Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 16:29



Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
FIFA Ballon d'Or 2013 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: FIFA Ballon d'Or 2013   |   13.01.2014 21:08


Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: FIFA Ballon d'Or 2013   |   13.01.2014 21:22


Заслужена награда, но след като погледах церемонията се сетих защо все повече и повече ми се драйфа от футбол. Тоя спорт вече е облъчен с такова позьорство, че нагарча.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: FIFA Ballon d'Or 2013   |   13.01.2014 21:30


Кристиано е единствен и неповторим. Не дочаках неговото награждаване, защото церемонията беше скучна.
Предните две издания ми беше по - интересно.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: FIFA Ballon d'Or 2013   |   13.01.2014 22:47


Верно ли се е разревал. Ебати позьора, нито му е първа, нито беше изненадваща, не виждам никаква причина за ревове :)

А иначе много я хапете ФИФА понеже Блатер бил казал някаква глупост за Роналдо, ама една дума не казахте за удължения срок за гласуване, че да може хората да си променят вота заради Португалия-Швеция :)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: FIFA Ballon d'Or 2013   |   13.01.2014 23:53


spurs написа:
Верно ли се е разревал. Ебати позьора, нито му е първа, нито беше изненадваща, не виждам никаква причина за ревове :)

А иначе много я хапете ФИФА понеже Блатер бил казал някаква глупост за Роналдо, ама една дума не казахте за удължения срок за гласуване, че да може хората да си променят вота заради Португалия-Швеция :)


Ами след такава самоубийствена излагация, трябваше да замаже гафа ... с което още повече се изложи. Да не говорим как се е обаждал лично на Роналдо да се извинява и да го моли да дойд на награждаването ... :)


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: FIFA Ballon d'Or 2013   |   14.01.2014 09:07


alessandron написа:
Тоя спорт вече е облъчен с такова позьорство, че нагарча.


Абсолютно!

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: FIFA Ballon d'Or 2013   |   14.01.2014 09:10


Като гледах събитията от последните месеци, бях сигурен, че топката ще отиде в Гела. Неговата маркетинг кампания, беше най-силна и най-добра и логично успя.

В крайна сметка какво тук значат някакви титли, купи и успехи? :laugh:

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: FIFA Ballon d'Or 2013   |   14.01.2014 10:30


bai Momchil написа:
Като гледах събитията от последните месеци, бях сигурен, че топката ще отиде в Гела. Неговата маркетинг кампания, беше най-силна и най-добра и логично успя.

В крайна сметка какво тук значат някакви титли, купи и успехи? :laugh:



Абсолютно е верно,че дадоха наградата на Мангалдо от куртоазия и заради изцепката на дъртака Блатер. От Спърса научавамч,е срока за гласуване бил удължен даже...смех.
Това обаче в никакъв случай не значи,че анорексичното, каталунско джудже заслужаваше да спечели повече. Какво значи трофеи,купи и успехи? Тая награда е индивидуална и не се дава за тва кой играе в по-успелия отбор през годината. По тая логика ако си добър футболист, но играеш в Тотъм или Палермо не можеш да спечелиш никога наградата.

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: FIFA Ballon d'Or 2013   |   14.01.2014 11:03


Крал Блуфен написа:

Абсолютно е верно,че дадоха наградата на Мангалдо от куртоазия и заради изцепката на дъртака Блатер. От Спърса научавамч,е срока за гласуване бил удължен даже...смех.
Това обаче в никакъв случай не значи,че анорексичното, каталунско джудже заслужаваше да спечели повече. Какво значи трофеи,купи и успехи? Тая награда е индивидуална и не се дава за тва кой играе в по-успелия отбор през годината. По тая логика ако си добър футболист, но играеш в Тотъм или Палермо не можеш да спечелиш никога наградата.


Визирах Рибери.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: FIFA Ballon d'Or 2013   |   14.01.2014 11:22


Съгласен съм с повечето Ви - чеп за тоя позлатен мех, пълен с ...на!


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: FIFA Ballon d'Or 2013   |   14.01.2014 11:35


Крал Блуфен написа:
bai Momchil написа:
Като гледах събитията от последните месеци, бях сигурен, че топката ще отиде в Гела. Неговата маркетинг кампания, беше най-силна и най-добра и логично успя.

В крайна сметка какво тук значат някакви титли, купи и успехи? :laugh:



Абсолютно е верно,че дадоха наградата на Мангалдо от куртоазия и заради изцепката на дъртака Блатер. От Спърса научавамч,е срока за гласуване бил удължен даже...смех.
Това обаче в никакъв случай не значи,че анорексичното, каталунско джудже заслужаваше да спечели повече. Какво значи трофеи,купи и успехи? Тая награда е индивидуална и не се дава за тва кой играе в по-успелия отбор през годината. По тая логика ако си добър футболист, но играеш в Тотъм или Палермо не можеш да спечелиш никога наградата.


Да, абсолютно. И аз се дразня, че винаги се изтъкват отборните успехи като аргумент за Златна топка. Примерно ако в Хетафе играе някакъв божествен нападател и вкарва всеки мач по три гола, ама отборът му е трагичен в защита и обикновено пада с 4:3 или 5:3, какво правим :)


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: FIFA Ballon d'Or 2013   |   14.01.2014 12:32


spurs написа:
Примерно ако в Хетафе играе някакъв божествен нападател и вкарва всеки мач по три гола, ама отборът му е трагичен в защита и обикновено пада с 4:3 или 5:3, какво правим :)


В днешно време тоя въпросният ще бъде купен от Реал или Барса.

И от мен един въпрос - кога някой божествен нападател от отбор тип Хетафе е печелил или дори е бил в тройката за златната топка? Пък не е като да не е имало. Аз например се сещам за един Мат Льо Тисие, който носеше на гръб Саутхямптън.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  PML Ballon d'Or 2013   |   14.01.2014 14:30


Исках да пусна това още вчера, преди церемонията на ФИФА, но след работата не ми беше до компютри.

Очаквах малко по-активно участие, ако трябва да съм откровен. Но това изобщо не е проблем де. Както и малко по-свободния избор с елемент на веселба от страна на някои участващи. Като система на точкуване взех същата като ФИФА: 5-3-1.

Ето го и нашето крайно класиране:

място	играч			точки
1. Кристиано Роналдо 39
2. Франк Рибери 18
3. Златан Ибрахимович 9
4. Филип Лам 7
Луис Суарес 7
6. Орлин Старокин 5
Ферандо Торес 5
Марек Хамшик 5
9. Гари Родригес 4
10. Лоренцо Инсине 3
Марко Ройс 3
12. Лионел Меси 2
13. Влади Гаджев 1


Дали очаквано или не, това ще прецени всеки за себе си, Кристиано Роналдо спечели втора Златна Топка. След тази на ФИФА, той спечели и не по-малко престижната Виртуална Златна Топка на ПМЛ 2013. Интересно е освен това, че Лео Меси се срина до 12тото място с мизерните 2 точици. Недолюбван ми се чини аржентинецът из кулоарите на ПМЛ, без да знам защо, ама както и да е.

И един интересен факт - от 12те учатвали, единствено Балета е "уцелил" челната тройка, при това в същата градация. По случай случката въпросният има право да черпи когото когато и с каквото си пожелае.

Честито на всички печеливши и до нови срещи!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: FIFA Ballon d'Or 2013   |   14.01.2014 15:04


Я виж аз какво съм писал :)

то тройката беше ясна отдавна...
просто посочих моята тройка как би изглеждала

рибери няма как да не е в тройката, направи много силен сезон, постоянен и в Байерн и за Франция, Байерн спечели всичко, Франция се класира за световното.
Златан направи уникални неща, престъпление е да го няма в тройката.
Това, че Меси е там доказва колко несъстоятелна е класацията.

Роналдо според мен е заслужен победител. Да, не спечели титла, но не той е виновен за това. Показателите му за годината са недостижими, както и КПД то. Единствено Златан може да оспорва наградата му.

Много се коментира за Луис Суарес. Аз лично го слагам на 4 място. Само заради есенния си полусезон няма как да да попадне в топ 3.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: FIFA Ballon d'Or 2013   |   14.01.2014 17:57


Diavolo написа:
Я виж аз какво съм писал :)

то тройката беше ясна отдавна...
просто посочих моята тройка как би изглеждала

рибери няма как да не е в тройката, направи много силен сезон, постоянен и в Байерн и за Франция, Байерн спечели всичко, Франция се класира за световното.
Златан направи уникални неща, престъпление е да го няма в тройката.
Това, че Меси е там доказва колко несъстоятелна е класацията.

Роналдо според мен е заслужен победител. Да, не спечели титла, но не той е виновен за това. Показателите му за годината са недостижими, както и КПД то. Единствено Златан може да оспорва наградата му.

Много се коментира за Луис Суарес. Аз лично го слагам на 4 място. Само заради есенния си полусезон няма как да да попадне в топ 3.

Неслучайно сложих "уцелил" в "кавички". Исках да видя личната ви позиция, иначе тройката си беше за всички ясна.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг