Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:06



Отговори на тема  [ 146 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
* Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза * 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   23.10.2018 23:19


Много е рано естествено, но към към момента Юве е фаворит за титлата за мене. Сега могат да бият всеки. Но както казах е рано. Не знам дали Моуриньо прави някакви тактики, но старата госпожа е една класа отгоре над дяволите. Мисля, че Валенсия и Ман Ю са на едно ниво и който и да отпадне ще е претендент за ЛЕ! :-)

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   24.10.2018 00:06


No one is better than us. Europe Lge for Liverpool. Thé humiliation is coming, fuck you scouse bastards & black and white kaka.


UNITED, UNITED , UNITED!

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   24.10.2018 01:20


albertz написа:
No one is better than us. Europe Lge for Liverpool. Thé humiliation is coming, fuck you scouse bastards & black and white kaka.


UNITED, UNITED , UNITED!


:laugh: :laugh: :laugh:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   24.10.2018 01:48


Без никакви изненади. Ботска вечер, дано утре е по-интересно.
За отбелязване е, че Пилзен имаха поне 4 чисти положения за гол, особено през 1-то полувреме. Юнайтед за цял мач имаха само гредата на Погба и толкоз. Юве съвсем леко ме разочароваха, очаквах по-убедителна игра, но все пак на Олд Трафорд си е трудно. Второто полувреме откровено си играха за 1-0 и го постигнаха сравнително с лекота заради класата си, но няколко сантиметра при удара на Погба и можеха да съжаляват после за поведението си. Моуриньо без нито една смяна в целия мач?!
Хофе и Лион откраднаха шоуто.

А Макс Спорт дебютираха с 3 канал, но все едно нищо не се промени, защото пак даваха същото количество мачове. Ще видим тепърва за чий ** изобщо го добавиха този канал ако не дават повече мачове и като цяло да започнат да разпределят по-равномерно всичките си спортни предавания, а не днес Ман Ю и Юве да ми върви и по 1 и 3 канал. Тъпаци. :uuu:


Последна промяна Diavolo на 24.10.2018 01:49, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   24.10.2018 07:30


Гледах само първото полувреме, много странно поведение на МЮ. Дъртата поведе и после взеха да си правят пасчета в центъра и тяхното си поле, а тези от МЮ изобщо не пресираха. Не знам как е било второто ама и липсата на смени е странно.

Иначе в момента каквато и да е формата на отборите е все тая. В този турнир всичко се решава на пролет.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   07.11.2018 23:58


Не мога да повярвам.
Крищянууу кАде отиде!! :helpless:

велик обрат за Ман Ю срещу може би най-добрия отбор в света. А по диемите и битивитата продължават да си говорят как искали да уволняват Моуриньо… :laugh: :wave:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   08.11.2018 04:38


Една от най-комичните дузпи, които са отсъждани някога. :helpless: :rofl:



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   10.11.2018 16:03


Diavolo написа:
Не мога да повярвам.
Крищянууу кАде отиде!! :helpless:

велик обрат за Ман Ю срещу може би най-добрия отбор в света. А по диемите и битивитата продължават да си говорят как искали да уволняват Моуриньо… :laugh: :wave:



...ако има понятие, като 'несправедлива победа' то това е точно тази на Манчо в този мач - през цялото време бяха мачкани, на моменти изглеждаха жалки, отнемаха им топки по най-елементарния начин и бяха натикани в собствената си половина, но накрая с две статични положения и едно яко разбъркване взеха, че биха - абсолютен късмет, откъм игранищо ама нищо впечатляващо, напротив, а Юве просто не им влязоха положенията, Де Хеа си бе стабилен.

Кофти е да следиш обаче два мача ....


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   10.11.2018 18:00


Общо взето с изключение на групата на Ливърпул, тази групова фаза е тотална скука. Мачът в Париж е задължителен на ПСЖ и задължително поне равен за Ливърпул, така че си струва да се гледа. Всичко други мачове са безинтересни и лишени от интрига на този етап.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   11.11.2018 22:55


Hiksa написа:
Общо взето с изключение на групата на Ливърпул, тази групова фаза е тотална скука. Мачът в Париж е задължителен на ПСЖ и задължително поне равен за Ливърпул, така че си струва да се гледа. Всичко други мачове са безинтересни и лишени от интрига на този етап.


Един ми предлагаше билет с намаление до Мала Маракана за мача с Пуул, за 100 евраки, преди 3 месеца, но отказах. И не съжалявам. Щях да изхарча два пъти повече по пиене и нерви!!!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   11.11.2018 22:59


Ха, един наш съфорумец на мача на Армията в петък каза, че имал 4 билета за тоя мач.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   28.11.2018 00:35


Юнайтед бяха на път да завършат без гол на "Олд Трафорд" груповата фаза на ШЛ, но един вкаран гол в три домакинства не е добър показател.
След напускането на Фергюсън и при тримата треньори тимът показваше добри неща, живец, само за да побърза да развали доброто впечатление по-най гаден начин.
Определено в организационно отношение нещата не вървят и трябва да се намери решение, защото в един момент и приходите ще секнат и тогава еврейската фамилия Глейзър няма да са доволни.
Дали ще се ограничи властта на Ед Удуърд или ще се раздели с назначаването на спортен директор, дали ще се даде повече власт на Моуриньо, но трябва да се действа.
Трябва да се спрат десетките безмислени трансфери от последните години, за да си играч на Юнайтед трябва да имаш нужния манталитет, а някои играчи предизвикват съмнения дали имат такъв.
Друго важно е, че Юнайтед трябва и да продава, не може само да се купува, а продажбите трябва да носят доходи. И в това отношение нещата са много зле.
Конкретно за мача, хубаво е че в два поредни мача има суха мрежа, макар и Де Хеа пак да трябваше да прави геройства, след един много лош рикошет.
Юнайтед имат проблеми както с реализирането на голове, поради липсата на качествен реализатор ( а до не отдавна беше обратното), така и с организацията на играта, особено ако на терена не е Погба и до някаква степен Мата.
Фред засега с нищо не е показал, че заслужава да е в тима.
С ръка на сърцето не мога да кажа нещо добро за играта на Йънг Бойс днес, да те са по-малкия тим и преследват своето, но със селски номера няма как да спечелят поне моите симпатии.
Слаба игра на Юнайтед, но и отвратително съдийство, на традиционно безобразните германски рефери, които имат нереални протекции в Бундеслигата. Спокойно мога да напиша, че са най-големите дебили, по - големи от английските и българските.

В другите мачове трябва да се отбележи победата като гост на Реал над Рома, която доказа, че те са доста прибързано отписвани.
Във футбола нещата се променят бързо, но за мен, от това което гледам те си остават втория най-силен тим в Европа след Барселона, Сити също са на добро ниво, но да видим. Показаха класа срещу Лион в трудна ситуация. А в дългосрочен план раздялата на Реал с малкото човече с номер 7, макар и класен футболист, ще е само от полза за "белите".
Харчели много. А само те ли харчат? Запалянковците много обичат да гледат в чуждата паница.

А за съжаление навремето Карл Маркс много точно е предсказал нещата и щом Толкова много хора са абсорбирсли неговите идеи, значи има защо.
А понятието "работници" не трябва да се приема буквално.
Но аз искам нещата да се случват по друг начин.
Както и да е, отклонение от темата.

Аякс също показва приятно впепатление в лигата, вдигнали са нивото.
А Бенфика с всеки изминал сезон сваля нивото.


А всичко това написах от телефона, но аз мога. :-D

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   28.11.2018 01:00


Вярно можеш :-D
Аз от телефона макс три изречения вкарвам и то рядко :))

Важното все пак е, че духа на Юнайтед е жив и отбора се бори до последно и измъква много мачове в последните минути, а това си е запазена марка на този клуб от ерата на Фергюсън.
Иначе не можах да позная Фейлани с тази прическа. А той е изключително важен за мен и много незаслужено подценявам футболист. Ако ''техничарите'' имаха неговия борбен хъс и КПД цена нямаше да имат.

Очаквах повече от Рома, но те отново зациклиха в Серия А. Сега им предстои ключов мач с Интер. Юве се мъчат нещо игрово и доста икономично някак си го карат, ама аз по-скоро го отдавам на пестене на сили в една протоколна за тях група. Искам да ги видя как ще стоят на преките елиминации срещу топ отборите. Все още са ми фаворит номер 1. ПСЖ и Шити могат да направят нещо, но катарците може да отпаднат още утре ако не бият... Барса също са сериозна заплаха. Реал аз лично съм ги отписал, което си е огромен риск, но стига толкоз.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   28.11.2018 01:09


Diavolo написа:
Вярно можеш :-D
Аз от телефона макс три изречения вкарвам и то рядко :))

Важното все пак е, че духа на Юнайтед е жив и отбора се бори до последно и измъква много мачове в последните минути, а това си е запазена марка на този клуб от ерата на Фергюсън.
Иначе не можах да позная Фейлани с тази прическа. А той е изключително важен за мен и много незаслужено подценявам футболист. Ако ''техничарите'' имаха неговия борбен хъс и КПД цена нямаше да имат.

Очаквах повече от Рома, но те отново зациклиха в Серия А. Сега им предстои ключов мач с Интер. Юве се мъчат нещо игрово и доста икономично някак си го карат, ама аз по-скоро го отдавам на пестене на сили в една протоколна за тях група. Искам да ги видя как ще стоят на преките елиминации срещу топ отборите. Все още са ми фаворит номер 1. ПСЖ и Шити могат да направят нещо, но катарците може да отпаднат още утре ако не бият... Барса също са сериозна заплаха. Реал аз лично съм ги отписал, което си е огромен риск, но стига толкоз.


гола на Фелайни бе нередовен …


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   28.11.2018 02:02


искай ВАР тогаз, аз колко пъти вече пиша, но глас в пустиня. :helpless:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   28.11.2018 07:55


Diavolo написа:
искай ВАР тогаз, аз колко пъти вече пиша, но глас в пустиня. :helpless:


Е, не е в пустиня. Нали в елеминациите ще има ВАР.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   28.11.2018 10:46


Понеже не е е споменало тук, то и и в Англия от другия сезон ще има ВАР.

Колкото до гола на Фела и той призна, че е имало някакво докосване с ръка, според него много леко и неволно.
Но както писах, съдийството не беше на ниво. Има разлика между тактически фаул и провокация, а десетките провокации на гостите не бяха наказани нито с картон, нито с устно предупреждение.

А Фела не е надарен технически, но е черноработник и има сърце и топки, нещо, което не може да се каже за други негови съотборници.

Да се поправя, че треньорите след Сър Алекс Фергюсън са четирима, ако броим и краткия престой на Райън Гигс.
Ето това е истинска легенда. В трудните моменти изказва подкрепата си за отбора, Бекъм също. Те могат да си изкарват парите и с друго, а не системно от години само да плюят по разни студия, като други.

А реакцията на Моуриньо казва всичко... Колкото до ПСЖ и там има проблеми с манталитета им, иначе са качествен състав.

Изображение

Изображение

Изображение

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   28.11.2018 11:40


Мъдуриньо е пълен палячо и въпреки лекото стабилизиране на МЮ пак насра ситуацията и последваха двете гелета - срещу Палас и това с Келешите. Да взехте си мача, но незаслужено.

А коментара му затова, че тимовете му винаги минавали групите е повече от смешен.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   12.12.2018 03:22


Барселона пуснаха на Тотнъм и елиминираха Интер. Много жалко. Дано и двата отбора отпаднат още през март месец.

Наполи трябва да съжаляват, че допуснаха почетния гол в предния мач, иначе може би нямаше да отпаднат (едва ли щяха да загубят с 0-2). Ново нелепо отпадане - поредно за тях.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига 2018/2019 - Групова фаза *   |   12.12.2018 04:39


Hiksa написа:
Барселона пуснаха на Тотнъм и елиминираха Интер. Много жалко. Дано и двата отбора отпаднат още през март месец.....



ахаххахахаааа ... :rofl:

Значи Барселона която се е класирала напред трябва задължително да бие Тотнъм за да може Гранде Интер да продължи :rofl: ...а Гранде Интер естествено не трябва сам да си свърши работата и да бие аутсайдера Айндховен, не, Гранде Интер прави мижаво 1:1 вкъщи в най-важния си мач за сезона дотук, но виновен е Барселона :outofspace: :rofl:

Виж ако Гранде Интер бяха били, да имат някакви претенции, но Гранде Интер се провалиха с гръм и трясък, айде малко по сериозно ...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 146 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг