Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 12:49



Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Най-популярните отбори по държави 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   23.09.2013 23:33


Diavolo написа:
Така значи, за Германия и Португалия изяснихме.
Аз съм, напълно съгласен с написаното, а и е логично, да оставим всичко друго.

Остава спора Холандия (вече с леко предимство за Аякс) и най-вече Франция.
Белгия засега е мътна

:arrow:


Сега е виждам темата.

За Германия и Португалия съответно Байерн и Бенфика е странно, че си се чудел. Особено за Германия имам доста голямо наблюдени, но Швабата така добре го е описал, само бих добавил ХБСЦ преди групата на ХШФ, Вердер Бремен, Кьолн, Айнтрахт Франкфурт, Щутгарт щото на исток като изключим Заксен и Тюрингия доста хора ги подържат, а и Берлин като най-голям град. (м/удругото наистина респект за Санкт Паули и Унион Берлин)

В Холандия м/у Фейенорд и Аякс няма как да се определи там работата е 50/50, ако се гледат и хора подържащи отборите извън определената страна то тогава Аякс дръпва. Само реално преброяване може да реши въпроса.

Същата е и работата в нещото наречено кой знае защо държава Белгия - няма да стане без реално преброяване, ама там на хората толкова не им пука за такива неща.

В Англия, ти пишеш Ман Ю - глобално погледнато да, обаче ако гледаме феновете само в страната може и да не са те, както е писал Швабата там е най-изразено подкрепянето на местните отбори.

Във Фанция към днешен момент и при толкова голяма част от населението в метрополията на Париж съм сигурен в най-голямата бройка за ПСЖ при евнетуано допитване

А още нещо в Хърватия, какъв Хайдук, там сигурно 50% от хората интересуващи се от футбол са за Динамо.

Също и в Шотландия религията отдавна вече не е определяща но по броя на протестантите и католиците може категорично да се определи Рейнджърс. Иначе тия два отбора имат и маса фенове в САЩ като даже по некои сметки са повече от колкото в самата страна, естествено заради малкото население на Шотландия и тука идва момента че заради големия брой ирландски наследници Селтик в глобален мащаб е по-подкрепян отбор.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   23.09.2013 23:55


ПС: Айде да драсна за Италия два реда макар, че няма какво да се напише щото настина във всеки град село и паланка има фенове на Ювентус нещо като (45%-35%-10%-10%-местен-юве-инт-мил) като особено изразено това е на юг. Дори в Кампаня, Ломбардия и Лацио, където би трябвало да ги няма ги има фенклубовете на черно белите.
В самия Неапол процента на ССЦН клони към 100. Други градове които бих отличил с близка до 100% подкрепа на местните са Генуа и Флоренция и естествено Милано, макар че примерно 1/8, 1/4 финал в ШЛ с не топ отбор, Милан или Интер може и да съберат по-малко хора на Меаца от Ювето.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   24.09.2013 00:36


Обаче в облстта Ломбардия доколкото знам фенклубовете на Милан са най-много като бройка?

Иначе за Хърватия, да тъпо наистина. Динамо Загреб очевидно, но аз там съм яко зад Хайдук, а и торсидата са уникална публика.

абе за Франция не може това да е сериозно. ПСЖ, wtf? Канал + ги направи това което са след едно идиотско допитване до шовинистите парижанчета, искате ли голям парижки отбор да е конкурент на юга, бухаха
и хоп там Жинола, Раи, Уеа ама малко виряха. Взеха ако не се лъжа само 1 титла.
Лион доминираха тотално по-късно, но в никакъв случай не са сред топ 3 дори (май според всички нас)

остават романтизма от миналото Сент Етиен и големия противовес между ПСЖ и Олимпик Марсилия. Това са си направо две концепци и философии.
Апропо когато гледам дербито между Марсилия и ПСЖ винаги се сещам за филма ''Предградие 13''
защо ли... :))


за Холандия ударихме на камък. е сега дявола да ходи да ги преброява :devil:

за Португалия никога не е имало съмнение у мен. виж още в заглавната тема няма питанка, Стенли там опонира, но аз отговорих категорично в полза на орлите.

за Германия признавам си, че се поизложих, но Рур нали е най-гъсто населената област в Германия, а и публиките на Борусия и Шалке са уникални, нямам думи просто, особено онова жълто черно море.
Ако имаше само един топ отбор от Рур, който да обедини всичките миньори, то може би щеше да бие Байерн? А иначе то си е и кауза пердута, защото всеки лесно може да стане фен на..... успехите на Байерн, на купите, на грандоманщината.
Докато доколкото знам при Юве е по-различно. Това е някакъв първичен романтизъм, та чак фанатизъм. Още с основаването си този отбор по някакъв странен начин става събирателен за италианците.


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   24.09.2013 01:13


Prototype_Iblis написа:
ПС: Айде да драсна за Италия два реда макар, че няма какво да се напише щото настина във всеки град село и паланка има фенове на Ювентус нещо като (45%-35%-10%-10%-местен-юве-инт-мил) като особено изразено това е на юг. Дори в Кампаня, Ломбардия и Лацио, където би трябвало да ги няма ги има фенклубовете на черно белите.
В самия Неапол процента на ССЦН клони към 100. Други градове които бих отличил с близка до 100% подкрепа на местните са Генуа и Флоренция и естествено Милано, макар че примерно 1/8, 1/4 финал в ШЛ с не топ отбор, Милан или Интер може и да съберат по-малко хора на Меаца от Ювето.

За Генуа не си съвсем прав. Дълги години генуезци са втората по брой маса хора, посещаващи мачове на Юве, след торинци. В момента не е така, но все пак е хубаво да се отбележи.

Що касае Милано - легендите твърдят, че феновете на Юве в Милано са повече от тези на Милан или Интер. В интерес на истината, сигурно половината италианци - фенове на Юве, които познавам, са от Милано. От Милано е и една от исторически най-големите групировки на Юве - Викинг.

По другите спорни въпроси.

Португалия - 100% е Бенфика и то с много. Отделно от това, Бенфика има ужасно много фенове и в Бразилия.

Франция - Няма как Сент Етиен в момента да има кой знае каква фенска маса из цяла Франция. Отбор без успехи в последните не знам колко години. По-скоро или ПСЖ (по демографски причини), или Марсилия (по, да го кажем, социални причини), или Лион (заради успехите в ново време).

Холандия - със сигурност най-много хора мразят Аякс. ;) Иначе Ротердам си е по-голям град от Амстердам, но из страната нямам представа как е.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   24.09.2013 09:38


Една интересна статия за шведските отбори. Отпреди 4 години е, но още е валидна, вярвам: http://www.thelocal.se/18624/20090402/


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10442
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   24.09.2013 11:46


Prototype_Iblis написа:
В Англия, ти пишеш Ман Ю - глобално погледнато да, обаче ако гледаме феновете само в страната може и да не са те, както е писал Швабата там е най-изразено подкрепянето на местните отбори.

-----

Също и в Шотландия религията отдавна вече не е определяща но по броя на протестантите и католиците може категорично да се определи Рейнджърс. Иначе тия два отбора имат и маса фенове в САЩ като даже по некои сметки са повече от колкото в самата страна, естествено заради малкото население на Шотландия и тука идва момента че заради големия брой ирландски наследници Селтик в глобален мащаб е по-подкрепян отбор.

Като отвори пак дума за Острова и се сетих за нещо интересно и доста старо. В Англия въпросът с феновете е отдавна ясен (тези от Азия никой не ги смята разбира се). Много ме е яд, че нямам запазено копие от едно английско списание от преди повече от 20 години. Тогава ксерокс си беше лукс, а интернет не съществуваше като понятие, поне не в БГ. Беше на един познат, фен на Ливърпул от по-старата гвардия, някъде към петдесетака е актуално. Та той ми показа статия, където ставаше въпрос точно за феновете на "неместните" или т.нар. интеррегионални отбори, при това за цяла Великобритания. Като такива там се смятат единствено Ман Юнайтед, Селтик, Рейнджърс и Ливърпул (допускам, че към днешна дата Арсенал и Челси евентуално са се присъединили към горната четворка). Помня, че Юнайтед бяха първи, а Ливърпул четвърти. По него време това беше за нас, феновете на Юнайтед, сериозна глътка въздух, понеже покрай пословичната неуспешност на отбора бая се бяхме комплексирали и Ливърпул, силните на деня, ни бяха голям трън в очите - за края на 80-те си говорим все пак. Дори и не помня вече какво беше положението с Рейнджърс и Селтик, кой беше втори и кой трети, това изобщо не ме интересуваше тогава, важното бе, че сме преди Ливърпул. Помня също така, че имаше и някакви проценти - нещо от рода на 3,8%-3,3%-3,2%-2,6%. Тогава ми се стори малко странно, че най-почитаните отбори на Острова имат такива мижави проценти, ама като е расъл човек в България с тези (налучквам) около 80% за два отбора, как да добие реална представа за измеренията в нормалните страни.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   24.09.2013 12:32


Diavolo написа:
Обаче в облстта Ломбардия доколкото знам фенклубовете на Милан са най-много като бройка?....

Е то остана и на Юве там да са най много :-D .
Може и да бъркам ама си мисля че точно в Ломбардия тифозите на Интер са повече от тия на Милан

Stuart написа:
За Генуа не си съвсем прав. Дълги години генуезци са втората по брой маса хора, посещаващи мачове на Юве, след торинци. В момента не е така, но все пак е хубаво да се отбележи.


Не мога да се съглся.
То футболното съперничество в Италия е възникнало по оста Генуа-Торино.
Пак повтарям не говоря за Лигурия като цяло, както на всякъде и там е пълно с фенклубове на Юве, (м/у другото и в Пиедмонт има много привърженици на Дженоа) говоря за Генуа. Дефакто ако е имало хора в Генуа, които ги е дразнело нещо Дженоа то от 1946 г. си имат Сампдория и затова казвам, че целия град е в подкрепа на местните тимове естествено с превъзхоство на Дженоа.
Не знам дали знаеш ама едно от най-силните приятелства м/у феновете на различни отбори е това на тифозите на Наполи и Дженоа и аз като фен на адзурите съм ходил да гледам мачове на Дженоа дори и без участието на Наполи говорил съм с доста хора и това ти го казавам от първа ръка.
Същата работа е във Флоренция - е ако се въртиш около палaзо Векио или Санта Мариа дел Фиоре може и да видиш някоя шибана будка да продава фланелки на квито се сетиш отбори ама истина там е една 100% виола.

Stuart написа:
Що касае Милано - легендите твърдят, че феновете на Юве в Милано са повече от тези на Милан или Интер. В интерес на истината, сигурно половината италианци - фенове на Юве, които познавам, са от Милано. От Милано е и една от исторически най-големите групировки на Юве - Викинг.


Еййй да бе забравих за шибаните викинг, ама въпреки това Юве тифозите в Милано не са много.

Stuart написа:
Холандия - със сигурност най-много хора мразят Аякс. ;) Иначе Ротердам си е по-голям град от Амстердам, но из страната нямам представа как е.

Ако е най-мразеният то обикновено съвпада и с най-обичаният - така че.... глас за Аякс


Последна промяна Prototype_Iblis на 24.09.2013 12:33, променена общо 2 пъти



 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   24.09.2013 14:10


Prototype_Iblis написа:
То футболното съперничество в Италия е възникнало по оста Генуа-Торино.
Пак повтарям не говоря за Лигурия като цяло, както на всякъде и там е пълно с фенклубове на Юве, (м/у другото и в Пиедмонт има много привърженици на Дженоа) говоря за Генуа. Дефакто ако е имало хора в Генуа, които ги е дразнело нещо Дженоа то от 1946 г. си имат Сампдория и затова казвам, че целия град е в подкрепа на местните тимове естествено с превъзхоство на Дженоа.

Не казвам, че някакви невероятни количества фенове в Генуа подкрепят други отбори (вкл. Юве). Казвам само, че има и такива фенове, при това не бих казал, че са толкова малко. Щом знаеш за Викинг, би трябвало да знаеш и за НАБ, те са преимуществено от Генуа (не просто от селата из Лигурия).

За Флоренция съм съгласен. За там не знам да има спор. :)

За Милано са само легенди, разбира се. Но е факт, че Юве няколко пъти напълни Сан Сиро - УЕФА 94/95 например.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   24.09.2013 19:44


Значи ясно е, че Юве е най-обичания отбор, но това с пълненето на стадион. Тифозите на Милан напълниха Камп Ноу, 1989 г. :-D
не е критерий това.

Иначе в Ломбардия съм сигурен, че тифозите на Милан са повече. Абе сигурен, сигурен, инфото всъщност ми е с давност 7 г.
Тифозите на Милан имаха най-много регистрирани фенклубове.
После дойдоха славни за Интер години, така че не знам.
Иначе като обща бройка:
1. Юве
2. Милан
3. Интер

Рома>Лацио
Дженоа>Сампдория


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   24.09.2013 21:02


Diavolo написа:
Значи ясно е, че Юве е най-обичания отбор, но това с пълненето на стадион. Тифозите на Милан напълниха Камп Ноу, 1989 г. :-D
не е критерий това.

Бъркаш понятията. Камп Ноу 89 е финал за КЕШ, който е един и е на неутрален терен.

УЕФА 94/95 е съвсем друго и предполагам, че си наясно. Говорим за домакинство на Юве, което се провежда на Меаца. Даже за две домакинства. Примерът с Камп Ноу е неадекватен.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   24.09.2013 21:26


Stuart написа:
Не казвам, че някакви невероятни количества фенове в Генуа подкрепят други отбори (вкл. Юве). Казвам само, че има и такива фенове, при това не бих казал, че са толкова малко. Щом знаеш за Викинг, би трябвало да знаеш и за НАБ, те са преимуществено от Генуа (не просто от селата из Лигурия).

За Милано са само легенди, разбира се. Но е факт, че Юве няколко пъти напълни Сан Сиро - УЕФА 94/95 например.


Ееее къде ме върна бе, знам ги въоръженто ядро от техен бивш член имам хубав спомен. Вярно че са създадени в Генуа ама са били обединение на фенклубове от северозападна Италия и като цяло незнам да са били повече от 50-60 човека така са ми казвали и говоря за края на 90-те и началото на новия век.
Както ти казах имам познати фенове на Дженоа от Генуа, че през пролетта на 2005 ми уредиха от техен познат бивш НАБаджия билет за мача от ШЛ Юве-РеалМ 2-0 на Деле Алпи с головете на Трезеге и Залаета в продължението - много голям мач с много звезди на терена, мач на който се насладих на футбола като игра макар, че играха два недолюбвани отбори от мен.
И пак да кажа не казвам че всеки генуезец е фен на Джен или Самп ама поразходи се из жилищните квартали и заведенията из тях, влез в лото пунктовете виж какви са настроенията, даже това го направи по време на мач на Юве или на местните и забележи - няма бяло/черно и да има не парадират което какво значи - малко са.
Както и да е жив и здрав не ми се спори.
Между другото Юве ли ти любимият отбор?

Относно Милано и пълненето на Меаца на домакински мач на Юве и аз като казвах на Дявола, че може да съберат повече хора при някой ситуации от Милан или Интер визирах точно купата на УЕФА 94/95

Diavolo написа:
Иначе в Ломбардия съм сигурен, че тифозите на Милан са повече. Абе сигурен, сигурен, инфото всъщност ми е с давност 7 г.
Тифозите на Милан имаха най-много регистрирани фенклубове.
После дойдоха славни за Интер години, така че не знам.
Иначе като обща бройка:
1. Юве
2. Милан
3. Интер

Рома>Лацио
Дженоа>Сампдория


добавям още един двоен град Хелас >>> Киево :-)

Относно Ломбардия не споря дали са повече Милан или Интер, просто на мен ми се струва че Интеристите са повече и то не заради измислените смешни и подигравателни 5 поредни, които всъщност са 4 ама като цяло - нищо лично просто такова впечатление имам.
А като цяло ето това е последното проучване което имам от това лято, за цяла Италия малко им водите на Интер.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   24.09.2013 21:53


SUBXERO написа:
Като отвори пак дума за Острова и се сетих за нещо интересно и доста старо. В Англия въпросът с феновете е отдавна ясен (тези от Азия никой не ги смята разбира се). Много ме е яд, че нямам запазено копие от едно английско списание от преди повече от 20 години. Тогава ксерокс си беше лукс, а интернет не съществуваше като понятие, поне не в БГ. Беше на един познат, фен на Ливърпул от по-старата гвардия, някъде към петдесетака е актуално. Та той ми показа статия, където ставаше въпрос точно за феновете на "неместните" или т.нар. интеррегионални отбори, при това за цяла Великобритания. Като такива там се смятат единствено Ман Юнайтед, Селтик, Рейнджърс и Ливърпул (допускам, че към днешна дата Арсенал и Челси евентуално са се присъединили към горната четворка). Помня, че Юнайтед бяха първи, а Ливърпул четвърти. По него време това беше за нас, феновете на Юнайтед, сериозна глътка въздух, понеже покрай пословичната неуспешност на отбора бая се бяхме комплексирали и Ливърпул, силните на деня, ни бяха голям трън в очите - за края на 80-те си говорим все пак. Дори и не помня вече какво беше положението с Рейнджърс и Селтик, кой беше втори и кой трети, това изобщо не ме интересуваше тогава, важното бе, че сме преди Ливърпул. Помня също така, че имаше и някакви проценти - нещо от рода на 3,8%-3,3%-3,2%-2,6%. Тогава ми се стори малко странно, че най-почитаните отбори на Острова имат такива мижави проценти, ама като е расъл човек в България с тези (налучквам) около 80% за два отбора, как да добие реална представа за измеренията в нормалните страни.


Пиши пиши от теб може да се научат интересни неща за британският футбол. Въпреки че колкото мога ги следя Тотнъм винаги футболната ми любов е била към Наполи и от там съм се интересувал как стоят нещата на ботуша, а това че харесвам и Херта и по стечение на обстоятелствата ми се наложило на стомилярдапъти да ходя по тия земи неминуемо ме е довело до следене на играта в Германия и до там.
ПП: Айде честита Ви Меркел отново :-D

Иначе това за 80% за двата отбора у нас.
Имаше някакво проучване поръчано от дарик радио на алфарисърч някъде около 2000-2001. Цитирам малко наизуст ама беше нещо като, само 45% от запитаните казали че имат любим отбор и от тях били нещо от рода 37% левски и 32% цска


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   24.09.2013 22:15


Prototype_Iblis написа:
Ееее къде ме върна бе, знам ги въоръженто ядро от техен бивш член имам хубав спомен. Вярно че са създадени в Генуа ама са били обединение на фенклубове от северозападна Италия и като цяло незнам да са били повече от 50-60 човека така са ми казвали и говоря за края на 90-те и началото на новия век.
Както ти казах имам познати фенове на Дженоа от Генуа, че през пролетта на 2005 ми уредиха от техен познат бивш НАБаджия билет за мача от ШЛ Юве-РеалМ 2-0 на Деле Алпи с головете на Трезеге и Залаета в продължението - много голям мач с много звезди на терена, мач на който се насладих на футбола като игра макар, че играха два недолюбвани отбори от мен.
И пак да кажа не казвам че всеки генуезец е фен на Джен или Самп ама поразходи се из жилищните квартали и заведенията из тях, влез в лото пунктовете виж какви са настроенията, даже това го направи по време на мач на Юве или на местните и забележи - няма бяло/черно и да има не парадират което какво значи - малко са.
Както и да е жив и здрав не ми се спори.

Не бе, не споря. Даже ми е много интересно това, което споделяш. ;) Иначе набаджии не познавам, нито изобщо фенове на Юве от Генуа. Както казах, познавам миланци, някои от тях от Викинг. Та знам това-онова.

Както и да е, съгласявам се, че в Генуа в момента вероятно няма много фенове на други отбори освен Дженоа и Сампдория.

Иначе да, за Юве съм.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   24.09.2013 22:22


Stuart написа:
Иначе да, за Юве съм.


Иии виж аз да не знам, ето къде го бил моя човек :laugh:. То от Миланисти в тоя форум други не могат да пробият, като се има предвид и че Дявола играе за минимум 5-ма :rofl: :rofl: :rofl:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11816
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   25.09.2013 07:11


Има и от други отбори. Ледо е твърдо за Рома, аз също клоня към тях в Италия. Чаво май е от Ювентус.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   25.09.2013 16:31


Stuart написа:
Diavolo написа:
Значи ясно е, че Юве е най-обичания отбор, но това с пълненето на стадион. Тифозите на Милан напълниха Камп Ноу, 1989 г. :-D
не е критерий това.

Бъркаш понятията. Камп Ноу 89 е финал за КЕШ, който е един и е на неутрален терен.

УЕФА 94/95 е съвсем друго и предполагам, че си наясно. Говорим за домакинство на Юве, което се провежда на Меаца. Даже за две домакинства. Примерът с Камп Ноу е неадекватен.


Моля? :rofl:
Камп Ноу на колко км е от Милано?
Мисля, че е малко по-далеко отколкото Милано до Торино, хм?

смисъла е, че това че сте напълнили Меаца (а колко пъти си пълнихте Деле Алпи да попитам аз) не значи, че сте по-популярни от Милан и Интер в Милано, всъщност не значи нищо.
И Наполи ще напълнят Меаца ако се наложи за някой важен европейски мач.
Не е важно колко милиони фенове имаш, а е важно тези фенове да пълнят стадиона и да правят атмосфера.
Не че сега не го правите на новия ви стадион.
Изобшо за какво е този спор ако мога да попитам след като никъде не оспорвам, че сте най-популярния отбор в Италия.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   25.09.2013 16:33


Prototype_Iblis написа:
А като цяло ето това е последното проучване което имам от това лято, за цяла Италия малко им водите на Интер.


Мдам, преди десетилетие водихме с над 3.5 пункта :uuu:


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   25.09.2013 16:57


Аз с тебе изобщо не споря. Ако забелязваш, първото ми мнение е в отговор на Прототипа. Ти се месиш впоследствие.

А на тема италиански футбол изобщо нямам намерение да дискутирам с теб. Нямам такова време за губене. ;)

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28641
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   25.09.2013 23:03


Е, добре де, хайде кажи ми какво невярно съм казал?
и кАде изобщо видя спор? и за какво? ;)
иначе като изключим това за повечето фенове на Юве в Милано или Ломбардия с останалото от теб и прототипа съм напълно съгласен. :)
А и ти няма как да не се съгласиш, че тифозите на Милан могат да напълнят Сант' Елия в Сардиния например или тези на Наполи или Рома на Меаца и т.н.
Даже в такива случаи се наблюдава една съпричастност с отбора и 'тежкия момент' пред който е изправен и дори на инат се пълнят трибуните.
А и това за Деле Алпи също си беше вярно. Най-популярния отбор в Италия и то със сериозна разлика, а стадиона беше попупразен в редица мачове, да не говорим, че нямаше никаква атмосфера. А като добавим близостта на Алпите и честите мъгли спуснали се над стадион то гледката беше доста гадничка... :)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10442
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Най-популярните отбори по държави   |   26.09.2013 09:19


Prototype_Iblis написа:
...ето къде го бил моя човек :laugh:...

Хихихи... И това от Наполитанец към Ювентинец. Безценно! :laugh:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг