Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:43



Отговори на тема  [ 88 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Милан на Пипо 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Милан на Пипо   |   01.05.2015 15:02


Diavolo написа:
е за какво да го махат точно в този момент? всичко отдавна замина. А и Лига Европа на този етап не ни е притрябвала.
ще има тотална чистка и нов отбор и треньор от новия сезон с новия собственик, ама и там са едни циркове... :uuu:



проблема на това да не играеш в Европа, особено ШЛ е, че много играчи не желаят да преминат в отбор, който не играе в Европа, един вид след няколко такива мижави сезона, дори и марка, като Милан не е атрактивна за звездите на светония футбол и трудно привлича играч и може да се бори за подписа на някой. Идват предимно средняци, които не са успели да се вредят при силните на деня. Сложи и факта, че принципно големите играчи вече не искат да ходят в Италия, като цяло, а какво остава за отбор който е 10-ката на калчото бил той и голямо име, като Милан.

Ей това може да е проблем за Милан, просто Англия, Испания, че дори и Франция вече са по добри дестинации за играчите


Последна промяна Balleta на 01.05.2015 15:05, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Милан на Пипо   |   01.05.2015 16:25


Balleta написа:
Diavolo написа:
е за какво да го махат точно в този момент? всичко отдавна замина. А и Лига Европа на този етап не ни е притрябвала.
ще има тотална чистка и нов отбор и треньор от новия сезон с новия собственик, ама и там са едни циркове... :uuu:



проблема на това да не играеш в Европа, особено ШЛ е, че много играчи не желаят да преминат в отбор, който не играе в Европа, един вид след няколко такива мижави сезона, дори и марка, като Милан не е атрактивна за звездите на светония футбол и трудно привлича играч и може да се бори за подписа на някой. Идват предимно средняци, които не са успели да се вредят при силните на деня. Сложи и факта, че принципно големите играчи вече не искат да ходят в Италия, като цяло, а какво остава за отбор който е 10-ката на калчото бил той и голямо име, като Милан.

Ей това може да е проблем за Милан, просто Англия, Испания, че дори и Франция вече са по добри дестинации за играчите


Бе аз ако бях футболист бих играл в Италия. Въпреки, че няма отбор, който да е перманентно 2-ри или 3-ти всеки сезон.

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Милан на Пипо   |   17.05.2015 14:21


Колко трябва да си тъп, че да позволиш играч, който ти е вкарал 4 гола в предното ти гостуване на един отбор, да повтори с 3? Пипо Индзаги не става за треньор на Милан. Може някога да стане, макар че се съмнявам жестоко, но в момента и аз да бях треньор, същата щеше да е.


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Милан на Пипо   |   17.05.2015 14:24


alessandron написа:
Колко трябва да си тъп, че да позволиш играч, който ти е вкарал 4 гола в предното ти гостуване на един отбор, да повтори с 3? Пипо Индзаги не става за треньор на Милан. Може някога да стане, макар че се съмнявам жестоко, но в момента и аз да бях треньор, същата щеше да е.


Той Берарди и са моеше 4 да вкара преспокойно...

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Милан на Пипо   |   17.05.2015 14:28


alessandron написа:
Колко трябва да си тъп, че да позволиш играч, който ти е вкарал 4 гола в предното ти гостуване на един отбор, да повтори с 3? Пипо Индзаги не става за треньор на Милан. Може някога да стане, макар че се съмнявам жестоко, но в момента и аз да бях треньор, същата щеше да е.


Уау 7 гола на Берарди в два мача с Милан :outofspace: Единствената алтернатива е да го купите, че да спре да ви вкарва ;-)


 

Регистриран на: 09.11.2012 09:08
Мнения: 108
Отговори с цитат
Мнение  Re: Милан на Пипо   |   18.05.2015 08:26


Индзаги не става за треньор. То и Алегри не ставаше, но го взеха в Ювентус и там жъне успехи. Тук става въпрос и за качествени футболисти.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Милан на Пипо   |   18.05.2015 08:50


И аз така мисля, май проблемът не е бил в Алегри, който докато имаше класни играчи се справяше с отбора. Спечели и титлата през 2011г.

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Милан на Пипо   |   18.05.2015 13:03


Vendome написа:
И аз така мисля, май проблемът не е бил в Алегри, който докато имаше класни играчи се справяше с отбора. Спечели и титлата през 2011г.


Специално за Алгери можете да видите какво пишех аз от всички росонери във форума и че най-дълго време го защитавах. Индзаги с тези играчи спокойно трябва да е в шестицата на Серия А.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 88 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг