Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 16.04.2024 17:36



Отговори на тема  [ 43 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Златната топка' 2012 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28629
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Златната топка' 2012   |   08.01.2013 00:18


за 4 пореден път у Лео Меси
Очаквано и логично... Това е абсолютен рекорд в историята...
Изражението на Роналдо когато казаха името на Меси беше за запис... ;)
Иначе съм поразен до какво дъно стигнаха тези награди. Никакво творчестов и мисъл, все едни и същи хора говорят едни и същи неща. Пълна пародия бяха номинациите за най-красив гол на годината. Само като видях, че липсва ЗЛАТАН и се отвратих, а в крайна сметка един хубав, но ботски гол (такива не са малко) взе наградата. Идеалния отбор за годината - СМЕХ. Целото Барселона и Реал Мадрид ги изтипосаха :uuu: Да ни бяха казали, че ще правят частно испанско парти да не идваме...
Интересно защо го сложиха Фалкао, може би защото ще ходи в Реал... :laugh:
Ъъъ аз доколкото си спомням Барса и Реал бяха развенчани в шампионската лига от Байерн и Челси и това да сложиш защита съставена изцяло от играчи на двата отбора е меко казано ИДИОТСКО.
Изобщо цялата церемония, от-до вонеше на гнилоч. Никога не съм харесвал подобни церемонии, защото са много лицемерни, а на футболистите не им се отдават и приказките... Единствения свеж полъх в цялата вечер беше появата на Хоуп Соло (която направо е родена за оратор) и наградата за треньорката на националния отбор на САЩ, Пиа Съндхейдж, която е истинска енциклопедия на тема футбол и невероятен човек, но това за треньорите си беше ясно, при жените заради олимпиадата, а при мъжете заради европейското. Макар че за мен треньор на годината трябваше да е Юрген Клоп.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14248
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   08.01.2013 00:27


Diavolo написа:
за 4 пореден път у Лео Меси
Очаквано и логично... Това е абсолютен рекорд в историята...
Изражението на Роналдо когато казаха името на Меси беше за запис... ;)
Иначе съм поразен до какво дъно стигнаха тези награди. Никакво творчестов и мисъл, все едни и същи хора говорят едни и същи неща. Пълна пародия бяха номинациите за най-красив гол на годината. Само като видях, че липсва ЗЛАТАН и се отвратих, а в крайна сметка един хубав, но ботски гол (такива не са малко) взе наградата. Идеалния отбор за годината - СМЕХ. Целото Барселона и Реал Мадрид ги изтипосаха :uuu: Да ни бяха казали, че ще правят частно испанско парти да не идваме...
Интересно защо го сложиха Фалкао, може би защото ще ходи в Реал... :laugh:
Ъъъ аз доколкото си спомням Барса и Реал бяха развенчани в шампионската лига от Байерн и Челси и това да сложиш защита съставена изцяло от играчи на двата отбора е меко казано ИДИОТСКО.
Изобщо цялата церемония, от-до вонеше на гнилоч. Никога не съм харесвал подобни церемонии, защото са много лицемерни, а на футболистите не им се отдават и приказките... Единствения свеж полъх в цялата вечер беше появата на Хоуп Соло (която направо е родена за оратор) и наградата за треньорката на националния отбор на САЩ, Пиа Съндхейдж, която е истинска енциклопедия на тема футбол и невероятен човек, но това за треньорите си беше ясно, при жените заради олимпиадата, а при мъжете заради европейското. Макар че за мен треньор на годината трябваше да е Юрген Клоп.


Треньорът на годината си е повече от логичен, а Меси си вонеше от няколко месеца, още откакто тръгнаха цялото братство да му правят рекорда - голем смех, като се сетя за безсмислените поне 10 голa от края на решения вече шампионат на Испания, в един мач даже три дузпи имаше - бухахаха. Ами сега в края, цялата Барса играеше за Меси, Педро не смееше да ритне топката, върхът беше мачът с Бетис, два много бързи гола на Меси, като по поръчка и после цял мач Барса страдаше, а Бетис за малко да изравни.
Толкова явно беше изкуственото поставяне на рекорда, че няма накъде. Отврат. Футболът взе да отвращава. А тая награда вечес тигна дъното. А тоя Иниеста какво прави там, тоя имам чувството, че като няма друг и го слагат да запълва дупки. Касияс беше играчът на Испания, не Иниеста. Мани отврат.
Ами и ти си един - Меси заслужавал, ама иначе Барса и Реал и всичко останало било противно, ей избирателност. Чакай да те замеря :tomate: :tomate: :tomate:


Последна промяна Balleta на 08.01.2013 00:33, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6720
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   08.01.2013 00:43


Diavolo написа:
за 4 пореден път у Лео Меси
Очаквано и логично... Това е абсолютен рекорд в историята...
Изражението на Роналдо когато казаха името на Меси беше за запис... ;)
Иначе съм поразен до какво дъно стигнаха тези награди. Никакво творчестов и мисъл, все едни и същи хора говорят едни и същи неща. Пълна пародия бяха номинациите за най-красив гол на годината. Само като видях, че липсва ЗЛАТАН и се отвратих, а в крайна сметка един хубав, но ботски гол (такива не са малко) взе наградата. Идеалния отбор за годината - СМЕХ. Целото Барселона и Реал Мадрид ги изтипосаха :uuu: Да ни бяха казали, че ще правят частно испанско парти да не идваме...
Интересно защо го сложиха Фалкао, може би защото ще ходи в Реал... :laugh:
Ъъъ аз доколкото си спомням Барса и Реал бяха развенчани в шампионската лига от Байерн и Челси и това да сложиш защита съставена изцяло от играчи на двата отбора е меко казано ИДИОТСКО.
Изобщо цялата церемония, от-до вонеше на гнилоч. Никога не съм харесвал подобни церемонии, защото са много лицемерни, а на футболистите не им се отдават и приказките... Единствения свеж полъх в цялата вечер беше появата на Хоуп Соло (която направо е родена за оратор) и наградата за треньорката на националния отбор на САЩ, Пиа Съндхейдж, която е истинска енциклопедия на тема футбол и невероятен човек, но това за треньорите си беше ясно, при жените заради олимпиадата, а при мъжете заради европейското. Макар че за мен треньор на годината трябваше да е Юрген Клоп.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28629
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   08.01.2013 00:44


е добре поне, че не меткаш яйца :))
Добре де, Балетче на кой да я дадат? Ако я бяха дали на Роналдо недей да си мислиш, че щях да хейтвам, напротив. Аз към Роналдо нямам лоши чувства и никога не съм имал, даже знаеш, че симпатизирам на португалците. И той я заслужава, може би ако португалците бяха елиминирали испанците на европейското с негова силна игра (не задължително гол) щяха и да му я дадат. На европейското нито един играч на изпъкна истински, изпъкна колективния футбол...
А Меси може отбора да е играл за него, може всичко, но подобри един брадясал рекорд, знаеш колко рядко се подобряват такива рекорди в който и да е спорт, така че не може и ти да си кривиш душата и да кажеш, че не заслужава. Такъв футболист като него скоро няма да има, така че му се радват и го избират масово, може да е малко дразнещо, но това е положението...


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6720
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   08.01.2013 00:48


Мояата любимка е Алекс. Иначе как може да няма гола на оня Коно от Болоня срещу Наполи??? :-o С другото Дяволето е напълно прав!

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4918
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   08.01.2013 00:51


Balleta написа:
Треньорът на годината си е повече от логичен, а Меси си вонеше от няколко месеца, още откакто тръгнаха цялото братство да му правят рекорда - голем смех, като се сетя за безсмислените поне 10 голa от края на решения вече шампионат на Испания, в един мач даже три дузпи имаше - бухахаха. Ами сега в края, цялата Барса играеше за Меси, Педро не смееше да ритне топката, върхът беше мачът с Бетис, два много бързи гола на Меси, като по поръчка и после цял мач Барса страдаше, а Бетис за малко да изравни.
Толкова явно беше изкуственото поставяне на рекорда, че няма накъде. Отврат. Футболът взе да отвращава. А тая награда вечес тигна дъното. А тоя Иниеста какво прави там, тоя имам чувството, че като няма друг и го слагат да запълва дупки. Касияс беше играчът на Испания, не Иниеста. Мани отврат.
Ами и ти си един - Меси заслужавал, ама иначе Барса и Реал и всичко останало било противно, ей избирателност. Чакай да те замеря :tomate: :tomate: :tomate:


Е, айде сега, напълно заслужена си е топката, няма как да се даде на някой друг. А и какво значи изкуствен рекорд? Изкуствен би бил, ако противниците бяха допринесли (сега очаквам Мейджа да излезе и с такава теория де, ама това е друг въпрос:). Не можеш да ме убедиш, че в края на миналото първенство Меси е мислел точно за тоя рекорд, тогава си беше гонитба с Роналдо. Да не говорим, че такова понятие безсмислени голове за мен няма. Примерно като отида на Герена в последния кръг на едно вече решено първенство, за мен никак не е все едно дали ще бием Калиакра с 1:0 или ще ги бием с 6:0 с пет гола на Гарата примерно.

Когато вече наистина мислеше за рекорда беше в края на годината, последните десетина кръга примерно. Само че не видях това по никакъв начин да попречи на Барса, ти ебати примера даде, че били страдали и Бетис за малко да изравни?! На практика постигнаха феноменални резултати и головете на Меси бяха в основата на това, не знам кое му е изкуственото. Не е примерно като мача ни с Швеция 94-та, когато целия отбор игра за гол на Стоичков и паднахме с 4:0. А и както бях написал преди, ако единствената цел беше рекорда щяха да пуснат Меси срещу ония аматьори за купата и щеше да си направи рекорда още тогава, а той пропусна тоя мач и после трябваше да вкарва срещу по-сериозни отбори.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   08.01.2013 01:10


Да и аз го гледах, даваха го на живо в ютуб-а. Малко пресолиха манджата с "барса-реал" номинациите, особено 11-ката - как пък един от байерн или челси не заслужи да се вмъкне сред играчите, които отстраниха :laugh:. Ама се тая, то фифа доста се постараха като цяло да падне нивото на тази престижна награда давана доскоро от франс футбол.

А за гола подкрепям Екзорсиста http://www.youtube.com/watch?v=6EtfZ84FbNU, въпреки че първата ми реакция, като гледах мача бе да изпсувам, но за мен гол на годината, даже по-ми хареса от тоя на Златан.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14248
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   08.01.2013 02:16


Diavolo написа:
е добре поне, че не меткаш яйца :))
Добре де, Балетче на кой да я дадат? Ако я бяха дали на Роналдо недей да си мислиш, че щях да хейтвам, напротив. Аз към Роналдо нямам лоши чувства и никога не съм имал, даже знаеш, че симпатизирам на португалците. И той я заслужава, може би ако португалците бяха елиминирали испанците на европейското с негова силна игра (не задължително гол) щяха и да му я дадат. На европейското нито един играч на изпъкна истински, изпъкна колективния футбол...
А Меси може отбора да е играл за него, може всичко, но подобри един брадясал рекорд, знаеш колко рядко се подобряват такива рекорди в който и да е спорт, така че не може и ти да си кривиш душата и да кажеш, че не заслужава. Такъв футболист като него скоро няма да има, така че му се радват и го избират масово, може да е малко дразнещо, но това е положението...


баце, ти гледаш крайният резултат, тя рекламната кампанията и продажбата на продукта "Меси" приключи много преди наградите. При така създадената ситуация, тая церемония беше излишна, беше наясно на 100%, че Меси взима топката и аз да съм и аз на него ще я дам. Подлудиха света с тоя рекорд. Катунците нямаше за какво да се хванат тая година и се хванаха, като за последно за головете. Спърс, много ясно, че бяха безсмислени и спомогнаха в края за голямата обща бройка. Как ще ми кажеш, че три дузпи (всичките бити от Меси) за 5:1 примерно, не помня вече, при решен шампион и втори, че и трети имат някакво значение - нали заради тия скапани голове сега му дават наградата, не заради това, че тия голове са спечелили титли. Как ще оспориш, че в името на рекорда всички пасове в края бяха за Меси, дори при удобна позиция за стрелба, Педро ми подаваше на Меси, а Вия, като не му подаде един два пъти и избухнаха скандали, ама там има вражда отдавна, Меси не го понася, няма как да дели славата и сега Вия е пътник, голяма е вероятността да го продадат.
Отделно Роналдо блесетеше първата половина на годината, Меси с рекорда през втората, когато се дава наградата и всичко е прясно, прясно. В двубоя между двамата Роналдо спечели, но забрави Роналдо, самият факт, че Касияс не е дори в тройката (с основен принос за Световната титла и Примера и обявен за 5-и път за вратар номер едно в света), обезсмисля цялата тая помия.
Абе все тая, мен тия лични награди не ме касаят, аз имам любим отбор, не футболист (последния истински такъв беше Зизу)просто зорлем се правят нещата :tomate:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6720
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   08.01.2013 02:54


spurs написа:
Balleta написа:
Треньорът на годината си е повече от логичен, а Меси си вонеше от няколко месеца, още откакто тръгнаха цялото братство да му правят рекорда - голем смех, като се сетя за безсмислените поне 10 голa от края на решения вече шампионат на Испания, в един мач даже три дузпи имаше - бухахаха. Ами сега в края, цялата Барса играеше за Меси, Педро не смееше да ритне топката, върхът беше мачът с Бетис, два много бързи гола на Меси, като по поръчка и после цял мач Барса страдаше, а Бетис за малко да изравни.
Толкова явно беше изкуственото поставяне на рекорда, че няма накъде. Отврат. Футболът взе да отвращава. А тая награда вечес тигна дъното. А тоя Иниеста какво прави там, тоя имам чувството, че като няма друг и го слагат да запълва дупки. Касияс беше играчът на Испания, не Иниеста. Мани отврат.
Ами и ти си един - Меси заслужавал, ама иначе Барса и Реал и всичко останало било противно, ей избирателност. Чакай да те замеря :tomate: :tomate: :tomate:


Е, айде сега, напълно заслужена си е топката, няма как да се даде на някой друг. А и какво значи изкуствен рекорд? Изкуствен би бил, ако противниците бяха допринесли (сега очаквам Мейджа да излезе и с такава теория де, ама това е друг въпрос:). Не можеш да ме убедиш, че в края на миналото първенство Меси е мислел точно за тоя рекорд, тогава си беше гонитба с Роналдо. Да не говорим, че такова понятие безсмислени голове за мен няма. Примерно като отида на Герена в последния кръг на едно вече решено първенство, за мен никак не е все едно дали ще бием Калиакра с 1:0 или ще ги бием с 6:0 с пет гола на Гарата примерно.

Когато вече наистина мислеше за рекорда беше в края на годината, последните десетина кръга примерно. Само че не видях това по никакъв начин да попречи на Барса, ти ебати примера даде, че били страдали и Бетис за малко да изравни?! На практика постигнаха феноменални резултати и головете на Меси бяха в основата на това, не знам кое му е изкуственото. Не е примерно като мача ни с Швеция 94-та, когато целия отбор игра за гол на Стоичков и паднахме с 4:0. А и както бях написал преди, ако единствената цел беше рекорда щяха да пуснат Меси срещу ония аматьори за купата и щеше да си направи рекорда още тогава, а той пропусна тоя мач и после трябваше да вкарва срещу по-сериозни отбори.


94-та не сме играли в оня мач за Стоичков, а просто отбора си беше едно лайно. Пълни мизерници и нещастници беха наще и логично ония се възползваха. Демотивирани путки, които нямат манталитет да играят за чест!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6720
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   08.01.2013 03:15


Diavolo написа:
за 4 пореден път у Лео Меси
Очаквано и логично... Това е абсолютен рекорд в историята...
Изражението на Роналдо когато казаха името на Меси беше за запис... ;)
Иначе съм поразен до какво дъно стигнаха тези награди. Никакво творчестов и мисъл, все едни и същи хора говорят едни и същи неща. Пълна пародия бяха номинациите за най-красив гол на годината. Само като видях, че липсва ЗЛАТАН и се отвратих, а в крайна сметка един хубав, но ботски гол (такива не са малко) взе наградата. Идеалния отбор за годината - СМЕХ. Целото Барселона и Реал Мадрид ги изтипосаха :uuu: Да ни бяха казали, че ще правят частно испанско парти да не идваме...
Интересно защо го сложиха Фалкао, може би защото ще ходи в Реал... :laugh:
Ъъъ аз доколкото си спомням Барса и Реал бяха развенчани в шампионската лига от Байерн и Челси и това да сложиш защита съставена изцяло от играчи на двата отбора е меко казано ИДИОТСКО.
Изобщо цялата церемония, от-до вонеше на гнилоч. Никога не съм харесвал подобни церемонии, защото са много лицемерни, а на футболистите не им се отдават и приказките... Единствения свеж полъх в цялата вечер беше появата на Хоуп Соло (която направо е родена за оратор) и наградата за треньорката на националния отбор на САЩ, Пиа Съндхейдж, която е истинска енциклопедия на тема футбол и невероятен човек, но това за треньорите си беше ясно, при жените заради олимпиадата, а при мъжете заради европейското. Макар че за мен треньор на годината трябваше да е Юрген Клоп.


Батко, дай линк от церемонията.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5076
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   08.01.2013 09:53


За мен абсолютно заслужена поредна Златна топка за Меси! Няма по-добър играч в момента от него. Не е само заради рекорда.

Моите уважения към футболните качества на Кристиано Роналдо, но един напомпан кон никога няма да стигне техниката, финеса, погледа и завършека на Лионел Меси.

Колкото до останалите категории, то аз съм съгласен, че винаги (не само тази година) са били пълен ташак.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28629
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   08.01.2013 12:53


Томич виж по торентите...
Не знам дали има пълен линк някъде, може би в тубето да са качили...


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6320
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   08.01.2013 13:27


На сайта на ФИФА има хайлайтс, които мисля че са достатъчни :)

_________________
Изображение


 
(Синята Лавина)

Регистриран на: 07.09.2012 20:21
Мнения: 1663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   08.01.2013 19:03


Prototype_Iblis написа:
Да и аз го гледах, даваха го на живо в ютуб-а. Малко пресолиха манджата с "барса-реал" номинациите, особено 11-ката - как пък един от байерн или челси не заслужи да се вмъкне сред играчите, които отстраниха :laugh:. Ама се тая, то фифа доста се постараха като цяло да падне нивото на тази престижна награда давана доскоро от франс футбол.

А за гола подкрепям Екзорсиста http://www.youtube.com/watch?v=6EtfZ84FbNU, въпреки че първата ми реакция, като гледах мача бе да изпсувам, но за мен гол на годината, даже по-ми хареса от тоя на Златан.


Ето едно доста приятно видео със 100 гола от изминалата година:

http://www.youtube.com/watch?v=dIpv5NDlCWI


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14248
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   08.01.2013 21:06


Между другото, някой има ли разумно обяснение, какво прави Гуардиола в тройката за Треньор на годината ??? :-o Това не беше ли годината в която загуби титлата на собствения си стадион, отпадна от Челси за ШЛ и сдаде поста още май месец за да си почива в Ню Йорк през цялата втора половина.

Уникално смешни награди, стигнаха върха на простотията, да не говорим за 11-те само от Испания. Смях.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   08.01.2013 21:10


Balleta написа:
Между другото, някой има ли разумно обяснение, какво прави Гуардиола в тройката за Треньор на годината ??? :-o Това не беше ли годината в която загуби титлата на собствения си стадион, отпадна от Челси за ШЛ и сдаде поста още май месец за да си почива в Ню Йорк през цялата втора половина.

Уникално смешни награди, стигнаха върха на простотията, да не говорим за 11-те само от Испания. Смях.


Абе при такива изпълнения просто трябва да си замълчим. Е Нажата беше пуснал един пост как точно се изтегли жребият за ШЛ през тази година - кво повече има да говорим. После Шевата иска коментари, анализи - за какво?


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28629
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   09.01.2013 01:10


Balleta написа:
Между другото, някой има ли разумно обяснение, какво прави Гуардиола в тройката за Треньор на годината ??? :-o Това не беше ли годината в която загуби титлата на собствения си стадион, отпадна от Челси за ШЛ и сдаде поста още май месец за да си почива в Ню Йорк през цялата втора половина.

Уникално смешни награди, стигнаха върха на простотията, да не говорим за 11-те само от Испания. Смях.


Това с Гуардиола беше наглост безподобна.
Удариха дъното ,счупиха тъпомера и аз не знам вече какво да кажа?!
Не бива да се ядосвам, знам, но ми идва да счупя нещо. Защо живеем в такъв свят ето това ме вбесява, защо 90% от подобни церемонии за каквото се сетиш са такива и си приличат, като двете капки вода, независимо за каква сфера се отнасят.
Абе заеби... :uuu: :-?


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   09.01.2013 01:20


Всъщност хубаво е, че всичко стана толкова показно и нагло, та повече хора да се усетят за какъв безподобен фарс иде реч!!! :censored:

Сега се сетих за топката на Оуен, която така мощно иронизирахме навремето, и чак ме хваща срам на какви неща сме се подигравали, като сравним със сегашната безпрецедентна порнография. :no:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6720
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   09.01.2013 05:38


Anfield написа:
На сайта на ФИФА има хайлайтс, които мисля че са достатъчни :)



Super!! A Alex dosta dobre ia pokazaha!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6720
Отговори с цитат
Мнение  Re: Златната топка' 2012   |   09.01.2013 05:49


Мейджър написа:
Всъщност хубаво е, че всичко стана толкова показно и нагло, та повече хора да се усетят за какъв безподобен фарс иде реч!!! :censored:

Сега се сетих за топката на Оуен, която така мощно иронизирахме навремето, и чак ме хваща срам на какви неща сме се подигравали, като сравним със сегашната безпрецедентна порнография. :no:


Топката на Оуен си беше заслужена!

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 43 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг