Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 10:21



Отговори на тема  [ 67 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
 Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   16.08.2018 13:16


Браво на Чоло и компания. :first:
По шампионски обърнаха Реал и тотално ги надиграха след дузпата реализирана от Рамос. Груби грешки в защита на Реал. Варан и Марсело направиха ужасен мач, Каземиро също. В атака нищо за Реал след дузпата, която си беше некадърно отиграване на Хуанфран, а не някакво реално положение. За Атлетико фантастичен мач направиха Диего Коща и резервата Анхел Корея.
Трета суперкупа за Атлетико, като те стават единствения отбор с цели 3 победи над актуален шампион на Европа (предните жертви на великана Чоло бяха Интер и Челси).


Последна промяна Diavolo на 16.08.2018 13:18, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   16.08.2018 14:29


Варан :uuu: Марсело и Лопетеги :uuu: подариха купата на Атлетико, какъв Чоло, какви 5 лева те гонят :outofspace:

Значи Зизу като беше в Реал и Реал взимаше купа след купа, какъв тренер бил, то с такива играчи и баба можела, когато Атлетико бие след 1000 грешки на Варан и безумни смени на Лопетеги ( Иско, Кроос и Асенсио :outofspace: :-o :help: ), Чоло бил велик треньор .....

Реал държеше купата в ръцете си и я подари благодарение на трима човека най-вече ....това е.

След почивката нищо - само грешка след грешка и то безумни грешки .....

Заслужен успех на Атлетико, един от маааалкото над Реал в Европа, където са боксова круша на белите ....


Честита им трета купа, Реал не можа да изравни тенекиите на Милан и Барса и остава с 4 ..... сезона почва кофти


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   16.08.2018 14:36


Едно време старите Левскари цитираха...На Гунди краката, като на Вилхелм Тел стрелата, на Цска отбраната, като на Кенеди охраната. В днешно време актуално би било... На Нигес краката, като на Вилхелм Тел стрелата, на Реал отбраната, като на Кенеди охраната :laugh:
А сега сериозно. Вчера след мача се зарадвах, въпреки че Симеоне не го долюбвам от много години. Зарадвах се на това, че началото на края настъпва и Европа няма да има вече такъв хегемон, какъвто беше Реал Мадрид. Дано се случи и така, но все пак, като седнеш и започнеш да си анализираш мача, стигаш до извода, че единствено грубите грешки в защитата на Реал бяха разликата с отбора на Атлетико. Имаше периоди в средата на първото полувреме, в които дюшекчиите не можеха да минат центъра. Белите от Мадрид разполагат с най-добрия халф въобще в света в лицето на Кроос, като в допълнение край него са такива играчи, като Бейл, Модрич, Асенсио и т.н. Ако серията наистина секне, то по-скоро причината ще бъде пренасищането, откъм успехи, а не падане на класата на отбора. Да, Кристиано можеше да реши един мач само с едно положение, но отбор, като Реал не би трябвало да бъде зависим само от един играч. Но сезонът е дълъг, да видим :pukanki:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   16.08.2018 18:57


Интер беше бит от Кике Санчес Флорес.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   16.08.2018 21:42


Всъщност някои от головете на Атлетико бяха много майсторски изработени; а това, че фекал не са никаква класа никъде, в т.ч. и в отбраната, е ясно отдавна и ако не бяха купените от перес съдии в ШЛ, нямаше да видят и 1 след ерата на Ди Стефано и Пушкаш.

Първият гол на Диего Коста беше майсторско изпълнение; третият гол също беше страхотна комбинация, както и четвъртият - включилият се Парти ги развинти фекалните жалкарченца. Нека пожелаем тотален срив на тази мерзост + скоропостижна кончина и на най-вредното същество в съвременния спорт - перес.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   16.08.2018 21:44


А боклукът рамос отново трябваше да бъде изгонен още в началото, ама... пусти аванти от съдиите.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 00:11


Балет, великан е, защото той създаде този Атлетико в ерата на Реал и Барса в може би едни от най-силните години в историята им и въпреки всичко това не е само подгласник, но Атлетико имаха своите моменти, колкото и малко да бяха в сравнение с двата колоса. Колкото повече отбори като Атлетико толкова по-хубаво за футбола, още от 2013/2014 г. го пиша това. Този сезон за първи път имат и равностойна скамейка и очаквам много от тях.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 07:23


Diavolo написа:
Балет, великан е, защото той създаде този Атлетико в ерата на Реал и Барса в може би едни от най-силните години в историята им и въпреки всичко това не е само подгласник, но Атлетико имаха своите моменти, колкото и малко да бяха в сравнение с двата колоса. Колкото повече отбори като Атлетико толкова по-хубаво за футбола, още от 2013/2014 г. го пиша това. Този сезон за първи път имат и равностойна скамейка и очаквам много от тях.


Тази година са шампиони.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 14:32


Даже трябва да благодарите на Чоло, че сега Перес ще се стресне и испанската банка ще отпусне поредния безлихвен кредит за Азар. :-D :-P


Последна промяна Diavolo на 17.08.2018 14:33, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 15:53


Diavolo написа:
Даже трябва да благодарите на Чоло, че сега Перес ще се стресне и испанската банка ще отпусне поредния безлихвен кредит за Азар. :-D :-P



...и това го казваш, като фен на отбор, чийто президент и собственик години наред бе най-големия мафиот в Италия, човек потънал във финансови измами …. то се вижда след него за какво иде реч ….. :wave: :-P

Милан е единствения отбор който е имал едновременно за собственик - президента на страната си, а за главен мениджър - шефа на италианското БФС :wave:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 16:39


Бухахахахххахаа - пълен жалкар :rofl: :rofl: :rofl:

За пореден път Гризманчо се показва, като дребна душица - помним поведението му и с Варан в националния, пълен паляк, взе една тенекия и се на...а :rofl:

Мижав отбор, с мижави футболисти - пълни комплексарчета, затова винаги ще са в сянката на Мадрид :wave: :yes:

Същия като треньора си, другата дребна душица ''"великана Чоло" дето се присмива на Куртоа :rofl:

На Рамос ли ще се отваряш бе паляк :rofl: :rofl: :rofl:

На тилите с националния ли си му, на купите в ШЛ ли си му, на Суперкупите ли му, на какво бе паляк, на боя в ШЛ ли ??? :rofl:

Никога не е късно да станеш за посмешище :yes:

Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 16:44


Велик Гризман! :moufan:

Да се надяваме, че сега, след като вдигна Суперкупата, увеличи и шанса си за Златната топка :dance:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 16:55


spurs написа:
Велик Гризман! :moufan:

Да се надяваме, че сега, след като вдигна Суперкупата, увеличи и шанса си за Златната топка :dance:



:outofspace:

най-големия палячо, гледа финала отблиза, бе сменен по средата на мача, о пуска колажи и раздава пръстени - бухахахахахахаа

...и хетрик вкара - бухаххахахахааха, най-големия му принос бе подскачането на тъчлинията при резервите - :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


Засенчен тотално в националния от Мбапе
Засенчен индивидуално и от Модрич
Винаги в сянката на Роналдо

Пълен лузър и паляк :rofl:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 17:12


Е, той сигурно е на една седмица подготовка, нормално да не играе нищо в тоя конкретен мач. А това с подскачането на пейката при резервите беше най-големия принос на Роналдо на финала на европейското, ама не съм чул да си го изкарал палячо заради това, даже твърдиш че сам ги бил направил европейски шампиони :laugh:

Това дето бил тотално засенчен в националния от Мбапе е пълна глупост, приносът на Гризман беше в пъти по-голям, неслучайно той беше в тройката за най-добър играч, а Мбапе не.

Индивидуално засенчен от Модрич не знам дали е бил, знам че единият е световен шампион, а другият не :laugh:

Това пък дето бил винаги в сянката на Роналдо е най-голямата глупост, какво общо имат двамата че винаги да му е в сянката?


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 17:18


spurs написа:
Е, той сигурно е на една седмица подготовка, нормално да не играе нищо в тоя конкретен мач. А това с подскачането на пейката при резервите беше най-големия принос на Роналдо на финала на европейското, ама не съм чул да си го изкарал палячо заради това, даже твърдиш че сам ги бил направил европейски шампиони :laugh:

Това дето бил тотално засенчен в националния от Мбапе е пълна глупост, приносът на Гризман беше в пъти по-голям, неслучайно той беше в тройката за най-добър играч, а Мбапе не.

Индивидуално засенчен от Модрич не знам дали е бил, знам че единият е световен шампион, а другият не :laugh:

Това пък дето бил винаги в сянката на Роналдо е най-голямата глупост, какво общо имат двамата че винаги да му е в сянката?


Доколкото знам Мбапе взе награда за най-добър на Световното, Гризманчо - не

Пак доколкото знам Модрич взе там златната топка - Гризманчо - не

Ами имат общо с Роналдо защото го слагаш в един кюп за златната топка - та затова - ама той там в момента дори не е и във финалната тройка, която е Роналдо, Салах, Модрич :wave:

П.П. Не знам как може да си фен на този измислен герой - паляк :outofspace:

Че и се радваш на колажа му - егати комплексарския колаж, взел една тенекия, иначе ял бой сто пъти, но злорадства, също, като измисленяка Чоло и ехидния му смях ----бляяяяя


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 17:41


Е той и Куртоа взе награда, която Гризман не взе, значи и той ли е бил по-добър от него :outofspace: В категорията, в която и двамата участват, единият е в тройката, другият не, какво значение има, че Мбапе бил най-добър млад играч? За Модрич е така наистина, ама за Гризман щеше да е не по-малко заслужена.

Абсурд Салах да е пред Гризман за златната топка. Би било престъпление да е така, за мен Гризман си е основен фаворит заедно с Модрич, Роналдо би трябвало да е зад тях. Естествено, понеже е Роналдо, нищо чудно да му я дадат на него, но ще е несправедливо.

А иначе е най-нормалното нещо да съм му фен, уникален футболист, много ми харесва стила му на игра, а спечели и много уважение с решението си да остане в Атлетико. Щото нали се сещаш, че сега можеше да е в Барса и да има сто тенекии, а вместо това избра много по-трудния път да се бори с Атлетико.

Аз пък не знам как можеш да го наречеш "измислен герой" - голмайстор и най-добър играч на европейското, световен шампион като е най-добър в отбора си и избран за трети най-добър на първенството, основен принос за Лига Европа миналата година, а с малко повече късмет щеше да има и ШЛ, загуба с дузпи на финала (като там също е с основен принос за стигането до финал, може би само Годин може да му съперничи).


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 18:04


spurs написа:
Е той и Куртоа взе награда, която Гризман не взе, значи и той ли е бил по-добър от него :outofspace: В категорията, в която и двамата участват, единият е в тройката, другият не, какво значение има, че Мбапе бил най-добър млад играч? За Модрич е така наистина, ама за Гризман щеше да е не по-малко заслужена.

Абсурд Салах да е пред Гризман за златната топка. Би било престъпление да е така, за мен Гризман си е основен фаворит заедно с Модрич, Роналдо би трябвало да е зад тях. Естествено, понеже е Роналдо, нищо чудно да му я дадат на него, но ще е несправедливо.

А иначе е най-нормалното нещо да съм му фен, уникален футболист, много ми харесва стила му на игра, а спечели и много уважение с решението си да остане в Атлетико. Щото нали се сещаш, че сега можеше да е в Барса и да има сто тенекии, а вместо това избра много по-трудния път да се бори с Атлетико.

Аз пък не знам как можеш да го наречеш "измислен герой" - голмайстор и най-добър играч на европейското, световен шампион като е най-добър в отбора си и избран за трети най-добър на първенството, основен принос за Лига Европа миналата година, а с малко повече късмет щеше да има и ШЛ, загуба с дузпи на финала (като там също е с основен принос за стигането до финал, може би само Годин може да му съперничи).


Годината не е само Световно първенство :wave:

Великана Гризман отпадна още в групите на ШЛ.

Роналдо спечели ШЛ, където стана голмайстор с 15 гола, Гризман вкара 8 в Европейските турнири

Роналдо вкара 4-и гола на Световното, колкото и Гризман, но с 3 пъти по слаб отбор.

Роналдо вкара 26 гола в Ла Лига само за 27 мача срещу 19 гола в 32 мача за Гризман :wave:

Не виждам как ще е несправедливо, ако му я дадат ….всъщност тройката в момента май е Роналдо, Модрич, Мбапе, а не Салах ...Гризман е някъде там, малко след Мбапе


Кое точно ще му е незаслуженото ….


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 18:08


Сега пък Мбапе, той с какво излезе пред Гризман, с титлата във Франция с ПСЖ ли :helpless:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 18:26


spurs написа:
Сега пък Мбапе, той с какво излезе пред Гризман, с титлата във Франция с ПСЖ ли :helpless:


питай букитата и който там прави предварителните класации - иначе вътрешния требъл с ПСЖ, титлата с Франция, най-добър млад играч на световното ( за мен по добър от Гризман), не е в другата категория само защото е в категорията за най-млад, демек под 21 години ли как се води, явно не може да е и в двете категории …

Откъм голове обаче е доста назад - 13 в лигата и 4 в Европейските турнири


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 21:21


Балет, предполагам си гледал мача по телевизия различна от БНТ. Само да те информирам, че най-споменаваното име в този финал не беше на футболист играещ в него. Както сам вече се досещаш коментатора на БНТ (не го знам кой беше) споменаваше най-често Дезертьора. :helpless:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 67 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг