Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 20:04



Отговори на тема  [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 21:32


bai Momchil написа:
Балет, предполагам си гледал мача по телевизия различна от БНТ. Само да те информирам, че най-споменаваното име в този финал не беше на футболист играещ в него. Както сам вече се досещаш коментатора на БНТ (не го знам кой беше) споменаваше най-често Дезертьора. :helpless:


..по българската го гледах, коментатора се изложи яко - при 2:1 каза, че Роналдо не липсвал изобщо в този мач, а при 2:4 вече бе на мнение, че определено Роналдо липсвал точно в такива моменти … :outofspace:

Иначе е ясно, че ще говори за него, то целия свят в момента говори за Реал без Роналдо и за Юве с Роналдо, демек е една от най-обсъжданите теми ….


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 22:21


На мен все ми се струва, че Реал без Зидан е доста по-болезнено от Реал без Роналдо, ама аре да кажем съм пристрастен. :-D

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   17.08.2018 23:01


Balleta написа:
spurs написа:
Сега пък Мбапе, той с какво излезе пред Гризман, с титлата във Франция с ПСЖ ли :helpless:


питай букитата и който там прави предварителните класации - иначе вътрешния требъл с ПСЖ, титлата с Франция, най-добър млад играч на световното ( за мен по добър от Гризман), не е в другата категория само защото е в категорията за най-млад, демек под 21 години ли как се води, явно не може да е и в двете категории …

Откъм голове обаче е доста назад - 13 в лигата и 4 в Европейските турнири


Е, стига де, как така не може да е и в двете категории. Искаш да кажеш, че ако беше най-добър на първенството, нямаше да го обявят за такъв, щото е най-добър млад играч :help: Съмнявам се да има такова ограничение (примерно в Англия няколко пъти се случи най-добрия да е и най-добър млад, последно Бейл го направи), а дори и да имаше, щяха да го махнат от млад играч, а не от основната категория :stop:

Просто Гризман беше по-добър от Мбапе на световното, примири се. Никой друг не взима отношение, интересно ми е какво мислят другите, съмнявам се да има някой на твоето мнение, но знае ли човек...

Ясно че много те дразни, ясно е и че много си се запалил по Мбапе (сигурно защото се очаква да дойде в Реал), ама си прекалено пристрастен просто. Същото и за Роналдо, годината не е само световно първенство, но то е основният турнир и би трябвало да има най-голяма тежест. Гризман там е шампион с основен принос за титлата, в първенството завърши с Атлетико пред Реал, спечели и Лига Европа с основен принос. Срещу това Роналдо има само ШЛ, не че е малко, но за мен Гризман трябва да е пред него. Все едно аз да кажа, понеже годината не е само световно, трябва да я вземе Меси защото спечели всички възможни купи в Испания, стана убедителен голмайстор с 34 гола, стана номер едно по трофеи в историята на Барса, заслужава Златна топка - няма как да го кажа, защото е ясно че не е така.

Да не говорим пък за сравнението с Модрич, най-добър играч на първенството, също носител на ШЛ със сравним принос с Роналдо (за мен не по-малък, но дори и да е по-малък е с малко), на какво основание Роналдо да е пред него?


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 00:41


Странно как истеричната балетка тръгнала да сравнява Грийзман с... изпражнението рамос - което е може би най-гнусното същество, играло някога тази игра. Със сигурност много хора ще се радват на с*****а на тази изключително отвратителна отрепка рамос. И като "защитник" не е нищо особено, а е дупка твърде често. Престъпно петно в един престъпен обор. Вечен срам и позор.

п.п. Упорито не искаш да се научиш, Добриле


Последна промяна alessandron на 18.08.2018 10:43, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 02:46


Честито на Атлетико. Баси, около месец не съм влизал в тоя шибан форум и сега виждам поредните глупости като коментари. Бях написал в един друг сайт, че човекоподобното Рамос трябва да бъде заключен в клетка с горила, да се снима отстрани и да се види какво става!

П.С Не съм гледал мача!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 02:50


Dobril написа:
Странно как истеричната балетка тръгнала да сравнява Грийзман с... изпражнението рамос - което е може би най-гнусното същество, играло някога тази игра. Със сигурност много хора ще се радват на смъртта на тази изключително отвратителна отрепка рамос. И като "защитник" не е нищо особено, а е дупка твърде често. Престъпно петно в един престъпен обор. Вечен срам и позор.


Брат, не желай смъртта на никой, не е хубаво, но на такива като този само бой по главата, ама ТОЛКОВА бой, че да осъзнае какво е причинил на други!!!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 02:54


Балет, ти си ТОТАЛНО изтрещял, не знам откъде си се зомбирал, но имам чувството, че тази масова "информация'' те е хакнала отвсякъде!

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 18.08.2018 03:00, променена общо 2 пъти



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 04:23


TheExorcist написа:
Балет, ти си ТОТАЛНО изтрещял, не знам откъде си се зомбирал, но имам чувството, че тази масова "информация'' те е хакнала отвсякъде!


зомбиран си ти вомразата си към"гейлосания" ... виж се отстрани какви глупости пишешкатокоментари за него под път и над път, аз само давам факти, ти само ръсиш идиотски обиди ... :wave:

А уважението ти към елементи, като оня пишещи погоре е още по трогателно ....

Кажи сега,какъв тие проблема с изтрящяването, защото тука със Спърса си коментираме и разсъждаваме над определени ФАКТИ...такива злобари хейтъри, като тебе, които виждат в други обратмата страна на медала едва ли имат тежест ...аре със здраве... :cheers:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 07:36


Balleta написа:
TheExorcist написа:
Балет, ти си ТОТАЛНО изтрещял, не знам откъде си се зомбирал, но имам чувството, че тази масова "информация'' те е хакнала отвсякъде!


зомбиран си ти вомразата си към"гейлосания" ... виж се отстрани какви глупости пишешкатокоментари за него под път и над път, аз само давам факти, ти само ръсиш идиотски обиди ... :wave:

А уважението ти към елементи, като оня пишещи погоре е още по трогателно ....

Кажи сега,какъв тие проблема с изтрящяването, защото тука със Спърса си коментираме и разсъждаваме над определени ФАКТИ...такива злобари хейтъри, като тебе, които виждат в други обратмата страна на медала едва ли имат тежест ...аре със здраве... :cheers:


Първо, пиши грамотно. Второ, омраза НЯМАМ! Омразата е лично чувство, но не знам дали го схващаш! Трето : за ''гелосания'' не ми пука, даже го уважавам като путка ( както повечето такива ), които напускат потъващия кораб и си хващат друг ... :wave:

П.С. Аз се познавам лично с Добрил, и е пичага, с тебе не! Живееш на путката си майчина и никой нищо не знае за тебе! Но все пак имам респект към тебе! Със здраве! И наздраве! :cheers:

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 18.08.2018 07:42, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 08:04


Понеже Спърсчето пита за Гризман, а и спора с Балета е майсторски (умишлено не казвам гросмайсторски, щото Анфо не се е включил, а той има какво да каже по-въпроса, но е доста зает тия дни покрай фалита на едни мутренски застрахователи), моето мнение е следното:

1. Гризман и на мен ми се издигна в очите с оставането му в Атлетико. Достойна проява, че не отиде в Барса да печели тенекии.

2. Постъпката му с Варан и колажа с Рамос. Отстрани изглежда грозно, но не знаем подробностите. Може да си имат някакви закачки с Рамос, да се познават и да се бъзикат. Не можем да знаем каква е предисторията. Същото и с Варан. Не му подаде ръка, ама ако Гущера го е напсувал примерно на финала или се е изгаврил с него? От друга страна на световното показа голям респект към Уругвай, заради корените му, постъпка достойна за уважение, а срещу нея получи хейт и хранилка от зъбът Суарес.

3. Сравнението с Мбапе. Тоя младеж се помисли за голямата работа и аз лично очаквам да се самозабрави и да тръгне надолу. Не можаха да го предпазят от звездомания, а и той е достатъчно прост за да се усети. За момента Гризман е много много преди него, колкото до световното, може би приноса им е еднакъв, нищо че Гризман вкарваше от дузпи, все пак беше ключова фигура, Към Мбапе прехласването беше заради скоростта която развиваше, особено при онзи гол с Аржентина май беше. Лично ми мнение е 50:50 принос на Световно, но цялостно съм за Гризман.

4. Сравненията с Рамос - чушка с домат сравняваме. Няма как да се каже кой е по-добър игрчи на коренно различни постове. Определено Рамос е много по-успешен, ако това има някакво значение за спора.

5. Сравненията с Модрич. Модрич ми е слабост и такива играчи като Модрич са наслада и диамант за футбола. Такива като Гризман с лопата да ги ринеш, такива като Модрич трудно се намират. Твърдо за Модрич тука.

6. Сравненията с Дезертьора - предимство за Дезертьора. Доста по-важен и ключов играч, постигнал повече. Единствено характера му е доста по-отвратителен - егоцентричен и самовлюбен, но откъм чисто футболни качества Дезертьора печели.

Това ми е мнението.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 08:11


bai Momchil написа:
Понеже Спърсчето пита за Гризман, а и спора с Балета е майсторски (умишлено не казвам гросмайсторски, щото Анфо не се е включил, а той има какво да каже по-въпроса, но е доста зает тия дни покрай фалита на едни мутренски застрахователи), моето мнение е следното:

1. Гризман и на мен ми се издигна в очите с оставането му в Атлетико. Достойна проява, че не отиде в Барса да печели тенекии.

2. Постъпката му с Варан и колажа с Рамос. Отстрани изглежда грозно, но не знаем подробностите. Може да си имат някакви закачки с Рамос, да се познават и да се бъзикат. Не можем да знаем каква е предисторията. Същото и с Варан. Не му подаде ръка, ама ако Гущера го е напсувал примерно на финала или се е изгаврил с него? От друга страна на световното показа голям респект към Уругвай, заради корените му, постъпка достойна за уважение, а срещу нея получи хейт и хранилка от зъбът Суарес.

3. Сравнението с Мбапе. Тоя младеж се помисли за голямата работа и аз лично очаквам да се самозабрави и да тръгне надолу. Не можаха да го предпазят от звездомания, а и той е достатъчно прост за да се усети. За момента Гризман е много много преди него, колкото до световното, може би приноса им е еднакъв, нищо че Гризман вкарваше от дузпи, все пак беше ключова фигура, Към Мбапе прехласването беше заради скоростта която развиваше, особено при онзи гол с Аржентина май беше. Лично ми мнение е 50:50 принос на Световно, но цялостно съм за Гризман.

4. Сравненията с Рамос - чушка с домат сравняваме. Няма как да се каже кой е по-добър игрчи на коренно различни постове. Определено Рамос е много по-успешен, ако това има някакво значение за спора.

5. Сравненията с Модрич. Модрич ми е слабост и такива играчи като Модрич са наслада и диамант за футбола. Такива като Гризман с лопата да ги ринеш, такива като Модрич трудно се намират. Твърдо за Модрич тука.

6. Сравненията с Дезертьора - предимство за Дезертьора. Доста по-важен и ключов играч, постигнал повече. Единствено характера му е доста по-отвратителен - егоцентричен и самовлюбен, но откъм чисто футболни качества Дезертьора печели.

Това ми е мнението.


+ 1

Особено 6 -та точка!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 08:37


На кого викате Дезертьора?

Колкото до Златната топка, за мен трябва да се избира между Модрич и Гризман. Който и да я вземе, ще е заслужено.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 09:30


Vendome написа:
На кого викате Дезертьора?

Колкото до Златната топка, за мен трябва да се избира между Модрич и Гризман. Който и да я вземе, ще е заслужено.


Дезертьора е оня със златния гъз, дет чупи рекорди! Иначе до златната топка има време. Ще видим!

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 10:47


За мен ролята на Гризман за световната титла на Франция е по-голяма от тази на Мбапе. Колкото до сравнението с Роналдо - естествено, че Кристиано е по-напред като футболист. А за Златната топка - аргументите на Спърса мисля са по-добри от тези на Балета.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 10:56


Гризман твърдо е в топ 3 за мен цялостно за годината до тук. :-)
Но Крищяну ще спечели в крайна сметка, особено ако почне да пори мрежите и в Серия А. Към днешна дата обаче битката е сериозна между трима/четирима човека и в сравнение с миналите години е трудно да се прогнозира реално къде ще отиде златната топка.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 11:40


Balleta написа:
...и това го казваш, като фен на отбор, чийто президент и собственик години наред бе най-големия мафиот в Италия, човек потънал във финансови измами …. то се вижда след него за какво иде реч ….. :wave: :-P

Милан е единствения отбор който е имал едновременно за собственик - президента на страната си, а за главен мениджър - шефа на италианското БФС :wave:


Е и? Не виждам това да помогна с нещо на Милан в дългосрочен план. Берлускони изгради този велик Милан, но и благодарение на него и бляскавите му успехи стана и премиер за първи път 1994 г. когато Милан помете Барселона в Атина. Италианците вярваха в приказката за пепеляшка и Милан и за това, че патрона на ''Форца Италия'' ще изведе и Италия до блясъка и успехите на клубния Милан. Имаше моменти в които ''Ил кавалере'' бе недосегаем и като Бог за бедните италианци, но реално не промени с почти нищо стандарта на Италия и рецесията си е все така факт. Поредният мафиот и мошеник възползвал се от наивността на хорската маса. Въпреки, че Берлускони с трите си мандата е най-дългогодишният министър-председател в историята на Италия, той никога нямаше да стане това ако не бе онзи Милан. Той създаде този легендарен Милан, възползва се от славата и недосегаемостта му, а после уби собственото си дете. Между другото именно забежките на Берлускони в политиката пречиха на клуба, който бе под постоянни заплахи и взор на опозиция и врагове, а самият Берлускони дори се оттегляше от клуба и с нищо реално не помагаше. Началото на края за Милан дойде именно при третия му мандат. А първата по-сериозна криза (айде по-скоро спад по кривата) бе именно след като стана премиер за първи път през 1994 г. Също така Милан не се спаси от Калчополи въпреки ''държавните протекции'' Да, не пострада колкото Ювентус, но пак го отнесе и това наказание върна отбора с няколко години назад като етап на развитие. Тогава от цялата тази картинка се възползва Интер на Морати.
Истината е друга и историята на Милан и на Берлускони е много показателна. И Милан и Интер са имали своите периоди, но те са били на цикли, никога не го е имало истинското постоянство и постоянно присъствие. Флагманът в Италия винаги е бил е и ще бъде - Ювентус! Защото те са отбора на държавата и винаги са били. Защото всеки знае, че ФИАТ е Италия и обратното също е вярно. Говорим за 100+ г. традиции, които са страстнали в своеобразна симбиоза. И в най-тежките си години, Ювентус е имал гръб и в дългосрочен план позитивните периоди и цикли са смазващо преобладаващи на фона на лошите такива (няма как да няма лоши в нито един световен спортен клуб). По същият начин зад Реал винаги е стояла цялата държавна мощ на Мадрид <->Испания, зад Барса винаги е била и ще бъде супер мощната и най-богата Каталуния, зад Байерн е най-голямата провинция и една от най-богатите и гъстонаселени такива (Бавария). Барселона само за един цикъл от 10 години грубо постигна почти толкова колкото един велик Милан стоически гради и се бори за 50 години. И ако се погледне в дългосрочен план, Милан отново е губещ. Милан ще се надява на поредния могъщ благодетел, който я дойде я не, а кога ще стане това само един Господ знае, защото няма приемственост, няма гръб, няма цяла една идеология, която да се крепи зад името на клуба.


Последна промяна Diavolo на 18.08.2018 11:42, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 12:19


bai Momchil написа:
Понеже Спърсчето пита за Гризман, а и спора с Балета е майсторски (умишлено не казвам гросмайсторски, щото Анфо не се е включил, а той има какво да каже по-въпроса, но е доста зает тия дни покрай фалита на едни мутренски застрахователи), моето мнение е следното:

1. Гризман и на мен ми се издигна в очите с оставането му в Атлетико. Достойна проява, че не отиде в Барса да печели тенекии.

2. Постъпката му с Варан и колажа с Рамос. Отстрани изглежда грозно, но не знаем подробностите. Може да си имат някакви закачки с Рамос, да се познават и да се бъзикат. Не можем да знаем каква е предисторията. Същото и с Варан. Не му подаде ръка, ама ако Гущера го е напсувал примерно на финала или се е изгаврил с него? От друга страна на световното показа голям респект към Уругвай, заради корените му, постъпка достойна за уважение, а срещу нея получи хейт и хранилка от зъбът Суарес.

3. Сравнението с Мбапе. Тоя младеж се помисли за голямата работа и аз лично очаквам да се самозабрави и да тръгне надолу. Не можаха да го предпазят от звездомания, а и той е достатъчно прост за да се усети. За момента Гризман е много много преди него, колкото до световното, може би приноса им е еднакъв, нищо че Гризман вкарваше от дузпи, все пак беше ключова фигура, Към Мбапе прехласването беше заради скоростта която развиваше, особено при онзи гол с Аржентина май беше. Лично ми мнение е 50:50 принос на Световно, но цялостно съм за Гризман.

4. Сравненията с Рамос - чушка с домат сравняваме. Няма как да се каже кой е по-добър игрчи на коренно различни постове. Определено Рамос е много по-успешен, ако това има някакво значение за спора.

5. Сравненията с Модрич. Модрич ми е слабост и такива играчи като Модрич са наслада и диамант за футбола. Такива като Гризман с лопата да ги ринеш, такива като Модрич трудно се намират. Твърдо за Модрич тука.

6. Сравненията с Дезертьора - предимство за Дезертьора. Доста по-важен и ключов играч, постигнал повече. Единствено характера му е доста по-отвратителен - егоцентричен и самовлюбен, но откъм чисто футболни качества Дезертьора печели.

Това ми е мнението.
Може би не се е разбрало, по никакъв начин не сравнявам цялостно Гризман и Роналдо, да не съм луд. Говоря конкретно за Златната топка тая година, иначе ясно че са несравними.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 12:32


За този сезон имат мегдан да спорят определено и за момента Гризман е по-напред. Все пак СП > ШЛ.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 14:35


Diavolo написа:
... зад Байерн е най-голямата провинция и една от най-богатите и гъстонаселени такива (Бавария)...

Дяволе, пак посягаш сляпо към клишета. Я ми кажи ако обичаш, как точно Бавария стои зад Байерн и как им помага? Крайно съм любопитен да разбера!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Атлетико Мадрид спечели Суперкупата на Европа   |   18.08.2018 15:08


bai Momchil написа:
За този сезон имат мегдан да спорят определено и за момента Гризман е по-напред. Все пак СП > ШЛ.


Момчи, то хубаво СП>ШЛ, но златната топка се дава за постиженията и приноса на играча, не на отбора.

Пак да кажа, Роналдо отбеляза 4 гола на това световно, включително и хеттрик срещу Испания, които дефакто би сам. Гризман и той вкара 4-и гола, съсвсем сам да е решил мач не съм видял, Франция си бе повече отбор, а не индивидуалности.

Гризман вкара 4-и, но в повече мачове, да спечели титлата, но не взе Златната топка дори и за самото Световно, което е показателно. Смятай, щом я дадоха на човек от загубилия отбор, а не на него .... ами той само за Световното не може да спечели, какво остава за цялата година.

Пак да се повторя в Ла Лига отношението е 26 към 19 гола за Роналдо с по-малко мачове за Роналдо, с 5 пропуснати мача и нарушена подготовка и ритъм още в началото на сезона.

В ШЛ е 15 към 8 за Роналдо и основен принос на португалеца за титлата, като той там със сигурност ще вземе наградата за най-добър за разлика от Гризман на Световното.

Просто при Гризман е напъване, на пръв поглед да ок, но всъщност ако се замислиш не достига, не изпъква, няма тежест ...

Ако Роналдо се развихри с Ювентус до края на годината топката отива при него .....


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 67 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг