Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:25



Отговори на тема  [ 292 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща
EURO 2020 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   24.03.2019 23:42


Невероятен мач между Холандия и Германия. Абсолютна класика! Тези отбори колкото и пъти да играят винаги има футбол, емоции и драми.
Холандия не заслужаваше тази злощастна загуба. Куман, Куман какво са тези пробойни в защитата ве? :helpless:
Немците със силно първо полувреме, но отново както и в Лигата на нациите играят едно силно полувреме и след това са гроги през второто (справка мачовете им с Франция и Холандия). И сега бяха разковани от развихрилите се холандци и при единствената си смислена атака второто стигнаха и до победата. Но пък комбинацията си я биваше наистина. 1-то полувреме както бе за Германия така и Нойер измъкна на три пъти отбора си. Жалко за Холандия, но в тази група всичко е ясно. И все пак загуба от Германия в официален мач винаги е болезнена за холандските фенове.

Хърватите след световното не приличат на себе си и днес това се видя за пореден път. А унгарската публика за пореден път доказа, че е уникална. Няма такава атмосфера просто. :yes:
Маджарите малко случайно изравниха след вратарски гол и грешка на Вида преди това след което откровено си играеха за 1-1, но усташите много балъшки се биха.

Словакия изтърва второто полувреме драконите. За мен реалния резултат бе 1-1, но в тази група ще е мазало, а нищо чудно и фаворитите от Хърватия да издухат супата.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   24.03.2019 23:46


bai Momchil написа:
Vendome написа:
На кой канал гледате Холандия-Германия?


БНТ 3


Във вторните от БНТ отново чупят тъпомера като пак по подобие на Лигата на нациите избират да дават пряко приятелски мач на комерсиален отбор с извинението, че нали Чехия са ни съперник в групата и да сме ги видели в акция... Хех :uuu: визирам приятелския мач между Чехия и Бразилия (но без Неймар).

А вижте какви хубави мачове има:

09 21:45 Швейцария - Дания
10 21:45 Норвегия - Швеция
11 21:45 Босна и Херцеговина - Гърция


особено първите два са си бисерчета. ехх аман от идиоти в тази държава.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   24.03.2019 23:46


Аз видях повече пробойни в защитата на Германия - Гинтер и Керер.

За Холандия, Дан Дайк имаше вина за гола на Гнабри.

През второто полувреме Германците нямаха свястна атака до гола на Шулц, асистиран от Ройс естествено :-) Все още Йоги не е напипал състава и тактиката, но това е добро начало.

Хърватите ще се класират. В много слаба група са.
Между другото, победата на Уелс не е изненада. Виж кой им е треньор :wave:


Последна промяна Hiksa на 24.03.2019 23:48, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   25.03.2019 07:38


Diavolo написа:
bai Momchil написа:
Vendome написа:
На кой канал гледате Холандия-Германия?


БНТ 3


Във вторните от БНТ отново чупят тъпомера като пак по подобие на Лигата на нациите избират да дават пряко приятелски мач на комерсиален отбор с извинението, че нали Чехия са ни съперник в групата и да сме ги видели в акция... Хех :uuu: визирам приятелския мач между Чехия и Бразилия (но без Неймар).

А вижте какви хубави мачове има:

09 21:45 Швейцария - Дания
10 21:45 Норвегия - Швеция
11 21:45 Босна и Херцеговина - Гърция


особено първите два са си бисерчета. ехх аман от идиоти в тази държава.


Оф, и това ще кажат, че го правят, защото Чехия е в нашата група... :uuu: :uuu: :uuu:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   25.03.2019 23:06


Цитат:
Само вратарят да не пуска смешни голове.


Не съм ли Нострадамус :wave:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   25.03.2019 23:45


Люксенбург изпусна точка срещу Украйна. Огромно израстване показват. :moufan: :moufan: :moufan:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   25.03.2019 23:46


Това е най-срамният мач/момент/треньор в нашата история. :outofspace: Как може да играеш за равен с Косово баце :helpless: Е нали все някога трябва да се запише победа, ако се бориш за класиране. Кога ще рискува Хубчев? На Уембли ли :rofl: Значи вади Делев и пуска Занев. После пусна 17 годишния Минчев и 18 годишния Антов (тоя не го знам). Вместо примерно Хичо, който е ветеран и играе в Русия.

И поне като играе катеначо, да не позволява на противника да създава положения, а Косово създадоха достатъчно, за да победят даже. Не знам, кой беше по-слаб, Михайлов (заради когото изравниха) или Бодуров (заради когото за малко да изравнят, но удариха греда). Може би Костадинов.

Да не забравя и съдийската помощ отново, явно съдията имаше двоен аршин при отсъждането на фалове :-D

Аз съм сигурен, че с нормален треньор, можехме да се борим за второто място в тази група, дори и играчите ни да отстъпват като класа на съперниците. И Черна Гора, и Косово, и Чехия не са нищо особено. Стоев, Дерменджиев и Мъри щяха да вземат повече точки засега.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   25.03.2019 23:54


Hiksa написа:
Това е най-срамният мач/момент/треньор в нашата история. :outofspace: Как може да играеш за равен с Косово баце :helpless: Е нали все някога трябва да се запише победа, ако се бориш за класиране. Кога ще рискува Хубчев? На Уембли ли :rofl: Значи вади Делев и пуска Занев. После пусна 17 годишния Минчев и 18 годишния Антов (тоя не го знам). Вместо примерно Хичо, който е ветеран и играе в Русия.

И поне като играе катеначо, да не позволява на противника да създава положения, а Косово създадоха достатъчно, за да победят даже. Не знам, кой беше по-слаб, Михайлов (заради когото изравниха) или Бодуров (заради когото за малко да изравнят, но удариха греда). Може би Костадинов.

Да не забравя и съдийската помощ отново, явно съдията имаше двоен аршин при отсъждането на фалове :-D

Аз съм сигурен, че с нормален треньор, можехме да се борим за второто място в тази група, дори и играчите ни да отстъпват като класа на съперниците. И Черна Гора, и Косово, и Чехия не са нищо особено. Стоев, Дерменджиев и Мъри щяха да вземат повече точки засега.


А ние щото сме нещо особено. На Косово титулярите играят в Бундеслигата, във Франция, в Англия. Вратарчето е резерва на Едерсон в Сити. Имат играч Брьондби, в Мускрон, а голмайстора им играе в Турция. Останалите са в Швейцария. И с какво точно да ги мачкаме такива отбори? С играчи от Погон Шчечин и Енисей Краснояркс ли? Или с тия от великата първа лига. Айде да гледаме реално на нещата. Добре че Хубчев, че да печелим точки.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   26.03.2019 00:00


И какво като имат играчи във Вердер Бремен? Нищо особено не са като отбор и още в следващия мач го отнасят от Черна Гора, ние - от Чехия, минимално естествено. Хубчев ще играе 8-1-1 в Прага с дълги топки към Делев и ще се моли за хикса :rofl: Поне да беше взел Камбура, той щеше да е по-полезен в тази схема.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   26.03.2019 00:05


Hiksa написа:
Това е най-срамният мач/момент/треньор в нашата история. :outofspace: Как може да играеш за равен с Косово баце :helpless: Е нали все някога трябва да се запише победа, ако се бориш за класиране. Кога ще рискува Хубчев? На Уембли ли :rofl: Значи вади Делев и пуска Занев. После пусна 17 годишния Минчев и 18 годишния Антов (тоя не го знам). Вместо примерно Хичо, който е ветеран и играе в Русия.

И поне като играе катеначо, да не позволява на противника да създава положения, а Косово създадоха достатъчно, за да победят даже. Не знам, кой беше по-слаб, Михайлов (заради когото изравниха) или Бодуров (заради когото за малко да изравнят, но удариха греда). Може би Костадинов.

Да не забравя и съдийската помощ отново, явно съдията имаше двоен аршин при отсъждането на фалове :-D

Аз съм сигурен, че с нормален треньор, можехме да се борим за второто място в тази група, дори и играчите ни да отстъпват като класа на съперниците. И Черна Гора, и Косово, и Чехия не са нищо особено. Стоев, Дерменджиев и Мъри щяха да вземат повече точки засега.

Дали да остане Хубчев и да си я вземе една 7-8ца от Англия, или да го махат, защото най-малкото не селектира нито отбор, нито стартовите 11, нито смените? Срамът е голям, много голям.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   26.03.2019 07:36


Къф срам, бре хора? Вие нормални ли сте? В 94-та година ли живеете. Ние нямаме нито един футболист от средно европейско ниво. Всичките ни играчи играят в посредствени отбори. Що за очаквания имате?

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   26.03.2019 09:19


bai Momchil написа:
Hiksa написа:
Това е най-срамният мач/момент/треньор в нашата история. :outofspace: Как може да играеш за равен с Косово баце :helpless: Е нали все някога трябва да се запише победа, ако се бориш за класиране. Кога ще рискува Хубчев? На Уембли ли :rofl: Значи вади Делев и пуска Занев. После пусна 17 годишния Минчев и 18 годишния Антов (тоя не го знам). Вместо примерно Хичо, който е ветеран и играе в Русия.

И поне като играе катеначо, да не позволява на противника да създава положения, а Косово създадоха достатъчно, за да победят даже. Не знам, кой беше по-слаб, Михайлов (заради когото изравниха) или Бодуров (заради когото за малко да изравнят, но удариха греда). Може би Костадинов.

Да не забравя и съдийската помощ отново, явно съдията имаше двоен аршин при отсъждането на фалове :-D

Аз съм сигурен, че с нормален треньор, можехме да се борим за второто място в тази група, дори и играчите ни да отстъпват като класа на съперниците. И Черна Гора, и Косово, и Чехия не са нищо особено. Стоев, Дерменджиев и Мъри щяха да вземат повече точки засега.


А ние щото сме нещо особено. На Косово титулярите играят в Бундеслигата, във Франция, в Англия. Вратарчето е резерва на Едерсон в Сити. Имат играч Брьондби, в Мускрон, а голмайстора им играе в Турция. Останалите са в Швейцария. И с какво точно да ги мачкаме такива отбори? С играчи от Погон Шчечин и Енисей Краснояркс ли? Или с тия от великата първа лига. Айде да гледаме реално на нещата. Добре че Хубчев, че да печелим точки.
Абсолютно. Факт е че играем доста селски футбол, както и че е очевидно кой има основна роля при избора на футболистите (което е единственият истински проблем за мен), но не може да се отрече че при Хубчев доста лимитираните ни футболисти се раздават на максимум и се борят колкото могат. Като един от малкото хора в този форум, които ходят на всеки мач на националния, аз искам да виждам точно това - желание и раздаване, ясно е че няма как Симеон Славчев да играе като Златко Янков или който и да е от халфовете ни като Балъков и Лечков и т.н.

А това дето било срам че не можем да бием Косово показва доста сериозно разминаване с реалността - както каза и Момчи те играят в доста по-сериозни отбори и е показателно че нямат загуба в над 10 поредни мача и преди няколко дни Дания им изравни в последната минута.

За да не ме разберете погрешно, не съм доволен от това, което видях вчера, но няма как да говорим за срам.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   26.03.2019 09:24


Какво сте се засукали за тези измислени футболисти от делтата на река Осъм? Половината от Ловеч, нищо не струват, Делев нападател, Хубчев треньор, това е обида дори за хората, които не гледат тази пародия. Мачът вчера не го глеах, нито ще ги гледам занапред. Дори от Левски в миналото имах любими играчи в националния. Това днешното е грам бездарие.


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   26.03.2019 12:36


bai Momchil написа:
Къф срам, бре хора? Вие нормални ли сте? В 94-та година ли живеете. Ние нямаме нито един футболист от средно европейско ниво. Всичките ни играчи играят в посредствени отбори. Що за очаквания имате?



Едновременно съм съгасен и не съм съгласен с теб.
Опонентите ти искат да кажат нещо простичко...Че дори и тези футболисти да имат по-голям потенциал и възможности, не е Хубчев човекът, който ще ги изкара. Неговото верую и треньорска философия се основават на защитата. Не е като да не сме Ботев и двамата и не е като да не знаем, че по-жалък Ботев от този с треньор Хубчев, аз лично не помня. Дори при Радуканов бяхме една идея по-добре...говоря за периода ни в Б група.
АКо помниш една култова реплика на Хубчев от тогава - в моята схема и защитниците трябва да бележат голове !

Е, защитник вкара в Косово....
Но е и факт, че просто няма кой....
Нямаме Ганбрита и Санета от Африка ....или швейцарски Шакирита
ние си рвазчитаме на българчета, а техния потенциал, към момента, е доста ограничен, понеже е ограничен, както би казал нюйоркчанина Вауери Божинов...

та така :)

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   26.03.2019 13:50


https://m.dir.bg/corner/futbol/kapitanat-na-kosovo-ni-sravni-s-faryorskite-ostrovi

Напълно съм съгласен, Фарьорците доста дръпнаха последните години и сега с България са от една черга.

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   26.03.2019 23:40


Майко, какво направиха датчаните...
:outofspace: :outofspace:

Ама може ли точно сега олигофрените, които ми подържат инфомир да се лигавят и да ми прекъсват тивито ... :besnyo:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   26.03.2019 23:42


А, те и швеците, и маляките направили същото. Дори тия от умрелата държава стигнали до пълен обрат...

Дявола беше прав за мачовете, които ще са интересни - :moufan:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   26.03.2019 23:43


Петкович ще си направи ли сепуко :-D

Норвежците и шведите също са направили шоу, само че аз гледах излагацията на швейцарците.

Колкото до възможностите на българския национален отбор, ето два резултата, които доказват, че не всичко опира до класата на играчите. Казакстан - Шотландия 3-0. Израел - Австрия 4-2 .


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   26.03.2019 23:56


Ау, аз мислех, че швеците са обърнали от 2:0 до 2:3, ама норгите изравнили в 96тата...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 00:03


Hiksa написа:
Петкович ще си направи ли сепуко :-D


Реално швейцарците откриха след игра с ръка. После отмениха редовен гол на датчаните. Така че - да са доволни шиптърите, че взеха точка...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 292 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг