Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 24.04.2024 21:03



Отговори на тема  [ 292 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Следваща
EURO 2020 
Автор Съобщение
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4973
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 00:46


Vendome написа:
Балет, сравняваш играчи с приключили кариери с такива, чиито не са!!


Абе да ти кажа - прав е, Балета...

Ако искаш - поиграй си да видиш към момента на сравнение (тоест 96та) - какво са постигнали старите национали и какво имат тия новите като постижения...

Сийман --> Пикфорд - няма въобще какво да спорим...
Гари Невил --> Трипиър - same
Тони Адамс --> Магуайър - wwhat?!?!
Стюърт Пиърс --> Кийн - кой?
Гарет Саутгейт --> Роуз - да речем, че FLC срещу финал в ШЛ - иди-дойди
Полузащитници и нападатели - има ли смисъл:
Инс --> Хендерсън
Шиърър --> Кейн
Плат -- Баркли
Газа --> Райс
Шерингъм <-- Рашфорд
Андертън <-- Стърлинг
Последните двама е ясно - и двамата са били в Тотнъм по това време - как да спечелят каквото и да било...

Като цяло - да, имат възможност да спечелят повече, евентуално и съответно по-силен състав, не толкова безлични... Но към момента определено са по-безлични от '90 и '96, че дори от '92 и '98...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 01:06


Разликата е, че сегашния отбор на Англия е продукт на новото мислене на Албиона. А то е някакъв микс от контрол над топката и бърз, директен футбол, но най-вече притежанието на топката. За това и могат да постигнат повече от предшествениците си, които имаха невероятни футболисти, но играеха футбол от 19 век. И младежките и юношеските формации на Англия играят така. Ала тики-така Испания, но и са бързи и летят по терена. В Англия просто смениха методиката и това не е от вчера.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4973
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 01:12


Да, да - съгласен напълно. Имат шанс да променят нещата... То и затова сега са предимно по-млади (между 20 и 26) - просто няма по-стари, които да са продукт на новостите в местните школи... И все повече ще се засилва присъствието на местни играчи при големите отбори (топ 6) + млади легионери по големите отбори извън Англия - при тия цени е нормално... Което пък и ще води до повече опции за националните мениджъри... Абе не са вчерашни на Албиона, ама да видим...

П.С. Няма да се учудя, ако на "любимото" им катарско световно стигнат финал, а защо не и нещо повече...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


Последна промяна alexbg на 08.09.2019 01:14, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 03:19


Абе не знам за какво се коментира тука, гледах го мача с едни френдове, играхме на Генерал 4 човека, спечелих 2 от 5 игри, иначе беше ясно чсно, че нямаше да вкараме гол. Тоя мач изобщо не е критерий, Англия са слаби. 4 парцала срещу България нищо не говори, защото наще са на нивото на Малта. Въпреки, че всичко бе ясно, мисля, че първата дузпа бе измислена. Както е измислен и нападателят Кейн ( най-надценения футболист, струващ 4 пъти, колкото целия български отбор ). Смешник, радващ се на вкарани дузпи на аутсайдер, все едно е шампион ( на умрело куче се вади нож!!! :uuu:

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 08:34


Hiksa написа:
Бате Венци както винаги набива канчетата на политкоректните дронове

https://topsport.bg/national/ventsi-ste ... cheta.html


Цитирането на дебелият лайновоз е плод на тотална морална деградация, само да ти кажа...

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 08:48


Balleta написа:

безличен откъм имена и звезди....

АНГЛИЯ - днес - Джордан Пикфорд; Кийрън Трипиър, Майкъл Кийн, Хари Магуайър, Дани Роуз; Рос Баркли, Деклан Райс, Джордан Хендерсън (Маунт); Маркъс Рашфорд, Хари Кейн (Чембърлейн), Рахийм Стърлинг (Санчо)


Англия 96 - Сиймън, Гари Невил, Стюърт Пиърс, Пол Инс, Тони Адамс, Гарет Саутгейт, Дейвид Плат, Пол Гаскойн, Алън Шиърър, Теди Шерингъм, Джейми Реднап, Сол Кембъл, Стив Макманамън, Лес Фердинанд, Фил Невил, Роби Фаулър ....


ти сериозно ли или се шегуваш :outofspace:


И какво сравняваме - домати с чушки? Айде да видим какво е постигнал тоя горният отбор с великите имена?

94-та не се класира на световно!!!
96-та на домашното си Евро - стига до 1/2 финал с мъка. Един единствен смислен мач с Холандия в групите
98-ма - 1/8 финал.
00 - отпадат в групите!

---
За Алекс:

Сравнението Сийман - Пикфорд е много рано да бъде направено, но да припомним в ерата Сийман, колко пъти англичаните отпадаха с дузпи? 96-та от Германия, 98-ма от Аржентина.
До тук във времето на Пикфорд (което е сравнително малко). Англия има 2 победи с дузпи, като заслугата е основно негова. Даже в ЛН освен че спаси, отбеляза и победната такава.

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4973
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 11:48


Чакай сега - дай да се уточним... Нали сравняваме играчите на отборите? 'Щото спора тръгна от "безличен" - демек от това, кои са лицата на отбора. А не какви са постиженията му.
Не че 1/2-финал на ЕП 98ма ми се вижда по-малко от 1/2 на СП 20 години по-късно, но не това е спора...

Да - Сиймън е бил на 32, когато е вратар на Англия през 96та.
Да - Пикфорд в момента е на 25.

Ама ние говорим за отбори от определена година и какви са били играчите в тях: безлични или антонима - забележителни, успешни, значими...

Пикфърд какво има: УЕФА ЛН и... толкова
Сиймън - титла, ФА купа, купа на Лигата, Чарити шийлд, КНК, финалист за суперкупата на УЕФА...

Еми извинявай, ама е "по-личен" Сиймън... Иначе - не споря, че Пикфърд много добър вратар (на дузпите определено по-добър) и дано задържи (да не стане като с Джо Харт) - за да може и той да се поздрави с индивидуална награда като например "вратар с най-малко допуснати голове за първите 10 години на Премиър лигата"...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 12:23


alexbg написа:
Чакай сега - дай да се уточним... Нали сравняваме играчите на отборите? 'Щото спора тръгна от "безличен" - демек от това, кои са лицата на отбора. А не какви са постиженията му.
Не че 1/2-финал на ЕП 98ма ми се вижда по-малко от 1/2 на СП 20 години по-късно, но не това е спора...

Да - Сиймън е бил на 32, когато е вратар на Англия през 96та.
Да - Пикфорд в момента е на 25.

Ама ние говорим за отбори от определена година и какви са били играчите в тях: безлични или антонима - забележителни, успешни, значими...

Пикфърд какво има: УЕФА ЛН и... толкова
Сиймън - титла, ФА купа, купа на Лигата, Чарити шийлд, КНК, финалист за суперкупата на УЕФА...

Еми извинявай, ама е "по-личен" Сиймън... Иначе - не споря, че Пикфърд много добър вратар (на дузпите определено по-добър) и дано задържи (да не стане като с Джо Харт) - за да може и той да се поздрави с индивидуална награда като например "вратар с най-малко допуснати голове за първите 10 години на Премиър лигата"...


Ами аз това казвам, че сравняваме домати с чушки в момента. Нека Пикфорд окачи ръкавиците на пирона и тогава ще го сравняваме с легенди като Сиймън. Аз това което казвам е че за момента Пикфорд тръгва много силно и обещаващо в национала и обърна прокобата. Колкото до другото ми твърдения - това е че Англия в момента има най-силният си отбор от 90-та година насам.

_________________
Изображение


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4927
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 16:54


Е спорът беше точно за отделните футболисти, защото Балета каза че сегашните са безлични. И сравнението е абсолютно безапелационно, даже не знам защо Алекс ги сравнява по спечелени трофеи с клубните отбори - това въобще не е меродавен критерий (иначе ще излезе че примерно Джони Евънс е по-класен от Тони Адамс, а Флетчър да кажем е 100 класи над Льо Тисие). Как така днешният Рашфорд ще е пред Шерингам от 96та, а Баркли ще е равен с Плат, пълен абсурд?!?

Момчи, хубаво даваш постиженията на предишните отбори, знаем ги, но пак да повторим - сегашният излезе от група с Тунис и Панама като загуби от единственият сериозен отбор в групата си. След това отстрани Колумбия с дузпи и откровено слабата Швеция и после падна от Хърватска и Белгия. С други думи се възползва от обстоятелствата за да стигне полуфинал, което не е лошо, но реално това беше минимумът с оглед съперниците.

96та изобщо не е вярно че единственият смислен мач бил с Холандия (това между другото е най-силният мач на Англия, който съм гледал). С Шотландия също беше добър мач, с Испания беше скучен, но стабилен, а полуфиналът с Германия беше много силен, но загубен типично по английски.

98ма отпадане от много силната Аржентина с човек по-малко и с дузпи. 2000 наистина е провал, но все пак групата беше с много силна Португалия, Румъния и Германия- като цяло по-силни отбори от всички победени на последното световно. 2002 отпадане от шампиона Бразилия. След това отпадания от Германия, Португалия с човек по-малко с дузпи и т.н. Не виждам някой отбор да е отпаднал от Швеция или Колумбия все пак...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 17:03


spurs написа:
Е спорът беше точно за отделните футболисти, защото Балета каза че сегашните са безлични. И сравнението е абсолютно безапелационно, даже не знам защо Алекс ги сравнява по спечелени трофеи с клубните отбори - това въобще не е меродавен критерий (иначе ще излезе че примерно Джони Евънс е по-класен от Тони Адамс, а Флетчър да кажем е 100 класи над Льо Тисие). Как така днешният Рашфорд ще е пред Шерингам от 96та, а Баркли ще е равен с Плат, пълен абсурд?!?

Момчи, хубаво даваш постиженията на предишните отбори, знаем ги, но пак да повторим - сегашният излезе от група с Тунис и Панама като загуби от единственият сериозен отбор в групата си. След това отстрани Колумбия с дузпи и откровено слабата Швеция и после падна от Хърватска и Белгия. С други думи се възползва от обстоятелствата за да стигне полуфинал, което не е лошо, но реално това беше минимумът с оглед съперниците.

96та изобщо не е вярно че единственият смислен мач бил с Холандия (това между другото е най-силният мач на Англия, който съм гледал). С Шотландия също беше добър мач, с Испания беше скучен, но стабилен, а полуфиналът с Германия беше много силен, но загубен типично по английски.

98ма отпадане от много силната Аржентина с човек по-малко и с дузпи. 2000 наистина е провал, но все пак групата беше с много силна Португалия, Румъния и Германия- като цяло по-силни отбори от всички победени на последното световно. 2002 отпадане от шампиона Бразилия. След това отпадания от Германия, Португалия с човек по-малко с дузпи и т.н. Не виждам някой отбор да е отпаднал от Швеция или Колумбия все пак...


Да ама 96-та е домакинското първенство в което всички очакваха титлата и този 1/2 се прие като провал! Ей, тва е разликата от 1/2 финала на световното, където никой или почти никой не ги очакваше да стигнат там. А какво да кажем за 94-та където не се класираха?!?

Сегашният отбор от 2 опита влезе в топ 4 и при двата. Може да подценяваш и омаловажаваш ЛН, но Англия се пребори в група с Испания и Хърватска и гледайки мачовете не видях някой от двата отбора да подцени турнира. Ще говорим пак догодина, но този отбор за мен е по-добър от онзи пълният със звезди и култови фигури. Даже до момента вече е постигнал повече от него.

_________________
Изображение


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4927
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 17:10


Е, ако говориш за очаквания вече е друго, но то потвърждава тезата на Балета реално. Онзи отбор имаше такива футболисти, че полуфинал се приемаше за провал. Сегашният има толкова безличници, че полуфинал със загуби от всички смислени отбори се приема за небивал успех :)

Уточнявам че говоря за момента. Когато Санчовците се развият може и да стане друго, но от вчерашния мач, както казва и Балета, извън Кейн и Стърлинг и донякъде Рашфорд и Магуайър, всичко друго е посредствено.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 17:21


spurs написа:
Е, ако говориш за очаквания вече е друго, но то потвърждава тезата на Балета реално. Онзи отбор имаше такива футболисти, че полуфинал се приемаше за провал. Сегашният има толкова безличници, че полуфинал със загуби от всички смислени отбори се приема за небивал успех :)

Уточнявам че говоря за момента. Когато Санчовците се развият може и да стане друго, но от вчерашния мач, както казва и Балета, извън Кейн и Стърлинг и донякъде Рашфорд и Магуайър, всичко друго е посредствено.


Нормално е да се очаква да спечелят домакинско първенство. И сега да домакинстват пак това ще очакват. Така че онзи отбор се провали тотално.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 17:49


Иначе добре е чичаци като нас да се замислят и за онези романтични времена във футбола, когато бяхме млади и плякахме. Живота ни се е струвал безгрижен, а изброените играчи колоси легенди. Реално тия играчи ги виждахме на тези турнири и отвереме навреме в ЕКТ. Интересно тези същите ако играеха в днешната ВЛ дали нямаше да са безлични?

Един Хари Кейн до момента има по-добър голов коефициент от голова машина като Шиърър и във ВЛ и в националният, ама първият е безлично дърво, а вторият голям нападател. Та дали това все пак не е свързано и с възрастта и митовете които се създават си мисля...

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 18:35


bai Momchil написа:
Иначе добре е чичаци като нас да се замислят и за онези романтични времена във футбола, когато бяхме млади и плякахме. Живота ни се е струвал безгрижен, а изброените играчи колоси легенди. Реално тия играчи ги виждахме на тези турнири и отвереме навреме в ЕКТ. Интересно тези същите ако играеха в днешната ВЛ дали нямаше да са безлични?

Един Хари Кейн до момента има по-добър голов коефициент от голова машина като Шиърър и във ВЛ и в националният, ама първият е безлично дърво, а вторият голям нападател. Та дали това все пак не е свързано и с възрастта и митовете които се създават си мисля...



абе Момчи кви говориш бе човек :outofspace: абе виж състава и кой е в него, то половината сигурно доста фенове не ги знаят за кой отбор играят, нито с в медийното пространство, нито в трансферните саги, нито взимат награди нищо.

Какъв Кейн бе човек .... тук дори не сме споменали Бекъм, Оуен, хора носители на златни топки и кво ли не ...

И какво си я захвалил тази сегашната Англия, все едно кой знае какво са направили, нещо да са спечелили, ами те една Лига на нациите не могат да вземат. Уау, стигнали полуфинал на Световното, виж как го стигнаха и с кой играха, Спърса ти е дал много точен анализ. В Англия сигурно се наливат най-много пари за футбол и пак нищо на национално ниво.

Аз Англия никога не съм ги харесвал, но примерно тази формация от 96-а беше много яка, онзи отбор с Оуен 2000 и коя беше също.

Нека тия да спечелят нещо, като Испания и Франция примерно - комбо Световно с Европейско и тогава ми ги хвали, сега към момента са нищо ... ти залагаш ли че ще спечелят Европейското ли ???? ... стой та гледай, дори с откорвенно много по слаби от преди Испания, Германия и Италия, пак няма да го направят ....


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 20:11


Balleta написа:
bai Momchil написа:
Иначе добре е чичаци като нас да се замислят и за онези романтични времена във футбола, когато бяхме млади и плякахме. Живота ни се е струвал безгрижен, а изброените играчи колоси легенди. Реално тия играчи ги виждахме на тези турнири и отвереме навреме в ЕКТ. Интересно тези същите ако играеха в днешната ВЛ дали нямаше да са безлични?

Един Хари Кейн до момента има по-добър голов коефициент от голова машина като Шиърър и във ВЛ и в националният, ама първият е безлично дърво, а вторият голям нападател. Та дали това все пак не е свързано и с възрастта и митовете които се създават си мисля...



абе Момчи кви говориш бе човек :outofspace: абе виж състава и кой е в него, то половината сигурно доста фенове не ги знаят за кой отбор играят, нито с в медийното пространство, нито в трансферните саги, нито взимат награди нищо.

Какъв Кейн бе човек .... тук дори не сме споменали Бекъм, Оуен, хора носители на златни топки и кво ли не ...

И какво си я захвалил тази сегашната Англия, все едно кой знае какво са направили, нещо да са спечелили, ами те една Лига на нациите не могат да вземат. Уау, стигнали полуфинал на Световното, виж как го стигнаха и с кой играха, Спърса ти е дал много точен анализ. В Англия сигурно се наливат най-много пари за футбол и пак нищо на национално ниво.

Аз Англия никога не съм ги харесвал, но примерно тази формация от 96-а беше много яка, онзи отбор с Оуен 2000 и коя беше също.

Нека тия да спечелят нещо, като Испания и Франция примерно - комбо Световно с Европейско и тогава ми ги хвали, сега към момента са нищо ... ти залагаш ли че ще спечелят Европейското ли ???? ... стой та гледай, дори с откорвенно много по слаби от преди Испания, Германия и Италия, пак няма да го направят ....


Направили са повече от оная Англия която си харесвал и това са фактите. А Кейн има по-добър коефициент в съотношение мачове/голове от Шийрър. Пък ти който искаш си харесвай. И аз ги харесвах, ама реалността е друга. Дали ще спечелят ЕП е много рано да се говори.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 20:21


Момчи, аз само казвам, че са беличници и анонимници в сравнение с предишните, които са си направо футболни легенди. Тия от снощи не са дори звезди в собствените си отбори ( като изключим дузпаджията Кейн и донякъде Стърлинг и Рашфоррд, които често са и резерви в клубните си отбори).

И това,че са такива е факт - прочети им пак имената ... а дали играят добре, като колектив не го коментирам защото след Световното не съм ги гледал. Само знам, че няма да спечелят Европейското :cheers: ;-)

А това, че сега ги гледаме няма никакво значение, защото ние сега гледаме и Меси, Роналдо, Ибрахимович, Неймар, Мбапе ... а тия са си вече легенди ..


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 20:32


Balleta написа:
Момчи, аз само казвам, че са беличници и анонимници в сравнение с предишните, които са си направо футболни легенди. Тия от снощи не са дори звезди в собствените си отбори ( като изключим дузпаджията Кейн и донякъде Стърлинг и Рашфоррд, които често са и резерви в клубните си отбори).

И това,че са такива е факт - прочети им пак имената ... а дали играят добре, като колектив не го коментирам защото след Световното не съм ги гледал. Само знам, че няма да спечелят Европейското :cheers: ;-)

А това, че сега ги гледаме няма никакво значение, защото ние сега гледаме и Меси, Роналдо, Ибрахимович, Неймар, Мбапе ... а тия са си вече легенди ..


Рахита не е резерва. А тия легенди дето ги изброи са пълни боклуци всичките... А последните двама легенди?!? В какво точно се изразява легендността на лакомото сигане? А на прохождащото Акне?

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11818
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 21:04


spurs написа:
Е, ако говориш за очаквания вече е друго, но то потвърждава тезата на Балета реално. Онзи отбор имаше такива футболисти, че полуфинал се приемаше за провал. Сегашният има толкова безличници, че полуфинал със загуби от всички смислени отбори се приема за небивал успех :)

Уточнявам че говоря за момента. Когато Санчовците се развият може и да стане друго, но от вчерашния мач, както казва и Балета, извън Кейн и Стърлинг и донякъде Рашфорд и Магуайър, всичко друго е посредствено.


Е то ако я караме така, всички отбори имат по 4-5 класни играчи и другото са средняци, т.е. футболът регресира.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11818
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 21:07


Balleta написа:
Момчи, аз само казвам, че са беличници и анонимници в сравнение с предишните, които са си направо футболни легенди. Тия от снощи не са дори звезди в собствените си отбори ( като изключим дузпаджията Кейн и донякъде Стърлинг и Рашфоррд, които често са и резерви в клубните си отбори).

И това,че са такива е факт - прочети им пак имената ... а дали играят добре, като колектив не го коментирам защото след Световното не съм ги гледал. Само знам, че няма да спечелят Европейското :cheers: ;-)

А това, че сега ги гледаме няма никакво значение, защото ние сега гледаме и Меси, Роналдо, Ибрахимович, Неймар, Мбапе ... а тия са си вече легенди ..


Стърлинг често резерва? Неймар легенда? :outofspace:

_________________
Изображение


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4927
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.09.2019 21:12


Момчи, по принцип го има това с носталгията, но в случая според мен става дума за безспорни факти. Щото и Джерард, Лампард, Рууни и т.н. също се появиха по наше време, ама не сме ги смятали за безличници, нали?

А Кейн не знам защо толкова го повтаряш, и аз и Балета го изключихме от безличниците. Той не само има по-добър коефициент от голова машина като Шиърър, той Е голова машина като Шиърър и ако е жив и здрав и играе достатъчно дълго като нищо ще мине рекорда на Рууни. А дори и да се откаже днес, на 26, пак ще е легенда на Тотнъм, вече е в топ 3 на голмайсторите на клуба на всички времена.

П.с. Балет, каква легенда е Мбапе, много се изхвърли с него. За момента е супер талант, ако продължи така може и да стане легенда някога. Ако обаче, недай си боже, се контузи много тежко и си прекрати кариерата, след 5 години никой няма да го помни.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 292 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг