Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 16:35



Отговори на тема  [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Бразилия 2014 - Групи 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   08.12.2013 03:02


Дяволо няма ли да пусне темата с "кой кого подкрепя"? САЩ, Англия, Австралия и Швейцaрия в този ред.

А от отборите, които могат да направят нещо - Кот д'Ивоар и Белгия.

Яко хейт по очаквано заподозрените по клубни пристрастия и политически причини - колхоз, жаби, пинокио, (индианци) с президенти социалисти и т.н. 8-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   08.12.2013 03:32


Уффф, най-накрая и дявола изгледа жребия. Опазих се да не разбера нищо, но знаех, че имало две железни групи. Това е първия голям жребий, който изпускам да гледам пряко. :uuu:

и така:

Група A
Бразилия, Хърватия, Мексико и Камерун
Набутаха на галениците на ФИФА лесна група. Мангазилия и Мехико продължават

Група B
Испания, Холандия, Чили и Австралия
пфф, жалко за чилийците. Може ли такава простотия... Ще е интересен сблъсъка между двете тикитака, Испания - Чили. Не знам, но чилийците като нищо може да подлеят водица на испанците или холандците и все пак залагам за двата европейски гранда, но има време до юни месец, може и да си променя мнението.

Група C
Колумбия, Гърция, Кот д' Ивоар и Япония
Колумбия и Япония

Група D
Уругвай, Коста Рика, Англия и Италия
пффф, абсурдна група. Три световни шампиона + силен четвърти отбор. Какви са тия простотии не мога да разбера.
Италия и Уругвай продължават тук, но внимание и с Коста Рика, които имат страхотен отбор и играят много бърз и приятен футбол. Едно е ясно, че дърводелците от мъглявия албион си заминават още в групата, даже мисля да бетна за това, мухаха

Група E
Швейцария, Еквадор, Франция и Хондурас
Франция и Еквадор

Група F
Аржентина, Босна и Херцеговина, Иран и Нигерия
Аржентина и Босна

Група G
Германия, Португалия, Гана и САЩ
Още една супер група. Внимание и с черните звезди и с янките, но няма начин - Германия и Португалия

Група H
Белгия, Алжир, Русия и Република Корея
смешна група. Белгия е единия отбор. Другия ще е Русия или Южна Корея. Абе всъщност троен ще е възелът тук. Кучеядците, ушанките и дяволите имат сравнително равни шансове. Все пак залагам за ботското, Белгия и Русия.


Ще има много вълнуващи мачове в груповата фаза, но не ми харесва като цяло жребия, защото много добри отбори с голям потенциал ще отпаднат рано, рано заради съдбата. На двата южноамериканския гранда отредиха смешни групи, а някои опасни отбори, които могат да подлеят водица ще си заминат рано, рано.
Както писах и по-рано, очаквам силно първенство за отборите от южна америка, карибския басейн (ама какъв жребий само изтеглиха тези отбори не е истина) и азия, особено японците.
Най-малкото след две поредни титли за отборите от стария континент, световната мафия начело с Блатер ще направят всичко възможно да ни набутат Бразилия или Аржентина. Ако Европа пробие и в ЮА, в меката на футбола в Рио, то направо да закриват южноамериканския футбол. :razor: :-D


ФОРЦА ИТАЛИЯ!

:devil:


Последна промяна Diavolo на 08.12.2013 03:35, променена общо 2 пъти



 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   08.12.2013 22:50


Аз съм за Аржентина. БОГ МЕСИ да е здрав, ще им покаже играта на всички! ;-)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   09.12.2013 14:00


Както и очаквах, първите страсти тук се развихриха около това, как ще се представи Англия.

Пристрастията са едно, здравият разум е друго. Така че, колкото и да не ми се иска това да се случи, англичаните няма да преминат групата си. Просто не виждам начин това да стане. Както винаги ще ги видим изцедени след поредния изтощителен сезон без зимна пауза, този път като бонус идва и убийственият климат с невъзможна жега и задушаваща влажност на въздуха. Слаба конкуренция в състав, който поради липсата на достатъчно способни англичани в английската лига е все повече и повече принуден да прибягва до включването на маса средняци. Тъпите медии на Острова пак почнаха собственоръчно да наливат олово в обувките на играчите, пак се почнаха "безобидните" намеци, че как можело това Световно да е триумф за Англия и други глупости. Треньорът не е чак толкова лош, колкото го изкарват доста от пишещите тук, но основният му недостатък - страхът - (евентуално) пак ще му изяде главата. И не на последно място разбира се съперниците в групата, които освен, че са до един добри отбори, определено ще се чувстват повече "у дома си" от англичаните в упоменатите вече игрови условия.

Жалко, наистина жалко за малкото останали наистина класни английски футболисти.

А като си спомня какви битки имаше за всеки пост в отбора преди всяко Световно...

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   09.12.2013 14:19


SUBXERO написа:
Слаба конкуренция в състав, който поради липсата на достатъчно способни англичани в английската лига е все повече и повече принуден да прибягва до включването на маса средняци. Тъпите медии на Острова пак почнаха собственоръчно да наливат олово в обувките на играчите, пак се почнаха "безобидните" намеци, че как можело това Световно да е триумф за Англия и други глупости. Треньорът не е чак толкова лош, колкото го изкарват доста от пишещите тук, но основният му недостатък - страхът - (евентуално) пак ще му изяде главата.


Много точно казано. Медиите и тренерът на Англия са като два полюса. Едната страна само създава свръх очаквания, другата има капацитет, но за работа в по-спокойна обстановка. Преди време даде (Ходжсън) интервю, в което едва ли не се е примирил с това че Пуул е малко над чертата с етикет Чемпиъншип. Сега също показва примиренчество в моменти, в които трябва да направи някакви промени. При него нещата са малко "каквото - такова, колкото - толкова".

Аз обаче си мисля че Англия може да мине групата. Все пак някой трябва да отпадне после геройски на 1/8 или 1/4 финал : ))))

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   09.12.2013 14:21


Anfield написа:

Аз обаче си мисля че Англия може да мине групата. Все пак някой трябва да отпадне после геройски на 1/8 или 1/4 финал : ))))


Англия никога не е имала проблеми да мине групата си. Проблемите обикновенно са в тва да се класира за първенство или в елиминационната фаза!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   09.12.2013 16:00


TheExorcist написа:
Prototype_Iblis написа:
TheExorcist написа:
Ауу с каква лекота се отписва Англия цели 7 месеца преди световното като най- нормалното нещо, което може да случи... Смех!


"Смех" за неутралните или разни ингланд хейтъри като шотландците, за самите англичани хич не е "смех" ами си е "рев"

ПП: Едно облогче, че няма да минат групата приемаш ли, ей така за спорта.

ПП2: Не че нещо ама не ми се вярва Италия да не минат, пък моето мнение че ЮА отборите ще рулират на това световно и очаква всички да минат групите си.

ПП3: И още нещо, не че се мазня на блуфена ама очаквам от Колумбия мин. 1/2 финал., като ако схемата позволи смятам че 3 от 4 полуфин. ще са от ЮА


Не казвам, че не може да не отпаднат, даже напълно възможно е, но някакси вече се дразня как с една ей такава лекота всички ( вече ) ги "погребаха" в групата. Иначе приемам облогчето, даже ако искаш може да го направим по-интересно, като например да наредим класирането в групата, ва биан? ;-)


Ето имаме първия облог за световното :)
За класирането в групата не знам да ще го познаем: Аз ги виждам сигурен продължаващ - Уругвай, сигурен изпадащ Англия, За второто място Италия 65%-35% Коста Рика.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   09.12.2013 16:02


oasis написа:
Prototype_Iblis написа:
TheExorcist написа:
Ауу с каква лекота се отписва Англия цели 7 месеца преди световното като най- нормалното нещо, което може да случи... Смех!


"Смех" за неутралните или разни ингланд хейтъри като шотландците, за самите англичани хич не е "смех" ами си е "рев"

ПП: Едно облогче, че няма да минат групата приемаш ли, ей така за спорта.

ПП2: Не че нещо ама не ми се вярва Италия да не минат, пък моето мнение че ЮА отборите ще рулират на това световно и очаква всички да минат групите си.

ПП3: И още нещо, не че се мазня на блуфена ама очаквам от Колумбия мин. 1/2 финал., като ако схемата позволи смятам че 3 от 4 полуфин. ще са от ЮА


Аз пък мога с теб да вържа едно басче че Чили посмъртно не могат да излезат от групите, а Колумбия ако излезат от смешната група в която са, ще паднат от първия по-сериозен отбор ;-)


Ето го и втория облог: Чили излизат от групата, лалета увяхват.
Относно Колумбия дефинирай кои отбори визираш под "първия по-сериозен отбор" да видим дали и там да те мятам :-D


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1380
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   09.12.2013 16:27


Prototype_Iblis написа:
Относно Колумбия дефинирай кои отбори визираш под "първия по-сериозен отбор" да видим дали и там да те мятам :-D


Еми аз го написах след като погледнах схемата, те отиват на Италия, Англия или Уругвай, така че ето ти достатъчно сериозни отбори, за мен Коста Рика нямат шанс да минат групата, а на Уругвай много вяра нямам, така че облога може да е за Англия и Италия ;-)

_________________
Изображение


Последна промяна oasis на 09.12.2013 16:27, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   09.12.2013 17:03


oasis написа:
Prototype_Iblis написа:
Относно Колумбия дефинирай кои отбори визираш под "първия по-сериозен отбор" да видим дали и там да те мятам :-D


Еми аз го написах след като погледнах схемата, те отиват на Италия, Англия или Уругвай, така че ето ти достатъчно сериозни отбори, за мен Коста Рика нямат шанс да минат групата, а на Уругвай много вяра нямам, така че облога може да е за Англия и Италия ;-)


И Италия и Англия падат от Колумбия ако ги срещнат - имаш облога. :laugh:

Ако ше губя, кашонче виски няма да стигне да ми покрие загубите :laugh: :laugh: :laugh:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   10.12.2013 00:33


Прототипе, много подценяваш Италия, а скуадрата има много добър отбор и отличен треньор. Аз имам големи очаквания за Италия и според мен в най-лошия случай трябва да играят полуфинал.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   10.12.2013 02:28


Група D
Уругвай, Коста Рика, Англия и Италия
пффф, абсурдна група. Три световни шампиона + силен четвърти отбор. Какви са тия простотии не мога да разбера.
Италия и Уругвай продължават тук, но внимание и с Коста Рика, които имат страхотен отбор и играят много бърз и приятен футбол. Едно е ясно, че дърводелците от мъглявия албион си заминават още в групата, даже мисля да бетна за това, мухаха


Батко мил, не те четох надоле, ама и с тебе ли требе да са хващам на бас, че дървосекачите че дърват некой???

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   10.12.2013 05:18


Проблемите на Англия са три:
1 - Ходжсън
2 - Гари Кейхил
3 - вратаря

Само втория може да се реши след още няколко слаби мача на Кейхил със състава на Челси. Вратар няма освен Джо, а той е трагедия в последните 6 месеца. Дърварската тактика на Ходжсън може би ще проработи срещу Италия, но Уругвай и Коста Рика го разкриват. Тази група за мен е 7-4-4-1 като Уругвай се класират с по-добра голова разлика то Коста Рика.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   10.12.2013 11:03


Diavolo написа:
Прототипе, много подценяваш Италия, а скуадрата има много добър отбор и отличен треньор. Аз имам големи очаквания за Италия и според мен в най-лошия случай трябва да играят полуфинал.

Дяволе, твоите очаквания (желания като че ли е по-точната дума в случая) за Италия всички ги знаем. Да беше казал направо титла в най-лошия случай, какво си кривиш душата? :laugh:

Хайде малко по-сериозно, окс. Италия имат може би най-слабата формация от десетилетия насам, само духът им и геният на Прандели ги крепи. Видяхме какво се получи на финала на Еврото миналата година.

Не казвам, че нямат шанс за полуфинал, може и шампиони да станат, знае ли човек, всичко е възможно. Но начинът, по който го заявяваш е меко казано смехотворен.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   10.12.2013 14:39


SUBXERO написа:
Diavolo написа:
Прототипе, много подценяваш Италия, а скуадрата има много добър отбор и отличен треньор. Аз имам големи очаквания за Италия и според мен в най-лошия случай трябва да играят полуфинал.

Дяволе, твоите очаквания (желания като че ли е по-точната дума в случая) за Италия всички ги знаем. Да беше казал направо титла в най-лошия случай, какво си кривиш душата? :laugh:

Хайде малко по-сериозно, окс. Италия имат може би най-слабата формация от десетилетия насам, само духът им и геният на Прандели ги крепи. Видяхме какво се получи на финала на Еврото миналата година.

Не казвам, че нямат шанс за полуфинал, може и шампиони да станат, знае ли човек, всичко е възможно. Но начинът, по който го заявяваш е меко казано смехотворен.


абсолютно, тая реплика направо уби рибата - "в най-лошия случай полуфинал" :-D ами то това ако е 'най-лошия случай', то те направо са си абсолютен фаворит за титлата :-D


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   10.12.2013 21:03


Дявола е максималист, даже полуфинал не е успех за него :-D
стига с този финал с тикитаката. испанските циганье направиха мача на живота си, отделно направиха две атаки и двете влезнаха с един ранен гол още и сбъркана от Прандели тактика и състав

защо не дадете за пример мача от групата.
а същата тази Италия направи освен този мач с Испания в групата и два страхотни сблъсъка с Англия и Германия


Последна промяна Diavolo на 10.12.2013 21:04, променена общо 1 път



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   11.12.2013 20:38


Diavolo написа:
Дявола е максималист, даже полуфинал не е успех за него :-D
стига с този финал с тикитаката. испанските циганье направиха мача на живота си, отделно направиха две атаки и двете влезнаха с един ранен гол още и сбъркана от Прандели тактика и състав

защо не дадете за пример мача от групата.
а същата тази Италия направи освен този мач с Испания в групата и два страхотни сблъсъка с Англия и Германия


Тук съм напълно на мнението на Дявола. Италия имаше най-слабата си формация на Световното в ЮАР, сега изобщо не е така. Много бързо се забравиха мачовете с Англия и Германия на Еврото, а не всеки отбор на света е Испания в крайна сметка.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   11.12.2013 21:40


Много летите в облаците. Англия не е критерий, а немците имат комплекс от Италия.

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   11.12.2013 22:35


Vendome написа:
Много летите в облаците. Англия не е критерий, а немците имат комплекс от Италия.


Никой не лети в облаците освен тия, дето си мислят, че Италия не е опасен отбор.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Бразилия 2014 - Групи   |   11.12.2013 23:17


За Италия 1/4 финал би бил успех, спасява я само това, че е в една група с посредствената Англия.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 46 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг