Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 12:49



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Много, много скучно 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Много, много скучно   |   22.12.2012 23:19


Никаква интрига в топ първенствата този сезон. :dunno:
Испания, Германия и Италия са отдавна ясни за титлата, като че ли в Англия ще е най-интригуващо, особено ако утре Юнайтед сбърка, но на този етап и там Юнайтед са набиващ се на очи фаворит. Франция я следя по-малко, но и там ПСЖ си е фаворит. Интересното ще е в борбата за зона шампионска лига, там ще е мътна и кървава и все пак когато първото място е ясно, нещата са много по-сиви и скучни.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Много, много скучно   |   23.12.2012 08:09


За Англия няма нищо ясно, тъй като не се знае какво ще стане в шампионската лига. Юнайтед ако иска да се опита да оспори господството на Барселона трябва да се хвърли в мача с другия голям отбор в Европа - Реал. Ако успеят да ги отстранят си мисля, че борбата на две нива няма да бъде никак лесна и може да загубят първенството. Което разбира се не значи, че ще го отпишат, даже напротив, ще се хвърлят и там, но многото мачове и потенциални контузии може да изиграят лоша шега. Виж, ако отпаднат от Реал със сигурност ще станат шампиони в Англия.
За Германия е излишно даже да говорим, там и след 300 години ще има само един отбор и на няколко години ще се появява и друг за цвят.
В Италия си мисля, че Ювентус най-заслужават да са шампиони без да следя сериозно. А и не мисля, че там има друг постоянен отбор, който да се намеси за титлата.
За Испания наистина така се случи, че първенството беше решено още преди нова година. И то според мен не заради криза, или моментна форма на други отбори (вчера гледах Реал и не мисля, че са слаби, или в лоша форма) а просто защото Барселона са с няколко класи над всички останали. 16-1-0 е постижение, което едва ли го има някъде, още повече, че става въпрос за първенство с много силен клубен футбол. А и голова разлика + 38, за сметка на + 24 на втория по този показател - Реал е красноречива за предимството на каталунците. Мауриньо е наистина голям треньор, но попадна в Реал във време, при което има друг по-добър отбор, срещу който той трудно може да се пребори. Става въпрос не за само една титла разбира се, а за сериозна конкуренция.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 27.08.2012 13:50
Мнения: 479
Местоположение: гр. София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Много, много скучно   |   23.12.2012 09:39


В Англия винаги е било най-интересно - поне за мен. А по Коледните и Новогодишните празници са ненадминати!
Затова гледам само английски футбол!
:cheers:

_________________
http://norwich-city-bulgaria.com


 
WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Много, много скучно   |   23.12.2012 20:59


Ние снощи поне направихме зрелищен мач с Рома, обаче Алегри се поведе да играе по тактиката на Земан, а не трябваше. Йепес голяма дупка бе, дееба, три гола с глава ни набучиха :besnyo: Ако не бяха повели толкоз много рома, накрая можеше и да стане некоя голема драма и изненада, но беше и ясно, че е време да ни свърши хубавата серия - не са ни изчезнали с магическа пръчка проблемите със защитата и дефицита на класа при халфовете.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Много, много скучно   |   23.12.2012 23:32


Не смятам френското за "топ" първенство, но понеже го спомена да си кажа - първите три отбора ще са с равни точки на полусезона (ако Марсилия устиска още 20мин и бие Сен Етиен) - това ако не е интрига здраве му кажи ;-) Иначе в големите първенства наистина е леко досадно, но какво да се прави - като цяло нивото пада последните години.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг