Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 12:10



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Топ 10 ултраси 2021 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Топ 10 ултраси 2021   |   28.12.2021 01:57


Има невероятни неща
Този канал го следя редовно и генерално за годината не съм много съгласен със самата класация, от екипа са писали и коментар в коментар секцията и споменават и ощетените фенове, защото определено място имаха и Милан, Аякс, Фейенорд, Малмьо, Гьотеборг, ПСЖ. Но няма място за всички...

Но извода е следния. И като фенове сме изостанали с много, ама с много. Не ми се говори...




 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Топ 10 ултраси 2021   |   28.12.2021 11:11


Аз леко съм изненадан от тая класация. Наблегнали са на доста скандинавски отбори. Не ги следя ама чак топ ултраси. В същото време от балканите само Цървена Звезда е влезнала. Няма турски, гръцки или хърватски фенове. :dunno:

Нито един немски отбор също така :helpless:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Топ 10 ултраси 2021   |   28.12.2021 14:43


имаше много такива през годината, просто не са попаднали в топа, а скандинавците са луди, просто не ги следите.
Гърците са аут, защото няма публика за 2021 г.
за турците не мога да кажа, включвали са ги в седмичните класации, но по някаква причина не ги харесват много, много.
Немците рядко правят хореографии, както и англичаните и рядко попадат в класациите. Не че ги няма.


 
Online
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Топ 10 ултраси 2021   |   28.12.2021 14:50


Diavolo написа:
имаше много такива през годината, просто не са попаднали в топа, а скандинавците са луди, просто не ги следите.
Гърците са аут, защото няма публика за 2021 г.
за турците не мога да кажа, включвали са ги в седмичните класации, но по някаква причина не ги харесват много, много.
Немците рядко правят хореографии, както и англичаните и рядко попадат в класациите. Не че ги няма.


Англичаните са гола вода като публика. Силни са само на гостувания. В домакинските мачове от ВЛ е театър.
Иначе това с ковида, верно не го бях отчел.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Топ 10 ултраси 2021   |   05.01.2022 16:23


Ето и топ 10 на хореографиите за 2021
Има уникални неща :moufan:



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Топ 10 ултраси 2021   |   05.01.2022 23:13


Един човек първо ще помисли и няма да казва ние колко сме зле, а ще гледа да допринесе с нещо за любимия си клуб у дома, защото най-лесно е отстрани да критикуваш, а за добрата атмосфера на стадиона можем да допринесем всички ние.

И аз не се впечатлявам толкова от разни "подправки" като хорео, пиро и т.н.
А и много.често нещо снимано под даден ъгъл създава едно впечатление, а всъщност в действителност няма нищо общо.

Българските фенове може и да са малко на стадиона, но също така са едни от малкото, които подкрепят отбора си истински и при негативен резултат.
Същото мога да кажа и за тези на Рейнджърс и Селтик, както и за някои френски отбори, но не и циганския отбор, чийто стадион е разположен на едно много невзрачно място.
Сигурно пропускам някои, няма и как да е иначе, не мога да следя абсолютно всичко.
Тези в Египет и Мароко сигурно са доста диви, те са и големи националисти, но не съм ги гледал.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Топ 10 ултраси 2021   |   06.01.2022 01:33


Ако визираш мен, все още ходя на мачове и то в сектор Г, но не колкото в по-далечното минало, когато не пропусках мачове, включително и гостуванията.
И да с пълно основание критикувам, защото може, не е като да не може, а и сме го правили, но не и напоследък (макар на мача с Лудогорец да подпалихме борисовата градина :-D ). Въпреки това ние сме номер 1 у нас комплексно погледнато.

Иначе в канала се отразяват и агитките в ЮА и Африка, но не колкото тези в Европа по обясними причини все пак.
А и всичко е субективно.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг