Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 13:00



Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Гледате ли бразилското първенство ? 
Автор Съобщение

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Гледате ли бразилското първенство ?   |   08.05.2014 14:56


Като качество на картината, студиа и водещи нещата не са кой знае какво, но и аз не съм много претенциозен, когато става въпрос за телевизии с по - малък бюджет. Важното е , че не е дразнещо.

Сравнение с това което бях гледал допреди няколко сезона за мен скоростта на игра се е вдигнала много, което ме радва.

Гледах два мача с участиетона отбора на Куритиба, допадат ми, играят като европейски отбор.
Първият им мач със Сантос 0-0 домакин, втория със Сао Паоло ( симпатизирам им) гост 2-2. Стана интересен мач, Сао Паоло също играха добре. Там сега са Пато и Луис Фабиано. Пато даже вкара гол, Фабиано не се представи добре.

Най - доброто досега обаче беше мачът Фламенго - Палмейрас, великолепна среща. Менго обърна резултата от 1-2 до 4-2 в тяхна полза.

Иначе най - тъпия мач беше Коринтианс - Фламенго от първия кръг. Мач на бавни обороти, Коринтианс поведе с 1-0, а Фламенго останаха с човек по - малко. Въпреки това почти до края бе 1-0, накрая стана 2-0. Абе тъпня.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Гледате ли бразилското първенство ?   |   08.05.2014 14:58


albertz написа:

Иначе най - тъпия мач беше Коринтианс - Фламенго от първия кръг. Мач на бавни обороти, Коринтианс поведе с 1-0, а Фламенго останаха с човек по - малко. Въпреки това почти до края бе 1-0, накрая стана 2-0. Абе тъпня.


Заради тва 2:0 изпаднахме в ПМЛ :besnyo:

Иначе аз бразилското го следя от няколко години ама по Евроком нещо не ме грабва. Имаше и някаква жена коментатор =)

Само на стриймове! Но е далече от атрактивност от Колумбийското или Боливийското!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Гледате ли бразилското първенство ?   |   08.05.2014 15:41


Не ме кефи играта в този шампионат. Към споменатите по - горе от Блуфена ще добавя чилийското, уругвайското и аржентинското първенство в ЮА.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Гледате ли бразилското първенство ?   |   08.05.2014 20:20


Гледам ги, но не редовно.
Но сега в неделя със сигурност се гледа Флу-Фла :)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Гледате ли бразилското първенство ?   |   11.05.2014 22:26


Фла-Флу е пълно разочарование. :uuu: :dunno:
Полупразни трибуни, никаква атмосфера и грозен, бавен футбол.
Снощи Интернасионал - Атлетико П беше къде, къде по-динамичен.

за мен мангалите не са най-футболната страна в света както медитте упорито лансират и промиват мозъците на хората. Това са некви легенди.
Най-футболната страна си остава Германия. Там какъвто и футбол да се играе, каквото и да е нивото, стадиона винаго ще е пълен, какво говорим за кърваво дерби. При Англия е същото на 95%
Това е положението. Германия и Англия.
Бразилия е много, много далеч.


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Гледате ли бразилското първенство ?   |   11.05.2014 22:33


Diavolo написа:
Фла-Флу е пълно разочарование. :uuu: :dunno:
Полупразни трибуни, никаква атмосфера и грозен, бавен футбол.
Снощи Интернасионал - Атлетико П беше къде, къде по-динамичен.

за мен мангалите не са най-футболната страна в света както медитте упорито лансират и промиват мозъците на хората. Това са некви легенди.
Най-футболната страна си остава Германия. Там какъвто и футбол да се играе, каквото и да е нивото, стадиона винаго ще е пълен, какво говорим за кърваво дерби. При Англия е същото на 95%
Това е положението. Германия и Англия.
Бразилия е много, много далеч.


Дяволе, тва за посещаемостта в Бразилия е проблем от няколко години. Сега и на световното ше е подобно нещо с тия протести.

Миналата година имаше случай от В групата как публиката беше нагхлула на един мач и бяха разчленили съдията и бяха заболи главата му на кол. След кат в 21 век се случват такива неща сметай за кво изобщо става дума там.

Иначе самото им първенство не е отлкова лошо. Обикновено стават големи изненади и всеки може да бие всеки...малко като в ПМЛ са =)

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Гледате ли бразилското първенство ?   |   15.05.2014 09:31


Крал Блуфен написа:
Иначе самото им първенство не е отлкова лошо. Обикновено стават големи изненади и всеки може да бие всеки...малко като в ПМЛ са =)


Това може да говори единствено за две неща: или много посредствено общо ниво; или яко букмейкърски врътки :)

Относно засегнатия въпрос за "най-футболната нация" - истинските футболни маниаци са на кварталното игрище с топка в крака, а не по стадионите при непосилни цени на билетите, малоумни мерки за сигурност и цялото това комерсиално извращаване на футбола, което не подминава и Бразилия.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 7 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг