Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:16



Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Питанка или Анкета 
Автор Съобщение
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Питанка или Анкета   |   23.11.2013 22:27


Някой ще спре ли Байерн тази година? Става въпрос за Европа, а не само за Германия. Никога не съм им симпатизирал, но след днешния мач, а и не само съм на мнение, че те просто МАЧКАТ. Бих ги сравнил, от това което си спомням и съм гледал де, единствено с Барселона от преди няколко години, както и въпреки, че съм бил малък с Милан на Бастен и Гулит и може би периода на Зидан в Ювентус.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   24.11.2013 00:27


Ако Байерн дублират ШЛ автоматично ставам един от най-великите отбори в историята. Поне статистически ще е точно така.
Иначе чисто игрово според мен не са от класата на Милан и Барса, но имат потенциал да ги стигнат. Още малко да се пипне тук-там състава.
Иначе все някой трябва да ги спре в ШЛ, толкова велики и епохални отбори преди тях не успяха да го направят, може би няма да ги надиграе някой отбор, а по-скоро ще ги излъже. Някакъв супер малшанс, кофти стечение на обстоятелствата, нещо такова може да им изяде главата.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   24.11.2013 01:30


goro_levskara написа:
Някой ще спре ли Байерн тази година? Става въпрос за Европа, а не само за Германия.


Искаш ли да ти дам шанс да си върнеш басчето от миналия сезон. ;-).
Преди година ти казах, че нито Барса нито Реал М, ще играят на Уембли. Сега пак бутилка уиски слагам, че Байерн няма да играят в Лисабон.


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   24.11.2013 01:39


Prototype_Iblis написа:
goro_levskara написа:
Някой ще спре ли Байерн тази година? Става въпрос за Европа, а не само за Германия.


Искаш ли да ти дам шанс да си върнеш басчето от миналия сезон. ;-).
Преди година ти казах, че нито Барса нито Реал М, ще играят на Уембли. Сега пак бутилка уиски слагам, че Байерн няма да играят в Лисабон.


Ако трябва да съм честен тази година по-малко вярвам в това, че Байерн ще е отново на върха и то именно заради наличието на Барселона. Със сигурност са най-добрия отбор не само в Германия, но точно това, че каталунците не са още за отписване ме кара да не съм толкова убеден в участието на Байерн на финала. Докато миналата година аз въобще не си мислех, че някой друг отбор измежду Барса и Реал е възможно да играе в последния мач.
Което ме подсеща, че е хубаво да вземеш да го глътнеш това уиски ;-)

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   24.11.2013 10:11


Аз пък мисля, че Барселона няма никакъв шанс да спре точно Байерн. Проблемите в защита на Барселона изобщо не са решени и ще си пречат. По-скоро Байерн може да ги спре някой като Челси.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1380
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   24.11.2013 11:26


alessandron написа:
Аз пък мисля, че Барселона няма никакъв шанс да спре точно Байерн. Проблемите в защита на Барселона изобщо не са решени и ще си пречат. По-скоро Байерн може да ги спре някой като Челси.


Напълно споделям това мнение.

_________________
Изображение


Последна промяна oasis на 24.11.2013 11:27, променена общо 1 път



 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   24.11.2013 15:15


oasis написа:
alessandron написа:
Аз пък мисля, че Барселона няма никакъв шанс да спре точно Байерн. Проблемите в защита на Барселона изобщо не са решени и ще си пречат. По-скоро Байерн може да ги спре някой като Челси.


Напълно споделям това мнение.


Докато чета мненията ви започвам и аз да се убеждавам в правотата им. Наистина Сандро е прав, че отбор не може да отстрани по-добър отбор, както е в случая с Барса и Байерн. Просто защото и двата отбора играят футбол. Това може да го направи само тим играещ тактически правилно, но не футбол, а антифутбол. За справка ще дам примера отпреди няколко години, когато Барса беше отстранена от Интер именно по този начин. Но за нас безпристрастните телевизионни зрители това не е добре и аз предпочитам да видя Юнайтед, Арсенал, Барса, или Реал да направят мач с Байерн и да го загубят 2-5, или 3-4, отколкото да видя, как Челси ще победи с 1-0 и с 90 минути опълчение.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   24.11.2013 15:56


Реал Мадрид ги отстранява с разлика. В Германия си правят каквото искат защото нямат конкуренция - има ли звезда на друг отбор - купуват си го.
Не виждам какво толкова ги величаете....Нали ги видяхме срещу Челси август месец?! Абсурд е да спечелят ШЛ тоя сезон.

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


Последна промяна Крал Блуфен на 24.11.2013 15:57, променена общо 1 път



 
WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   24.11.2013 16:01


Крал Блуфен написа:
Реал Мадрид ги отстранява с разлика. В Германия си правят каквото искат защото нямат конкуренция - има ли звезда на друг отбор - купуват си го.
Не виждам какво толкова ги величаете....Нали ги видяхме срещу Челси август месец?! Абсурд е да спечелят ШЛ тоя сезон.


Айде, айде - Реал Мадрид щото не ги видяхме миналата година с Дортмунд, да не говорим че точно срещу Байерн Реал не са помирисвали победа в елиминации откак Фиго играеше. В Примера да не е по-различно положението - Барселона и Реал всяка година с по 100 точки, велика конкуренция.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   24.11.2013 16:04


goro_levskara написа:
oasis написа:
alessandron написа:
Аз пък мисля, че Барселона няма никакъв шанс да спре точно Байерн. Проблемите в защита на Барселона изобщо не са решени и ще си пречат. По-скоро Байерн може да ги спре някой като Челси.


Напълно споделям това мнение.


Докато чета мненията ви започвам и аз да се убеждавам в правотата им. Наистина Сандро е прав, че отбор не може да отстрани по-добър отбор, както е в случая с Барса и Байерн. Просто защото и двата отбора играят футбол. Това може да го направи само тим играещ тактически правилно, но не футбол, а антифутбол. За справка ще дам примера отпреди няколко години, когато Барса беше отстранена от Интер именно по този начин. Но за нас безпристрастните телевизионни зрители това не е добре и аз предпочитам да видя Юнайтед, Арсенал, Барса, или Реал да направят мач с Байерн и да го загубят 2-5, или 3-4, отколкото да видя, как Челси ще победи с 1-0 и с 90 минути опълчение.


Интер през 2010 година в Милано смазаха Барселона точно с футбол, така че не е баш само с опълчение, да не се връщаме на милионите аванти в полза на Барса през годините, дузпи, спорни червени картони и т.н. - виж Челси си ги отстраниха точно с надлъгване. Но Байерн не е Барселона и там прагматичният футбол също е много добре познат - снощи биха реално с три гола в шест атаки, а не защото са имали 80/20 владение на топката. Аз лично уважавам и харесвам отбори, които могат да играят прагматично.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1380
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   24.11.2013 17:54


goro_levskara написа:
Докато чета мненията ви започвам и аз да се убеждавам в правотата им. Наистина Сандро е прав, че отбор не може да отстрани по-добър отбор, както е в случая с Барса и Байерн. Просто защото и двата отбора играят футбол. Това може да го направи само тим играещ тактически правилно, но не футбол, а антифутбол. За справка ще дам примера отпреди няколко години, когато Барса беше отстранена от Интер именно по този начин. Но за нас безпристрастните телевизионни зрители това не е добре и аз предпочитам да видя Юнайтед, Арсенал, Барса, или Реал да направят мач с Байерн и да го загубят 2-5, или 3-4, отколкото да видя, как Челси ще победи с 1-0 и с 90 минути опълчение.


Само че сега според мен Челси имат понтециала да се надиграват със всеки отбор, това може да не стане точно тоя сезон, но определено потенциал имат и за прагматичен футбол и за надиграване, а и треньор имат за разлика от Ман Сити примерно.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   24.11.2013 23:26


Много е рано според мен да се пита има ли кой да спре Байерн, все пак още сме Ноември месец, не сме Март, Април.
Най -важно е един отбор в каква форма е пролетта. А за формата могат да окажат влияние множество фактори.

Но съм напълно убеден, че Манчестър Юнайтед е един от отборите, които могат да се противопоставят на всеки.
Юнайтед винаги играят за победа, стремят се към съвършенството, като мен.

Мога да пиша още, но няма смисъл. Бъдете здрави.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   25.11.2013 17:45


albertz написа:
Много е рано според мен да се пита има ли кой да спре Байерн, все пак още сме Ноември месец, не сме Март, Април.
Най -важно е един отбор в каква форма е пролетта. А за формата могат да окажат влияние множество фактори.

Но съм напълно убеден, че Манчестър Юнайтед е един от отборите, които могат да се противопоставят на всеки.
Юнайтед винаги играят за победа, стремят се към съвършенството, като мен.

Мога да пиша още, но няма смисъл. Бъдете здрави.


Евала за мнението Чаво. Юнайтед и Пуул са отбори, които могат да Ебат майката на всеки и по всяко време. Предстои ни мега интересна година!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   25.11.2013 18:01


albertz написа:
Много е рано според мен да се пита има ли кой да спре Байерн, все пак още сме Ноември месец, не сме Март, Април.
Най -важно е един отбор в каква форма е пролетта. А за формата могат да окажат влияние множество фактори.

Но съм напълно убеден, че Манчестър Юнайтед е един от отборите, които могат да се противопоставят на всеки.
Юнайтед винаги играят за победа, стремят се към съвършенството, като мен.

Мога да пиша още, но няма смисъл. Бъдете здрави.



Аа братле, даде ми яко коз. Мисля, че ако хванете Байерн ше ги наЕбете зверски. Мойс има да се доказва, я е шотландец, както Сър-а в началото с Абърдийн. Ако ги хванете тия някъде на елиминация, ще ги спукате!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   25.11.2013 18:24


Отбора който ще отстрани Байерн на 1/8, 1/4 или на 1/2 финала (защото те няма да отидат в Лисабон) не е нито Барса (в отговор на Жоро), нито Ман.Ю още по-малко пък Реал М., друг ще е. А за споменатите три отбора ще е по-добре да не срещат баварците защото ще отпаднат ако се засекат на елиминационен мач с тях.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   25.11.2013 19:00


TheExorcist написа:
albertz написа:
Много е рано според мен да се пита има ли кой да спре Байерн, все пак още сме Ноември месец, не сме Март, Април.
Най -важно е един отбор в каква форма е пролетта. А за формата могат да окажат влияние множество фактори.

Но съм напълно убеден, че Манчестър Юнайтед е един от отборите, които могат да се противопоставят на всеки.
Юнайтед винаги играят за победа, стремят се към съвършенството, като мен.

Мога да пиша още, но няма смисъл. Бъдете здрави.



Аа братле, даде ми яко коз. Мисля, че ако хванете Байерн ше ги наЕбете зверски. Мойс има да се доказва, я е шотландец, както Сър-а в началото с Абърдийн. Ако ги хванете тия някъде на елиминация, ще ги спукате!


Мечтай си.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   25.11.2013 19:24


За мнението на TheExorcist.
Еми да, наистина така мисля. След няколко месеца нещата могат да бъдат много различни, не както изглеждат сега.
Друго. Класата на един отбор е важна, важно е с какви футболисти разполагаш, но нагласата за даден мач също е много важна.
Ливърпул особено го е показвал нееднократно, излизал е срещу на хартия много по - силни тимове, но не качеството на състава е било определящо, а нагласата.
Юнайтед също го е показвал, макар в по -малка степен.
Когато играха за последно с Байерн, нямаха кой знае какъв отбор, но много ги затрудниха.
Писал съм вече какво не достигна, най - много повлияха някои грешни тактически решения, които иначе "неутрализираха" правилния подход като цяло.
Ако Юнайтед действително направи сериозна селекция зимата, то това ще е различен отбор, но дори да не направи, дотогава ( пролетта ) Мойс още повече ще е наложил идеите си, ще е изчистил стила и състава.
Така че няма нищо невъзможно. А и в Англия всеки играе трудно.
Пиша си мнението, не искам да натяквам нищо на никой.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   25.11.2013 20:07


alessandron написа:
TheExorcist написа:
albertz написа:
Много е рано според мен да се пита има ли кой да спре Байерн, все пак още сме Ноември месец, не сме Март, Април.
Най -важно е един отбор в каква форма е пролетта. А за формата могат да окажат влияние множество фактори.

Но съм напълно убеден, че Манчестър Юнайтед е един от отборите, които могат да се противопоставят на всеки.
Юнайтед винаги играят за победа, стремят се към съвършенството, като мен.

Мога да пиша още, но няма смисъл. Бъдете здрави.





Аа братле, даде ми яко коз. Мисля, че ако хванете Байерн ше ги наЕбете зверски. Мойс има да се доказва, я е шотландец, както Сър-а в началото с Абърдийн. Ако ги хванете тия някъде на елиминация, ще ги спукате!


Мечтай си.


Естествено! Без мечти човек накъде е??? Даже и Истанбул да не ти е любимо място пак е свързано с мечти!!!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   25.11.2013 20:16


albertz написа:
За мнението на TheExorcist.
Еми да, наистина така мисля. След няколко месеца нещата могат да бъдат много различни, не както изглеждат сега.
Друго. Класата на един отбор е важна, важно е с какви футболисти разполагаш, но нагласата за даден мач също е много важна.
Ливърпул особено го е показвал нееднократно, излизал е срещу на хартия много по - силни тимове, но не качеството на състава е било определящо, а нагласата.
Юнайтед също го е показвал, макар в по -малка степен.
Когато играха за последно с Байерн, нямаха кой знае какъв отбор, но много ги затрудниха.
Писал съм вече какво не достигна, най - много повлияха някои грешни тактически решения, които иначе "неутрализираха" правилния подход като цяло.
Ако Юнайтед действително направи сериозна селекция зимата, то това ще е различен отбор, но дори да не направи, дотогава ( пролетта ) Мойс още повече ще е наложил идеите си, ще е изчистил стила и състава.
Така че няма нищо невъзможно. А и в Англия всеки играе трудно.
Пиша си мнението, не искам да натяквам нищо на никой.


Не трябва да натякваш нищо, просто имаш ценно мнение и това е, което ме вълнува. Проблемот е, че вече започвам да се замислям за някои неща, при положение, че Прототипа е много голям майстор на прогнозите и адекватен индивид винаги трябва да го следи. Та в тоя ред на мисли той азва, че вие няма да цакате Мюнхен, а ще е някой друг. Още не ми е дошла музата, но пак ще пиша по въпроса!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   26.11.2013 00:49


Юве може да изработи Байерн или ПСЖ, защо не и Борусия примерно. Хайде и Челси. Един от тези четири отбори. Със сигурност няма да са Барса и Реал. И двата отбора биха загубили с разлика от този Байерн.
Тази загуба с 0-3 беше доста подвеждваща и назаслужена, а и Борусия е без защита.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 29 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг