Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 23:36



Отговори на тема  [ 292 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Следваща
EURO 2020 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.06.2019 08:31


Преди да разпънем Балъчето нека да си кажем истината, която никъде ама никъде не я чета. А тя е К*Р ЗА БФС!!! Не че на някой му пука но да изброим фактите:

1. От април се появиха слухове в медии, че Хубчев се маха. Никой от БФС не опроверга нито потвърди тези слухове. България реално беше без треньор повече от месец преди тези важни квалификации. Кой какво направи по въпроса? Единственото което видяхме е мълчание и недомлъвки. Май само Лайновоза собственик на отбор притежаван от кипърска офшорка и Фандъкова спомена, че не му правило чест на Хубчев. А на вас от БФС прави ли ви?

2. Лицето Мазньо Мижитурков (а.к.а. павел колев) не зная дали още се води на работа или не в БФС, упорито отричаше, че Хубчев е приел работа в Левски. Статии за това бол. Е, Хубчев в момента е треньор на Левски. На работа или не в БФС, съвсем доскоро тоя плазмодий беше отговорен фактор в БФС. И забърка яка треньорска каша.

3. Балъчето макар и вероятно да е било ясно, че поема национала, работи за Етър до 28 май (баража с Левски), което е едва седмица преди тези квалификации. Време за подготовка за този мач никакво. Да може да ги е движил паралелно ама нито е сериозно, нито е професионално.

При всички тия факти по-горе, провала, ако може изобщо да се нарече провал, щото паднахме минамално от Чехия е повече от ясен. Аз не очаквам и положителен резултат срещу Косово. Тъжното е че освен лайната от БФС и мазньо, които заъбркаха тази каша, не срещам нито един коментар от спортната журналистика. В Испания в един подобен случай (Лопетеги) замесените бяха подложение на унищожителна критика. Уви, тук това го считаме за нормално. :dunno:

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.06.2019 09:26


Ама аз нещо не разбирам - да не би да е имало очаквания за нещо повече от загуба в Чехия?!? Вие на какво сте?!
Говорим за националния отбор на великата футболна сила.... България. Страна с традиции в тоя спорт, страна, която и в момента развива усилено и отбори, и бази, и школи (а пък за стадионите, които се правят да не говорим)... Ай сиктир бе...

Иначе - не разбрах: какво са направили черногорците...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


Последна промяна alexbg на 08.06.2019 09:27, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.06.2019 09:59


alexbg написа:
Ама аз нещо не разбирам - да не би да е имало очаквания за нещо повече от загуба в Чехия?!? Вие на какво сте?!
Говорим за националния отбор на великата футболна сила.... България. Страна с традиции в тоя спорт, страна, която и в момента развива усилено и отбори, и бази, и школи (а пък за стадионите, които се правят да не говорим)... Ай сиктир бе...

Иначе - не разбрах: какво са направили черногорците...

Абсолютно +1! Точно това ни е нивото, даже извадихме късмет, че не ни литнаха на нова шестица!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.06.2019 10:12


alexbg написа:
Ама аз нещо не разбирам - да не би да е имало очаквания за нещо повече от загуба в Чехия?!? Вие на какво сте?!
Говорим за националния отбор на великата футболна сила.... България. Страна с традиции в тоя спорт, страна, която и в момента развива усилено и отбори, и бази, и школи (а пък за стадионите, които се правят да не говорим)... Ай сиктир бе...

Иначе - не разбрах: какво са направили черногорците...


То не става въпрос за очаквания. Очаквания няма, но играта беше трагична и при Хубчев определено изглеждахме по-добре. Хаосът в момента е пълен. Резултатът лъже много ако не си гледал мача...

За другият скандал:

Цитат:
Черногорците бяха разтърсени от огромен скандал в часовете преди двубоя. Заради напрежението между Сърбия и Косово, селекционерът Любиша Тумбакович беше подложен на натиск от високите етажи в Белград да не води отбора в днешната среща. След спешен разговор между него и президента на черногорската федерация Деян Савичевич се стигна до решението Тумбакович да подаде оставка, а вместо него начело на състава временно застанаха помощниците му Миодраг Джудович и Драгойе Лекович. По същата причина участие в мача не взеха и двамата футболисти на Цървена звезда Филип Стойкович и Мирко Иванич.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.06.2019 20:48


Финландците впечатлиха, а аз вече си имам нов любимец - Ласи Лапалайнен 8-)

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.06.2019 23:17


Пълни трибуни и прекрасна игра на финландците, браво на тях, радват много. :football: Жалко само, че не биха с 1-0 :-P
Скуадрата и те къде пък се изхвърлиха с хеттрик чак, нещо крайно нетипично за тях. 2-0 и убиват мача. :-D Но впечатлен съм от скуадрата и още от сега да кажа, за да няма после изненадани и неразбрали, европейската титла догодина е капарирана за адзурите! :devil: Уговорено е по най-високите етажи, време е за 2 евротитла за най-великия национален отбор. :wave:

Трагична Франция!!! :helpless: Отдавам го на умората на звездите, друго обяснение нямам. А турците са в страхотна серия и по всичко изглежда, че ще се класират за голям форум след сериозна пауза като за тях.

Усташите и драконите спретнаха приятно мачле с доста положения. Исландци и албанци спукаха топката ама да кажа на бай Момчи, че в продължението на мача имаше чисто положение за исландците и ставаше 2-0, а от там и класирането в Манията щеше да е различно. :-D Но си заслужих този късмет с по-рисковата тактика, а и много мачове ми избягаха за малко.
За Португалия не се оплаквах, защото пък до 88 мин. бе 1-1, така че... Но преди това и днес, така че... Утре или ще трябва да играеш мъдро и да гониш изравняване, което също ще ти донесе победата по моите правила или да рискуваш всичко. А днес се видя, че извади късмет с развоя на мачовете, защото дублите, които направи бяха много далеч от истината.

Както виждаш аз не чакам като теб последните секунди, а пускам едно комфортно 20 минути по-рано, така ще бъде и утре. Няма да те притискам до началния съдийски сигнал и да се чудиш какво съм играл. Но си помисли добре за тактиката, защото не си струва да рискуваш целия си сезон с отчаяни дубли. :football:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   09.06.2019 00:12


Diavolo написа:
догодина е капарирана за адзурите! :devil: Уговорено е по най-високите етажи, време е за 2 евротитла за най-великия национален отбор. :wave:

:football:


:rofl:

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   09.06.2019 07:43


Diavolo написа:
Пълни трибуни и прекрасна игра на финландците, браво на тях, радват много. :football: Жалко само, че не биха с 1-0 :-P
Скуадрата и те къде пък се изхвърлиха с хеттрик чак, нещо крайно нетипично за тях. 2-0 и убиват мача. :-D Но впечатлен съм от скуадрата и още от сега да кажа, за да няма после изненадани и неразбрали, европейската титла догодина е капарирана за адзурите! :devil: Уговорено е по най-високите етажи, време е за 2 евротитла за най-великия национален отбор. :wave:

Трагична Франция!!! :helpless: Отдавам го на умората на звездите, друго обяснение нямам. А турците са в страхотна серия и по всичко изглежда, че ще се класират за голям форум след сериозна пауза като за тях.

Усташите и драконите спретнаха приятно мачле с доста положения. Исландци и албанци спукаха топката ама да кажа на бай Момчи, че в продължението на мача имаше чисто положение за исландците и ставаше 2-0, а от там и класирането в Манията щеше да е различно. :-D Но си заслужих този късмет с по-рисковата тактика, а и много мачове ми избягаха за малко.
За Португалия не се оплаквах, защото пък до 88 мин. бе 1-1, така че... Но преди това и днес, така че... Утре или ще трябва да играеш мъдро и да гониш изравняване, което също ще ти донесе победата по моите правила или да рискуваш всичко. А днес се видя, че извади късмет с развоя на мачовете, защото дублите, които направи бяха много далеч от истината.

Както виждаш аз не чакам като теб последните секунди, а пускам едно комфортно 20 минути по-рано, така ще бъде и утре. Няма да те притискам до началния съдийски сигнал и да се чудиш какво съм играл. Но си помисли добре за тактиката, защото не си струва да рискуваш целия си сезон с отчаяни дубли. :football:


Глей ся това с притискането е много тъпо (като ще коментираме манията тука де :laugh: ) и лично аз предпочитам варианта изобщо да не си знаем прогнозите и да ги пускаме на трето лице както е в БЛ. Така е и най-справедливо. Както виждаш до големият кръг в който водех с 1 точка пусках прогнозите рано. В кръг обаче с 10 мача предимството е много голямо да знаеш мачовете на съперника и да сметнеш какво да играеш. Затова най-добре в такива ситуации пращаме мачовете на лицето Х - примерно Швабата (или който и да е) и след като почнат мачовете се вижда какво сме играли. Това е най-честното и щях да го предлагам след края на играта, ама така и така си зачекнал темата.

бтв. При равенство в точките какво се гледа?

Иначе по темата Исландия ги гледах, ама 1:0 си беше реален резултат. След гола нищо не играха. Турция впечатлиха, можеха да бият поне с 4 гола.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   09.06.2019 12:05


Нищо не се гледа, двама победители има, не го ли знаеш това?
Такава е традицията в Манията. тя е по-различна с всичко, включително и с това...

Иначе то реално така се получи вчера, никой не видя прогнозите на другия ама бе рисково ако ни гасне тока или нета в този момент какво правиме? :-D
Ама аз ако водех нямаше така да правя, а щях да пусна по-рано, а дали опонента ще гледа или не си е негов избор. Някои гледат, някои не гледат, някои според зависи, тактиката винаги е била част от всички игри. Аз в повечето случаи не гледам, особено когато решавам да рискувам и да играя ва банк или да наваксвам пасив, защото обикновено ме подвеждат и объркват, но се е случвало и да гледам. То това си е нож с две остриета откъдето и да го погледнеш и много пъти ми е яло главата, е и обратното го има де, но е допълнително усложняващо уравнение :-)


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   09.06.2019 12:35


Diavolo написа:
Нищо не се гледа, двама победители има, не го ли знаеш това?
Такава е традицията в Манията. тя е по-различна с всичко, включително и с това...

Иначе то реално така се получи вчера, никой не видя прогнозите на другия ама бе рисково ако ни гасне тока или нета в този момент какво правиме? :-D
Ама аз ако водех нямаше така да правя, а щях да пусна по-рано, а дали опонента ще гледа или не си е негов избор. Някои гледат, някои не гледат, някои според зависи, тактиката винаги е била част от всички игри. Аз в повечето случаи не гледам, особено когато решавам да рискувам и да играя ва банк или да наваксвам пасив, защото обикновено ме подвеждат и объркват, но се е случвало и да гледам. То това си е нож с две остриета откъдето и да го погледнеш и много пъти ми е яло главата, е и обратното го има де, но е допълнително усложняващо уравнение :-)


Факт, така е - рисково е. Ама все пак най-добре от другият сезон ако може да се пращат прогнозите на някой не замесен в борбата ще е най-справедливо.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   09.06.2019 12:56


Няма никакъв проблем, стига този човек да пуска прогнозите секунди преди началото на мачовете, защото аз прогнози пуснати след началото на даден мач не признавам, ако ще да са изпратени преди седмица. Така че човека на който се изпращат прогнозите трябва да е готов за дебнене (ако се налага изобщо) и да пусне преди началото на съдийския сигнал.
Това също си е стар мой ачик и досега не е имало проблеми. :-) Няма да допусна пускане на прогнози часове след началото на програмата и да знам, че никой няма да лъже и вярвам, но просто традиция и принципи. :-)


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.06.2019 22:41


Горанов, Ст. Попов, Михайлов и Костадинов трябва да се откажат доброволно от националния след този мач.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.06.2019 22:41


Изненадващо приятен за гледане мач между нашите и Косово, като гостите напълно заслужено победиха (а те ни изпуснаха и в първия мач) - просто показаха повече футболни качества и най-вече характер, макар че голът на Ивелин Попов беше най-хубавото от петте попадения.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.06.2019 22:42


Кошмар :dunno: :outofspace:
Косово направо ни помляха последните 20 минути. Шиптърите са повече от българите на стадиона и това доживяхме... :helpless:
Откакто дойде БалЪка нямаме нито защита, нито средна линия, а сме един разграден двор. :uuu:
Напълно заслужена победа за шиптърите.


Последна промяна Diavolo на 10.06.2019 22:43, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.06.2019 22:48


Балъков трябваше да подходи много по-разумно в тези мачове - все пак все още бяхме в играта. А той реши да налага някакъв стил още в първия мач. В този пък направо си пролича какво се получава като се опитват пасчета в собствената половина - всяка грешка беше голова ситуация за Косово.

С Хубчев минимум хикс, а защо не 2 хикса, които ни оставяха в играта. Ако трябваше, щеше да пусне 7 защитника да пази резултат.

Все пак - на Балъков трябва да му се даде време да доизгради стил.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.06.2019 22:55


Балъков винаги е бил слаб теензор. Нккакъв стил няма да изгради.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   11.06.2019 01:20


Геройско представяне на хомо чалгопитекус срещу древната нация Косово; само героизмът на чалгопитеците от лесни от миналата година срещу колоса Вадуц е сравним по мащаби!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   11.06.2019 17:30


Dobril написа:
Геройско представяне на хомо чалгопитекус срещу древната нация Косово; само героизмът на чалгопитеците от лесни от миналата година срещу колоса Вадуц е сравним по мащаби!

Драги Дембилеску ага, Левски барем взе 1 (една победа), а чалгопитеците взеха 1 точка на мъка и късмет. Да не говорим, че другата точка бе подарена от несъществуваща дузпа в София.
Айде със здраве, ага.


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   12.06.2019 00:01


Това на лесни с Вадуц бе поредна престижна златна страница в историята на евротурнирите, която е белязана с множество подобни подвизи, разбира се Вадуц досега поне засенчва всичко.

Но чалгопитеците от "нацио"Аналния обор определено са на път да засенчат и забележителните подвизи на лесни...


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   12.06.2019 00:27


Най-големият ташак ще е ако се докопат до плейофите заради добрите резултати в Лигата на Нациите :laugh: :rofl:

В другите групи стана интересно. Австрия направиха 2 поредни победи и вече са в играта за класиране.
Финландия затвърдиха силната си игра в последната година и най-вероятно ще се класират.
Един от Франция/Исландия/Турция ще отпадне. За момента са 9 точки, но Турция играят два пъти с Андора.
С. Ирландия са с 4 победи, но още не са играли с Холандия и Германия. Ако примерно спечелят срещу класиралата се Германия в мач без значение, може и да прецакат Холандия.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 292 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг