Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 18:55



Отговори на тема  [ 146 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
* Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза * 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   20.09.2018 18:52


Diavolo написа:
ок, убеди ме. не ми се спори, но за мен са пълни селяндури като манталитет - т.нар. ''граждани''
Челси са много по-голям отбор, моля ти се. Ок, имали са по-малко титли, но се превърнаха в запазена марка не само за Англия, но и в Европа. Те толкова много епични и велики мачове имат в Европа, колкото Шити няма за цялата си история. Да не припомням само за кървавите сблъсъци с най-великата Барселона и т.н. Имат много по-директен стил на игра, имат фенове, имат съпорт, има нещо в тях как да се изразя, харизма/визия/магия. Станаха си гранд. А и преди Абрамович играеха вдъхновяващ футбол. Мен от тогава са ми любими заради италианската жилка и т.н.
Сити играят скучен, отблъскващ футбол с безброй пасове и нямат топки. Как да ги хареса човек?
А бе, човек, как можеш да мешаш стила на игра с традициите на един клуб? Абсолютни измишльотини говориш!

И Челси и Сити си имаха своите традиции, успехи, фенове. На мене лично и двата ми бяха симпатични преди да дойде големата парА.

Това, което ги отделя един от друг по пътя към върха като финансово обезпечени е начинът, по който се управляват. Челси го направиха някак по-плавно и систематично. Освен това извадиха късмет както с Муриньо, така и с някои ключови футболисти, които по различни пътища бяха се озовали на Бриджа още преди момента, в който се получи тейкоувърът. За последвалите покупки няма смисъл да говорим, имаш - плащаш. Но още от ден 1 всичко се правеше с план, по-футболно някак. Градеше се с мисъл и в перспектива.

Сити започнаха хаотично и без мастърплан. Накупиха сума ти играчи на спекулативни цени, които масово се изпровалиха, нарочиха си мениджъра за изкупителна жертва и го изхвърлиха по никое време, после втори, трети. Не, че Абрама неговите не ги сменяше като млада майка памперси, но при Сити всичко бе медийно ориентирано и помпозно. Типично за концепцията на Чалмите. Едва с идването на Пеп някои структури изкристализираха и започнаха да се доляват нотки на дългосрочна концепция. Титлата им дойде като манна небесна и ако действат разумно ще започнат да се придвижват към нивото, на което е Челси.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   20.09.2018 19:10


Естествено, че Челси се развиха много по-плавно и умно, това всеки го знае. Но и футбола, който практикуват ми импонира и винаги ми е импонирал, докато Сити са гледаеми в малки отрязъци както през сезона така и в хода на един мач. А в момента Челси имат един Азар дето Сити не са имали такъв играч в цялата им арабска история. И без Де Бройне сякаш имат пробойна, огромна дупка в системата. Те Сити преди Гуардиола също не играеха нещо кой знае какво, защото се купуваше на парче, а и никога не е имало футболисти - 'тип шампаня' както обичам да казвам. И на мен ми харесва директният подход и агресивният стил на игра. Например както Пуул се хвърля на Анфийлд, Ман Ю на Трафорд (ама не на Моуриньо), а Арсенал винаги откакто се помня играят по бразилски (да използвам едно ужасно клише) с топката по земята и късите пасчета на скорост, но забележи не тикитака. Има разлика. Традициите и при двата клуба са слаби и стилът е нещото, което се набива на очи. Но Челси са много, много напред с материала дори само заради спечелената ШЛ, но и да не бяха я спечелили имат постоянно и значимо присъствие в турнира, а Сити нямат нищо там. Ако дублират титлата си вече може да се говори за някакъв модел и ще е голямо постижение, спор няма. И все още са фаворит за мен за титлата, въпреки че играта им не върви така гладко както миналата година в първенството. Но много ми се иска Ливърпул или Челси да им вгорчат живота. Но накрая май пак дължината на скамейката ще си каже думата. :uuu:

4 поредни загуби в ШЛ в най-силният период в цялата история на клуба. :wave:
Т.нар. най-силен отбор в историята на висшата лига, според диемските корифеи :rofl:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   20.09.2018 19:29


Челси имаше Лампард и Дрогба. Кога Азар ще постигне това, което те спечелиха с клуба?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   20.09.2018 19:38


:whistle:
аз за съвсем друго говорех.
Нз, темата е забравена за мен.
Да са живи и здрави и да купуват още за по 200 млн. ако може.


Последна промяна Diavolo на 20.09.2018 19:38, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   20.09.2018 19:46


Видях Челси вместо Сити. После ще те репликирам за Сити.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   20.09.2018 21:28


Ти винаги репликираш, няма смисъл, защото знам, че и ти мислиш като мен, просто аз съм по-краен както винаги. ;-)
Не, визирах, че в момента, Сити нямат играч магесник и от класата на Азар. Та така, купуват за мултимилиони защитници от Билбао и пр. ама не могат да намерят фантазист в средата на терена. Те имат два равностойни отбора, но нямат блясък, а и много други неща. А не че съм сравнявал Азар със звездите на Челси от близкото минало и кой е по и най. Специално за това, което написа за Дрогба и Лампард. Азар няма техните успехи и шампионска класа, нито е този велик лидер (все още), но е по-добър футболист и от двамата. Това не значи, че ще ги задмине или че ще стане по-велик от тях, защото е още далеч, просто споменавам чисто спортно-техническите стойности. А и сравнението издиша малко, защото Дрогба и Лампард бяха част от един велик Челси. Този не е слаб, но няма тази класа просто. Но вървят по правилния път. :-)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   21.09.2018 02:44


Diavolo написа:
ок, убеди ме. не ми се спори, но за мен са пълни селяндури като манталитет - т.нар. ''граждани''
Челси са много по-голям отбор, моля ти се. Ок, имали са по-малко титли, но се превърнаха в запазена марка не само за Англия, но и в Европа. Те толкова много епични и велики мачове имат в Европа, колкото Шити няма за цялата си история. Да не припомням само за кървавите сблъсъци с най-великата Барселона и т.н. Имат много по-директен стил на игра, имат фенове, имат съпорт, има нещо в тях как да се изразя, харизма/визия/магия. Станаха си гранд. А и преди Абрамович играеха вдъхновяващ футбол. Мен от тогава са ми любими заради италианската жилка и т.н.
Сити играят скучен, отблъскващ футбол с безброй пасове и нямат топки. Как да ги хареса човек?


:moufan:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   21.09.2018 02:53


SUBXERO написа:
Diavolo написа:
ок, убеди ме. не ми се спори, но за мен са пълни селяндури като манталитет - т.нар. ''граждани''
Челси са много по-голям отбор, моля ти се. Ок, имали са по-малко титли, но се превърнаха в запазена марка не само за Англия, но и в Европа. Те толкова много епични и велики мачове имат в Европа, колкото Шити няма за цялата си история. Да не припомням само за кървавите сблъсъци с най-великата Барселона и т.н. Имат много по-директен стил на игра, имат фенове, имат съпорт, има нещо в тях как да се изразя, харизма/визия/магия. Станаха си гранд. А и преди Абрамович играеха вдъхновяващ футбол. Мен от тогава са ми любими заради италианската жилка и т.н.
Сити играят скучен, отблъскващ футбол с безброй пасове и нямат топки. Как да ги хареса човек?
А бе, човек, как можеш да мешаш стила на игра с традициите на един клуб? Абсолютни измишльотини говориш!

И Челси и Сити си имаха своите традиции, успехи, фенове. На мене лично и двата ми бяха симпатични преди да дойде големата парА.

Това, което ги отделя един от друг по пътя към върха като финансово обезпечени е начинът, по който се управляват. Челси го направиха някак по-плавно и систематично. Освен това извадиха късмет както с Муриньо, така и с някои ключови футболисти, които по различни пътища бяха се озовали на Бриджа още преди момента, в който се получи тейкоувърът. За последвалите покупки няма смисъл да говорим, имаш - плащаш. Но още от ден 1 всичко се правеше с план, по-футболно някак. Градеше се с мисъл и в перспектива.

Сити започнаха хаотично и без мастърплан. Накупиха сума ти играчи на спекулативни цени, които масово се изпровалиха, нарочиха си мениджъра за изкупителна жертва и го изхвърлиха по никое време, после втори, трети. Не, че Абрама неговите не ги сменяше като млада майка памперси, но при Сити всичко бе медийно ориентирано и помпозно. Типично за концепцията на Чалмите. Едва с идването на Пеп някои структури изкристализираха и започнаха да се доляват нотки на дългосрочна концепция. Титлата им дойде като манна небесна и ако действат разумно ще започнат да се придвижват към нивото, на което е Челси.


Абсолютни глупости говориш пич. Помниш ли Челси с Гулит и Виали?! Как биха Швабите на оня финал и после Реал за суперкупата ... :uuu: Не ми казвай, че това е по времето на Абрама ... :outofspace:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   21.09.2018 03:03


Vendome написа:
Много хейт по Сити, та чак засмърдя.

Дяволе, Сити има титли и купи преди арабите. Сравнението с Каузата е неуместно.


Брат, откак гледаме футбол, какви са успехите на шитнята преди арабеските ?! :dunno:

Всъщност се сетих, май беха в долната дивизия един сезон там! :-)

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 21.09.2018 03:13, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   21.09.2018 06:48


TheExorcist написа:
SUBXERO написа:
А бе, човек, как можеш да мешаш стила на игра с традициите на един клуб? Абсолютни измишльотини говориш!

И Челси и Сити си имаха своите традиции, успехи, фенове. На мене лично и двата ми бяха симпатични преди да дойде големата парА.

Това, което ги отделя един от друг по пътя към върха като финансово обезпечени е начинът, по който се управляват. Челси го направиха някак по-плавно и систематично. Освен това извадиха късмет както с Муриньо, така и с някои ключови футболисти, които по различни пътища бяха се озовали на Бриджа още преди момента, в който се получи тейкоувърът. За последвалите покупки няма смисъл да говорим, имаш - плащаш. Но още от ден 1 всичко се правеше с план, по-футболно някак. Градеше се с мисъл и в перспектива.

Сити започнаха хаотично и без мастърплан. Накупиха сума ти играчи на спекулативни цени, които масово се изпровалиха, нарочиха си мениджъра за изкупителна жертва и го изхвърлиха по никое време, после втори, трети. Не, че Абрама неговите не ги сменяше като млада майка памперси, но при Сити всичко бе медийно ориентирано и помпозно. Типично за концепцията на Чалмите. Едва с идването на Пеп някои структури изкристализираха и започнаха да се доляват нотки на дългосрочна концепция. Титлата им дойде като манна небесна и ако действат разумно ще започнат да се придвижват към нивото, на което е Челси.


Абсолютни глупости говориш пич. Помниш ли Челси с Гулит и Виали?! Как биха Швабите на оня финал и после Реал за суперкупата ... :uuu: Не ми казвай, че това е по времето на Абрама ... :outofspace:

А ти кво ще кажеш да не ме четеш на пияна глава, а? Не ти се получава нещо, повярвай ми!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   21.09.2018 08:25


Голяма драма - гелосаната Примадона Сълзичкова била изгонена несправедливо. Цяла седмица рев и сополи. В крайна сметка за 30 минути със Сълзата, дъртите не вкараха гол. За следващие 30 без него, вкараха 2. Не виждам никаква драма, Дъртата си взе мача и само може да се моли за по-голямо наказание на Ревльо, че да се представи по-добре.

А Дявола като го чета, в най-скоро време ще облече черно бялата фланелка. :uuu: :uuu: :uuu:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   21.09.2018 11:20


TheExorcist написа:
Vendome написа:
Много хейт по Сити, та чак засмърдя.

Дяволе, Сити има титли и купи преди арабите. Сравнението с Каузата е неуместно.


Брат, откак гледаме футбол, какви са успехите на шитнята преди арабеските ?! :dunno:

Всъщност се сетих, май беха в долната дивизия един сезон там! :-)


Успехите се броят само ако сме гледали футбол по същото време ли? Не знаех. Тезата на Дявола, че Сити е еквивалент на Лудогорец, е несъстоятелна. Преди Домусчиев Лудогорец няма дори сезон в А група, никога не са играли финал за купа. Няма база за сравнение. Докато Сити е исторически топ 10 клуб в Англия.

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   21.09.2018 14:51


Това "исторически топ 10 в Англия" е малко дискусионно, но 'айде...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   21.09.2018 18:04


Е, аз най-вече имах предвид откъм фенска маса де, ама нз. ;-)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   21.09.2018 21:01


SUBXERO написа:
TheExorcist написа:
SUBXERO написа:
А бе, човек, как можеш да мешаш стила на игра с традициите на един клуб? Абсолютни измишльотини говориш!

И Челси и Сити си имаха своите традиции, успехи, фенове. На мене лично и двата ми бяха симпатични преди да дойде големата парА.

Това, което ги отделя един от друг по пътя към върха като финансово обезпечени е начинът, по който се управляват. Челси го направиха някак по-плавно и систематично. Освен това извадиха късмет както с Муриньо, така и с някои ключови футболисти, които по различни пътища бяха се озовали на Бриджа още преди момента, в който се получи тейкоувърът. За последвалите покупки няма смисъл да говорим, имаш - плащаш. Но още от ден 1 всичко се правеше с план, по-футболно някак. Градеше се с мисъл и в перспектива.

Сити започнаха хаотично и без мастърплан. Накупиха сума ти играчи на спекулативни цени, които масово се изпровалиха, нарочиха си мениджъра за изкупителна жертва и го изхвърлиха по никое време, после втори, трети. Не, че Абрама неговите не ги сменяше като млада майка памперси, но при Сити всичко бе медийно ориентирано и помпозно. Типично за концепцията на Чалмите. Едва с идването на Пеп някои структури изкристализираха и започнаха да се доляват нотки на дългосрочна концепция. Титлата им дойде като манна небесна и ако действат разумно ще започнат да се придвижват към нивото, на което е Челси.


Абсолютни глупости говориш пич. Помниш ли Челси с Гулит и Виали?! Как биха Швабите на оня финал и после Реал за суперкупата ... :uuu: Не ми казвай, че това е по времето на Абрама ... :outofspace:

А ти кво ще кажеш да не ме четеш на пияна глава, а? Не ти се получава нещо, повярвай ми!


Виж са, ти си станал абсолютен фашист, схващал ли го?! Молем те be good! Very good! :stop:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   21.09.2018 21:18


Vendome написа:
TheExorcist написа:
Vendome написа:
Много хейт по Сити, та чак засмърдя.

Дяволе, Сити има титли и купи преди арабите. Сравнението с Каузата е неуместно.


Брат, откак гледаме футбол, какви са успехите на шитнята преди арабеските ?! :dunno:

Всъщност се сетих, май беха в долната дивизия един сезон там! :-)


Успехите се броят само ако сме гледали футбол по същото време ли? Не знаех. Тезата на Дявола, че Сити е еквивалент на Лудогорец, е несъстоятелна. Преди Домусчиев Лудогорец няма дори сезон в А група, никога не са играли финал за купа. Няма база за сравнение. Докато Сити е исторически топ 10 клуб в Англия.



Добре, ти ПРОЧЕТЕ ЛИ КАКВО НАПИСАХ??? ОТКАК ГЛЕДАМЕ ФУТБОЛ...
КАДЕ Е ШИТНЯТА?!?!?! Точно там, да! :-|

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   22.09.2018 15:00


Май ти не си прочел какво написах.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   22.09.2018 15:03


alexbg написа:
Това "исторически топ 10 в Англия" е малко дискусионно, но 'айде...


Ливърпул, Юнайтед, Арсенал, Евертън, Вила, Форест (заради двете КЕШ), Лийдс, Тотнъм, Сити, Челси. Това са!!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   23.09.2018 01:28


Много жалко, че Хофе допуснаха изравняване в края на мача, а бяха много по-добрият отбор и имаха положения при 1-2. Другият резултат в групата ги изхвърля, защото Сити ще запишат 13 или 15 точки и продължават, а Лион могат да минат напред и само с една точка от мачовете с Хофе. Така е като нямаш опит в евротурнирите. :tomate:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   03.10.2018 02:54


Кой треньор ще изгърми първи? Нико Ковач или Жозе Моуриньо? Антирекорд за Моу, досега в кариерата му не е имало 4 поредни домакински мача без гол.
Нямаше настроение във футболистите на Юнайтед. Не върви играта и това, а някои футболисти само разхождат фланелката и гледат отблизо. Не им прави чест!

Хумелс ревна срещу Нико и гледам и там едни мъки. Аякс ги изтърваха. Играха по-добре в един иначе много бърз и красив мач. Байерн изтърваха шанса си, когато в пиковите си години заради ЧЕП не успяха да вземат Лигата, а сега е вече много късно.

бай Момчи, я пак как Реал щели да са много по-добре без Роналдо? :whistle:
270 поредни минути без гол за Реал и само 1 гол за последните 360 минути!!! :helpless:
За протокола: три греди за Реал след удари с глави. Факт, че имат кадрови проблеми и малшанс, но безплодните минути са си факт.
В момента Реал е силен отбор и ако има ден могат да бият всеки, но вече с много акота и нямат този, който да направи разликата. Модрич и Бензема са извън форма.

Лион играха на празен стадион заради поредното безумно наказание на УЕФА. Това не е футбол. :uuu:

Поредна посредствена продукция от страна на Шити. Първото полувреме играха ама второто мъка. Все едно гледах Испания срещу Русия от световното. Вярно и съдията не им даде чиста дузпа за нарушение срещу Сане, но не отива на шампиона на Англия с над 100 точки и 100 вкарани гола да се мъчи срещу дебютантите от Хофенхайм, дето Лудогорец им вкарваше по два гола. То бяха едни родилни мъски, едни пасчета, едни обходи. Личи си как не им е в ДНК-то на много от футболистите ама какво да правят, трябва да слушат треньора. Иска им се да шутират или центрират ама не и не, в последния момент пак пас и някой им пресича подаването. Ако не беше грубата грешка на централния защитник на Хофе минута преди края мача си отиваше 1-1.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 146 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг