Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18.08.2019 18:13

Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Други първенства 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Отговори с цитат
Мнение  Други първенства   |   23.10.2017 13:26

За всички първенства в Европа извън България, Франция, Англия, Италия, Испания и Германия
Няма такава тема мисля.

Направих един футбол маратон в неделя/понеделник, но останах доста разочарован.

Изгледах Олимпиакос - ПАОК, Галатасарай - Фенербахче, Фейенорд - Аякс, Динамо Киев - Шахтьор и ЦСКА Москва - Зенит.
Три 0-0, едно 1-0 и едно 1-4, е какво да кажа... :helpless:
Поне се нагледах и наслушах на страхотни атмосфери, нещото което отличава футбола от всякакви други клубни и индивидуални надпревари. Публиката!

Победата за Олимпиакос бе задължителна и тя бе заслужено постигната, така сезонът в Гърция стана изключително заплетен. Очаквах Галата, които този сезон са основен претендент на Бешикташ (не гледайте класирането, Бешикиташ са много силни, просто са оставили първенството на заден план заради ШЛ) да бият намиращия се в криза отбор на Фенерите, вместо това една мъка и кюскане на топчето. Динамо и Шахтьор голяма скука. Същото и за ЦСКА - Зенит. Там поне атмосферата ми хареса. Украинските ултраси още живеят в 90те години, райските времена за бомбичките, много са зле... Фейенорд - Аякс бе единственото дерби, което ме грабна, невероятна атмосфера и хубав футбол. Резултатът доста лъже. До втория гол за Аякс, домакините определено доминираха, особено след изравнителния гол на Торнста буквално смачкаха аяксите и ги натикаха в малкия пенал, но не успяха да вкарат втори гол. Вместо това получиха такъв, а след това бяха доубити от контрите на Аякс. С тази тежка загуба, шампионите окончателно садоха трона според мен и оттук-нататък целта им е макс второто място, макар и с малки шансове.

Отговори с цитат
Мнение  Re: Други първенства   |   23.10.2017 21:25

Фейенорд просто не могат да играят с Аякс. Много мачове съм гледал, играят добре в дербито, дори доминират в големи периоди, но не печелят.

За атмосферата на дербитата Шахтьор-Динамо имало е мачове, в които на мен ми се е струвало, че не сме през 90-те, а през 80-те години на миналия век.

За мен Олимпиакос-ПАОК не е дерби, гостите са откровено слаби в такива мачове, като изключим някои срещи в Солун, където публиката изравнява везните.

Фенербахче може и да не са в най-добрата си форма, но имат класни играчи.

(The Thracian Orphics)
Аватар

Отговори с цитат
Мнение  Re: Други първенства   |   08.05.2018 22:25

Дяволе - то и за Франция няма отделна тема. Така че тук ще пиша...

Не знам дали някой знае, че в момента се играе финала за Купата на Франция... Единият отбор е ПСЖ (това се подразбира) - обаче другият....

Ванде Лез Ербие Футболь - малеле майко мила... Отбор от National 1 или третото ниво на френския футбол, при това застрашен от изпадане 3 кръга преди края...
Интересното е, че на полуфинала са били друг отбор от своята лига, а преди това втородивизионните Ланс и Оксер...

Е, резултатът вече е 0:2 (баси ПСЖ играят с всички титуляри), но все пак...

Изображение

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ]