Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 08:53



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Решителните квалификации с Армения и Чехия 
Автор Съобщение
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5078
Отговори с цитат
Мнение  Решителните квалификации с Армения и Чехия   |   08.10.2013 08:55


преди да започна, мисля, че е редно да има под-форум за националния отбор по футбол

Ето, че дойде време за решителни два мача, след които ще се види дали ще успеем да се класираме на баражите.

Това, което на мен ми прави впечатление е съставът с който ще се борим за двете победи.

За мен е голяма загуба отсъствието на Тодор Неделев, който много добре се включи срещу Италия и заслужаваше да е титуляр.
Вместо него Чичовото сигурно ще заложи на полу-контузения и извън всякаква форма Манолев или пък още по-голямото недоразумение (което не знам защо е повикан изобщо) Спас Делев.

Като цяло ме притеснява, не толкова защитата (там никога не сме били особено добре), колкото халфовете и особено нападателите.
Идея си нямам кои е най-добре да са ни четиримата атакуващи футболисти, но знам само, че Манолев и Делев не стават за тая работа.

Какво мислите?

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Решителните квалификации с Армения и Чехия   |   08.10.2013 10:29


Аз като цяло не коментирам решенията на треньорите, но тук ще направя изключение. Манолев по необясними за мен причини играе доста добре за националния отбор и отбеляза важни голове (1:0 над Армения, за 2:2 срещу Италия, 1:1 с Дания като гост). Ако не се бъркам, той е и голмайстор на отбора - замяната му с обещаващия, но недоказал се Неделев би била неоправдан риск. Така се излиза във важните мачове - с доказали се играчи, било то и доказани дървета.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг