Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 09:59



Отговори на тема  [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Питанка или Анкета 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   26.11.2013 10:27


Diavolo написа:
Юве може да изработи Байерн или ПСЖ, защо не и Борусия примерно. Хайде и Челси. Един от тези четири отбори. Със сигурност няма да са Барса и Реал. И двата отбора биха загубили с разлика от този Байерн.
Тази загуба с 0-3 беше доста подвеждваща и назаслужена, а и Борусия е без защита.



Борусия още не са се класирали за другия етап, а е под съмнение.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   26.11.2013 10:55


TheExorcist написа:

Борусия още не са се класирали за другия етап, а е под съмнение.



Дяволе, не съм вадил калкулатора (щото има вероятност и трите отбора да завършат с еднакви точки) ама ако си смятал кажи ми две думи, ако тая вечер паднем от Борусия с повече от 2:1 имаме ли шанс за 1/8 ф.

Деба и късмета му още го псувам, всички в групи с двойка претенденти само ние каръците се нахакахме в шибаната тройна група.


Последна промяна Prototype_Iblis на 26.11.2013 11:01, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   26.11.2013 18:18


Diavolo написа:
Юве може да изработи Байерн или ПСЖ, защо не и Борусия примерно. Хайде и Челси. Един от тези четири отбори. Със сигурност няма да са Барса и Реал. И двата отбора биха загубили с разлика от този Байерн.
Тази загуба с 0-3 беше доста подвеждваща и назаслужена, а и Борусия е без защита.



мдааа, Девола в пълния си блясък :rofl: Барса и Реал ЩЕЛИ да паднат с разлика в някаква си евентуална среща, Борусия ПАДА с разлика в къщи, естествено резултата е подвеждащ и незаслужен :rofl: :rofl: и естествено имат къде къде по голям шанс от катунци и мадричани срещу Байерн.

Голям както винаги :laugh:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   26.11.2013 18:29


Prototype_Iblis написа:
TheExorcist написа:

Борусия още не са се класирали за другия етап, а е под съмнение.



Дяволе, не съм вадил калкулатора (щото има вероятност и трите отбора да завършат с еднакви точки) ама ако си смятал кажи ми две думи, ако тая вечер паднем от Борусия с повече от 2:1 имаме ли шанс за 1/8 ф.

Деба и късмета му още го псувам, всички в групи с двойка претенденти само ние каръците се нахакахме в шибаната тройна група.


po moi izchisleniq ако Борусия победи Наполи в което съм сигурен (сори, ама), а после вие победите Арсенал (разбира се и ако Борусия и Арсенал бият Марсилия) ще съберете 12 точки и ще се гледат директните мачове между топ 3 и там точно вие ще имате най-лошата голова разлика и ще отпаднете. Освен ако не разгромите Арсенал, което не го вярвам обаче.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   26.11.2013 18:32


Balleta написа:
мдааа, Девола в пълния си блясък :rofl: Барса и Реал ЩЕЛИ да паднат с разлика в някаква си евентуална среща, Борусия ПАДА с разлика в къщи, естествено резултата е подвеждащ и незаслужен :rofl: :rofl: и естествено имат къде къде по голям шанс от катунци и мадричани срещу Байерн.

Голям както винаги :laugh:


ами голям съм. :devil:
виж сега има си закономерности (стил на игра, статистика, история) и те сочат, че вие нямате шанс срещу този Байерн. Барса също. Дано се срещнете на пряка елиминация и ще коментираме пак. Не казвам, че Юве, ПСЖ, Борусия и Челси са по-добри от вас, но срещу вас Байерн хем ще играе надъхано до край, хем сте им удобни.
Разбира се и Чаво е много прав, че е много рано още, защото е много важно кой в каква форма ще е март/април.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   26.11.2013 19:46


Diavolo написа:
Balleta написа:
мдааа, Девола в пълния си блясък :rofl: Барса и Реал ЩЕЛИ да паднат с разлика в някаква си евентуална среща, Борусия ПАДА с разлика в къщи, естествено резултата е подвеждащ и незаслужен :rofl: :rofl: и естествено имат къде къде по голям шанс от катунци и мадричани срещу Байерн.

Голям както винаги :laugh:


ами голям съм. :devil:
виж сега има си закономерности (стил на игра, статистика, история) и те сочат, че вие нямате шанс срещу този Байерн. Барса също. Дано се срещнете на пряка елиминация и ще коментираме пак. Не казвам, че Юве, ПСЖ, Борусия и Челси са по-добри от вас, но срещу вас Байерн хем ще играе надъхано до край, хем сте им удобни.
Разбира се и Чаво е много прав, че е много рано още, защото е много важно кой в каква форма ще е март/април.



Аз не казвам какви са нашите шансове, просто ме кефиш как превъзнасяш Борусия дори и след 0:3 у дома. Байерн си праска Борусия без проблеми приеми го :-)


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   27.11.2013 15:43


Всеки, който твърди,че кралски РЕАЛ няма шанс срещу Байерн то просто не разбира от футбол. Челси също имат много голям шанс да ги унижат за пореден път.
Аман от прехвалени грандове! Байерн са добър отбор, имат класа, имат си всичко. Също както още 3-4 отбора, които са на тяхното ниво!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   27.11.2013 16:35


Крал Блуфен написа:
Всеки, който твърди,че кралски РЕАЛ няма шанс срещу Байерн то просто не разбира от футбол. Челси също имат много голям шанс да ги унижат за пореден път.
Аман от прехвалени грандове! Байерн са добър отбор, имат класа, имат си всичко. Също както още 3-4 отбора, които са на тяхното ниво!


Аз твърдя, че Реал М. този сезон 13/14 ако срещне Байерн ще отпадне и ОК нека не разбирам от футбол.

ПС: За Челси нищо не казвам, даже по-скоро бих заложил на тях, но Барса и Реал сори ама отпадат ако ги срещнат.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Питанка или Анкета   |   27.11.2013 21:10


Много ги превъзнасяме нещо тия Челси, може би заради миналото и заради треньора, но като цяло не ми харесват този сезон.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 29 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг