Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 16:47



Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
* Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва * 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   12.12.2013 17:24


Изцяло съм за: Испания

Подкрепям силно: Уругвай, Португалия, Австралия

Симпатични са ми: Англия, Сащ, Колумбия, Босна и Херцеговина, Гърция, Аржентина

Противни:Русия, Италия, Хърватия, Мексико, Иран

Безразлични: Всички останали

На това световно имам лека промяна в предпочитанията. За разлика от предишни първенства, когато винаги съм бил против Германия, сега бих ги поставил сред леко симпатичните ми отбори. Точно обратното на Италия, които последните години тотално не подкрепям! Ще ми се Испания да си дублира титлата (и смятам, че е възможно), но ако не стане, не бих се разсърдил на триумф на Урусите, Португалия, или Англия :ludnica:

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   12.12.2013 20:16


Ледо написа:
Точно обратното на Италия, които последните години тотално не подкрепям!


Що така ве, Ледо? :helpless:
От фен на скуадрата сега тотално против тях? От кога така?


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   12.12.2013 21:03


и като заговорихме за световни, един от най-любимите ми мачове - Аржентина - Бразилия 1990, паметна победа на гаучос, които бяха надиграни от брзилците с 3-те им греди и доста други положения, но магически Марадона подиграл се със 7-8 бразилци преди да подаде изеждащ пас на Каниджа, който нямаше какво друго да направи освен да я мушне - 5.19'
Тоя тим на Арже обаче отдавна не е същия :stop:



 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   12.12.2013 21:08


Diavolo написа:
Ледо написа:
Точно обратното на Италия, които последните години тотално не подкрепям!


Що така ве, Ледо? :helpless:
От фен на скуадрата сега тотално против тях? От кога така?


Ами, причината е прозаична :)
В предишната генерация на Италия имаше играчи, които ме кефеха много. Като почнем от Тоти и Делвекио през Неста и Дел Пиеро дори, също Бобо Виери, Канаваро. Сега е пълна скръб и дразнители ювентинци като Прило. Джуджета като Ди Натале и т.н.

_________________
Hasta La Victoria Siempre


Последна промяна Ледо на 12.12.2013 21:10, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   13.12.2013 00:46


Подкрепям Испания, Холандия и Аржентина. Симпатизирам също така на Уругвай - заради великолепния отбор на Табарес и феномена Суарес - вторият най-качествен играч на планетата след БОГ МЕСИ; на Камерун - кефя им се още от времето на Роже Мила, а да не говорим и за Ето`о (регулярен ебач на белите мастии), а напоследък и нови млади таланти се задават от там като например Донгу; на САЩ и Австралия, понеже последните десетилетия футболът там се развива много добре и професионално, въпреки че не е най-популярният спорт. Симпатизирам донякъде и на отбори като Япония, Гана и Колумбия...

Антипатични са на първо място разбира се Португалия - не само заради гейналда, но най-вече заради нея, Бразилия - заради прекалено високото им мангалско самочувствие, граничещо с наглост и Германия - пак заради самочувствието им и фанатизма на вурсто-ядящите зомбита.


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   22.12.2013 13:54


тоя път съм за германия, предните бях за франция, но взеха да ме дразнят с тия подпирания, където ги класират насила, а и след 2006, когато зидан се оттегли, ми е все тая за тях а и оттогава са зле, докато немците преди не ги харесвах, но заслужават една световна най-сетне ама няма да им е лесно, латиносите не са ми симпатични по принцип, но ако някой стане ще е бразилия заради домакинството и вероятната подкрепа от съдиите, испания едва ли ще защити титлата, естествено ще съм доволен и за италия заради Юве дано успеят да стигнат далеч, за титла няма да имат сили. От по-екзотичнити отбори очаквам белгия и колумбия да стигнат поне 1/4 финал, абе дано стане зрелищно световно, че предното ми беше постно някакво :cheers:


Последна промяна juve на 22.12.2013 13:55, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг