Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 12:00



Отговори на тема  [ 292 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Следваща
EURO 2020 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   12.10.2019 02:22


Черногорците ни изтърваха. трагичен мач за ''юнаците''

Но акцента е първата евроквалификационна победа в историята на Андора. Андорците се радваха така все едно са станали световни шампиони и това е едно от най-хубавите неща в спорта. :-)


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   12.10.2019 12:10


Diavolo написа:
Черногорците ни изтърваха. трагичен мач за ''юнаците''

Но акцента е първата евроквалификационна победа в историята на Андора. Андорците се радваха така все едно са станали световни шампиони и това е едно от най-хубавите неща в спорта. :-)

Черногорците ни изтърваха в първия мач, сега равенството беше справедлив резултат. И двата отбора са много слаби и заслужено ще се борят кой от тях да е на последно място в тази иначе посредствена група.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   12.10.2019 12:48


визирах пропуските им в края на мача. извадихме късмет.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   12.10.2019 22:44


И Лихтенщайн са пред нас. Помогнаха с този равен срещу непостоянните Арменци.
Финландия загуби с разгромен резултат срещу Босна. :tomate:

1 Italy 7 7 0 0 20 3 17 21
2 Finland 7 4 0 3 9 8 1 12
3 Armenia 7 3 1 3 13 12 1 10
4 Bosnia and Herzegovina 7 3 1 3 16 12 4 10
5 Greece 7 1 2 4 7 12 -5 5
6 Liechtenstein 7 0 2 5 2 20 -18 2

Италия вече играе за здраве и ще пускат наред, така че Финландците ще трябва да играят за 3 победи. Успех на Пуки и компания. :wave:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   12.10.2019 23:40


Да, Балъков и компания трябва да благодарят на лихтенщайнците помагайки ни индиректно, защото нашия шанс е ако финландците финишират втори и се класират директно за еврофиналите. Предстои ключов мач между Финландия и Армения.
Много ключова победа за червения динамит днес.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   13.10.2019 20:36


Абе, никой не коментира шимпанзиадата в Англия в последно време покрай темата с расизма. Интересно ми е какво мислите по въпроса.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   14.10.2019 03:54


Преекспонира се твърде много. Самите англичани също са расисти, макар и да не викат 'ууууу' по стадионите. А това последното наистина е крайно грозно, но го има в Италия, на балканите и като цяло в Източна Европа. Но не сме ние най-големите расисти какво искат да ни изкарат инглизките кухи лейки. А те са ни обиждали на цигани. Понеже е пълно с Бг роми на острова и явно като видят българин си представят някой катунец.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   14.10.2019 11:00


spurs написа:
Абе, никой не коментира шимпанзиадата в Англия в последно време покрай темата с расизма. Интересно ми е какво мислите по въпроса.

Под нивото ми е да коментирам маймуняци, които се напиват като талпи, щом стъпят в България. И снощи са правили мегаизцепки в София.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   14.10.2019 21:38


Diavolo написа:
Преекспонира се твърде много. Самите англичани също са расисти, макар и да не викат 'ууууу' по стадионите. А това последното наистина е крайно грозно, но го има в Италия, на балканите и като цяло в Източна Европа. Но не сме ние най-големите расисти какво искат да ни изкарат инглизките кухи лейки. А те са ни обиждали на цигани. Понеже е пълно с Бг роми на острова и явно като видят българин си представят някой катунец.

Е, видяхте за какво иде реч. Да дадеш пари, за да идеш на стадион, и да не можеш да извикаш "Ууу" когато противника играе. Ами да си ебат майката всички еврогейове. Недостойно, миндилско и педерастко! Да си ебат майката еврогейовете!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   14.10.2019 22:26


Това ли е гордостта? Да издаваш маймунски звуци?

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   14.10.2019 22:52


Vendome написа:
Това ли е гордостта? Да издаваш маймунски звуци?

Аз не чух подобни, но и да е имало, футбола не е за манекенки. Който го е еня, да си сменя професията. За путки не е .
Сигурен съм, че не е имало.
Малко ги биха днеска на Витошка. И малко сме ги били англезите. За това.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   14.10.2019 23:02


Че много се преекспонира скандала, преекспонира се, но маймунски звуци на стадиона имаше и то през целият мач.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   14.10.2019 23:15


Аз най-много мразя расизма и негрите, стига сме писали за тях. Я кажете това най-тежката домакинска загуба на България ли е, или така ми се струва? Понеже се сещам и за други погроми, но все като гости...

ЕДИТ: мда, днес отборът написа нова страница във футболната ни история :-)
https://topsport.bg/national/balgariya-zagubi-tezhko-ot-angliya-s-0-6.html
А може и още:
Ако не победи Чехия, националният ни отбор може за първи път в историята да завърши без победа, откакто квалификациите се провеждат в групи, което ще бъде нов антирекорд.

Вярвам в момчетата и треньора, могат да го направят.

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 14.10.2019 23:29, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   14.10.2019 23:17


Май е най-тежката.

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   14.10.2019 23:18


Shifter написа:
Аз най-много мразя расизма и негрите, стига сме писали за тях. Я кажете това най-тежката домакинска загуба на България ли е, или така ми се струва? Понеже се сещам и за други погроми, но все като гости...


Мисля, че наистина е най-голямата домакинска загуба. Ако не друго, този отбор влезе в историята.

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   14.10.2019 23:56


navy написа:
Vendome написа:
Това ли е гордостта? Да издаваш маймунски звуци?

Аз не чух подобни, но и да е имало, футбола не е за манекенки. Който го е еня, да си сменя професията. За путки не е .
Сигурен съм, че не е имало.
Малко ги биха днеска на Витошка. И малко сме ги били англезите. За това.


Че имаше - имаше..
При нас един умишлено викаше познатото у-у. Малко преди края на първото полувреме почти се стигна до бой, след като няколко човека му реагираха. Позицията му беше че вика нарочно заради Перуката и затриването на футбола в БГ.
Силно се съмнявам че Перуката е имал много фенове (освен кликата около него) на стадиона, но викайки по този начин не наказваш него, не наказваш и Стърлинг, Рашфорд или пък който и да е от нашите футболисти, които ще играят при празни трибуни.

А че всичко се преекспонира и бе подготвено да се случи така че от един да се чуе звук и онези да регират, мисля че две мнения няма..

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   15.10.2019 00:40


Абсолютно ненужно се спира мача на два пъти за мен, създаде се излишно напрежение.
И гостуващата агитка имаше обидни скандирания, но на това едва ли някой ще обърне внимание.
Около мен никой не чух да обижда на расистка основа, сигурно е имало, но не е било масово.
Едва ли само у нас се случват такива неща, за да се реагира по този начин.
Все пак в близкото минало сме посрещали Холандия и Франция, отбори също с доста цветнокожи и не е имало подобно напрежение.

За мача, за отбора какво да кажа.
Не вярвам да има човек който още да иска да се класираме за Европейско, ние не сме за там.
Добре, че беше Пламен Илиев и гредите, че можеше и 0-12 да е резултата.
Но лично аз още преди мача усетих една тягостна атмосфера, просто това че стадиона не се напълни, това че някои хора си тръгнаха по-рано е показателно.

Обикновено в нормалните държави като нещата тръгнат на зле се взимат мерки, има стратегия, тук шефовете на БФС викат ние толкова си можем.
Без изобщо да вземат някакви мерки.
И да сменят Балъков горе долу ще е пак същото.
Взимат се някакви олигофренски решения за български вратари, за задължително играч до 23 години в миналото.
Изкуствено да стават нещата. А че играчите не са готови няма значение.
По-добре създай условия юношите да имат среда за развитие, да има повече терени, добра база, все пак някаква елементарна съгласуваност между треньорите на различните възрастови формации как да се работи.
Едно голямо нищо, всичко е ден до пладне, ние един нормален модерен стадион нямаме...
Днес чух един човек да казва, да го бутат "Васил Левски" и да се свърши.
Да е ясно че няма футбол, стига са ни баламосвали само.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   15.10.2019 01:08


Ами феновете може би прецакаха отбора за баражите, защото ако има наказание и трябва да домакинстваме (примерно), би било в ущърб да играем на празен стадион. Абе балканщина. Добре че лайвскора през първото полувреме ми показа, че няма смисъл да си тръгвам по-рано от работа, за да сваря второто полувреме.
От това, което гледах на репортажа, защитата не си правеше труда да пази играча без топката, а и Илиев имаше вина за първия и третия гол. С Хубчев нямаше да се случат такива резили, а и щях да съм по-голям оптимист ако (дай боже) се докопат до баражите.

Чакам коментара на Венци.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   15.10.2019 02:34


Това беше първият мач на национални отбори, но който съм присъствал, и то стана случайно, просто си го избрах да е между България и Англия. Изпратих едно момиче до тях и минавайки покрай касите на стадиона реших да си купя билет. Родината ми срещу родината на футбола и отбора, за който винаги съм бил на всеки форум, просто уцелих момента, но и грам не съжалявам за това, нито за гротескния погром, който предстоеше. Знаех, че Англия са по-силни и ще бият, но когато стана 0-2, при първото спиране си виках да прекратят мача ( преувеличено много ясно, но европейците МРАЗЯТ България открай време ), а при 0-3 при второто спиране, вече НАИСТИНА се надявах да спрат мача, защото усещах по-лошото, но и ония го усещаха и продължиха! Бях в Сектор В, първото полувреме на 4-тия ред от пистата пред вратата и видях и 4-те гола на 15 метра от мене. При прекъсването една мутра от стюардите викаше да си тръгваме, че ще прекратят мача.
Както и да е, на почивката някои хора си тръгнаха, а аз се изнесох най-отгоре, пак във В, където е вече са последния ред седалки и горната страна на стадиона, гледката е страхотна, направих снимки, и много хубава една на купола на Александър Невски, точно зад прожектора, където бяха англичаните. След 5-тия гол, пак много хора почнаха да се изнасят, но аз най-мазохистично бях решил да остана докрая по-две причини: първо, защото исках да видя какво ще стане докрая, докъде ще свърши, и второ, защото това е първият мач на национално ниво, който гледам на живо и искам да го изгледам целия. Тук не говоря затова, че съм дал пари, защото на много други събития също съм давал пари и съм си тръгвал предварително, но са ми били рутинни повечето от тях.

П.С. Да довърша само - това е най-слабия български национален отбор, откакто гледам футбол, демек последните 30 години, а пърия евър мач, който съм гледал беше България - Италия 1-1, Мексико, откриването!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   15.10.2019 02:50


Forest_fan написа:
Shifter написа:
Аз най-много мразя расизма и негрите, стига сме писали за тях. Я кажете това най-тежката домакинска загуба на България ли е, или така ми се струва? Понеже се сещам и за други погроми, но все като гости...


Мисля, че наистина е най-голямата домакинска загуба. Ако не друго, този отбор влезе в историята.


Точно това си мислех и аз, това е най-голямата домакинска загуба на България, а като се сетих, че можеше и да е повече ... :-o

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 292 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг