Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:07



Отговори на тема  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Наградите за 2018 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Наградите за 2018   |   24.09.2018 21:49


Еми кво тогава се изненадваш? Те тия за президент го изпраха Салах, та за един гол ли няма да гласуват. :laugh: :laugh: :laugh:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Наградите за 2018   |   24.09.2018 22:02


bai Momchil написа:
Еми кво тогава се изненадваш? Те тия за президент го изпраха Салах, та за един гол ли няма да гласуват. :laugh: :laugh: :laugh:



..добре, че имат само 25% участие във вота за най-добър :laugh:

Лука Модрич заслужено ФИФА играч на годината …. очаквам да вземе и Златната топка. което също ще е заслужено, единствено за ШЛ не трябваше …


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Наградите за 2018   |   25.09.2018 03:44


Добра церемония. Идрис Елба ми допада за водещ, мисля догодина ще направи хеттрик като водещ. Но онази ''полиглотката'' направи срамен гаф, като не знаеше името на Златко Далич. Как може, пффф :tomate:
Абсолютно незаслужена, направо скандална награда за Салах. Трябва да забранят на феновете да взимат каквото и да било отношение към подобни награди.
Това попадение дори не е в топ 5. За мен голът на Гарет Бейл бе номер 1. Да не отварям тема, че едното е финал на ШЛ, а другото редови мач от първенството. Тотален гаф, просто нямам думи.
Друг голям гаф беше поредната 1234 награда за Мерил Стрийп, опа пардон Марта. :sick: Как можаха да не я дадат на счупилата всякакви рекорди през сезона, снажната викинга, Ада Хегерберг. Тези хора срам нямат. :uuu:
Другите недоразумения бяха присъствието в идеалните 11 на Де Хеа (след катастрофално световно?!), Дани Алвеш (?!) и... дежурният Меси?!
Всичките тези изброени от мен безумия няма как да не дискредитират почти цялата церемония. Много, страшно много неща трябва да променят на тези церемонии (по-точно случващото се зад кулисите) ако искат феновете да ги приемат наистина сериозно и да не ги разнасят и подиграват после по форуми и социални мрежи.

Добри попадения бяха най-добрият нападател в историята на Хъдърсфийлд, ''Сър'' Патрик Стюърт и Лиъм Галахър, който на два пъти жегна здраво феновете и футболистите на Ман Юнайтед :-D Но нормално, той е фен на Сити. Идрис Елба също пусна един бъзик, пак нормално, той пък е известен фен на Арсенал.

Бъкаше от минали величия и легенди, стана ми много драго, когато великият Звонко Бобан се разплака след думите на Лука към него. Изобщо речта на Лука Модрич бе страхотна и мисля, че трогна всички в залата. Бе доста притеснено момчето, но му се получи.

Меси и Крищяну не бяха в залата, но това се очакваше.

Ами това беше, догодина пак.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Наградите за 2018   |   25.09.2018 05:27


То това с Де Хеа беше много забавно - значи Куртоа печели наградата за вратар на годината на ФИФА, но в идеалния отбор на годината на ФИФА е Де Хеа :laugh: :rofl: :rofl:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Наградите за 2018   |   25.09.2018 08:59


Дяволе, какъв Лиъм бе, това беше Ноел Галахър. Не гледах цялата церемония, но лафовете на Ноел ги хванах: първо каза, че на церемонията има много велики футболисти, както и няколко футболиста на Ман Юн :laugh: А след това като даваха наградата на Салах за най-красив гол (вкаран в дербито Евертън-Ливърпул), каза че голът е вкаран в незначително дерби, играно в покрайнините на Манчестър :laugh:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Наградите за 2018   |   25.09.2018 15:48


Ноуъл де, Ноуъл. От Оуейсис, обърках го с брат му Лиъм. :-D


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг