Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 02:48



Отговори на тема  [ 16 мнения ] 
Какво правят макетата? 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Какво правят макетата?   |   06.02.2013 21:02


3:0 срещу Дания за 24 минути :-o

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво правят макетата?   |   06.02.2013 22:55


И аз тва гледах...великата Дания срещу която геройски устискахме хикс у дома е направена смешна от Макетата.

Иначе съм много доволен,че Англия дава ЯСНА заявка кой ще бъде следващия световен шампион. Гледах и 25мин от 1вото на Франция и Германия - Рибери е нечовек, а дойчовците както винаги тичат като мухи без глави.

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво правят макетата?   |   06.02.2013 23:03


немците трудно играят срещу Франция последните години, но ако и сега загубят множко ще им стане вече...
Иначе стават мнохо хубави мачове навсякъде тази вечер. Аз гледам 4 мача по едно и също време :-D :outofspace: :innocent:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво правят макетата?   |   07.02.2013 01:36


Крал Блуфен написа:
И аз тва гледах...великата Дания срещу която геройски устискахме хикс у дома е направена смешна от Макетата.

Иначе съм много доволен,че Англия дава ЯСНА заявка кой ще бъде следващия световен шампион. Гледах и 25мин от 1вото на Франция и Германия - Рибери е нечовек, а дойчовците както винаги тичат като мухи без глави.


Крайно време е Аржентина да стане световен шампион :yes:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво правят макетата?   |   07.02.2013 03:26


Ще станат на кукуво лято. Точно пък в Бразилия - никога! Догодина е първенството на немците. Ама твърде много неща започнаха да сочат към тях, та малко се резервирах...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво правят макетата?   |   07.02.2013 08:55


Diavolo написа:
Крал Блуфен написа:
И аз тва гледах...великата Дания срещу която геройски устискахме хикс у дома е направена смешна от Макетата.

Иначе съм много доволен,че Англия дава ЯСНА заявка кой ще бъде следващия световен шампион. Гледах и 25мин от 1вото на Франция и Германия - Рибери е нечовек, а дойчовците както винаги тичат като мухи без глави.


Крайно време е Аржентина да стане световен шампион :yes:


Нямаше какво друго да кажеш. От това по-лошо е кокошата гмеж.

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво правят макетата?   |   07.02.2013 09:30


Мейджър написа:
Ще станат на кукуво лято. Точно пък в Бразилия - никога! Догодина е първенството на немците. Ама твърде много неща започнаха да сочат към тях, та малко се резервирах...


Точно па каските ли? Вчера от едното полувреме срещу Франция, в които ги гледах видех,че нищо не се е променило от последния мач дето им бех гледал - тичат като гламави и не прават абсолютно нищо.
Не ставайте смешни,на световното има два ОСНОВНИ фаворита - Колумбия и Англия. Не мога да си представя друг отбор, който може да ги спре...

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво правят макетата?   |   07.02.2013 09:30


Мейджър написа:
Ще станат на кукуво лято. Точно пък в Бразилия - никога! Догодина е първенството на немците. Ама твърде много неща започнаха да сочат към тях, та малко се резервирах...


Точно па каските ли? Вчера от едното полувреме срещу Франция, в които ги гледах видех,че нищо не се е променило от последния мач дето им бех гледал - тичат като гламави и не прават абсолютно нищо.
Не ставайте смешни,на световното има два ОСНОВНИ фаворита - Колумбия и Англия. Не мога да си представя друг отбор, който може да ги спре...

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво правят макетата?   |   07.02.2013 10:38


Крал Блуфен написа:
И аз тва гледах...великата Дания срещу която геройски устискахме хикс у дома е направена смешна от Макетата.

Иначе съм много доволен,че Англия дава ЯСНА заявка кой ще бъде следващия световен шампион. Гледах и 25мин от 1вото на Франция и Германия - Рибери е нечовек, а дойчовците както винаги тичат като мухи без глави.


Блуфка баце, Англия преди всяко първенство дават сериозна заявка за титлата и идват добрите им познайници Германия и им показват нагледно как се играе тактически правилно. Не баце, англичанчетата съм ги подклепял винаги, даже съм окачвал знамена в целия апартамент, а и миниумки съм мятал при техни голове. Но едва преди няколко години осъзнах много простата истина, че те просто са си тъпи и наивни и, че за да направят нещо наистина запомнящо се, трябва за започнат да играят с акъл, а не само със сърце...

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво правят макетата?   |   07.02.2013 14:35


Каква Англия, какви 5 лева, пардон песос, бе Блуфи...

Гледам второто срещу Бразилия - ами бразилците ако така играят, няма да видят повече от 1/4 финал у дома догодина... А ако Англия се равняват по тях - и те ще са макс до 1/4 финала, където я Испания, я Уругвай ще ги сгазят... Гледах първото от Испания - Уругвай: тия играят друг футбол, който е на светлинни години пред Бразилия и Англия (казвам тях заради директното сравнение в случая)...

Та така - аз ще стискам за повторение на 1950-та година, в краен случай ще съм за Франция... :):)

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво правят макетата?   |   07.02.2013 18:52


Кралят не знам на каква магия е жертва, че да се надява куците англичани да добутат до нещо повече от геройски 1/4 финал, където отпадат с ... дузпи :rofl:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво правят макетата?   |   07.02.2013 21:56


alexbg написа:
Каква Англия, какви 5 лева, пардон песос, бе Блуфи...

Гледам второто срещу Бразилия - ами бразилците ако така играят, няма да видят повече от 1/4 финал у дома догодина... А ако Англия се равняват по тях - и те ще са макс до 1/4 финала, където я Испания, я Уругвай ще ги сгазят... Гледах първото от Испания - Уругвай: тия играят друг футбол, който е на светлинни години пред Бразилия и Англия (казвам тях заради директното сравнение в случая)...

Та така - аз ще стискам за повторение на 1950-та година, в краен случай ще съм за Франция... :):)


Англия и световна титла са несъвместими думи в едно изречение. Бразилия пък бая е закъсала, щом Фред играе за този отбор, трудно е за вярване, но от поне 5-6 години бразилците страдат от липа на качествени играчи, неслучайно вече са дефицит в големите европейски клубове.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво правят макетата?   |   07.02.2013 22:39


Традицията европейски тим да не печели извън Европа ще се спази и Аржентина ще ликува с титлата на вражеска територия, време им е. :-)


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво правят макетата?   |   08.02.2013 01:03


Balleta написа:
Традицията европейски тим да не печели извън Европа ще се спази и Аржентина ще ликува с титлата на вражеска територия, време им е. :-)


Тази традиция вече беше нарушена веднъж :yes:

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво правят макетата?   |   08.02.2013 12:02


Balleta написа:
Традицията европейски тим да не печели извън Европа ще се спази и Аржентина ще ликува с титлата на вражеска територия, време им е. :-)


традициите не са това, което бяха ;-)
Испания ще триумфира и догодина и ще стане първия такъв тим :fan: :fan: :fan:

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Какво правят макетата?   |   08.02.2013 20:55


Ледо написа:
Balleta написа:
Традицията европейски тим да не печели извън Европа ще се спази и Аржентина ще ликува с титлата на вражеска територия, време им е. :-)


традициите не са това, което бяха ;-)
Испания ще триумфира и догодина и ще стане първия такъв тим :fan: :fan: :fan:


Зависи, дали ще са здрави халфовете, че в нападение нещата не са добре.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 16 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг