Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 15:20



Отговори на тема  [ 155 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
UEFA Nations League 2018/2019 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   19.11.2018 23:39


SUBXERO написа:
bai Momchil написа:
Diavolo написа:
Все пак ги нямаше и Де Бройне и Лукаку, а и Фелайни май не видях, макар той да не е твърд титуляр.
Да видим кой ще допълни финалния тур след Англия, Португалия и Швейцария (изненадата). Франция или Холандия. :football:


Явно ще е Франция. 2:0 беше най-малкото което швабите можеха да водят.
Недумай! :rofl:


Абе тия се скъсаха да изпускат, а при 2:1 имаше едно комично отиграване не видях на кой беше.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   19.11.2018 23:45


Каквито екипите, такава и играта! Дали е съвпадение, дали е закономерност, никой не може да каже, но откакто вкараха фланелките с мострата от 1990 но в сиви нюанси, германците нямат нито един запомнящ се (с добро) мач. Толкова сиви, вели и безлични лично аз никога не съм ги виждал. Дори в черния си период 1997-2001 имаха повече живец, макар и по-малко класа. Интересни футболни времена предстоят тук.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   20.11.2018 01:07


Нашите изтърваха толкова много шансове за гол и в Никозия и сега с/у Словения. Нямаме голаджия, това е. Трудно вкарваме.
Напълно заслужено Норвегия продължава и жалко за нас. Но пък от друга страна върнахме малко надеждата в родния футболен запалянко. Също така ще бъдем поставени в трета урна на предстоящия жребий за квалификациите за ЕВРО 2020. Не знам дали сме вече официално втория най-добър отбор в Лига Ц, че не съм гледал класирането във всички групи, но ако сме (то има мачове и утре), то сме първа резерва за бараж ако някой измежду първите в класирането отбори се класират след квалификациите. :-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   20.11.2018 01:15


Това 2-2 межди каски и лалета ми намирисва на уговорка. :uuu:
Холандците бяха трагични и се лутаха като мухи без глави, изобщо второто полувреме бе супер скучно и безлично. И как така за 5 минути вкараха 2 гола, аре моля ти се. :uuu:
Добре, че не го засилих единица с пари в бета, че не е истина как щях да пуцам по сополоядеца и останалите ботушари.
Мислех си, че това е едно историческо кърваво дерби и че каските ще се опитат поне малко от малко да заличат това унижение от класическото 0-3 в Холандия, но не би.

От друга страна във финалния тур поне ще има непредвидими двубои. Всичко може да стане. Докато една Франция, която тогава вече би подходила на 100% професионално и щяха да убият интригата.

Така за финалния тур на четирите най-добри отбора (05-09.06) в Португалия се класират:

1) Португалия
2) Англия
3) Швейцария
4) Холандия


Прогнози? :о

Португалия като домакин и особено ако Крищяну играе тогава (сезонът вече ще е приключил, така че ако е здрав ще играе) се очертава като лек фаворит заради домакинството.
Но всичко може да стане. Очаквам открит футбол и голове. :football:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   20.11.2018 07:21


За пронгози е много рано. И на мен ми се видя съмнителен мача в края. Особено имаше едно некадърно отиграване на един от немските нападатели (не го видях добре кой беше) в края на мача.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   20.11.2018 12:46


Според мен не се само липсата на голаджия е проблем за България ( за липсата на голаджия се говори от години), а липсата на класа като цяло.
За пореден път се видя, че България няма нужната класа, за да води играта, а на отборът му е по-лесно когато не е фаворит.
Защото в предните квалификации за СП 2018 България показа добра резултатност у дома - 4 гола на Люксембург, макар и с мъка, 2 вкарани гола на Холандия, 3 на Швеция.

Но за мен като игра има спад сравнение с преди няколко години и квалификациите за СП 2014 г.
Тогава завършихме 4-ти накрая в групата, след Италия, Дания и Чехия, но това малко лъже, защото преди последните 2 кръга бяхме в борбата, но накрая рухнахме.

Играта със Словения не беше по-различна от играта в мача с Норвегия у дома.
България не можа да си свърши работата, въпреки че като знам манталитета на разни кипърци и тем подобни има голяма вероятност да са продали мача на Норвегия. Не съм го гледал.

Но каквото и да си говорим България е гола - вода, поне за мен.
Няма как и да е по-различно, след като няма качествени футболисти. Нашите играчи вече не играят в топ клубовете на Запад, а и тези които са в чужбина повечето са резерви в средняшки отбори.
У нас водещите клубове не разчитат много на българи.
Е, тогава какво искаме?

Много под средното ниво сме. А считаните до скоро а аутсайдери ще продължават да ни застигат.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   20.11.2018 15:43


БНТ вместо да предават Швеция - Русия и Шотландия - Израел ще ми дават приятелски мач между Франция и Уругавай?!?! :helpless: :uuu:
Бахти и малоумниците прости.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   20.11.2018 19:34


Diavolo написа:
БНТ вместо да предават Швеция - Русия и Шотландия - Израел ще ми дават приятелски мач между Франция и Уругавай?!?! :helpless: :uuu:
Бахти и малоумниците прости.


Това е тотално малоумие. :outofspace:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   21.11.2018 01:46


Неймар и Мбапе с контузии (не знам дали са сериозни, не съм търсил инфо) в безсмислени контроли. Да пита човек националните слекционери защо в подобни мачове, които ама наистина са безсмислени залагат на твърдите титуляри, които и без това играят по 2 мача на седмица без прекъсване през есента, а идват и след световно първенство?!?! И не е ли това момента да се пробват по-неизвестни имена, млади таланти и пр. Той топ избора си е ясен. Просто нямам думи. :uuu:
А на ПСЖ предстои най-важният им мач за сезона срещу Ливърпул в Париж, в мач в който задължително трябва да спечелят иначе си провалят целия сезон.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   21.11.2018 02:03


Иначе радвам се за швеЦите и хайлендърите. Логични и очаквани победи с/у руснаци и евреи.
Косово пък разнебити азерите.
България официално е първа резерва за баражи за ЕВРО 2020 г. ако един отбор измежду Шотландия, Финландия, Норвегия и Сърбия се класира по каналния ред с евроквалификациите. На пръв прочит трябва да стискаме палци на западните ни съседи, защото само те имат реален шанс.
Полша с измъчено и щастливо равенство в Португалия остава в урна 1 за предстоящия жребий за квалификациите на 2 декември. А да напомня, че ние ще сме в урна 3 вместо в урна 4, което е много важно! С една дума чисто като резултат кампанията на Хубчев е добра. Лошото обаче е, че игра няма. А и да си признаем съперниците ни не бяха от кой знае каква класа... Но това са реалностите.

И така:

За финалния тур на четирите най-добри отбора (05-09.06) в Португалия се класират:
1) Португалия
2) Англия
3) Швейцария
4) Холандия
Тези отбори ще играят баражи за ЕВРО 2020 ако не се класират по каналния ред


От Лига А в Лига Б изпадат:
Германия?! :rofl: :moufan:
Исландия
Полша
Хърватия


от Лига Б в Лига А се класират:
Украйна, Швеция, Босна и Херцеговина и Дания
Тези отбори ще играят баражи за ЕВРО 2020 ако не се класират по каналния ред


от Лига Б в Лига Ц изпадат:
Словакия, Турция, Северна Ирландия и Ейре.
Лоши новини за британския футбол. А България може да играе догодина с някой от тези отбори.


от Лига Ц в Лига Б се класират:
Шотландия, Финландия, Норвегия и Сърбия
Тези отбори ще играят баражи за ЕВРО 2020 ако не се класират по каналния ред


от Лига Ц в Лига Д изпадат:
Албания, Естония, Словения и Литва.
Шиптърите направиха повече от прилично европейско първенство, но сега отиват на дъното. Жалко и за Словения, но те са си зимна страна... Онова поколение със Златко Захович бе по-скоро изключение.


от Лига Д в Лига Ц се класират:
Грузия, Беларус, Косово и Македония
Или без изненади.
Тези отбори ще играят баражи за ЕВРО 2020 ако не се класират по каналния ред
И на 99% може да се прогнозира, че един от тези четири отбори със сигурност ще играе на ЕВРО 2020 г.



Турнира бе повече от успешен.
Турнир, който върна интереса към националните отбори извън големите форуми през 2 г. Имаше голям интерес и по стадионите и по форумите, имаше интересни мачове и драми до последно.
Едно отлично решение на ръководните органи на УЕФА, както и прогнозирах и бях сигурен още в началото, когато много хора по света бяха скептични, а и с право.

Но задължително трябва да се въведе ВАР.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   21.11.2018 07:52


Турнира наистина се оказа много успешен. Дяволе, как се определят резервите точно. Да разбирам ли че няма да разчитаме единствено Норвегия да се класира? При 20 отбора, които ще се класират в квалификациите не мисля, че само Сърбия имат шанс от нашата лига. Ако сме първа резерва бих казал, че имаме повече от 50% шанс да играем на баража.

Другото което ми е интересно ако и 12-те отбора от лига А се класират, кой попълва липсите?

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 21.11.2018 07:53, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   21.11.2018 19:24


Дяволе, една поправка от група Ц не отпада Албания, а Кипър.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   21.11.2018 21:11


Германия във втора урна за квалификациите на Еврото заедно с Босна ...смехория, който се падне с тях да му мисли, защото те все някога ще се отпушат и става страшно, те класни футболисти си имат бол, друг им е проблема ....

Цитат:
Първа урна
Белгия, Хърватия, Англия, Франция, Холандия, Италия, Португалия, Испания, Швейцария, Полша.

Втора урна
Германия, Исландия, Босна и Херцеговина, Украйна, Дания, Русия, Австрия, Уелс, Чехия, Швеция.

Трета урна
Словакия, Турция, Ейре, Северна Ирландия, Норвегия, Сърбия, Финландия, Шотландия, Израел, БЪЛГАРИЯ

Четвърта урна
Албания, Кипър, Естония, Грузия, Гърция, Литва, Черна гора, Словения, Унгария, Румъния.

Пета урна
Армения, Азербайджан, Беларус, Гибралтар, Казахстан, Косово, Люксембург, Македония, Молдова, Фарьорски острови.

Шеста урна
Андора, Латвия, Лихтенщайн, Сан Марино, Малта.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   21.11.2018 22:00


bai Momchil написа:
Турнира наистина се оказа много успешен. Дяволе, как се определят резервите точно. Да разбирам ли че няма да разчитаме единствено Норвегия да се класира? При 20 отбора, които ще се класират в квалификациите не мисля, че само Сърбия имат шанс от нашата лига. Ако сме първа резерва бих казал, че имаме повече от 50% шанс да играем на баража.

Другото което ми е интересно ако и 12-те отбора от лига А се класират, кой попълва липсите?


Нее, аз написах, че теоретично най-добри са шансовете на Сърбия да се класира, а не че нас ни интересува... Който и от изброените от мен да се класира директно от квалификациите, то ние ако не успеем да се класираме (което е 99% сигурно), то ще вземем неговото място на бараж. Лига А нас не ни касае. Всяка лига си е сама за себе си.
От Лига А ако се класират всичките, то тези, които не са се класирали ще играят баражи. Ако и те са се класирали, просто няма да има такива. Важно е бройката да се запълни. Но няма начин отбори от Лига Б да заместват такива от А или от Ц в Б и пр. ако ме разбираш. Така е направено, че да се запълнят бройките.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   22.11.2018 01:34


Дяволе, сигурен ли си в това? Аз мисля че ако примерно 9 отбора от Лига Б се класират през квалификациите, то един отбор от Лига Ц ще отиде в горните баражи. Иначе няма да излязат бройките, нали е предвидено от квалификации да се класират определена бройка отбори, която след това да се допълни с 4 отбора от Лигата на нациите. Ако ти си прав и да речем след като всички отбори от Лига Б се класират там няма да се играят баражи, какво ще стане, ще остане едно свободно място ли?


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   22.11.2018 03:31


spurs написа:
Дяволе, сигурен ли си в това? Аз мисля че ако примерно 9 отбора от Лига Б се класират през квалификациите, то един отбор от Лига Ц ще отиде в горните баражи. Иначе няма да излязат бройките, нали е предвидено от квалификации да се класират определена бройка отбори, която след това да се допълни с 4 отбора от Лигата на нациите. Ако ти си прав и да речем след като всички отбори от Лига Б се класират там няма да се играят баражи, какво ще стане, ще остане едно свободно място ли?


Всяка група играе собствен бараж, няма мешене, много се вживявате в схемите :laugh:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   22.11.2018 08:01


И аз мисля като Спърса. Едно видео показваше попълване от долна група. Само как става това попълване не ми е ясно.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   03.12.2018 16:12


Изтеглиха жребия за финалния тур на Лигата на нациите.

Полуфинали:

Португалия - Швейцария - 5 юни в Порто
Холандия - Англия - 6 юни в Гимараеш


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   03.12.2018 19:55


Diavolo написа:
Изтеглиха жребия за финалния тур на Лигата на нациите.

Полуфинали:

Португалия - Швейцария - 5 юни в Порто
Холандия - Англия - 6 юни в Гимараеш


Добре си го нагласиха :)

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: UEFA Nations League 2018/2019   |   03.12.2018 20:14


bai Momchil написа:
Diavolo написа:
Изтеглиха жребия за финалния тур на Лигата на нациите.

Полуфинали:

Португалия - Швейцария - 5 юни в Порто
Холандия - Англия - 6 юни в Гимараеш


Добре си го нагласиха :)



айде сега, и това ли е нагласено ??? те вариациите не са много


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 155 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг