо на ухо - след което оня каза тихо но се чу от микрофона "голям човек". Предполагам не е искал публичност.

Само заради това си купих билети за третия кръг за една от вечерните сесии на централния корт да извикам няколко пъти АЙМО НОЛЕ

Така че вече ще хвърлям по повече от едно око на АТП-то, като Джокович (въпреки че е сърбин) ще има моето благоразположение и може да разчита да викам "YES" и да свивам ръка в лакътя със стиснат юмрук :-D на победите му ;-)


Последна промяна Prototype_Iblis на 28.05.2015 17:27, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   31.05.2015 16:52


Бенитес днес удря Лацио, като за довиждане, вкарва Наполи в ШЛ и поема Мадрид :rock: :-D


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   31.05.2015 23:11


Голяма драма накрая и в крайна сметка Лацио в ШЛ през иглени уши. Наполи се върна от 0:2, но Игуаин изпусна дузпа при 2:2 15-ина минути преди края, след което гостите отново поведоха в резултата, а в заключителните секунди най-великият действащ голаджия в света - Миро Клозе, затвърди победата на лациалите (мислех да го сложа като голмайстор по всяко време, ама като съм мишок; поне си го заградих на оувър 3.5, 4.5 и 5.5 :)))


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   31.05.2015 23:35


Balleta написа:
Бенитес днес удря Лацио, като за довиждане, вкарва Наполи в ШЛ и поема Мадрид :rock: :-D


Балет, разбирам че се настройваш да приемеш някак Рафаелето, но това което се случи на Сан Паоло си е точно марка Бенитес. Ако не дадете едно 200-300 милиона за играчи :) ще има да се борите със Севиля, Атлетиците и т.н. Всъщност и да ги дадете, няма нищо сигурно... Рафа е способен на всичко, дори и на това да вземете КЕШ и да сте на 20-30 точки зад Барса...

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   01.06.2015 00:26


Anfield написа:
Balleta написа:
Бенитес днес удря Лацио, като за довиждане, вкарва Наполи в ШЛ и поема Мадрид :rock: :-D


Балет, разбирам че се настройваш да приемеш някак Рафаелето, но това което се случи на Сан Паоло си е точно марка Бенитес. Ако не дадете едно 200-300 милиона за играчи :) ще има да се борите със Севиля, Атлетиците и т.н. Всъщност и да ги дадете, няма нищо сигурно... Рафа е способен на всичко, дори и на това да вземете КЕШ и да сте на 20-30 точки зад Барса...


Няма проблем важното е че вие си имате БР той не даде ли едно 100 милиона преди началото на сезона... ;-) а днес Игу е виновен :laugh:


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   01.06.2015 00:59


Balleta написа:
Anfield написа:
Balleta написа:
Бенитес днес удря Лацио, като за довиждане, вкарва Наполи в ШЛ и поема Мадрид :rock: :-D


Балет, разбирам че се настройваш да приемеш някак Рафаелето, но това което се случи на Сан Паоло си е точно марка Бенитес. Ако не дадете едно 200-300 милиона за играчи :) ще има да се борите със Севиля, Атлетиците и т.н. Всъщност и да ги дадете, няма нищо сигурно... Рафа е способен на всичко, дори и на това да вземете КЕШ и да сте на 20-30 точки зад Барса...


Няма проблем важното е че вие си имате БР той не даде ли едно 100 милиона преди началото на сезона... ;-) а днес Игу е виновен :laugh:


Отговаряш малко в стил "А вие 'що си биете негрите?" ;)
БР даде над 100 дори, но в един финансов отчет няма само разходна част, има и приходна. Съгласен съм че БР не се справи добре с разходната, макар за себе си да съм убеден че някои трансфери му бяха наложени по някаква причина.
Издънката на Пуул през този сезон е повече от сериозна и лично аз през целия сезон не съм писал някакви дитирамби. Дори в някакъв аспект я предвидих в темата за ВЛ преди началото на сезона. Все пак в приходната част, за която стана дума по-горе, е името на играч, с който Барселона улучи десетката за разлика от Реал, които дадоха аналогични пари за играч, който вкара един красив гол на СП, а през сезона преди това не бе нещо повече от съотборниците си Бербатов и Ревейер. Но нищо.. Бенитес току виж го развил както направи със Сисе, Нгог, Акуилани, Райън Бабел и т.н. Всъщност забравих.. виновен за проваленият сезон на Реал е Бейл :)

Батка, не ме разбирай погрешно... ако има отбори които не харесвам никак в Европа, Барселона е един от тях. Реал ми е бил фаворитът в Испания, макар и по-скоро онзи Реал - на Ел Буитре, Уго Санчес, Мичел, Санчис и по-късно Йеро, Редондо, Раул и т.н.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   01.06.2015 01:35


Плача!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Излязоха от гроба и пак сами скочиха вътре.
Как бе, как бе Гонзало е изтърва тази шибана дузпа дето ни е подариха бе маму стара. Нямам думи!!!

рафаел повече не е тема на обсъждане.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   01.06.2015 20:30


Балет, разбирам че се настройваш да приемеш някак Рафаелето, но това което се случи на Сан Паоло си е точно марка Бенитес. Ако не дадете едно 200-300 милиона за играчи :) ще има да се борите със Севиля, Атлетиците и т.н. Всъщност и да ги дадете, няма нищо сигурно... Рафа е способен на всичко, дори и на това да вземете КЕШ и да сте на 20-30 точки зад Барса...[/quote]

Няма проблем важното е че вие си имате БР той не даде ли едно 100 милиона преди началото на сезона... ;-) а днес Игу е виновен :laugh:[/quote]

Отговаряш малко в стил "А вие 'що си биете негрите?" ;)
БР даде над 100 дори, но в един финансов отчет няма само разходна част, има и приходна. Съгласен съм че БР не се справи добре с разходната, макар за себе си да съм убеден че някои трансфери му бяха наложени по някаква причина.
Издънката на Пуул през този сезон е повече от сериозна и лично аз през целия сезон не съм писал някакви дитирамби. Дори в някакъв аспект я предвидих в темата за ВЛ преди началото на сезона. Все пак в приходната част, за която стана дума по-горе, е името на играч, с който Барселона улучи десетката за разлика от Реал, които дадоха аналогични пари за играч, който вкара един красив гол на СП, а през сезона преди това не бе нещо повече от съотборниците си Бербатов и Ревейер. Но нищо.. Бенитес току виж го развил както направи със Сисе, Нгог, Акуилани, Райън Бабел и т.н. Всъщност забравих.. виновен за проваленият сезон на Реал е Бейл :)

Батка, не ме разбирай погрешно... ако има отбори които не харесвам никак в Европа, Барселона е един от тях. Реал ми е бил фаворитът в Испания, макар и по-скоро онзи Реал - на Ел Буитре, Уго Санчес, Мичел, Санчис и по-късно Йеро, Редондо, Раул и т.н.[/quote]

Абе копеле, що дискутирате Пуулския проблем в жабарския форум??? :-?

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   05.06.2015 09:34


Абе сега ако ми обясните защо Болоня играе на финалния плейоф, при положение че общият резултат от полуфинала с Авелино беше 3:3 с по-малко голове на чужд терен? Да нямаше някакво правило при равенство в общия резултат напред да отива по-горно класираният отбор от редовния сезон?

:-?


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   05.06.2015 15:48


Medved написа:
Абе сега ако ми обясните защо Болоня играе на финалния плейоф, при положение че общият резултат от полуфинала с Авелино беше 3:3 с по-малко голове на чужд терен? Да нямаше някакво правило при равенство в общия резултат напред да отива по-горно класираният отбор от редовния сезон?

:-?

Да това което си казал е правилото, виж как сам си се сетил. :-D


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   05.06.2015 17:27


Палеонтозаврите от дженоа, позорно откраднали имато на града гледам не са взели лиценз :wave:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   05.06.2015 20:40


bai Momchil написа:
Палеонтозаврите от дженоа, позорно откраднали имато на града гледам не са взели лиценз :wave:


аз не бих се радвал толкова, защото Самп са е по-голям евробоец, а вчера гледам, че само при още един силен жабарски сезон в Европа и от 2016/2017 Англия изпада с трите отбора в ШЛ (особено както си пробутаха пълнежите Саутхямптън и УХ). Тъй че :wave:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   05.06.2015 20:48


Prototype_Iblis написа:
Medved написа:
Абе сега ако ми обясните защо Болоня играе на финалния плейоф, при положение че общият резултат от полуфинала с Авелино беше 3:3 с по-малко голове на чужд терен? Да нямаше някакво правило при равенство в общия резултат напред да отива по-горно класираният отбор от редовния сезон?

:-?

Да това което си казал е правилото, виж как сам си се сетил. :-D


И във финалния плейоф ли е същият регламент?! :helpless:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   06.06.2015 09:29


Medved написа:
bai Momchil написа:
Палеонтозаврите от дженоа, позорно откраднали имато на града гледам не са взели лиценз :wave:


аз не бих се радвал толкова, защото Самп са е по-голям евробоец, а вчера гледам, че само при още един силен жабарски сезон в Европа и от 2016/2017 Англия изпада с трите отбора в ШЛ (особено както си пробутаха пълнежите Саутхямптън и УХ). Тъй че :wave:


А така, така - почваш да разбираш, че Самп >> дженоа 8-)

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   06.06.2015 09:54


А Лайногорец е повече от Ботяф по-сходни причини, нали? :-D :-D


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   06.06.2015 10:02


Medved написа:
А Лайногорец е повече от Ботяф по-сходни причини, нали? :-D :-D


Къде ми сравняваш близо 125 годишен клуб с традиции като Самп, с Лудогорец :dunno:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   06.06.2015 11:07


bai Momchil написа:
Medved написа:
А Лайногорец е повече от Ботяф по-сходни причини, нали? :-D :-D


Къде ми сравняваш близо 125 годишен клуб с традиции като Самп, с Лудогорец :dunno:


125-годишен клуб ли бе, ахахахаха. :rofl: :rofl: :rofl: Май искаше да кажеш "Къде ще ми сравняваш близо 70-годишен клуб с 10-годишен клуб като Лайногорец и да ти призная, имаш право донякъде, ама сравнението беше по линия на това как едно епизодично избухвание в Европа със сигурност не е достатъчно условие, за да се равняваш по вековните отбори с по-големи футболни и фен традиции :)))


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Serie A - завършек   |   06.06.2015 11:27


Medved написа:
bai Momchil написа:
Medved написа:
А Лайногорец е повече от Ботяф по-сходни причини, нали? :-D :-D


Къде ми сравняваш близо 125 годишен клуб с традиции като Самп, с Лудогорец :dunno:


125-годишен клуб ли бе, ахахахаха. :rofl: :rofl: :rofl: Май искаше да кажеш "Къде ще ми сравняваш близо 70-годишен клуб с 10-годишен клуб като Лайногорец и да ти призная, имаш право донякъде, ама сравнението беше по линия на това как едно епизодично избухвание в Европа със сигурност не е достатъчно условие, за да се равняваш по вековните отбори с по-големи футболни и фен традиции :)))


Това че 2 клуба се обединяват преди 70 години, не значи, че преди това не ги имало. История на Сампдория започва преди близо 125 години. И кое наричаш епизодично избухвнае - 3-те финала ли? Епизодично избухване може да бъде едното от двете участие на дженоа в ЕКТ.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг