Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 08:48



Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Гинган върви към спечелване на купата на Франция 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Гинган върви към спечелване на купата на Франция   |   03.05.2014 22:07


2-0 току-що срещу Рен.
Хубав мач се получава с хубава атмосфера. :-)

Любопитно е, че Гинган спечелиха и двата си мача за първенство срещу Рен с... 2-0 :-o :-)


А голям срам за Бербатов ТВ, които трябваше да дават финала за купата на Франция, но след отпадането на Монако явно са се отказали. Не дават и Фиорентина - Наполи.
А най-любопитното е, че и двата мача ги няма дори на voyo.bg. За как им плащам да ме пита човек. :uuu: Мизерници


Последна промяна Diavolo на 03.05.2014 22:10, променена общо 1 път



 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Гингам върви към спечелване на купата на Франция   |   03.05.2014 22:11


Diavolo написа:
2-0 току-що срещу Рен.
Хубав мач се получава с хубава атмосфера. :-)

Любопитно е, че Гингам спечелиха и двата си мача за първенство срещу Рен с... 2-0 :-o :-)


А голям срам за Бербатов ТВ, които трябваше да дават финала за купата на Франция, но след отпадането на Монако явно са се отказали. Не дават и Фиорентина - Наполи.
А най-любопитното е, че и двата мача ги няма дори на voyo.bg. За как им плащам да ме пита човек. :uuu: Мизерници


Е ти очаквал ли си друго от Еничар ТВ? Хубавото само е,че дават мачове в ЕЙЧ ДИ формат. Мене не ми е ясно защо тия франсета имат 2 вида купи в селското им първенство?!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Гинган върви към спечелване на купата на Франция   |   03.05.2014 23:48


и чудото стана за втори път :-)

скромния Гинган от комуна с 7000 души за втори път печели купата на Франция, като и предния път жертва бяха големите батковци от столицата на региона, Рен :laugh:
чудно нещо е спорта :yes:


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Гинган върви към спечелване на купата на Франция   |   04.05.2014 09:12


Головете: http://www.youtube.com/watch?v=5O0vgb7Y7Wc

Много ме кефи как са опънати мрежите на вратите - "олд скул" отсекъде :)


Последна промяна Medved на 04.05.2014 09:12, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Гинган върви към спечелване на купата на Франция   |   08.05.2014 14:46


Дяволе, евалата че следиш мачове, които остават в сянката на масовия запалянко. Благодаря. И аз съм така. Последно гледах финала за купата на Гърция Панатинайкос - ПАОК. Като атмосфера не беше зле, но аз очаквах повече.
За самия мач като качество нищо особено. Резултата лъже. Но просто ПАО са много прецизни, добри са на контри,имат футболисти играли в Бундеслигата като Берг, Петрич, Пранич. Отделно вратарят на ПАОК не се представи на ниво във финала. Сега гледам ПАО и ПАОК пак са играли, завършили са 1-1 в плейофите в Гърция.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Гинган върви към спечелване на купата на Франция   |   08.05.2014 20:51


ПАО - ПАОК също го гледах, но там емоциите бяха на трибуните и резервната скамейка, като цяло гръцкия клубен футбол е в сериозна криза, ама така е когато тотално доминира един отбор.
Иначе гледам футбол от всякакви екзотични места в бета, най-малкото от обща спортна култура и любопитство. Е, не прекалявам де :-D


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг