Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 13:16



Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
* Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва * 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   08.12.2013 03:58


традиционна тема

я да видим сега

след Италия нямам кой знае какви пристрастия. нещата ще опират до залози и прогнози
и все пак съм за добрата стара Европа
симпатизирам на португалците, холандците и французите от европейските отбори, които могат да направят нещо, най-вече първите два отбора.
също така симпатизирам на Колумбия и Чили и ми се ще да направят нещо сериозно. Например Колумбия на 1/2 финал, а чилийците да изхвърлят станалата ужасно банална Испания. Ама те колумбийците бяха фаворит за титлата и в САЩ'1994 г. а не минаха групата, т.е. трябва да надскочат лузърщината си.
Много ми харесват японците и костариканците, имам симпатии и към Уругвай и Кот д' Ивоар
а от по-скромните отбори от Европа симпатии имам към Белгия и Босна


АНТИ

без никаква конкуренция
1. Бразилия <-> Мангазилия - световното зло ; най-подпирания, мръсен, гнусен и комерсиален отбор в историята

2. Ингилизия. вечните фаворити, докерите и дървосекачите от острова родил играта - вечния фаворит на медиите и заблудените фенове :rofl:
3. обикновено в тройката винаги слагам каските, но този път ботушарчетата са спретнали страхотно отборче и играят вълнуващ футбол. Не бих имал нищо против да станат шампиони, а и го заслужават, но като фен на Италия не ми се ще да става по обясними причини :-D
-
Нататък са ми по-безразлични нещата. Специално тази година за първи път няма да подкрепям един от най-любимите ми отбори по принцип и най-любимия такъв в ЮА - Архентина. Имам си специални причини за това, не са една и две, така че не ми се ще и те да стават световни шампиони.
-
От останалите отбори антипатични са ми (карам по групи):
Австралия, Испания ( :censored: ), Гърция, Еквадор, Хондурас, Иран, Нигерия, Алжир, Русия и Република Корея



Безразлични са ми:

Хърватия, Камерун, Швейцария, Гана и САЩ


Последна промяна Diavolo на 08.12.2013 04:01, променена общо 2 пъти



 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   10.12.2013 05:23


За:
САЩ, Англия, Австралия, Швейцaрия. Тези, които могат да направят нещо - Белгия, Кот Д' Ивоар

Против:
Италия - кaтеначо
Русия - ясно защо
Архентина - пинокио
Иран - ясно защо
Екуадор - президент социалист
Франция - президент социалист


 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   10.12.2013 14:48


Hiksa написа:
За:
САЩ, Англия, Австралия, Швейцaрия. Тези, които могат да направят нещо - Белгия, Кот Д' Ивоар

Против:
Италия - кaтеначо
Русия - ясно защо
Архентина - пинокио
Иран - ясно защо
Екуадор - президент социалист
Франция - президент социалист


тоя Меси бая хора е отдръпнал от Аржентина, нищо не остана от оня готин тим от времената на Марадона, Буручага и Каниджа. След България, Арже винаги ми е бил най-любимия отбор (най-вече заради Марадона), сега чувствата са противоречиви, но все пак по дифолт още са ми симпатични :unsure:

Иначе Италия и Бразилия са ми били винаги на обратния полюс


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   10.12.2013 15:32


ЗА:
- Англия
- Германия
- Испания
- Холандия

По-скоро ЗА:
- Белгия
- САЩ
- Уругвай
- Австралия

По-скоро ПРОТИВ:
- Португалия
- Швейцария

ПРОТИВ:
- Италия
- Бразилия
- Аржентина

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5071
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   10.12.2013 16:27


Противни: Гърция; Франция; Нигерия; Южна Корея

Леко противни: Бразилия; Испания; Япония; Англия; Португалия; Алжир; Русия

Безразлични: Камерун; Кот д'Ивоар; Италия; Швейцария; Еквадор; Хондурас; Иран; Германия; Гана; Белгия

Леко симпатични: Хърватия; Мексико; Холандия; Австралия; Коста Рика; Аржентина; САЩ

Симпатични: Чили; Колумбия; Уругвай; Босна и Херцеговина

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   10.12.2013 16:31


Like
1. Белгия
2. Англия
3. Австралия
4. Чили
5. Уругвай
6. Хърватия
7. Босна и Херцеговина
8. САЩ
9. Коста Рика
10. Холандия
11. Испания

Hate
1. Франция
2. Португалия
3. Италия
4. Аржентина
5. Бразилия
6. Мексико


Dont Care
Камерун
Колумбия
Гърция
Кот д'Ивоар
Япония
Швейцария
Еквадор
Хондурас ама се римува с П...
Иран
Нигерия
Германия
Гана
Алжир
Русия
Южна Корея

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   10.12.2013 16:35


За: Англия, Русия, Белгия, Хърватия, Аржентина (никога не съм им симпатизирал особено, ама е крайно време Меси да покаже кой кой е, да спечели световното и да прати оня дебелак в историята :)

Против: Германия


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   10.12.2013 17:04


spurs написа:
.....и да прати оня дебелак в историята :)


Шанс 0.0%, дори и да стане СШ.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   10.12.2013 17:28


Като чета темата, май Уругвай ще окаже най-симпатичния отбор на форумната общност, включая и мен.

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   10.12.2013 17:28


Винаги съм бил против Германия и Италия. Не мога да понасям френския национален отбор.

ПОДКРЕПЯМ: АРЖЕНТИНА, АНГЛИЯ И ИСПАНИЯ!

ЗА Англия бях главно като малък, сега са ми просто симпатични и гледам мачовете им, заради великата им публика, която пълни стадиона, ако ще и на луната да бъде мача!

ТВЪРДО ЗА АРЖЕНТИНА! Страната дала Марадона и Меси, какво повече да кажем.


Всички други са ми безразлични :cheers:


 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   10.12.2013 18:31


spurs написа:
За: Англия, Русия, Белгия, Хърватия, Аржентина (никога не съм им симпатизирал особено, ама е крайно време Меси да покаже кой кой е, да спечели световното и да прати оня дебелак в историята :)

Против: Германия



Меси не може да стъпи и на малки пръст на "дебелия". Нито има аурата, нито характера, нито дори уменията. Марадона беше всичко за аржентинците, Меси го освиркваха и разплакваха. Меси никога няма да е за Аржентина, това което е Марадона за тях, НИКОГА.
Живеем в такъв свят, че може и още 100 златни топки да му дадат все тая, същия невзрачко ще си е.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   10.12.2013 20:27


Те и Марадона са освирквали до 1986г.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   11.12.2013 12:47


Prototype_Iblis написа:
spurs написа:
.....и да прати оня дебелак в историята :)


Шанс 0.0%, дори и да стане СШ.


Нека да стане, пък ще спорим тогава. Естествено аз говоря чисто футболно, нямам предвид кого повече обичат в Ла Плата примерно :)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   11.12.2013 13:47


Спърс, ти ми намери причина да не хейтвам Аржентина за сефте.

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   11.12.2013 13:57


Balleta написа:

Меси не може да стъпи и на малки пръст на "дебелия". Нито има аурата, нито характера, нито дори уменията. Марадона беше всичко за аржентинците, Меси го освиркваха и разплакваха. Меси никога няма да е за Аржентина, това което е Марадона за тях, НИКОГА.
Живеем в такъв свят, че може и още 100 златни топки да му дадат все тая, същия невзрачко ще си е.


Абсолютно. Каталунското джудже не може да се сравнява с великият Дон Диего!
Все едно да ми сравняваш Мангалдо с брилянтния Фиго!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 18.06.2012 10:15
Мнения: 400
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   11.12.2013 16:37


ЗА:
- Аржентина (макар че Меси ми е причина за пръв път да не съм сигурен дали ги подкрепям : )
- Босна (малки, симпатични, обединители на изстрадалата си нация)
- Белгия (с такова поколение как да не викаш за тях)
- Уругвай (форумният хит)
- Мексико (в името на Куантемок Бланко!!!)

ПРОТИВ:
- Бразилия (за пръв път са преди италианците поради жалкостта на вторите + че тук ще им лъсне цялата циганска природа, а и този отбор би бил срамен световен шампион)
- Италия
- Англия (макар че тия двете е малко на умряло куче нож да вадиш..)
- Холандия (дори само заради каратето на де Йонг на финала 2010)
- Гърция (най-незаслужено класиралият се евро отбор на финалите)


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 08.06.2012 15:17
Мнения: 1401
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   11.12.2013 17:59


За: Няма кой
Симпатични: Чили, Уругвай, Колумбия, Аржентина (само ако Меси се контузи и не играе, в противен случай да отпадат в групата), Хърватия, Ю.Корея
Антипатични: Португалия, Испания, САЩ, Русия, Гърция
Против: Бразилия - винаги съм бил против този нац. отбор.
Останалите: Според коефициенти и залози ;-)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   11.12.2013 18:57


Такаам, бях пуснал тема преди време, но сега му е времето един вид. Държа да отбележа, че сортирам отборите на база симпатии ( 70% ) + футболни качества ( 30% ). Също така ще избягвам hate като позиция, защото все пак позитивизмът е най-доброто нещо в името на спорта.

ЗА:

1. ENGLAND - ALWAYS AND FOREVER!

2. Бразилия и USA, не знам точно в какъв ред, това се решава на момента.
3. Холандия - на последното световно бях за Испания, но сега ако играят ще съм за лалетата.
4. Гърция - гледам масово форумците ги хейтват, но аз нямам балканския синдром в случая и в общи линии единствено ги ненавиждах като тийнейджър. А и са биткаджийски отбор. Не знам защо Фогелето ги определи като незаслужено класирали се, като даже не трябваше да стигат до бараж, а да пратят резняците там. Освен това не дадоха на мамалигарите да дишат.
5. Испания - в случай, че някой от горните се провали съм за тях.

Симпатии:

Белгия, Швейцария, Уругвай, Австралия, Япония, Гана, Камерун, Кот Д'воар

ПРОТИВ:

1. ИТАЛИЯ - никога не съм обичал този национален отбор. Няма нищо общо с културата, храната, колите, модата и езика, които са ми любими, както и отделни играчи.
2. Португалия - Още преди КР ми бяха неприятни, а сега много повече.
3. Босна - по-скоро за Турция ще съм. Вън рязаните от Европа

Всички останали са ми безразлични

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   11.12.2013 19:55


Аз ще ги посоча по континенти:

Европа:

Англия ясно
Симпатични - Белгия, Гърция, Босна и Херцеговина, Швейцария
Безразлини - Холандия, Испания, Хърватска, Германия, Русия
Антипатични - Италия, Франция, Португалия

ЮА:

Симпатични - Уругвай, Колумбия и Чили
Неутрални - Бразилия, Еквадор
Антипатични - Аржентина

КОНКАКАФ

Симпатични - САЩ, Коста Рика
Неутрални - Хондурас
Антипатични - Мексико

Африка:

Симпатични - Алжир, Камерун

Антипатични: Гана, Кот Д'Ивоар, Нигерия

Азия:

Симпатични - Австралия, Япония, Република Корея
Антипатични - Иран

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 08:40
Мнения: 729
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Световно първенство Бразилия' 2014 * Кой кого ще подкрепя и хейтва *   |   12.12.2013 17:10


Крал Блуфен написа:
Balleta написа:

Меси не може да стъпи и на малки пръст на "дебелия". Нито има аурата, нито характера, нито дори уменията. Марадона беше всичко за аржентинците, Меси го освиркваха и разплакваха. Меси никога няма да е за Аржентина, това което е Марадона за тях, НИКОГА.
Живеем в такъв свят, че може и още 100 златни топки да му дадат все тая, същия невзрачко ще си е.


Абсолютно. Каталунското джудже не може да се сравнява с великият Дон Диего!
Все едно да ми сравняваш Мангалдо с брилянтния Фиго!


Хаха, ще ме извиняваш баце, ама точно Фиго е много надолу по-всички показатели от Роналдо. :rock:

_________________
Hasta La Victoria Siempre


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 26 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг